32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • arcsika01
    #31938
    Valaki Segítsen már PLS nemtok mit csinálni:S


    -> mi lehet a baja annak hogy telepíteni szeretnék kiegészítőt és a telepítés után a Sims 2 frissítését telepíteni és telepítés közbe azt írja ki hogy:
    "hiba lépett fel a The Sims 2 frissítés telepítésekor!"
    és utána leáll a telepítés és letörölődik a kiegészítő.:S
    nem tudjátok mi a baja?


    Előre is Köszönöm:)
  • Mike
    #31937
    azóta biztos sikerült, de próbálj meg egy másik kiegészítőt feltenni, aztán ezt, jellemzően az egytemmel szokott probléma lenni
  • Mike
    #31936
    a letöltött cucokkal lehet valami
    ha kikapcsolod a custom/egyedi tartalmat, akkor is csinálja?

    esetleg az is lehet, hogy a hajak, simek file-it törölted (törölte a program)? ezek jellemzően nem a downloads hanem a savedsims mappában vannak
  • Mike
    #31935
    illetve mindig az utolsó pack exe-jével kell indítani, szal a palotással indítsd

    szal mégiscsak normális :)
  • Mike
    #31934
    nem normális
  • Legend Killer
    #31933
    normálisat akartam írni.
  • Legend Killer
    #31932
    az normáli,s h a nagyvárosi életre kattolva a paloták és parkok jön be? :S :S :S :S

    feltettem újból mindet és így csinálja :S.
  • mano111
    #31931
    Sziasztok!
    Az volna a kérdésem, hogy miért van az, hogy a játék a bútorokat,építkezési dolgokat,mindent megjelenít, kivéve a ruhákat,hajakat,sminkeket? Mielőtt újraraktam a gépem működött rendesen,de azóta ezek nem jelennek meg:S
    Előre is köszi a választ!
  • arcsika01
    #31930
    Sziasztok! Nekem is ugyanaz a bajom mint Miki10.nek!:( Mit Tegyek?:) Valaki Írjon PLS Nagyon Fontos Lenne! Előre Is köszönöm! Arnold és Niti^.^



    Ez ->
    mil lehet a baja annak hogy telepíteni szeretnék kiegészítőt és a telepítés után a Sims 2 frissítését telepíteni és telepítés közbe azt írja ki hogy:
    "hiba lépett fel a the sims 2 frissítés telepítésekor!"
    és utána leáll a telepítés és letörölődik a kiegészítő.:S
    nem tudjátok mi a baja?


    Előrre is Köszönöm:)
  • miki10
    #31929
    sziasztok!!
    mil lehet a baja annak hogy telepiteni szeretnék kiegészitőt és a telepités után a sims 2 frissitésést telepiteni és telepitős közbe azt írja ki hogy:
    "hiba lépett fel a the sims 2 frissités telepitésekor!"
    és utána leáll a telepités és letörölödik a kiegészitő.:S
    nem tudjátok mi a baja?
  • kislancos
    #31928
    m1 akkor mertt találtam de szar a link sajnos majd még szétnézek:D.nővérem nagy sims fan aztán minden kieget felrakott:D:Dénis néha játszok csak nekem meg van 3lovam aztán megnézném hogy miylen benne:D
  • Mike
    #31927
  • kislancos
    #31926
    Sziasztok!új vok még és láttam a neten hogy ha fennvan a pets-kiegg..akkor valahogy lehet lovakra cseréni az állatokat ti mittudtok erről pls segítsen vki
  • ReneeW
    #31925
    Köszi... nem javult meg, pedig ledózeroltam a DL-mappámat... :-S
  • BoharZso
    #31924
    Hello!
    Valamiért az embereknek és állatoknak, valamint egyéb más tárgyaknak(hintaágy) a textúrája villog. Most raktam fel a játékot az új gépemre, hardveres oka nagyon nem lehet (AMD Phenom II 3.2 GHz, ATI 5770, 4 GB ram). Van valakinek valamilyen ötlete erre a problémára?
  • Lunatic540
    #31923
    Nagyon nagy THX!!!!
  • rage
    #31922
    Szigorúan másik mappába.
  • Lunatic540
    #31921
    És még olyan kérdés amit megint csak nem találok sehol és nincs benne nfo-kban sem hogy a kieget ugyanoda kell telepíteni ahova a játékot vagy másik mappába kell?
  • rage
    #31920
    Mini image nem jó ?
  • Lunatic540
    #31919
    Üdv mindenkinek.
    Sehol se találok éjszakák crack-et,még a FAQ-ban sem. Esetleg vki segítene?
  • Mike
    #31918
    minek akarnál egy simet kitörölni?
  • Mike
    #31917
    próbáld ki hogy kiszeded a letöltéseket, megjavuk-e
  • Mike
    #31916
    veszel egy számítógépet, és ott kiválasztod a költözést
  • Mark98
    #31915
    Ha beköltözött a család hogy lehet őket átköltöztetni? Előre is kösz!
  • Kilop
    #31914
    szerintem az lehet a saját problémám,hogy nem eredeti a játék:(
    na nembajj,majd talán hétfőre meglessz:D
    ha nem,akkor megrendelem a Sims 3-mat
    egyébként tudok egy tuti tippet pénzszerzéshez: a Sims 2 vár az üzlet-ben , ha nyitsz egy otthoni Discot(kell egy olyan belépési dij gép,villigo padló egy helyen,rádió és póker , meg esetleg darts,akkor az emberek mind boldogabbak lesznek:D)
    Most fel akarom telepíteni a Sims 2-őt,éjszakák,egyetem,üzletek,házi állatok ( meg a kis kiegészitők amik előtte vannak) télapós cucccok meg az évszakok:D
  • Kilop
    #31913
    bocs nem "kiért" hanem miért
  • Kilop
    #31912
    az kiért van,hogy nem lehet letörölni egy simset sem?????????????
    mindig vár egy kicsit,aztán semmi
    kérlek segitsteke:S
  • Kilop
    #31911
    Sziasztok!
    az lenne a problémám,hogy amikor feltelepitem a smis 2 kiegészitőit(egyetem,éjszakák,üzletek,évszakok)akkor amkior elinditom az évszakokat,akkor az intornál mindig megáll,és kiad 1 olyan hibaüzenetet hogy:sims 2-és ennyi.Ja,és nem eredeti.tudtok megoldást?:S
  • ReneeW
    #31910
    Hi!

    Remélem, tudtok segíteni... kn. 3 hete kezdődött a probléma a sims 2 játékomban.
    Elég sok letöltésem van (4-5 giga), de eddig is ennyi volt, különösebb gondot nem okozott. Dekorálásnál merült fel ez a gond: rákattintok egy tárgyra, és az esetek nagy részében iszonyatosan sok idő alatt adja elő. Jobb esetben csak 5 percig homokórázik, de volt, hogy fél órát kellett várnom, mire előjött a tárgy és le tudtam helyezni.
    Átfuttattam SimPE-n a letöltéseket, kiszűrtem a duplán jelenlévő tárgyakat, töröltem minden gondot okozó tárgyat, de nincs semmi változás. Marha idegesítő ez a jelenség és nem tudom, hogyan javíthatnám meg. Teljes uninstall? A letöltések törlése? Ezeket jó lenne elkerülni, persze megteszem, ha csak ez a megoldás marad.
    Valakinek van ötlete?
    Köszi előre!
  • Big Bad Ryder
    #31909
    Azt írja, uninstalláltad az Évszakok (Seasons) kiegészítőt, tehát minden dolog ami összefügg az időjárással, ki fog törlődni. Ha continue-ra mész, akkor kitörlődik és már játszhatsz is, ha minden jól megy.
  • Marci0115
    #31908
    bocsi igy akartam
    valaki tudna segiteni?


  • Marci0115
    #31907
    valaki tudna segiteni?
  • Nalzsoro
    #31906
    Hali!
    Tud valaki bármilyen megoldást arra, hogy hogyan lehet 8nál több embert egy házba rakni? Kód vagy valami? Elkerülném annak az orosz kiegészítőnek a felrakását!:)
    üdv
  • Framsen
    #31905
    azt hogy kell ?
    / köszi /
  • Mike
    #31904
    szedd ki a hardveres egérgyorsítást
  • Framsen
    #31903
    Hellósztok !
    Lenne egy olyan problémám a sims2 be, hogy az egér ha nem mozgatom nem látszik, de ha mozgatom, akkor is csak fel-fel villan - és ez azér elég zavaró mer ha pl. egy kajára akarok rámenni - lehet hogy rámegyek a székre.......

    Légyszi segítsetek !
    köszi
  • rusher
    #31902
    Felraktam újra a Sims 2-t a gépemre, de valamiért nem indul el, hanem elsárgul a háttér és nem történik semmi. Valaki tud segíteni? Előre is köszi.
  • bency
    #31901
    SIKERULT!
  • bency
    #31900
    Mar feltettem a hivatalos SIMS 2 DVD Patch-et,crack-et pedig tettem,de megeshet hogy nem jot? PU-ben nem tudnal linkelni egy cracket?vagy itt akar..
  • rage
    #31899
    Patcheld, majd utána másold be a megfelelő cracket.