32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Shiwo
    #31978
    falépítési gondok warezolt dvd-s alapjátékkal voltak, ha az van, akkor nézd meg a FAQ-t a bannerben..

    ha nem, akkor kifejthetnéd, hogy maga az alapjáték nem akar frissíteni, vagy van hozzá kieged és az nem ?
  • dvid95
    #31977
    csö megoldottam egy sima ujratelepítésel de még mindig nem tok frissíteni ez miért van
  • dvid95
    #31976
    csö az a baj hogy nem tok falakat felemelni meg semmi t se elkezdene ez miért van és hogy lehet megoldani elöre is köszi
  • akos1818
    #31975
    Hogyan lehet lejtőt készíteni?
  • riki02
    #31974
    Sziasztok!

    Én most szeretném letölteni a sims-et csak nem tudom hogy a 2-t vagy a 3-at légyszi segítsetek melyik a jobb?

    Riki
  • nicker891
    #31973
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám van, hogyha a simsel játszok akkor kb 15 perc után kikapcsol a gép magától. Pedig már újra raktam a játékot és utána se javult. (fél éve van kb fent a gépemen és eddig rendesen futott)
    Ha tudtok segíteni légyszi írjatok, akár privit is. Előre is köszi.
  • KAKOLUKIA
    #31972
    Szia!
    Pl.:Itt:
    http://www.sims2008.eoldal.hu/oldal/kodok

    Különben nem volt nehéz rákeresni google-ben.
  • nono28
    #31971
    Sziasztok!

    Letudná nekem valaki irni az összes kiegészitőt ami megjelent a játékhoz?Köszönöm.
  • CyrSyS
    #31970
    Üdvözlet mindenkinek!

    Elnézést előre is hogy problémámat ide írom de a The Sims topic eléggé kihaltnak látszik. Egy számomra totál érthetetlen problémával állok szemben. A barátnőmnek kiírtam a The Sims alapjátékot. Setup.exe-re rákkatintva neki nem kérdezi meg hogy English vagy Espanol legyen a telepítő, hanem egyből beadja a főmenü képernyőt lengyen nyelven. Ez ellen mit lehet tenni? Ismeri valaki ezt a problémát? Előre is köszönöm!
  • syberia2
    #31969
    testingcheatsenabled true
  • nicker891
    #31968
    Le tudnád nekem írni a kódot? Előre is köszi.
  • syberia2
    #31967
    Van egy ilyen chat nekem sajna mindíg összeomlott tőle a játék, de egyszer sikerült, elmentettem és kész
    Beállíthatod vele hogy kivel legyél barát szerető házastárs meg ezeket a szükségleteket rögzítheted le vele:D
    Vagy ez csak a 3-nál működik?
  • nicker891
    #31966
    Sziasztok, hogyan lehet gyorsan elérni a platina életcél szintet és elérni h úgy is maradjon?
  • syberia2
    #31965
    amugy esetleg bigtorrent.hura regisztrálj
  • Compongnathus
    #31964
    jajj de megijedtem tőle...
  • syberia2
    #31963
    pirosz szöveg fent
  • Compongnathus
    #31962
    Sziasztok! Tudtok nekem olyan oldalt mondani ahonnan teljes verzióba le lehet tölteni a Sims 2+kiegjeit? köszi!!!!!
  • ZTM
    #31961
    Lenne egy kérdésem, felraktam az alap játékot(4CD) és megvan hozzá az évszakok kiegészítő, de mikor a kiegészítő végez a telepítéssel, kéri a sims 2 DVD-t hogy frissíthessen, na most én kijátszottam hogy itt újraindítottam a gépet indul is a játék de elég bugos:(
    Szval hogy a fenébe kéne normálisan feltelepíteni?
    Köszi.
  • BoharZso
    #31960
    Bal egér gomb + körözés az egérrel (nagy tárgyaknál nagy körök :))
  • syberia2
    #31959
    Más.: valamiért alapból nincs cenzúra a játékban
    nincs kód amivel vissza lehet kapcsolni?
  • syberia2
    #31958
    Hogy kell tárgyakat forgatni?:D
  • Mike at home
    #31957
    itt nem kell installálni semmit
    a letöltött cuccaidat tartalmazó package file-okat szimplán a dokumentumokban lévő sims mentésedben a Downloads mappában tudod tárolni, nyithatsz alkönyvtárkaa is
    a programban meg kapcsold be a custom contetn-et
  • djerix
    #31956
    sziasztok
    lenne egy nagy problémám:
    Felraktam Angolul a SIms2-t csak simán magában és egybol le is töltöttem a cuccokat hozzá,uj hajak,ruhak,stb
    Belementem a jatekba,kijöttem,mukodik,minden rendben van vele
    Nos Nem tudtam milyen programmal lehet beinstalalni a Sims2-be a kiegeszittő ruhakat ,stb,ezert ramentem a fajlra és kiirta hogy valasszak programot,valasztottam is,csak veletlenul otthagytam a pipat hogy az összes fajlt ugyanerre a programmra konvertalja att,es az en esetemben a program az a CSBin-ben levő program,ami elinditja ugyan,de nemtudom felinstalalni
    Ötleteket tudnatok adnI?
    Előre is köszönöm!
    Sziasztok!
  • JencyJasko
    #31955
    http://www.freeps3.tv/?i=203812
  • proakos
    #31954
    Valaki tudd mondani egy boltot ahol meglehet venni a sims 2 alapjátékot budapesten vagy valamien magyarországi boltban?
  • Atesz91
    #31953
    Hello! OLvastam a feltámasztómatáról, próbáltam hívni a kaszást, de amikro ki akartam volna választani egy régi simemet ne mvolt a listán, csak a háziállatok.
  • Anonymusx
    #31952
    Ha fennt van az szinte az összes kieg mindegyikhez fel kell rakni a patcht, vagy csak ahoz amit legutoljára raktam fel?
  • istvan65
    #31951
    És azt pontosan hogy is kéne használni:):):):)
  • janika1972
    #31950
    Igenis értettem
  • Mike
    #31949
    "Nem kell crackelni! Mini-image-ról nem hallottál még? "

    Nem kell crackelni. Mini image-et használd inkább!

    Legközelebb így ird légyszi
    ugyanazt jelenti, és mégsem oktatsz ki senkit
  • janika1972
    #31948
    Nem kell crackelni! Mini-image-ról nem hallottál még?
  • istvan65
    #31947
    hmmm... kösz de még így sem csinál semmit ugyanúgy angol a játék!!
  • Mike
    #31946
    így
  • istvan65
    #31945
    a játékban nem lehet beállítani magyarra de valahogy nem lehet máshogy beállítani???
  • Mike
    #31944
    hm... ha jól emlékszem bármikor állíthatsz a nyelven
  • istvan65
    #31943
    az miért van hogy a játékot magyar nyelven töltöttem le leszedtem egy cracket megcrackeltem és utána a játék angol nyelvű lett!
    Van valami magyarosítás vagy valami
  • Mike at home
    #31942
    sajnos fogalmam sincs

    azt meg tudod csinálni, hogy egy képre új textúrát teszel, ls arra azt irsz ki amit akarsz
  • biliard10
    #31941
    hello sims rajongok én aszt szeretém kérdezni hogy lehet betüket kitteni a falra pl Új pégséfg nyilt meg hasonlok aki tud linket pls irja már le nagyon kéne
  • Shiwo
    #31940
    az extra fizetőssé válása miatt átköltöztettem a bannereket, amiket készítettem... Mike ! a bennerkép linkjében az "extra"-t írd majd át "freeweb"-re légyszi
  • Mike
    #31939
    #31937