32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Mike
    #32018
    hm...

    ugye itt nincsenek munkahelyek mint a 3-ban, tehát marad az újság és az szgép
  • menedzser
    #32017
    pl paranormálisat se ad ki a gép, de táncos karriert már találom. és mondjuk az hétköznapi :D. de paranormális az nem és szeretném kipróbálni.
  • menedzser
    #32016
    megmondaná vki, hogy tudós karriert, táncost és ilyen nem hétköznapi dolgokat, kutatót is pl hol találok? gépen és újságban csak bűnöző, hadsereg, oktatás, szórakoztatóipar van meg építész és mindig ezeket adja.
  • menedzser
    #32015
    ok, azért kösz, ha van vki más, megmondhatja. szeretnék híres lenni.
  • Mike
    #32014
    sry, nem emlékszem
  • menedzser
    #32013
    hogyan tud egy sim híres lenni? bulik által? mert még mindig átlagos alak. a karrier pedig nem hat ki rá, pedig több szakmát kijártam. és ott már sztár vagyok és eladtam egy nagyszerű regényt, a másodikon dolgozom.
  • menedzser
    #32012
    ja. egy szónak is száz a vége, most már minden rendben.

    esetleg annyi lehet még, hogy amikor telepítettem és a kiegészítőket tettem fel, frissítette az egyik magát, letöltött vmit, futott a piros csík, de hát nem hiszem és mondom, most már jó.

    és kis bug, csak idegesített, hogy amikor gyerek volt, akkor azért naponta, két naponta előfordult... kétszer észleltem, többször nem.

    de kösz.
  • Mike
    #32011
    a warez nem okoz ilyen problémát
  • menedzser
    #32010
    nincs letöltött tárgy, teljesen alap és warez. de eddig egyszer se jelentett problémát a warez. most, hogy egyetemen vannak, nincs ilyen gond. a felnőtteknél se volt.
  • Mike
    #32009
    nem okozhatja vmelyik letöltött tárgy?
  • menedzser
    #32008
    egyetemre ment és azóta nincs ilyen probléma. de azután se volt, hogy ide írtam, szóval reméljük többször nem fordul elő. biztos bug. csak bosszantó.
  • menedzser
    #32007
    sürgős segítségre van szükségem.

    a gyerek simemnek a kezére folyton fehér szar nő. legelőször a gyümölcsös tálnál történt, amikor nem a csapból ivott és utána eldobta a poharat, majd fehér szarral a kezében mászkált. mentettem és kiléptem, aztán gyakran előfordul újabban és ilyenkor megint mentek és a szomszédságba kilépek, visszalépve nem probléma.

    de most már úgy maradt mentés után is. ma hazahozta a háziját és a lakás előtt tette le, este nekiállt írni, de beakartam hozni, hogy ne fázzon meg. behoztam, bent írta, abba hagyta, fehér kéz és házi is eltűnt. mentettem, szomszédságba léptem, majd vissza a telekre és házi kint az udvaron, mintha mi sem történt volna, ráadásul 0%-n.... igaz, még csak 28%-ig írta meg.

    miafranc ez? mert kurvára idegesít, a család többi tagjánál ilyen egyszer se fordult elő, de nála már többször és most úgy tűnik teljesen ráragadt.

  • menedzser
    #32006
    kösz, bár már mondjuk hozzászoktam.
  • Mike
    #32005
    moveobjects on
    és utána töröld ki az ajtót, és tegyél be helyette másikat
  • menedzser
    #32004
    helló.

    feltettem újra az egész sims2t minden kiegészítővel és rendben is van minden. ház is kész, megjöttek a vendégek, jól érezték magukat, elmentek, de ajtó tárva nyitva. próbáltam becsukni, nem lehet, nincs opció rá, csak zárja be a maga részére, hogy senki más ne jöhessen be, meg ilyenek. idegesít, hogy tárva-nyitva van az ajtó... elmentettem, kiléptem és beléptem, mert régen egyszer pár éve simem megégette magát és kormos volt a képe és ilyenkor, ha kiléptem mentés után, ez megoldotta a problémát és tiszta lett az arca. de most az ajtó ugyanúgy nyitva van és tárgy odébb rakásnál nem engedi, mert azt mondja, használatban van.

    mi a francot lehet ilyenkor csinálni?
  • Mike at home
    #32003
    okés
  • Ironman2
    #32002
    Teljesen rabul ejtett megint a játék.Azt hiszem dobom a 3-at a pic...ba! Majd hozok képeket ha belelendültem igazán
  • Mike at home
    #32001
    hibás az alapjáték crackje
    használj mini image-t vagy tegyél fel több kieget
  • kispalko
    #32000
    Hello :) Azt szeretném kérdezni, hogy az mitől van hogy feltettem a Sims2-t crackeltam és patcheltam is, de amikor akarom indítani akkor nem indul és csak add ki 1 hangok, de hiba üzenetet nem ad be. Mitől lehet ez???
  • Mike at home
    #31999
    az egyetemmel örök probléma van, rakd fel kicsit később a sorban
  • 19daN94
    #31998
    A Deluxe után az Egyetemet akarnám telepiteni , de már 1%-nál megáll , meg se probálom a többi kiegészítőt felrakni.
  • Mike at home
    #31997
    mmelyik kiegnél fagy le
  • 19daN94
    #31996
    Sziasztok! Az lenne a problémám , hogy feltelepítem a Sims 2 Deluxe-t , utána a kiegészítőket akarnám felrakni , de mindig lefagy telepítés közben , mit lehetne csinálni hogy ne fagyjon le? Előre is köszi:D
  • Mike at home
    #31995
    ennek a fejlécét is mindjárt összerakom, jó játék ez még most is
  • hellaa
    #31994
    Sziasztok!!!
    A Sims 2 Szabadidő részéhez crackre lenne szükszégem...
    Légyszi segítsetek,küldjetek egy linket ahonnan le tudnám tölteni!!!
    ELőre is köszi:)))
  • Chupacabras
    #31993
    Sziasztok! Hogyan lehet azt megcsinálni hogy egy kicsit lelassuljanak a szükségletek a simeknél? Kösz a választ!
  • Vincy114
    #31992
    sziasztok!

    van 1 problémám. Szóval feltelepítettem a sims 2 alapjátékot (nem eredeti, daemon toolsal csináltam). fel akartam rakni a házi kedvenc kiegészítőt. Fel is telepíti, és a telepítés végén kiirja hogy frissíteni akarja, ugyhogy be kell rakni az alapjáték cd-jét. Elkezdi frissíteni, és aztán kiírja hogy "hiba merült fel a frissítés telepítésekor".
    Próbáltam úgy, hogy felrakok egy másik kiegészítőt elötte, de ott is ezt irta ki.
    láttam hogy már mások is kérdezték ezt de nem találtam normális választ rá. SEGÍTSETEK pls őrületbe kerget ez a ...
  • Framsen
    #31991
    oh ja !

    köszi !
  • sacko98
    #31990
    Hogy lehet GTA-ból autókat Sims 2-be rakni?

    Előre is köszi Sanyi.
  • Mike
    #31989
    így:

    "E:\EA GAMES\The Sims 2 Apartment Life\TSBin\Sims2EP8.exe" "-w"
  • Framsen
    #31988
    Tehát
    Indítás helye: "F:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Évszakok"-w

    vagy vhova máshova kéne írnom ? mert így nem engedi
  • Mike
    #31987
    persze

    parancsikonban az indító parancs mögé beírod hogy:
    -w
  • Framsen
    #31986
    Sziasztok valahol meg lehet azt csinálni, hogy a játék ne FULLSCREEN nézetben fusson ?

    Dávid voltam.
  • Compongnathus
    #31985
    Jaja jáccok persze azzal is. Mind 2 bejön nekem! De azért az kár h a 2be nem lehet szabadon úgy menni mint a 3 ba... de csak ez az egy bajom van vele.
  • Mike
    #31984
    játszol a sims3-mal
    ez a sims3 nagy újítása
    meg az ocsmány gömbfejek
  • Chupacabras
    #31983
    Hogy hogy nem lehet rendesen a városba menni mint a sims 3 ba hanem csak telekről telekre? Kimész a telkedről és akarsz menni egy másikra akkor betöltéssel visz oda. Hogyan lehet megcsinálni hogy normálisan lehessen mászkálni??
  • Chupacabras
    #31982
    ok kösz sikerült feltelepíteni!
  • Compongnathus
    #31981
    Kösz!:)
  • Shiwo
    #31980
    gugli 3. találat magyar oldal:
    http://patchelj.hu/patch/The_Sims_2_-_Nude_Patch_Intro_Remover

    ahogy elnézem, egy exe fájl, gondolom elég futtatni...
  • Chupacabras
    #31979
    sziasztok! Nem tudjátok hogy a Sims 2 höz honnan tudnék letölteni nude patch ot és hova kell azt betelepíteni?! kösz...