32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • DANIELTRUCKER
    #32058
    Köszönöm a segítséget!
  • Mike
    #32057
    az egyik alkalmazottadat
  • Mike
    #32056
    elő tudod léptetni managernek
  • DANIELTRUCKER
    #32055
    Sziasztok!

    Tudnátok nekem segíteni abban hogy hogyan lehet menedzsert felvenni illetve kinevezni mert sehol sem találok ilyen opciót?

    A segítségeteket előre is köszönöm!
  • fdsag
    #32054
    Végül sikerült mindent feltenni. Az ajánlott sorrenddel ellentétben, az Éjszakát tettem fel az alapjáték után.
  • fdsag
    #32053
    Valami egyedi hibám lehet az Egyetemmel, mert az Éjszakák jónak találta a Sim-et.
  • fdsag
    #32052
    Köszi! Az alapjáték, meg a patch simán felmegy, az egyetem telepítésével van gond. Most kipróbáltam, hogy nem patchelem az alapjátékot, de akkor sem tudtam feltenni az egyetemet. :(
  • Ironman2
    #32051
    Az alaphoz van ott kettő patch is.Az eredeti angol 4 cd-s változathoz kell a cd patch.Ami később kijött magyar DVD-s változat,ahhoz kell a dvd patch.Ja és ha jól emléxem,akkor patcheléskor bennt kell hogy legyen az original lemez a meghajtóban
  • fdsag
    #32050
    Így már látszik a kép.
  • fdsag
    #32049
    Maradtam hagyományos telepítésnél. Sims alapjáték, innen a patch, majd az Egyetemet akartam telepíteni. Az is sikerült, de a végén megnézni a frissességet, valami hibát jelez, és rögvest letörli magát. Mi a fene lehet a gond? Régebben semmi ilyen probléma nem volt. Win7 64bit a rendszer, az alapjáték indításánál figyelmeztetett, hogy inkompatibilitás van, de simán elindult.
  • fdsag
    #32048
    A Sims2-re nincs NRaas_NoCD szerű megoldás a mini image helyett?
  • Ironman2
    #32047
    Hali! Igen C-vel

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wirágbolti verzió sajnos,complete collection,és nem telepitős,de a dokumentumokban megvannak a fájlok
  • Mike
    #32046
    a többinek is ott kell lennie
    fotózgattál c-vel?
  • Ironman2
    #32045
    Csináltam pillanatképeket a játékban,de csak az utolsót mentette el.Az hogy lehet?
  • Mike
    #32044
    a mini image azért jó, mert em kell crackelni a játékot
    a hangnak nem szbaadna elmennie, van hang amőgy, csak a játékban nincs?
  • gtronic
    #32043
    ebbol most okosabb lettem, na mind1 allatos kiegeszto nelkule is elek:D de most az a gaz hogy elment a hang:s es vilagos sszurke az alitoja nem birom allítani .. meg hang sincs
  • Mike
    #32042
    használj mini image-t
  • gtronic
    #32041
    sziasztok, azt szeretnem megkerdezni hogy miert van hogy telepítem a the sims 2 hazi kedvenceket es crackelem a bindbe vagy melyik mappaba,na lényeg ami, mindent csinaltam mar vele, eljut a betöltés, város valasztas, aztan a család létrehozás opcionál úgyszint betölti,de ahogy be töltötte kidob egy hiba üzenettel .. mi lehet a gond ?
  • Mike
    #32040
    mindet felteheted
  • Brad33
    #32039
    Heló!
    Az összes kiegészítő kompatibilis egymással? Szóval egy időben fel tehetem mindet vagy csak külön-külön lehet velük játszani? Esetleg vannak valamiféle kombinációk?
    Köszi előre is!
  • Mike
    #32038
    de ezzel együtt linket nem adunk, tessék megtanulni keresni
  • Mike
    #32037
    már senkit nem zavar, hogy törölnöm kellene
    lassan forgalomban sincs, ergo marad a warez, ha valaki nem vette meg eddig
  • Ironman2
    #32036
    Mike! Ha nem kell a topik,akkor én átvenném,és ez most komolyan mondtam
  • Ironman2
    #32035
    Hol a HG?
  • kem001
    #32034
    warez téma automatikus törlést jelent!
  • tpbence0323
    #32033
    Sziasztok a linket tudtok adni nekem hogy letöltsem a sims 2 magyar teljes verziót?
  • menedzser
    #32032
    ok, nembaj, majd lesz vhogy, nem vészes, de azért kösz.
  • Mike
    #32031
    :(

    akkor nem tudom
  • menedzser
    #32030
    nincs ott, nem lehet kikapcsolni.




    vagy a játéktipp visszaállítása lenne az? lol.
  • menedzser
    #32029
    ok, értem, kösz a válaszokat.
  • Mike
    #32028
    opciókban, vagy a help
  • Mike
    #32027
    nem, hanem amikor a simjeid kinéznek Rád
    pl. most tényleg mosogassak?
    3-ban ilyen nincs
  • menedzser
    #32026
    ja, megmondanád hol kell kikapcsolni a játéktippet?

    elején először bekapcsoltam, mert nem emlékeztem mindenre, mondom biztos jól jön, erre minden belépéskor ugyanaz, felhozza a tippeket, leáll egy pillanatra a játék, szünetbe teszi magát és idegesít.

    már mindenütt kerestem, de nem tudom, menüben sincs.
  • menedzser
    #32025
    ok, értem, szóval úgy tűnik a többségnek a 2 jön be és a 3 nem, vagy kevésbé.

    helyes :D.

    3sucks, najónem.

    #32002 is inkább a 2vel játszott :D.

    szóval nincs tipped a paranormális és egyéb különleges munka megtalálására csalás nélkül, mi? a gép random ugyanazokat adja, amiket felsoroltam.

    most megnézem ismét, mert nem játszottam vele, gépem szervizben volt.

    a ló az érdekes lehet, mint állat sims3ban, de amúgy nem vonz. és hogyan érted a rád néznek dolgot? a felugró üzenetekre, hogy miújság, élsz még? meg ilyeneket szoktak írni, engem picit idegesít, mert már15-17barátom van, ebből90%csaj és mindegyikkel viszonyom van :D, szóval kezdenek bonyolódni a szálak :D.
  • Mike
    #32024
    én vártam volna vmi grafikai előrelépést, úgy ahogy az 1-hez képest a 2 volt

    mondjuk kinézhetne így
  • Mike
    #32023
    nekem a simek jobban tetszenek a 2-ben, és nagyon hiányzik az is, hogy a 2-ben ki ki néznek rád, a 3-ban már nem

    a 3-ban meg az tetszik, hogy lehet mászkálni a környéken

    már van pets
    cica, kutya, ló
  • menedzser
    #32022
    nekem is volt régen üzletem, majd tervezem most is. csak kipörgetem az állásokat.

    sztem sims2 jobb. mit gondolsz? mármint sims3nál.

    ha megnézzük a kiegészítőket, sorra ugyanazok jönnek, mint a2ben.... csak talán állatok nem... vagy állatok is vannak? már nem tudom, lemaradtam és csak az alap sims3mal játszottam, de nem igazán érdekelt, nincs meg az a feeling, bár azért az igaz, hogy jó.

    sims3 egy felturbózott sims2 :D.
  • Mike
    #32021
    hát nem tom, én a sims2 -ben vállalkoztam
    boltom volt, éttermem
  • Roccio
    #32020
    Hello. Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor kompatibilizálni akarom a játékot a win 7el akkor mért nem váltja át? Pedig erre kompatibilizálom: xppack2.... de nem váltja át mert ugye akkor át kéne váltania abba a módba mikor be akarsz lépni.
    Mikor simán belépek ugye akkor meg a képernyő arány nem jó. Ráttettem a legnagyobbra és két nagyobb csík van az oldalán. Szóval kéne kompatibilizálni csak hát ugye... ha meg minden kipipálok akkor átváltja csak aztán nem adja be a játékot :D
  • menedzser
    #32019
    vannak :D, de az említett helyeken kell keresni őket, igen. gép és újság.

    de nem értem, nekem most már hetek óta hadsereg, zenész, szórakoztatóipar, sportoló, bűnöző, ezeket adja, semmi mást.

    megvolt már szakács pálya és oktatás, meg talán még vmi.

    simem álma híres szakács volt, azóta platinumban van és rég meg kellett volna halnia, de itattam életelixírrel. azt jól van, szóval király. és teljesen kiakarom pörgetni vele, egyébként már gyerekei is vannak. most éppen makulátlanul jóságos varázsló.

    kár, h varázslónak nem lehet állata, mint boszorkánynak.

    így annyira nem poén.

    szóval állásokra visszatérve, ha pl paranormálisat akarok nyomni csalás nélkül... mert olvastam neten hogyan kell csalással, de én anélkül akarom megtalálni a munkát... akkor nézzem a csillagokat este és miután érdeklődési köre megnőtt, elvállalhatja? vagy ez nem jelent akadályt?

    mindenesetre elegem van, h ugyanazokat az állásokat látom hétről hétre gépben és újságban is.

    ráadásul most a simem emlékei nézése közben nem tudom elolvasni az emlékeket, mert megjelenik a kis nyíl, vagyis jel, ami mutatja, hogy menjen oda és az emlék szövege eltűnik. egér hiba, v játék hiba? ma tűnt fel először ez a probléma.