32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Legend Killer
    #31696
    mieza Sims 2 - Lakásmánia? ilyet láttam neten. egy új kieg, v fun kieg, v miafene?
  • Legend Killer
    #31695
    közben bezártam az üzletet. miután elment egyetemre, őseivel bezárattam.

    majd, ha sulit befejezte, akkor hajkurászhatja álmait legközelebb.
  • Mike at home
    #31694
    sőt, ha jól emlékszem, még el is mehet az üzletébe
  • Legend Killer
    #31693
    de miért csak azt a párat akartad? mindegyik sztem jó kis db cucc :). jókat lehet bennük hülyülni.

    én pl most nyitottam tinédzser simemmel üzletet és az az álma, h 5 üzlete vezesse a piacot, v mi.

    de, ha közben elküldöm főiskolára, az üzleténél maradhat tulajdonos és megkaphatja a csillagokat? mert ő az üzlet tulaja a saját telkén.
  • Coolfire
    #31692
    A sorrend teljesen mindegy,de ha ezeket mind felrakod,akkor a palotás cuccokkal kell majd indítani.
  • Hayni
    #31691
    csak ez a kettő.és először az Ikeát utána a Pets-et,és indítónál megjeleníti mind a kettőt de játékban már nyoma sincs az Ikeának.Most délután felraktam a Vár az üzlet-et is.Ha azt indítom el, kiírja hogy az Ikeát indítsam el,ha elindítom az Ikeát akkor kiírja hogy a Pets-et ha elindítom a Pets-et akkor "nincs lemez a meghajtóban"
    szóval szerintem törlés az egész és akkor felteszem az összes kieg.-et ilyen sorrendben:
  • Coolfire
    #31690
    De mik vannak fent?Mert általában az legutolsó kieggel kell indítani..
  • Legend Killer
    #31689
    nemtom... én feltettem mind a9kieget és elindítottam a paloták és parkokkal és ment minden.

    de örülök, h látlak
  • Hayni
    #31688
    Sziaosztok! Lenne egy kérdésem
    Sims 2-nél ha fel van téve az Ikea és a Házikedvencek kiegészítő és az Ikeát indítom el, akkor miért csak a házikedvences cuccok jelennek meg?
    Az ikeás cuccok nem? Pedig bejön egy "Sims 2 Indító" és ott mutatja hogy meg van a házikedvencek is meg az Ikea is :///
  • Flora2
    #31687
    Ha az otthonába lépsz be, nincs ott?

    Ne töröld vagy ne add el a közösségi telket addig, amíg nem menekítetted biztonságos helyre a tulajt.

    Van-e pl. olyan barátja, akit te irányítasz? Ha van, próbáld meg áthívatni vele telefonon vendégségbe, és ha ez sikerül, és átjön, kérd meg, hogy költözzön be. Onnantól te irányítod és oda költözteted tovább, ahová akarod.

    Ha ez nem műx (mert pl. nincs a telefonkönyvben), akkor talán az működik, hogy térképnézetből a család-kiköltöztető gombbal kiköltözteted az otthonából a Tárolóba, majd onnan egy szűz házba?

    Nekem még nem volt ilyen beragadás, ezért ezek csak tippek!
  • sikerb
    #31686
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a megvett közösségi telekről, nem tudok hazamenni.
    Bezárom a bótot, meg hazaküldöm embereimet, és beragadt a sim a telekre, és csak egyfolytába fütyülget. Vannak benne letöltött cuccok és a közösségi telkem is az. az a baj hogy el van mentve, a beragadásnál, de nem szeretnék mindent újra kezdeni.
    Tudna valaki más megoldást minthogy törlöm?

    Előre is köszönet
  • Legend Killer
    #31685
    kösz... de mondom, mikor a boszi csatlakozott a simemhez, előtte megidézte simán famulusát, most meg nem tudom.
  • Gólya #31684
    nem rossz ötlet a bővítés sem, de pl. vissza is lehet olvasni...

    na szóval...
    ne akarj a mesterhez menni tanulni (vele közösségi telken találkozhatsz), gyakorolj szorgalmasan, olvasd a varázslás nagy könyvét, s egyre több varázslatot tudsz majd megidézni, sa mikor már "elég okos és ügyes" leszel mágiában, eljuthatsz a titkos telekre is - ez annyiban jó, hogy pl. a jó boszi telkén van a fény trónusa, melyre ha ráül a sim, minden értéke max-ra növekszik
    a famulus macsit is egy bizonyos szint után tudod csak megidézni

    egyébként meg ha ezen a fórumon nem találsz valamit, ajánlom a mysims fórumot, talán szinte minden megtalálható, amit a simekről, a Sims2-ről tudni lehet

    az meg azért jusson eszedbe, hogy a fórumozók nagy része tanul, dolgozik...
  • Legend Killer
    #31683
    és az is érdekelne, h kell megidézni azt a famulus macskát. a sim mikor nem volt velem összeköltözve, lazán idézgette, de mikor összeköltöztünk, nemtom... és csak1varázslatot tudok, asse tom éppen melyik... szal vki segítsen má... kihalt a topik, v a miarák? faqot ezzel a mágiával bővíthetnétek.
  • Legend Killer
    #31682
    most már van boszim, sim csaj és csinálgatom vele a dolgokat, reagensek, meg izék, de nem találok sehol (telefon, gép, karakterre kattintva) olyan opciót, ahol felfedezhetném végre a mágikus helyeket, v elmehetnék a mesterhez tanulni :S.
  • Legend Killer
    #31681
    közben má összejött. még éjjel.
  • Legend Killer
    #31680
    hogyan tudok boszivá válni simemmel a géjmben? má 98 a barátság az1ik boszival.
  • Csataiii
    #31679
    Tudom a dxdiagba hovak ell menni, csak azt nem tudom hogy hogy jelziki hogy mi rossz. Haveromnak megy 8600 GTvel rendesen. Tegnap kipróbáltam régi driverrel ugy se megy szóval foggalmam nincs mi a baj. Sp3al kompatibilis?
  • phoenix1
    #31678
    A dxdiag-ra gondolsz? Futtatás dxdiag.exe vagy dxdiag úgy is elindul.
  • Csataiii
    #31677
    annál a direct x failednél hogy kel ellenörizni h mi nem stimmel??????
  • Mike at home
    #31675
    van sims3 tpik is, ott tessenek borúskodni!
  • Sadun Tryst
    #31674
    reméljük a legjobbakat, hogy csak júniusig kell majd várni...
  • rage
    #31673
    Őt is érintette a válság.
    Elbocsátások, veszteségek, átütemezések.
    Piaci szempontok miatt került át egyelőre júniusra, de lehet, hogy ősz lesz az.
  • TopGun
    #31672
    Szemet EA! Elhalasztja a Sims 3 kiadasat juniusra! Akkor mi a fenenek igerte februarra? :(
  • Coolfire
    #31671
    Ez homemade cucc,csak egy privát torrentről szedhető tudomásom szerint.
  • Coolfire
    #31670
    Hát nem tudom,hogy menne-e,mert ez az összes kieg,stuff és patch registry-e,ergo minden kell hozzá.
  • Rundstedt17
    #31669
    Annál olcsóbban eredetiben nem kapod meg
  • Samurai84
    #31668
    Sziasztok.
    Szeretném megvenni barátnőmnek a Sims2-t eredetiben, de mindenhol átkozott drága:8-9rugó. Valaki esetleg nem tud valami olcsóbb helyet ahol még kapható?
  • Rundstedt17
    #31667
    Hát a játék készítői nem voltak komplettek..az előre elkészített családoknál,egyikbe belépve hallott családtagokat kiváncsiságból feltámasztotam insel hát bárcsak ne tettem volna..elég horrorisztikusra,betegesre csinálták az egyiknek aspirációja sem volt,se végső életcél se emlék,tinédzser testű felnőtt nők volt,a NŐKNEK FÉRFI hangot adtak,ami borzasztóbb wcre is férfiként...hidegrázás...
  • zsofi00
    #31666
    Sziasztok.Nagyon nagy szükségem lenne valakire aki ért a letöltött dolgokhoz.Nem bírok egyedül velük:(:)
  • Tom3 #31665
    Nekem is pontosan ugyanez a problémám. :S
    Esetleg privátba letudnád írni honnan lehet beszerezni?
  • ATISoft
    #31664
    El tudnád ezt nekem küldeni? Kipróbálnám, hátha működik és nem kell újratennem mindent. [email protected]
    Előre is köszönöm.
  • Coolfire
    #31663
    Egyet tudok,ami nekem van:The Sims All in one.Ennek vannak .reg filei,ergo minden os uninst. után visszállítható.

  • ATISoft
    #31662
    Sziasztok!

    Egy rövid kérdés:
    Windows újratelepítés után van arra lehetőség, hogy ne kelljen újra feltenni a sims 2-t és minden kiegészítőt az elejétől? Kicsit macerás. Mert ugye a winyón fent van minden, gondolom csak a registry-ből hiányoznak a bejegyzések. Nincs valami .reg file, amivel megoldható ez a gond?
  • Rundstedt17
    #31661
    hol lehet azt a modot letölteni amiben bérgyilkost lehet bérelni?
  • kem001
    #31660
    Thx man, ez bejött
  • phoenix1
    #31659
    Szia. Ugyanez volt nálam is. Ezekszerint amikor a tárolóból leraktad a házakat nem adtál új nevet a házaknak, én sem szoktam. Ki gondolna ilyesmire, és itt a bökkenő. Semmi gond, nevezzed át a házat, adjál neki egy új nevet, akármit, ha biztos akarsz lenni csak angol abc betűit használd. Átnevezed a telket és már működni is fog.
  • kem001
    #31658
    Jó neked, nálam nem enged belemenni az olyan telkekbe amit a kiegészítő rakott be :S
  • Mike
    #31657
    még nem raktam fel
  • Daniel BMW
    #31656
    nekem tökéletesen működik :)