32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Mike at home
    #31737
    étterem nálam sem ment soha, kb. 2000 minusz volt naponta, a fönök csinált mindent, a szakács, némi főzés után, egyből elment a bárba piálni, a pincérek is inkább játékgépeztek, úgyhogy a tulaj főzött, pincérkedett, zargatta vissza melózni a népet, egyedül a hostesnek felvett tini volt az, aki lelkiismeretesen dolgozott, a tulaj meg a nap végén, hullafáráadtan tudott leülni enni, meg elmenni wc-re

    szerintem nagyszerüen van szimulálva, akár a valóságban
  • Coolfire
    #31736
    Hát nekem az üzleteim nem nagyon nyereségesek,főleg az éttermek nem.Meg az üzletvezetők kavarnak nagyon.Pölö be van állítva arany eladó pm-al eladásra,a manager meg takarítót v. bármi mást csinál belőle,csak pont nem azt amihez ért..:)
  • Coolfire
    #31735
    Ha otthon akarsz éttermet nyini,itt a MySims-es megoldás.
  • Mommoko
    #31734
    Nekem is ez a kód van meg: changelotzoning residential. Mikor a várost látom, akkor az előhívott kisablakba beírom a kódot majd a leírtak alapján a telek nevét ( amit szeretnék lakó helyé tenni), de nem történik semmi! pl.: changelotzoning residential Étterem
    Azért fontos nekem, mert éttermet szeretnék nyitni, de a hozzávaló tárgyak tudod csak közösségi zónában vannak. Nem tudom mit rontok el, hogy a sorrendet, vagy kattintanom kellene a telekre?
  • Flora2
    #31733
    Miért, most hogy írod be? changelotzoning residential-nek működnie kéne.

    Nincs olyan tárgy a telken, amit a residential nem tud értelmezni? (hotel-recepciós pult? hotelszoba-ajtó? éttermi recepció?)
  • Coolfire
    #31732
    Nem fogja neked senki sem leírni,mert nem warezolunk.De ez egyébként ki is van írva.De,ha használsz keresőt,rögtön találsz....
  • Mommoko
    #31730
    Nem tudom tudtok e segíteni hogy, hogy tudnék egy közösségi területet lakó területté tenni? Van hozzá kódom, de nem tudom miért nem működik. Hogy írjam be hogy működjön? SEGÍTSÉG!!!
  • Legend Killer
    #31729
    miafrancot csináljak, ha a szomszédságban és bent a telken is villog a monitor, mikor arrébb mozdítom a kamerát? eddig nem csinálta.

  • Mike at home
    #31728
    banner, piros felirat!
  • ast00
    #31727
    Nekem a levegőben úszik a simem!
  • Coolfire
    #31726
    Nem kód kell,hanem életcél pontokért lehet ilyet venni(amibe berakja a sim a fejét),vagy egyetemistaként a harmadik év előtt rákérdez a játék.Ez a két "legális" módja van tudomásom szerint,de van biztos valami hack is hozzá.:)
  • Coolfire
    #31725
    Innen le leht tölteni...
  • ast00
    #31724
    Nem tudjátok honnan lehet letölteni a nagyvárosi életet nem torrentben?
  • Mike at home
    #31723
    a pontokért vehető cuccok között van ilyen masina
  • Hayni
    #31722
    Sziasztok :)
    lenne még egy kérdésem :) volt egy olyan csalás amikor az életcélt meglehetett változtatni pl. családira, de már sehol sem találom nem tudja valaki melyik kód az ?
    Előre is köszi
  • Mike at home
    #31721
    nem nagyon tudod kitörölni
  • dolfy #31720
    Sziasztok!

    Egy hibaüzenettel kapcsolatban kérnék segítséget! Mégpedig: Failed to enumerate any DirectX 9 compatible graphics adapters in this system!... Meg a többi, gondolom néhányatoknak ismerős a szöveg! 32Vistám van DirectX 10-el! Gondolom én, hogy ez a baja! Olvastam FAQ-ot is de nem lettem előrébb!
    Kérlek titeket segítsetek!
    Köszi!
  • sikerb
    #31719
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy lehet, e a telefonkönyvből törölni a barátokat, vagy ha onnan nem akkor a sim barátait hogy tudnéám szerkezteni?

    Köszönöm.
  • Gólya #31718
    minden simnek van egy hátizsákja, amibe be lehet pakolgatni ezt-azt
    valószínűleg ott a kaja is
  • poppe
    #31717
    ja, boltba vásárolsz ruhát, aztán otthon ruhásszekrényre katt, és átöltözik
    kaját a hűtőbe teszi, rákatt, előveszi a maradékot
  • SkylineGTR
    #31716
    hi, nekem olyan kérdésem van,hogy összeházosodtam egy nénivel, és ha annak én másik ruhát akarok, akkor el kell mennem boltba és venni ruhát?, és csinált több kaját, és írta hogy elrakta vmi tárolóba, na az hol van, és hogy tudom onnan kiszedni a kaját?
  • Mike at home
    #31715
    kapcsold be az opciókban, hogy a egyedi tartalmat is lásd
  • flygirl
    #31714
    Letöltöttem elvileg jó helyre, azután installálta is, de a játékban a vásárlási módban sem, a szomszédságban sem hozza elő, szóval nem tudok duplán rákkattintani....Valami más megoldás esteleg? Köszönöm
  • Mike at home
    #31713
    kattints rajta duplán
  • flygirl
    #31712
    Sziasztok! Segítség kellene...Bocs, ha kicsit primitív..Szóval: letöltöttem egy autót (ford vmi...)de a játékban egyáltalán nem jelenik meg..Hogyan tudom előhozni, hogy a simek tudják használni????? Légyszí segítsetek! Köszönöm!!!!
  • sikerb
    #31711
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy ha package lots-ba elmentek egy házat simmel, mert valamilyen oknál fogva le kell törölnöm a játékot, és újra rakom, de hiába installálom bele az elmentett fájlt nem jelenik meg, hogy lehet ezt helyre hozni, mert gyakorlatilag az volt a mentésem.

    Köszönöm előre is.
  • bartuczcsaba
    #31710
    hy
    vki nem tudja h sims2-ben vistán h lehet cheatelni? mert nem mennek...
    thx csáó
  • Legend Killer
    #31709
    mindig ez :D. dánke.
  • Mike at home
    #31708
    na jó akkor pl. modthesims
  • Legend Killer
    #31707
    :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

    gonosz
    amúgy tudom :D.
  • Mike at home
    #31706
    a neten szerteszét

    tudod, google a barátod :))
  • Legend Killer
    #31705
    és hooolllllllllllllllll? :D mer kíváncsi vok, de sztem nem szemetelem tele a géjmem ezekkel, csak megnézném őket.
  • Mike at home
    #31704
    vannak
  • Legend Killer
    #31703
    vannak hírességekről sim kreálmányok?
  • Mike at home
    #31702
    persze
  • kem001
    #31701
    Sziasztok
    Ha felteszem az XP SP3 szervízcsomagot, attól működni fog a sims 2 és az összes kiegészítője?
  • Mike at home
    #31700
    ha csak recolor, akkor ott a simPE wizards
  • Flora2
    #31699
    A Lakásmánia nem hivatalos cucc (nem az EA csinálta). Valami segédprogram ahhoz, hogy a játékba be tudj tenni saját készítésű bútorokat (azt nem tudom, hogy csak átszínezéseket, vagy 3D mesh-eket is?). Én nem ismerem, csak valaki egy fórumon írta, hogy a párját, a Divatmániát kipróbálta, és olyan gagyi hajakat lehetett vele csinálni a játékba, hogy rosszabbul néztek ki, mint az eredeti Maxisos alap hajak.

    Szóval, a profi kreátorok nem a Lakásmániával csinálják a custom content sims-bútorokat, valószínűleg... :) de ha az idődbe és a kereteidbe belefér, próbáld ki.
  • Flora2
    #31698
    Azóta már biztos rájöttél, de a válasz megkésve: Igen, így van, ahogy írod, a személyes játékállásod a Dokumentumok/EA Games/The Sims 2 mappa (az egész). A Program Files/EA GAMES-ból nem kell olyan, amit ki kéne menteni.
  • Tom3 #31697
    Hali, úgy döntöttem rászánom magam a sims újratelítésére. Tudom sokszor feltett kérdés, de nem vagyok biztos a dologban... Pontosan a városokat, házakat, simjeimet, mentésemiet honnan tudom kimásolni? Elég a Document and Settingsben az EA Games\The Sims 2 vagy a Program Filesban is van olyan amit ki kell menteni? (FAQ-ban nem igazán találtam erre választ.)