2084
VIRTUAL DJ
  • fpisti919
    #1764
    Ugyanaz a helyzet. Kb 20mp használat után "Protection error 16". Próbáltam már ZA-al blokkolni a vdj.exe-t, de semmi. Szerintem beírt valahova a registrybe, úgyhogy csak az lenne megoldás, ha újratenném az xp-t, és aztán pedig csak kikapcsolt wlan-nal használnám a progit. Mint mondtam az első telepítésnél így gond nélkül ment. Erre viszont lusta vagyok, úgyhogy inkább marad az 5.2, és várok az új crack-re...
  • janigyerek
    #1763
    Nah? Valakinek müködik a teljes verzió crackel?
  • Riccardo G
    #1762
    a számok a memóriába töltődnek :)
  • Zsolt01
    #1761
    Ja és ebből adódóan, hogy nagyon terheli cpu, a 2. szám beolvasása nagyon lassú.
  • Csucsu2030
    #1760
    Egyértelmű. Gyenge a processzorod.
  • Riccardo G
    #1759
    tedd fel az 5.2-őt és nézd meg hogy annál mi a helyzet, nekem ugyan ilyen gépem van majdnem, csak 2-es intel cerka! 5.2-ven dolgozom és hibátlan!
  • DJtunklee
    #1758
    valakinek nincs meg a skin creator?
  • Willymi
    #1757
    3.3-as procim van most meg 3 giga ram és ez nálam is igaz bár a hatosnál nem annyura mint az ötösnél
  • Zsolt01
    #1756
    Sziasztok.

    Adott 1 celeron 1,7 cpu 770 mega körüli memo9ria a többit az integrált videokártya elveszi az 1 gigából.
    fujitsu siemens amilo li1705

    Virtual DJ 5 és 6 -nál is sima elindításnál 40-50 százalék cpu használat, lejátszásnál 90-100 százalék.

    Most akkor az 1,7-es cpu kevés neki ?
    Hogy van ez ?
    Van valami egyszerű megoldás a dologra ?

    Köszi előre is.
  • luigixxl
    #1755
    Most hibátlan az eredeti progi, de az mitöl van , hogy timecode cd t nem jól kezeli??
    pioneer cdj800mk2-vel hsználom én tök jó csak cd-n hiába adok meg cue pontot nem jegyzi meg ha pörgetek össze-vissza megy, ez mitöl lehet???
  • Riccardo G
    #1754
    nekem Windows 7 fut )
  • janigyerek
    #1753
    Egy olyat próbáljatok meg hogy a teljes verziót (serialosat) crackelitek be, persze ez elméletben müködnie kéne mert ez is 6.0.1 de gyakorlatban nem tom. Egy próbát megér. Aki nem tudná hogy miről beszélek annak elmondom hogy arra a crackre gondolok amit a TRIALoshoz adtak. És így a teljes verzió lesz crackelve. De télleg ennél több ötletem nincs.
    Sok sikert!
  • Csucsu2030
    #1752
    Jaja. Kikapcsoltam én egyből de akkoris kivág a kis g€ci.
  • janigyerek
    #1751
    CSUCSU Téged 1 perc után kidob? Ezt már télleg nem értem. És míg bent voltál kikapcsoltad az AUTO UPDATE-t? Én xp SP3 at használok. Nekem mint látjátok minden összejön. Nah mind1 ha nem müködik akkor használjátok a tört verziót. Nincs több ötletem. Akinek meg megy annak egészségére. Mást nem tok mondani. A videó pedig jövőhét szerdán törölve lesz.
  • Csucsu2030
    #1750
    Persze. vagyis működne. Mert elindul meg minden tök fasza csak kb. 1 perc után kidobja azt a bűvös hibaüzenetet. "Protect error 24"
    Tehát a tünetek ugyanazok Vista-nál is, mint XP-nél.
    Én az 5.2-est már Vista alatt használtam és kurva jól muzsikált.
  • fpisti919
    #1749
    Xp Sp3-at. Mert, neked vistával működik?
  • Csucsu2030
    #1748
    Te is Vistat használsz pisti?
  • Riccardo G
    #1747
    6.0.1 a legfrissebb, az a 6.2 hamis :)
  • DJtunklee
    #1746
    Gyerekek találtam olyat hugy virtualdj 6.2
  • janigyerek
    #1745
    Felraktam a YouTube-ra egy kis videót ami megmutat mindent hogy mit kell csinálni. Nah, a történet onnan indul hogy felrakom a virtual DJ-t és utána beírom a rosz serialt (ami régebbi verzióhoz jó).És innen folytatódik... http://www.youtube.com/watch?v=UY8rlWohFz8&fmt=18

    Remélem ezzel sokatoknak megoldódik a problémája.
    Ha meg nem akkor nagyon sajnálom hogy elvettem ezzel sok időt tőletek. De télleg. Elnézést kérek.
    Itt bebizonyítom hogy nem kamuzok, és télleg minden úgy van ahogy leírtam.
  • fpisti919
    #1744
    Igen, a te verziódat töröltem. Regcleaner-el még a regisry-t is kipucoltam, úgyhogy gőzöm sincs, hogy mi lehet a bibi. Még annyi, hogy nekem Protect error 16-ot ír ki, nem pedig 24-et.
  • janigyerek
    #1743
    Akkor sajnos fogalmam sincs:(
    Biztos hogy azt a virtual DJt törölted le amelyinken a linkjét tőlem kaptad? Ez biztos? Nem lehet hogy egy régebbi verziót töröltél csak le?
  • fpisti919
    #1742
    to janigyerek:

    CE6Q-HNX8-UXTWN

    ...és így is marad a "Protect error" :=(
  • janigyerek
    #1741
    Új információ! Az a nagy helyzet hogy 2 serial sem jó (az első 2). Tehát CSAK ÉS CSAKIS EZT A SERIALT ÍRJUK BE A VIRTUAL DJ 6.0.1-be:

    CE6Q-HNX8-UXTWN

    Csakis ezt. Lentebb leírtam hogy hogy kell visszaállítani ha mégis roszat írtatok volna be és ha azt a hibaüzenetet kaptátok. Ha valaki ezekután sem érti, akkor már oktatóvideót vagyok kénytelen készíteni.:-)
    De télleg.
  • janigyerek
    #1740
    fpisti919: Melyik serialt írod be?(Nekem ez tökéletesen mükszik: CE6Q-HNX8-UXTWN)
    flangerx: A Virtual DJ telepítésekor ki lehet választni hogy hova akarod rakni a programot. De azt nem értem hogy milyen "összes mappát" rak ki az asztalra? Hát ha a plugins meg skins stb.-re gondolsz akkor nem tom a választ, elvileg a Doukumentumokba kéne rakja.
    Mindenki: én még próbálgatom a VDJ-t hogy vajon akinek nem müködik hogy annak miért nem müködik, igyekszem rájönni a megoldásra.
  • Csucsu2030
    #1739
    Van itt köztünk (még) olyan akinek ez a serial-os változat működik?
  • fpisti919
    #1738
    Storno. Már engem is kidobál. Hiába tiltottam le az auto update-et. Egész addig jó volt, míg nem kapcsoltam be a noti wlan-ját. Mihelyst elkezdtem netezni - közbe persze ment a vdj - meg is adta magát.:SSSS

    És hiába nyomtam full unisnstallt, még a netet is lekapcsoltam, regclean meg minden ilyesmi, mégis jön a hibaüzenet. Ötlet valakinek?
  • luigixxl
    #1737
    Megvettem eredetibe a v.dj-t!!!Mac-versio.

    Jól is megy de amikor timecod-ra váltok akkor kilép, az eredeti is,

    lehet valami a hangkártyán nem tetszik neki, mikor a beállításokat válltoztatom, álltalában akkor lép ki,

    Hasonlóval találkoztatok már??

  • flangerx
    #1736
    hello "janigyerek" felraktam a a progidat nekem muxik minden csak egy gondom van vele hogy amikor feltelepitem az osszes mappat kirakja az asztalra ezzel mit lehet kezdeni??? Probaltam elrakni oket de akkor neidul a progi.a telepiteskor pedig a program files van kivalasztva!
    segitsegedet elore is koszi!

  • janigyerek
    #1735
    CSUCSU töröld le a virtual DJ-t, Programok telepítése törlése--->Virtual DJ---> és ott ne az automaticra menj rá hanem a Customra. Ezután kiírja neked hogy mit tudsz letörölni a Virtual DJből, itt neked mindegyiket ki kell jelölnöd (Select all), és ezt tedd meg asszem 3 lapon keresztül. Ezután a gép teljesen letörli a VDJ-t. Ezt követően megint rakd fel ugyanúgy, csak a Serialos .txt-ből ne az első serialt írd be hanem az utolsót (ezt: CE6Q-HNX8-UXTWN), és hidd el hogy be fog engedni.
    Az hogy eddig miért nem engedett be az egy pár kommentel lentebb van.
  • fpisti919
    #1734
    Nekem műxik f@szán minden, köszi Jani. Az előző crack-es verziókkal tényleg nem volt rendben valami, pl. a teljes effect rész is hiányzott belőlük...
  • Riccardo G
    #1733
    2005óta használok VDJ-t :D ha valamit én nem vágok ami a magam baja akkor van gáz :D de maga a program nem jön be! bmp-et is átalakították, amit persze át lehet alakítani tetszés szerint, meg nálam a 6os verzió több erőforrást is igényel kicsit és innentől minimálisan lassabban töltődnek be a zenék, meg a nyilakkal való rásegítés elcsúszás esetén se a régi már :S szal még marad a régi!
  • Csucsu2030
    #1732
    Szóval, akkor nem jutottunk előrébb semmivel sem.

    Legalábbis nálam ez a "Protect error 24." ez továbbra is van.
  • janigyerek
    #1731
    őőőő mégegyszer olvassátok el amit írtam. Nekem nincs bajom a kidobással, én csak írtam hogy a régebbi TRIALok (VDJtől) amik nem voltak patchelve azok kidobtak. Persze ha patcheled akkor nem dob ki, de attól még nem lessz benne meg minden funkció. Erre akartam kitérni. Evvel akartam alátámasztani azt az állításom hogy ne patheljünk TRIALokat.
    Riccardo G mi az ami nem tetszik a 6.0.1ben? Skin? Config? Beállítási probléma vagy mi? Én már nagyon rajta vagyok a tesztelgetésen és ha nem tudsz valamit esetleg tudok benne segíteni. Írd meg...
  • luigixxl
    #1730
    mien hangkártyával használod???

    mikor a hangkarit próbálom ráállítani átalábon akkor dob ki, aztán ha sikerül akkor a timecode modban cd-röl, nem mindig tartja meg a timecod beállításokat, 23ms-os latency mellett, de abban a pillanatban ahogy lejebb próbálom állítani már ki is lép, pedig a hangkari tuti,

    ha megveszem az originalt v.dj- akkor ezek eltönhetnek??
  • Riccardo G
    #1729
    hát nem tudom, de én 5.2őt használok még élesbe minden két héten szombaton, és az sem serialos, és még nem állt le meg nem dobott ki soha! szép is lett volna buli közben! am. 6ost még nem fogom használni mert nem jön be!
  • janigyerek
    #1728
    Emberek 100%iosan biztos vagyok benne hogy minden jó csak a serial a rosz.:-) Az első serialt soha be ne írjátok különben úgy jártok mint azelőtt. Ez a serial biztosan müködik: CE6Q-HNX8-UXTWN Akik megjárták azoknak Vezérlőpult--->Programok telepítése törlése---> Virtual DJ---> Custom (itt végigmenni és mindegyiknél Select all) és unistall. Ezután rakjátok vissza és írjátok be a fent említett serialt. É müködni fog.
    Az colt a baj hogy az a serial mi be volt írva az egy előző verziójú VDJ-hez volt adva, és azért nem írta ki hogy rosz a serial, pedig elfogatta.
    Remélem ezzel megoldottam a problémát.
  • luigixxl
    #1727
    hy

    MAC- es felhasználó vagyok így sajna nincs nekem demo a v.dj-ből, csak valami utonmódon feltört valamiket tudok kipróbálni.

    Amire nekem kell azt tudja, addi eljutottam vele (Timecod Video DJ),
    de állandóan kilépeget. A kérdés, hogy az eredeti progi az atom stabil-é vagy azis ilyen lehet, esetleg valaki mac-re demo verziót nem tudna- nem feltörtet- eredeti trial, megvenném kp-re a progit de ha az is kilépeget akkor semmi értelme.
  • janigyerek
    #1726
    Nah próbáljátok meg úgy hogy bontjátok az internetes kapcsolatot, utána letörlitek a teljes virtual Dj-t, ezután visszarakjátok, és elvileg beenged mert nem kommunikál még a virtualdj.com-mal, de mihelyt beengedett az AUTO Update-t rakjátok disabledre.
    Bízom benne hogy müködni fog.
    Várom a válaszokat
  • janigyerek
    #1725
    Gondolkodok egy biztos megoldáson...rajta vagyok.