2084
VIRTUAL DJ
  • janigyerek
    #1724
    ŐŐŐŐŐ az a helyzet hogy oda van írva, hogy Disabled Update. Szerintem a tűzfal vagy mi írja ki. Nekem is ezt írta ki de aztán én tiltottam a Virtual DJ-t, mikor ki írta hogy csatlakozni akar valahova. Nekem Smart Security 4 esem van és ő írta ki. Tehá tiltás, és utána beenged. Legalábbis engem beengedett.
  • Lantee
    #1723
    "...Mióta torrentről leszedtem (a PB-n is biztos mindenki totál hülye), hibátlanul működik, és minden olyan funkció benne van, ami nekem a mixeléshez kell..."

    Szerintem ez mindenkinek elég!
  • Csucsu2030
    #1722
    Hát nem örülök neki. Akkor már ketten vagyunk ezzel a problémával. Na mindegy. Várjunk egy-két kommentet, hátha lesz valami.
  • DJtunklee
    #1721
    az 1. serial ment de ahogy beléptem rögtön abban a pillanatban kiadta azt a hibakódot amit neked: Protection error 24. Please contact us on
    http://www.virtualdj.com/contact/
  • Csucsu2030
    #1720
    5W87-Z6PY-6HMLC

    2CJA-S84L-B5Z2A

    CE6Q-HNX8-UXTWN
  • DJtunklee
    #1719
    Letöltöttem a rapidshare ról a 6.0.1 - et, de milyen serial kell hozzá?????????????
  • Csucsu2030
    #1718
    Szevasztok!

    Én letöltöttem 2-3 db serial-os 6.0.1-et (többek közt amit a janigyerek is belinkelt nekünk) de nekem elindítás után kb. 1, másfél percel egy ilyen hibaüzenettel leáll a program.

    Protection error 24. Please contact us on
    http://www.virtualdj.com/contact/



    Az a gyanúm, hogy nem tetszik neki a warez. Ha rajtam kívül még találkozott valaki ilyen jellegű problémával és tud rá megoldást,akkor megköszönném ha megosztaná velem!
    Addig is használom a tört verziót, mert annál semmi gond nem volt.
  • janigyerek
    #1717
    Most így visszaolvasva, télleg eléggé nagyszájúnak hangzik amit írtam. Ha bárkit is megbántottam evvel, akkor MOST elnézést kérek. Csak az a baj, hogy én ilyen "egyből felkapós" vagyok, és az naon dühített hogy, vannak olyanok, akik mindenféle patchelést csinálnak és utána megleődnek ha valami nem jó, vagy ha valami instabil, és olyan helyeken keresik a megoldást ahhol javarészt senki nem tudja megadni rá a választ. Én most adtam egy biztos Virtual DJ 6.0.1-et, ha ezekután nem jó valami akkor télleg a programban kell keresni a hibát. Én kipróbáltam, nem vírusos, sőt még kiegészítők is vannak hozzá (bár sztem ezekek már mindenkinek meg vannak):-)
    Nah szóval télleg ha megbántottam innek akárkit is attól télleg elnézést kérek.
    A 6.0.1-hez pedig mindenkinek kellemes mixelgetést, ill. DJzést kívánok.
  • janigyerek
    #1716
    Csak 3. :-) A másik 2 az ma jött (lásd: időpontoknál).
  • Csuhai G
    #1715
    Köszönjük, bár nem kell 5 hozzászólással szpemmelni a topikot. Ez elfért volna 1-ben is.
  • janigyerek
    #1714
    Jah, és szívesen....
  • janigyerek
    #1713
    Egyébként ha meg valaki értene a netes kereséshez akkor simán megtalálhatná a Teljes verziót. Én ezt megtettem és 5 percembe sem került. Ez TELJES VERZIÓ SERIALLAL, nem patchelgetős, crackelgetős sz*r. Méghogy a google nem a barátom xD.

    Tessék lehet válogatni:

    http://hotfile.com/dl/6303540/5d484c6/Atomix_Virtual_DJ_Pro_v6.0.1.rar.html

    VAGY

    http://rapidshare.com/files/243721867/Atomix_Virtual_DJ_Pro_v6.0.1.rar

    U.i.: ...és még én vagyok a szemétláda.
  • janigyerek
    #1712
    Honnan származik a triál kifejezés?
    Az angol trial szó jelentése: próbálás, vagy kipróbálás valamilyen módon.
  • janigyerek
    #1711
    Lantee, én nem cseszegetek senkit én nem akarok okosnak sem tünni, bár lehet hogy olyanannak látszik, lehet azért mert ebben a témában biztos vagyok. Ha visszafele nézel akkor van egy pár olyan ember aki mindenféléket mondanak hogy ez hiányzik meg az hiányzik...Hát ne csodálkozzon...Ha egyszer TRIAL. Én ezért várom meg a Virtual DJ 6.0.1 Full + Serial feltöltéseket.
  • janigyerek
    #1710
    És ha már itt tartunk, akkor ez eddigi Virtual DJ-s TRIAL ok mindig korlátozva voltak. Bizonyítani is tom, majd ha kell akkor adok egy MSN-t és átküldök neked egyet. Olyan volt hogy 1 óra után ledobott egy olyan üzivel hogy ne felejsem el hogy még x nap van hátra és hogy a www.virtualdj.com on megtalálom a teljes verziót, persze pénzért. Meg nem engedélyezte a felvételt sem. ÉS a config is elég hiányos volt. Szóval ennyi. Ha meg télleg azt akarod hogy bizonyítsam akkor majd jelezd hogy küldjek egy file-t neked avagy sem.
  • Lantee
    #1709
    Te minek jöttél ide? Mióta torrentről leszedtem (a PB-n is biztos mindenki totál hülye), hibátlanul működik, és minden olyan funkció benne van, ami nekem a mixeléshez kell.

    Feltettek neked egy kérdést, erre jössz az okoskodásoddal. Tudsz valami konkrétat is mondani, vagy csak szeretnél nagyon okosnak látszani?
    Töltsd le vagy ne, használd vagy ne, de mást ne cseszegess!

    Köszi-Bye!
  • janigyerek
    #1708
    Most kezdhetnénk vitatkozni hogy mi mit jelent, de nézzétek csak meg a www.virtualdj.com on hogy oda mit írtak? Megsúgom, FREE DEMO-t. Az tudjuk mit jelent? Ugye találkoztál már DEMOs játékkal? És egyébként a Trial az lehet teljes verzió időkorlátozva, de lehet nem teljes verzió időkorlát nélkül, és még lehet nem teljes verzió időkorláttal. Jah és már megint a nagy okoskodás megy. Már megint előbb használjátok a kezeteket mint a fejeteket.
  • Riccardo G
    #1707
    ugyan olyan mint a nod, azis 30 napig van ingyenesen, DE minden funkció elérhető benne! de ha te nekünk bizonyítai tudod hogy a triálomba mi nincs benne mint a te fullodba akkor elhiszem addig nem!
  • Csuhai G
    #1706
    A trial, magyarul próbaidős teljes verzió. Tehát ha ki van ütve az időkorlát, akkor full verzió válik belőle.
  • janigyerek
    #1705
    Itt úgylátom akadnak kérdések és válaszok. Csak az a helyzet hogy nem minden válasz jó. De én nem erre akarok kitérni, hanem arra hogy Riccardo G, ami linket kirakott (nevezzük Virtual DJ 6.0.1-nek) az egy nagyrakás f*s.És hogy miért? Azért mert csak átb*szás az egész. Te naív azt hiszed hoyg úúúú végre megszerezted a 6.0.1-est és már nyomathatod vele a DJ-zést. Csakhogy jönnek a problémák (pl: ezt a funkciót nem találom, vagy nem müködik valami, stb...).Ha jobban megnéznétek azt a fájlt amit kis barátunk kirakott linknek, akkor rájönnétek hogy ez ugyanúgy a TRIAL, ami mellé kaptál Patch-t. Csakhogy ha felrakod a Patch-ed, akkor müködik az egész és jó minden...(csak szerinted). Akinek még nem esett volna le hogy miről írkálok több sorokat annak akkor elmondom hogy, ha felrakod a Trial-t és mellé a Patch-et, attól még ugyanúgy Trial marad a Virtual DJ, csak nem lessz időkorlát. ENNYI. Mivel Trial, ezért nem raktak bele mindent. Ha majd felrakják netre a full-t, és azt látod hogy Virtual DJ 6.0.1 + Serial, akkor majd azt mondom hoyg ez a teljes verzió, amiben minden benne van. Szóval előbb használjuk az eszünket, és aztán cselekedjünk. Ha meg nem ezt tettük, és bedöltünk az első hülyeségnek, akkor ne csodálkozzunk...
    És hogy mennyire valósághű amit írtam, azt meg onnan deríthetitek ki, hogy megnézitek a fájlt amit letöltöttetek.
    Nah, csá!
    U.i.: Várom a véleményeket és ugyanúgy az ellenvéleményeket is.
    Okosan!
  • robotnyk
    #1704
    nem tervez valaki numark total controlt venni? én magam upgradelnék, de addig nem megy, amíg ezt nem adtam el. nem apróhírdetés, szóval részleteket csak annak írok, akit érdekel.
  • DJtunklee
    #1703
    ok köszi
  • Lantee
    #1702
    Én is kerestem a beállításokban a Remote cuccot, de nálam a Total Controlt automatikusan felismerte, és tökéletesen működik is.
    Herculest nem ismerem, de talán frissítsd a drivert (még ha nincs is új), hátha akkor megtalálja a VDJ.
  • DJtunklee
    #1701
    Letöltöttem a most megjelent vdj 6.01 - et, és nem megy vele a hercules dj control mp3, de az 5.2 - vel ment, ha a config/ remote controlnál kipipáltam az összes kis négyzetet, de a 6.01 - ben a confignál nincs is olyan, hogy remote control.

    Ha valaki tudna segíteni, akkor megköszönném.
  • Riccardo G
    #1700
    köszi ;)
  • DJtunklee
    #1699
    touch panel

    scracthcontrol
  • DJtunklee
    #1698
    Ok regisztráltam felraktam töltheted külön van a kettő (azért kettő mert a scracth live nincs meg)
  • DJtunklee
    #1697
    Ide regisztrálni kell?
  • Riccardo G
    #1696
    vágom, milyen hangkarival használod?
  • Willymi
    #1695
    lenne egy olyan godnom hogy mikor módosítom a lejátszés vagy akár felvétel közbe vagy az eq-t vagy bármi ilyne dolgot akkor mintha zörögne valakinek valami ötlete?
  • Riccardo G
    #1694
    de mértnem zippyra! ez a legjobb és leggyorsabb! nemkell várogatni és nincs is nagyon letöltési korlát! tedd ide lécci!
  • DJtunklee
    #1693
    regisztráltál a moobs (beload - ra)?

    Mert akkor inkább oda rakom fel.
  • Riccardo G
    #1692
    ok, ha tudok segitek, csak nyomd a linket
  • DJtunklee
    #1691
    a scracth live nincs meg de a többi igen, azokat felrakom a zippyshare - re.
  • DJtunklee
    #1690
    OK de akkor cserébe tudsz vmit segíteni az alábbi kérdésemen?
  • Riccardo G
    #1689
    űűű akkor betömörítenéd nekem, és feldobnád zippy-re?
    megköszönném! :)
  • DJtunklee
    #1688
    Leszedtem a 6.01 - et de nincs is a confignál remote control ahol be lehetne állítani a hercules dj console - t!

    Mert az 5.2 - nél a remote controlnál kipipáltam minden kis négyzetet és ment a hercules djc.

    HEEEEELLPPP!
  • DJtunklee
    #1687
    rg:

    asszem nekem mind1ik megvan.
  • DJtunklee
    #1686
    Leszedtem a 6.01 - et de nincs is a confignál remote control ahol be lehetne állítani a hercules dj console - t!

    Mert az 5.2 - nél a remote controlnál kipipáltam minden kis négyzetet és ment a hercules djc.

    HEEEEELLPPP!
  • Riccardo G
    #1685
    http://www.myspace.com/riccardo_g