2084
VIRTUAL DJ
  • strikee01
    #1804
    és ha hasznűáltan veszem? mert néztem a hátulját elvileg a 2 csatornához kell 1-1 out kábel, piros fehér ami a jackbe végződik a 2 hangkártyán. na azt még talán megoldom de rendesen működik a crosfi, a hangszínszabályzók? szal felismer mindent?
  • pecspapi
    #1803
    elvileg adnak hozzá kábelt.ha boltban veszed bontasd ki velük és ellenőrizd minden benne van--e
  • strikee01
    #1802
    sziasztok lenne egy fontos kérdésem!
    Ha veszek így kezdetnek egy sima keverőt... 15ezer körül. akkor azt hogyan lehet rákötni?csak pár kábel kell hozzá? és hogyan működik? valaki pls leírná a tapasztalatait vagy hogy mit tud a dologról?
    köszi szépen
  • Attika19
    #1801
    Én már olyat is hallottam hogy a kis feltöltési sebesség miatt idő kell neki amíg felismeri hogy másik zene szól.

    Amúgy azt tudja valaki hogy weblapra hogy lehet olyan linket kitenni hogy winamppal szóljon a listen2myradios szeróról a zene?
  • pecspapi
    #1800
    hát nem tudom:S eggyik haverom a 6-ossal nyomja serverre és őneki is van ilyen de nem midnig.valamelyik program keverhet be.nem lehet?
  • Attika19
    #1799
    Hali mkinek
    Nekem olyan gondom lenne hogy netrádiózok a VDJ-vel és mikor be van kapcsolva hogy nyomja szerverre a zenét (listen2myradio server) akkor mikor az egyik lejátszón vége van a zenének kb 20 másodpercre mintha lefagyna a VDJ, nem lehet vele csinálni semmit.
    Ha valaki tudna esetleg segíthetne hogy mi lehet a baja.
    A VDJ minden verziójánál ez van.
    Előre is köszi.
  • Gaba9
    #1798
    ahha értem .. köszi
  • Csucsu2030
    #1797
    Nem vagy egyedül. Itt mindenkinek ez a problémája a 6-os verzióval. (mármint aki serialt használ az aktiváláshoz) Ugyanez a hibaüzenet volt nekem is, aztán egyszer egy szép napon tele lett vele a f@szom és visszaraktam az 5.2-t.
  • Gaba9
    #1796
    Üdv
    Engem kidob mindig evvel a védelmi szarral a 6os .. :S csak nálam kuka ??
  • tiberrio
    #1795
    töltsetek mixeket funkhouse.hu ra
  • pecspapi
    #1794
    valami gáz van a csomagolással
  • Riccardo G
    #1793
    Kint az új Bootleg!!!
    Headhunterz - Megarevolution (Riccardo_G Bootleg Mix)
    Letöltés: http://www.myspace.com/riccardo_g
  • DJtunklee
    #1792
    Hunorzz:

    Nekem hercules djc mp3 van és a 6.0 - val nem megy, (5.2 - vel igen) nincs is olyan a confignál, hogy remote control, nem értem, hogy h lehet az, h neked felismeri a consolt?

    Egyébként nekem is van ilyen recsegős gondom, újabb hangkarit kell venni.
    Mást nem tudok.
  • hunorzz
    #1791
    Segítség!!!

    Hercules Rmx consolom van az operációs rendszer vista és különböző hibákat találok és nem tudom megoldani. Le formáztam teljesen a gépet minden ujra lett rakva, a legujjabb driverekkel és a virtual dj 6. pro -t raktam rá. A hibák a követekezőek :
    - amennyiben a Hercules driver-nél az ASIO van beállítva néha megakad a hang, megtörik
    - ha a Virtual Dj - be az Apply Eq on eternal inputs - ra klikkelek akkor a hercules driver átvált WDM-re a hang nem törik meg, csak amennyiben hozzáérek a Consolhoz (a kezelőhöz)elkezd recsegni a hang, de csak akkor(pl. crossfadernél).

    Kérném mielőbbi segítségeteket vagy véleményeteket!!!

  • pecspapi
    #1790
    nézd meg a beállításoknál de nem hiszem belehet állítani
  • zagar
    #1789
    Sziasztok!

    Hogy lehet az beállítani a virtual dj-nél, hogy a progi keverőjénél egyik csatornát az egérrel húzzam a másik csatornát pedig a billentyűzet fel le nyilaival.
  • pecspapi
    #1788
    akkor én törlöm is le feleslegesen ne foglalja a tárat
  • hunorzz
    #1787
    Beszerztem egy rmx-et. Le lett formázva a laptop, leszedtem a legujjabb drivert, és több mixprogramot is kipróbáltam de eggyik se volt jó ugyanis mindegyiknél előfordult, hogy törések akadások vannak a hangba. A legutóbbi program a Virtual Dj .6.Pro volt, mely először tökéletesen működött majd utánna azt írta ki, hogy error asio sound driver és nem működött. Kérném ha valaki tud segíteni akár msn-en is elfogadom és nem leszek hálátlan megígérem, köszönöm([email protected])
  • thelifeis
    #1786
    megvannak a samplek hozzá!
    samples
    seedelem fel ha kell valakinek
  • thelifeis
    #1785
    Feltöltöttem a 6 os verziót (crack-el) ide:
    Virtual DJ full 6
  • thelifeis
    #1784
    Sziasztok!
    Virtual DJ hez hol tudok letöltei .vdj fájlokat?
  • pecspapi
    #1783
    virtual dj
  • pecspapi
    #1782
    nagy szerencsétek van:D

    megtaláltam triálban a v6-ost amint hazaérek feltöltöm de ha lesz időm akkor még most
  • hunorzz
    #1781
    nekem megvan a 6-os crackel de sajnos nekem nem működik consollal összekötve
  • Csucsu2030
    #1780
    Nézd meg ezt! Én nem próbáltam ki!

    LINK
  • Csucsu2030
    #1779
    Ha a 6-os verzióra gondolsz, akkor azt kell mondjam, hogy mi is azt várjuk, hogy feltegye valaki.
  • pecspapi
    #1778
    sziasztok

    akinek van teljes verziós virtualdj-je legyen szíves feltenni.köszike
    nekem volt de a szgépemet eladtam és elfelejtettem a laptopomra rátenni
    mégy egyszer köszi
  • Riccardo G
    #1777
    http://www.myspace.com/riccardo_g
    http://www.myspace.com/riccardo_g
    http://www.myspace.com/riccardo_g
  • hunorzz
    #1776
    Hello.valaki tud segíteni, hogy miért ugrál a Virtual Dj 5 rmx-el összekötve???Az oprendszer Vista, mivel csak ez működik a laptopon:(ha valakinek van valami ötlete kérem írjön,

    köszönettel

    www.youtube.com/hunorzz
  • Zolika60
    #1775
    Sziasztok!

    Segítsetek legyetek szívesek!
    Az a gondom,hogy az effekteket nem tudom használni...nagyon sok van,de bármelyiket kijelölöm nem reagál és teljesen fekete a jobb oldal,ahol "dolgozni" kellene!A 20 napos verziónál ilyen gondom nem volt!
    Valamint nem tudok sample fájlt betölteni... :(
    Ha valaki tudja mi lehet a baj írjon legyen szíves!
    Köszönöm!!!!
  • DJtunklee
    #1774
    nekem megy a vdj 6.01!!!!!!! de már tényleg szeretnék választ kapni, hogy, hogy a **** - ba ismeri föl a hercules djc - t mert még ki se lehet választani, hogy melyiket akarom működtetni. nemtom h miért tüntették el a REMOTE CONTROLT!
  • hunorzz
    #1773
    akár msn -en is [email protected]
  • hunorzz
    #1772
    hello!!!
    én se találom a virtual6 - ba a remote controlt...tudna valaki segíteni???kösz
  • kmate13
    #1771
    Hali! Egy olyan kérdésem lenne hogy van-e már valakinek valami működő megoldása a vdj 6.0.1 időkorlátjának megkerüléséhez? (szval crack)
    Próbáltam már a Jimmi's, Doa, Union féle crackeket de egyik se müködik*, se a serialos megoldás...

    *vagyishát müködik, csak éppen hatástalanítják a 6.0.1 es verzió bugfixeit, tehát nem müködnem az effektek..
  • Rayne89
    #1770
    Sziasztok nincs meg valakinek a skin creator? láttam már mások is kérdezték de nekik nem válaszoltatok... ha valakinek meg van pls rakja fel thx
  • Riccardo G
    #1769
    Bejelentkezés után letölthető:
    http://www.virtualdj.com/addons/7169/Hungarian_VirtualDJ_v5_x.html
  • Denisse91
    #1768
    sziasztok!
    5.2-es VDJ-hez esetleg magyarosítást tudna adni valaki?
  • Zsolt01
    #1767
    Én nem nagyon használom a Virtual Dj-t, csak mindig 1 ismerősnek kérdezgetek.

    Szerintem tedd be ide a kérdéseidet és talán valaki hozzá értő válaszolgat.
  • mr roberts
    #1766
    hali!
    meg kérnék valaki aki jol ért a virtuál dj hez h gyene fle msnre: [email protected]
    volna egy csomo kérdésem vele kapcsolatban:)
    köszi srácok
  • Zsolt01
    #1765
    Ezt tudom.

    De sima Virtual DJ indításnál számomra fura, hogy 40-50 százalék cpu.

    Ez 1 ismerős gépe.
    Nálam nincs ilyen.