2084
VIRTUAL DJ
  • Dj Furry
    #2004
    ahha , akkor a vdj-n ez is van? eddig nem néztem majd minnnyá megkukkk : )) köszike!! : ))
  • Gaba9
    #2003
    be kell állítani h line in-ről vegyen fel ne pedig a vdj crossról és persze a keverőből kötni kell a line in-re is .. :)
  • Dj Furry
    #2002
    nah megoldottam , mint kiderölt nme is jó a hangkari , 1 ism adott 1 et ami 1sőre jó lett... 2 ik megoldatlan akta :D Hogyan lehet vele felvenni? 1 külső progival? mert a vdj crossfaderje középen van.
  • Gaba9
    #2001
    :)
  • Dj Furry
    #2000
    visszaviszem a karit , mert má kihullika hajam :)
  • Gaba9
    #1999
    jaaaaaaa .. az más
  • Dj Furry
    #1998
    De igen , de akkor csak monóban szól. nekem sima integrált a hangkarim , amin a 3 dugaj van . zöld , piros, meg a kék.
  • Gaba9
    #1997
    nem értem ezt az 1ik oldal zene másikon ... :O
    ha több csatornás az alap integrált kártya és a vdj-ben be teszed a zenéket a két oldalra és a keverővel intézed a többit akkor az nem lejátszóként használható ??
  • Dj Furry
    #1996
    Mert akkor ugye csak ugy tudom használni , hogy 1 ik zene 1ik oldalt a másik meg a másikon , és normálisan akarom úgy használni hogy a vdj csak a lejátszó legyen .. a keverőt pedig 100% -osan
  • Gaba9
    #1995
    akkor sztem driver probléma .. mér nem használod szimplán az integráltat ... ??
  • Dj Furry
    #1994
    ja és ha elindítok valami zenét akkor lefagy a vdj is meg a média player is
  • Dj Furry
    #1993
    Vettem 1 5.1 es karit. leszedtem az alaplapi kártyát a biosban letiltottam .. betettem az 5.1 est telepítettem és csak recvseg meg pattog de már akkor is amikor az xp áll fel .. esetleg vmi 5let? lehet hogy rossza kari?
  • Dj Furry
    #1992
    akkor maradok annál hogy majd 1 5.1-est veszek és ennyi : )) megvárom .. thx a segítséget
  • Gaba9
    #1991
    az nem .. vagy kettő újonnan berakott és egyforma vagy akkor maradjon az integrált .. régen én két egyforma hangkarival csináltam de új gépbe már nem vettem pluszba így maradt a 7.1es integrált ami tökéletesen teszi a dolgát így is (nekem elég)
  • Dj Furry
    #1990
    És az ugy nem jó ha benne van ugye a sima integrált, meg beleteszek + 1 et ami sima?
  • Dj Furry
    #1989
    Ok nagyon szépen köszönöm :)
  • Gaba9
    #1988
    elég hozzá .. nekem 7.1esem van de csak 4.1re van állítva .. rá van kötve a Numark keverő és kész .. felvenni is fel lehet ha visszakötöd az erősítőt a gépbe is ...
  • Dj Furry
    #1987
    Sziasztok , 1 olyan kérdésem lenne csak , hogy külső keverőt kötnék vdj -hez. 5.1 es hangkártya elég ahoz , hogy rendesen menjen mind a 2 oldal? Mert most rákötöttem a keverőt , és ugye úgy tudom csak beállítani , hogy 1 ik zene 1ikoldalt megy a másik meg a másikon. Ja és azzal úgy lehet e felvenni.... ? Előre is köszi.
  • stigi80
    #1986
    Nem kel két hang kártya nekem egy SB 5.1 van és régen toltama VJ Behringer keverővel.
  • kareel
    #1985
    Sziasztok!

    Egy Behringer keverőt használok,és a mixeket szeretném rögzíteni a számítógépen.Milyen kábellel tudom összekötni a hangkarival(Terratec DMX6)?Gondoltam arra,hogy esetleg Usb-rca átalakító,majd abba kábel?!
  • DJtunklee
    #1984
    Hali, valaki válaszolna már, még március 8-án raktam be a kérdésemet, és azóta senki sem válaszolt, ez már sztem kicsit vicces...
  • grimm13
    #1983
    ok megoldódott , érdekes módon eddig a "simple low latency" ,módban működött most már nem ....
  • grimm13
    #1982
    hol lehetettet volna elállítani ?
  • hungaro
    #1981
    Nem lett elállítva a beállításokba?
  • grimm13
    #1980
    Valaki tudja miért van az hogy ha elindítanám a zenét a Virtual Dj-ben akkor nem játssza le , ezen kívül semmilyen más hangot sample-t se játszik le .... teljesen néma .
  • balu0221
    #1979
    2 hangkártya kell ahhoz hogy egy 2 csatornás keverő a vdj-hz kössek??
    lécci help mert nekem csak egy de van 2 rca-m és állítólag nem kell két ang kari:D
  • oandras
    #1978
    Persze, használjatok ASIO drivert, ha nincs a hangkártyátokhoz, akkor használjátok az ASIO 4all nevű univerzális ASIO drivert.
  • P421
    #1977
    na megoldódott az előbbi helyzetem, viszont most ahogy kipróbáltam, a laptop, mint elsődleges hangillesztő, hangja késik az USB hangkártya hangjával szemben. a késés minimális, de hallható. Tudja valaki mi a teendő?
    köszi,
  • P421
    #1976
    Halihó!
    Lenne még egy kérdésem, esetleg külön djjoy69-hez. csatlakoztattam egy usb hangkártyát felinstalláltam stb. ha elvégzem a beállításokat a VDJ-ben akkor az egyik sáv ami a hangkártyából jön az normál hangerőn megy, a másik, ami meg a laptopból jön ki az pedig nem. ha a 'hangszórók, realtek high definition speakers'-re veszem akkor szól de sokkal halkabban, ha pedig az elsődleges hangillesztőt választom, akkor pedig egyáltalán nem. Korábban ha csak simán volr rákötve bármire, akkor ugye az elsődleges hangillesztővel ment a laptop kimenetén normál hangerőn. remélem érthető volt bár siettem, mit tegyek, hogy mind a két sáv normál hangerővel, rendesen működjön?
    köszi előre is,
  • oandras
    #1975
    Ha valaki szokott számítógéppel Deejay-skedni:

    Atomix Virtual Dj v6.0.8 Pro Full Retail


    http://rapidshare.com/files/380491215/JHLUAtomix.VirtualDJ.Pro.v6.0.8._b231_-Full-AceCrack.rar

    Ez nem a Triál és annak a törése, hanem a full verzió amit csak eredeti kóddal tudsz letölteni és ahhoz a Crack.

    Jó zenélést mindenkinek!
  • P421
    #1974
    sziasztok!
    Tud valaki nekem segíteni, hogy honnan tudnám leszedni a vdj mixlab 1.3-as skin-t?( nem a 3.1 ) a virtualdj.com-ról nem tudtam letölteni.
    előre is köszi!
  • djjoy69
    #1973
    Üdv.
    nos olvasgattam a fórumot,és láttam,hogy sokan nemtudják használni azt a variációt,hogy keverőpult + virtualdj.akkor íme egy kis segítség,mivel én évek óta igy használom a rendszert :) 3lehetőséged van, vagy két hangkártyával probálkozol és akkor a két "zöldbe" dugod :D és a programban pedig a beálitásnál a kétsávos keverőt és alatta pedig a két hangkártyát választod, másik lehetőség ha egy kártyád van, vagy veszel egy discos boltban olyan dugot ami a stereo csatornából mono-t csinál ezt nagyon nemveszed észre a hangzásnál,és akkor a "zöldbe" dugod be, programban egy kártya és mono cucc féle,és már megy is, a 3ik lehetőség egy kártyával,hogy beálitod 4.1 illetve 5.1-re a karit és a programban pedig egy hangkártya és két dugó megy bele, itt a "zöldbe és azthiszem a feketébe",vagy más szin a másodikba dugod..ezekkel tutti megy..remélem tudtam segíteni:) üdv.
  • Higgins
    #1972
    Nem tudom milyen midit hasznalsz (ha azt hasznalsz), de amilyet akarok venni abban nincs hangkártya ergo a gépen lévő 2kártyát kell hasznalnom.. de kiprobaltam direkt nehogy rabasszak még mielőtt megveszem és nem tudom külön monitorozásra az egyik kartyat, külön hangfalakra meg a masikat beállítani traktorban. probaltam ASIO-val is de semmi. Esetleg van vmi tipped? Keresgéltem több fórumon is, de eredménytelenül:S
  • Bagoly81
    #1971
    Techno mix

    hy késziotettem egy uj mixet, halgassátok meg véleményezzétel ha akarjátok:D eddig rosszat nemhalottam róla! :D

    üdv!!!
  • DJtunklee
    #1970
    Hi all!
    Az lenne a gondom, hogy van 1 hercules dj control mp3 e2-m és virtualdj-vel használom, a traktor dj program jobbnak tűnik, ezért azzal szeretném használni, de azzal meg nem működik! Valaki mondana 1 választ, és hogy hogy csináljam meg?thx!
  • VinylToy #1969
    Esetleg
  • retrodj
    #1968
    sziasztok!
    lehet hogy rossz helyen kopogtatok a kérésemmel, de hátha tudtok segíteni.
    Egy olyan programot keresek ami, ha egy audió cd-re írok ki zenéket, azokat a számokat mindet egy adott, általam beállított BPM-re hozza (pl 130-ra).
    Ha valaki tudna segíteni, kár csak egy programnévvel is, annak nagyon köszönöm előre is a segítséget.
  • kahya
    #1967
    Helló!
    Természetesen kikapcsoltam a BIOS-ban az alaplapit.
  • csabi01
    #1966
    Helló! Akkor próbáld meg a biosban kikapcsolni az alapi hangkarit mert lehet az bezavarja a másik hangkaridat.nálam is így van és müködik csak én egy reloop-rmx 20-ast kötöttem rá a gépemre.
  • kahya
    #1965
    Az előző hangkártya alaplapi volt.Ennek a driverét leszedtem,majd miután beszereltem az újat,azt telepítettem.Ezek után is ugyanaz a hiba.