2084
VIRTUAL DJ
  • pecspapi
    #1484
    hello.nekem is csinált egy darabig.akkor abbahagyta,de én amikor tekertem akkor recseget után meghallgattam azenét ott nincsen.nekem most más problémám vAN.
    azt írja töltsem le afull versiont.amikor full van meg
  • djAndrew
    #1483
    Sziasztok...

    Plz help me.

    A virtual dj ben ha nyomatok egy zenét és elkezdem tekerni a potit, akkor recseg kicsit ill zavaróan lehet észlelni a zenében :( Mitől van ez? ill hogyan lehet kiküszöbölni a hibát? előre is köszi sziasztok
  • Csuhai G
    #1482
    Szerintetek érdemes lenne lecserélnem a mostani Reloop Effex 2 keverőmet egy Numark Total Control-ra? 20 ezret kéne ráfizetnem.
    Egyébként egy Numark Total Control-hoz még milyen cuccok kellenek? Mert úgy olvastam, hogy ez nem úgy működik, mint a többi dj kontroller, hogy csak rádugod usb-vel a gépre, és kész. Nekem egy Creative Sound Blaster Live! 24-bit External külső hangkártyám van. Ezzel megfelelően használható? + mennyire nehéz a bekötése? :))
  • camaro79
    #1481
    keményen küldöd, elismerésem!
  • papanel
    #1480
    Hali mindenki. Így elsőre néhány kérdés:
    1) Kinek mi a tapasztalata a C-media hangkarikkal, tudta-e valaki már normálisan az 5.1-es kártyán Virtual DJ alatt beállítani a 2 sztereó kimenetet rá, ha igen, akkor sikerült-e megoldania azt a problémát, hogy ne trotyogjon az egyik csatorna lejátszásnál??
    2) Milyenek a tapasztalatok a Jack_RCA átalakítókábelekkel?? ( sztem lehet hülye kérdés.. :D )
    3) Kísérletezett-e valaki saját vezérlő konzolt építeni ATOMIX-Virtual DJ alá, ha igen akkor azt hogyan valósította meg????
    Saját tapasztalatok:
    Évekig kísérleteztem egy C-media 5.1-es kártyával és csak 2 kártyás módban tudtam rendesen használni trotyogás nélkül. Egyik alkalommal kaptam kölcsön egy Creativ SB-Live! 400-as hangkártyát kipróbálni, és a teszt után meg is vettem, majd kis barkácsolással átalakítottam a Jack aljakkat RCA-ra, mert elegem lett a sok kontakthibából amit a Jack aljzatok és dugók produkálnak. Kisérleteztem egy házi vezérlő konzolt építeni aminek az első verzójának a panelja A4-es lap méretűre készült, majd az utána lévő verziók jócskán összementek méretben, ( csak egyvalami hiányzik, és az pont a jog tárcsa amit sajna nem tudtam megoldani eddíg. :-( ). A prototípus eredetileg ATOMIX-hez készült és szinte az összes alap vezérlő funkició elérhető volt rajta, kipróbáltam OFF traktor ON alatt, és ott is jól működött.
    Jelenleg a SB-karira egy Numark DM2050-es van kötve, és a gépem integrált hangjára van beállítva a felvétel Virtual DJ 5 alatt.
  • pecspapi
    #1479
    kihal a topic??:D:D
  • pecspapi
    #1478
    aha.köszi
  • Smithie
    #1477
    Szerintem megoldottuk ezt a problémát!;)
  • pecspapi
    #1476
    de én nem tudod mi az meg azt se merre van.aki tudd segíteni az legyenszíves vegyen fel MSN-re.
    [email protected]
  • Smithie
    #1475
    Manuálisan állitsd be.
  • pecspapi
    #1474
    sziasztok.azt szeretném kérdezni méért nem találja az Encoder fájlt a Virtual Dj???
  • Csuhai G
    #1473
    Igen, ebben igazad van, később is jó áron el lehet majd adni.
  • camaro79
    #1472
    így van. úgy indultam, hogy olcsó legyen. de aztán láttam élőben a 300-ast.
    lehet hülyén hangzik, de befektetésnek sem utolsó, mármint ha később valamiért el akarom adni, akkor ezt el tudom.
  • Csuhai G
    #1471
    Szerintetek érdemes lenne lecserélnem a mostani Reloop Effex 2 keverőmet egy Numark Total Control-ra? 20 ezret kéne ráfizetnem.
  • Csuhai G
    #1470
    Ahhoz képest, hogy az olcsóság volt az egyik fő szempont, sikerült a legdrágábbat venned. :))) Egyébként igen, a Vestax nagyon minőségi cuccokat gyárt, jól jártál vele.
  • camaro79
    #1469
    160 és a vestax-ban. egyelőre csak 2db volt. viszont előrendeléseket felvesznek a 2 hét múlva érkezőkhöz.
    nézegettem a total controlt, behringert is. hát, ez ég és föld azokhoz képest. mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • Csuhai G
    #1468

    Hol vetted és mennyiért?
  • camaro79
    #1467
    köszi a véleményt/véleményeket. hosszas hezitálás után végül egy vestax VCI-300-ast vettem. beszarás, csak ennyit tudok mondani...
  • DjTsabee
    #1466
    Üdv! BOCSI,ha nem ide tartozik,de lehet,hogy valaki tud segíteni...Nah szóval az lenne a problémám,hogy elhagytam a keverőm adapterjét,ami 10V-os, 500mA-es (itt egy link), viszont ezen az oldalon kívül (ugye magyarországon lenne jó) nem találok sehol ilyen 10V-os adaptert, csak 9,meg 12V-os van mindenhol.
    Szóval a kérdésem az lenne,hogy nem lesz baja a keverőnek, ha 12V-os és 500mA-es adapterrel használom? /esetleg elég a 9V is?/ LÉGYSZI SEGÍTSEN VALAKI!
  • nikeman
    #1465
    Nekem semmi bajom nem volt a BCD-2000-rel, működött minden. Bár inkább Total Control-t vagyél.
  • Lantee
    #1464
    Igen, a Total Control melle kell hangkartya (nincs beepitve).
    Az is biztos, hogy ha igazan jo/profi szerkot keresel, akkor elfelejted az USB-s mixereket. Arra pont eleg, hogy egy-egy demo mixet osszerakj, de ha komolyabb szandekaid vannak, akkor erdemesebb beruhazni valami szettbe.
  • norbi910329
    #1463
    :D tomtom11 az az 1falu/5dj -s beszólásod nagyon betalált :DD sajnos igaz. :) istvan12, a rmp-1esek milyen lejátszók? Nem akad meg? Mert a 909es reloopon megakadnak a trackek sokszor. Ez milyen?
  • camaro79
    #1462
    most nézem, hogy Numark-be még hangártyát is venni kell...
  • camaro79
    #1461
    köszi. az I-esről csak szart olvastam, mindenhol fikázták. az MKII-esről meg semmi infó. tanácstalan vagyok, mert próbálok olyat venni, amit adott esetben még el is lehet adni...
    találtam használt Behringer 2000-est 30.000-ért. A Behringer-nél azt a problémát olvastam, hogy a pitch elég gyenge a Virtual-ban (használhatatlan), csak a tratktorban jó.
    A másik, amivel szemezek az a Numark Total Control. Pont a te írásod alapján néztem meg az angol oldalt. ott a legolcsóbb. Te mit tudsz mondani a pitch-ről?
    szóval nem tudom... ,,
  • Lantee
    #1460
    Oszinte leszek, en meg nem probaltamm, de nekem nem nyerte el a bizalmam. Annyit biztosan allithatok, hogy nem gagyi! Ahol en szoktam vasarolgatni, nagyon dicsertek, es majdnem ram is soztak, de en ragaszkodtam a Numarkhoz.
    Neked is csak azt tudom mondani, ott vedd meg, ahol van lehetoseged legalabb megfogdosni, eloben megnezni, stb. Internetes kepek alapjan nem szabad rendelni, csak ha pontosan ismered a cuccot.
  • camaro79
    #1459
    sziasztok!

    mit tudtok a Hercules DJ Console-ról mondani?
    több hozzászólásban olvastam, hogy nehogy vegyen az ember ilyet, de konkrétan senki nem írta, hogy miért... az árából ítélve elég gagyi lehet, műanyag szar kivitel. nekem viszont csak otthoni bohóckodásra kellene. kipróbálni ezt az egész keverős témát. nem szeretnék 50-60k-t költeni egy ilyenre, aztán kiderül, hogy totál béna vagyok hozzá!
    szóval ki mit tud erről? nem késnek a potik? nem szeretném, ha azért menne el a kedvem az egésztől, mert szar a cumó...
    apropó, van ennek egy MKII-es változata is.
    http://www.olcsobbat.hu/hangszerek/dj_felszerelesek/hercules_mk2/

    Előre is köszi mindenkinek a hozzászólásokat!
  • Lantee
    #1458
    e-bay?
  • petertaylor
    #1457
    esetleg valaki nem tud, numark total controlt használtat valamerre!

    hello
  • petertaylor
    #1456
    és még ide is nézz el:

    http://virtualdj-skin.mindenkilapja.hu/

    effektek vannak.

    Üdv :Peti
  • petertaylor
    #1455
    hello klikk ide skinek vannak:


    www.4shared.com/dir/3641438/946f618b/SKINS.html

    Itt pedig a vdj és amit még látsz a linkbe skin , effekt stb.

    www.rapidshare.com/files/102211027/Atomix_Virtual_DJ_5.7__2008___crack__38_skins__109_effects__123_samples.rar
  • mila69en
    #1454
    magesy.com
  • Gr8
    #1453
    Sziasztok!

    Virtual Dj 5.2-höz tudnátok nekem adni plugin-okat effecteket?

    Vagy olyan linket amin sok kiegészitő van?

    Előre is köszönöm
  • flangerx
    #1452
    Hi Lantee koszi a segitseget szerintem akor en jovoheten megveszem ezt a ketyeret!Megyek be ugy is londonba mert en mar elkoltoztem videkre.
    Ja amugy en meg 13nap mulva megyek haza ugylatom mindenki agusztus vegere hagyta a haza utat.Szerinted akkor ne az io-val vegyem meg??
    Meg1szer koszi a segitseget!!
    Jo utat haza es jo pihenest!!!
  • Lantee
    #1451
    es ha mar reklam, akkor legyen nagyon az:
    a www.mixupload.com-on fent van ket mixem - Lantee neven - mindketto a Numarkkal keszult. Azt hiszem jo kis referencia! ;)
  • Lantee
    #1450
    Meg egy:
    Persze, nagyon jo a weboldal, de sokkal jobban jarsz, ha elobb kinezed, aztan beballagsz hozzajuk. Minden kerdesre tudnak valaszolni, ha ugy erzik masra van szukseged, nem tukmaljak rad a dragabbat, szoval ha helyszinen vasarolsz, garantaltan elegedett leszel.
    En anno a Soundware.co.uk-tol rendeltem 1-2 cuccot, amit azonnal vissza is kuldtem. Hiaba nez ki jol a neten, eloben teljesen mas minden.
  • Lantee
    #1449
    Profik a sracok, es nagyon jofejek! Mellesleg tenyleg ok a legolcsobbak, igaz, neha csak 1-2 fonttal, de akkor is...
    En nem IO-t, hanem egy M-Audio FastTrack Pro-val nyomom. A Total Control teljes mertekben megerte az arat, en nagyon megvagyok vele elegedve. Ar/ertek aranyban az egyik legjobb. Probaltam az M-Audionak is mixeret, de az olyan froccsontott vacak benyomasat keltette. Ez igazi minoseg. Mivel a csomagban van a Cue LE, ezert szeretnem megoldani a problemat, mert akkor beruhaznek, es felupgrade-elnem full verziora. Igaz, Virtual DJ-vel siman megy, de a Cue pont ehhez van kitalalva. Szoval ha komolyak a szandekaid, akkor mindenkeppen javaslom a Total Controlt. Tavaly en is IO-val vettem, de az IO tobbet artott a rendszernek, mint hasznalt, szoval lecsereltem. Igaz, en zenekeszitesre is hasznalom, szoval kellet valami komolyabb cucc.
    Mindenemet naluk vettem, es a masodik vasarlasnal a srac mar siman 130-rol 110-re vitte le az arat a FastTrack-nel. Csak mert jo fej! :)
    Imadok bejarni hozzajuk, de 12 nap mulva megyek haza...
  • flangerx
    #1448
    hello Lantee latom te is uk-ben elsz!!!
    Pont detto en is a numarkal szemezek mar egy ideje azt szeretnem toled kerdezni, hogy mik a tapasztalataid vele erdemes beruhazni ra???
    Ja meghogy te megvetted hozza a dj io-t is??
    Amugy a westend dj webpage nekem is a kedvencek kozzot van egy ideje mar eleg jok szerintem az araik ha vennek csak toluk!!!
    udv flangerx
  • Lantee
    #1447
    Hasznal valaki Numark Total Controlt? Lenne egy-ket kerdesem....ha mar a hivatalos forumban b@sznak reagalni.
  • MaxPayne
    #1446
    Ó megvan kössz! a Plugins mappan nem volt megadva

    Újra regelek a fórumba... DJ Bolinho néven találtok meg.
  • Riccardo G
    #1445
    olyan nincs annak ott kell lennie!
    C:\Documents and Settings\Riccardo_G\Dokumentumok\VirtualDJ\Plugins
    erre felé keressed