2084
VIRTUAL DJ
  • Ironmask
    #2084
    miért van az,hogy be rakok egy acapellát a virtual dj-be és a bpm-je 113?,mert a traktorba meg 83,ezért kérdezem.
  • imipapa1
    #2083
    Semmiképpen nem belekötés, hanem inkább ha tudod, hogyan lehet kiküszöbölni, akkor észrevétel, és tanácskérés!:)Szerencsére az egyéb eszközkészletét a 8-nak érti a nekem használatos régebbi verzió is...
  • Guccy 1
    #2082
    Szegény! (ek) Segít az ember erre beleköttök!? Én 4-Hónapja hibátlanul tudom használni.
  • imipapa1
    #2081
    Köszönetem, jó a 8-as, azaz az volt! Ugyanis az első indulása rendben volt, azóta viszont skin betöltésnél leáll......invalid skin file error line %i in the xml, és sehogyan sem lehet beindítani tovább:(
  • riccardogardoni
    #2080
    mióta van 8? a hivatalos oldalon nem látom!
  • Guccy 1
    #2079
    Virtual DJ 8.0 Evolution FULL (New 2011 Edition)
    Letöltés
    Elnézést, a balfac-ságomért!
  • Guccy 1
    #2078
    Linket is elszúrtam!

    Tehát itt a letöltés!
  • Guccy 1
    #2077
    Bocsi elírtam!
    Kicsomagolási Jelszó: www.yano
  • Guccy 1
    #2076
    Virtual DJ 8.0 Evolution FULL (New 2011 Edition)

    Letöltés
    Kicsomagolási Jelszó: wwww.yano

  • Guccy 1
    #2075
    SKIN

    CDI 300 MP3 SYS AMERICAN AUDIO.exe
    CDJ 800 v5.exe
    CDJ1000 v4.0.exe
    CDJ1000_v4.0.exe
    CDJ100S 5th(1024768).exe
    cdj200+djm400.exe
    CDJ200S.exe
    Denon DN-S1000.exe
    denon3500 1280x800.exe
    DN-S 3700 & DN-X1700 DN OK.exe
    DN-S3500 Suggestion.exe
    DNS5000(SW).exe
    FLOOP DJ 3.3 Duo(1024x768).exe
    install_CDJ-400K_DJM-400K_LIMITED_PIONEER.exe
    install_CONDENSED_HighRes.exe
    Numark CDN - 88 Video.exe
    Numark CDX.exe
    Numark hdx GRIS.exe
    Numark_CDN_-_88_Video.exe
    Numark_NS7.exe
    Pioneer CDJ-2000 and DVJ-1000 1680x1050.exe
    Pioneer CDJ-700S by RE (1024x768) v2.1.exe
    Pioneer CDJ700S by RE aka FRUiT 1024x768 v2.1.exe
    Pioneer DVJ 1000.exe
    Pioneer Pro.exe
    Pioneer(v5)_patch.exe
    Pioneer(v7).exe
    Pioneer_CDJ_2000_4Decks_v_1_1.exe
    Pioneer_CDJ1000_MKII_PeRiJeY.exe
    Pioneer_cdj100s_ver5_by_Paky_G.exe
    Pioneer_CDJ2000_DJM800_v1_1280x1024.exe
    Pioneer_CDJ2000_DJM800_v1_1650x1080.exe
    Pioneer_CDJ-700S_by_RE_(1024x768)_v2.1.exe
    TECHNICS.exe
    Technics SL1210M with Video Function (1280 x 1024).exe
    Technics SLDZ 1200 (1024 x 768).exe
    Technics(v4)_patch.exe
    Technics_SL200MK.exe
    TECNICHS_SL1210M_5G V1-.exe

    SOUND EFFEKT

    16-band Equaliser
    32-Band Equaliser
    Attenuated LFO
    Auto-Cut v2.0
    Back loop
    Backspin
    Balance
    Balance StéréoMono
    bandi
    BassMidHigh LFO v2
    BBK
    BeatBox
    BOOMERANG
    Brake beat
    Crossfader Behaviors Graphic v1.0
    Crossfader Behaviors v3.0
    Crossfader Curves v1.0
    Cue Loop v1.0
    Cues Event v2.1
    Cut v2.01
    Cutoff LFO
    DFV Flanger
    Distortion
    Djos Delay
    Djos Special Flanger
    ECHO V2.01
    EchoOut
    Fade - v1.1
    FadeOut v1.0
    Fader Start v4.0
    Flanged LoopOut
    FlangerLooping==MultiFlanger
    Flippin Doubles
    Forward Reverse
    Forward Reverse v2.01
    Full Reverse
    Full Reverse V2.01
    Funny flanger
    Headphone (PFL) v2.0
    Inverse RIAA 1.0
    Isolator
    JetLag -- JetlagV2
    Key Shifter for KJ's
    Lazer (from Multi-Flanger only)
    LFO
    Long Brake v1.0
    LoopOut
    LoopOut v2.01\
    Loops in beats v1.1
    Matrix Flanger v1.1
    Metal
    Microphone Control v1.2
    Microphone Control v2.3.0.1
    New Chops
    Old Vinyl Noise
    Pan by Frequency Bands
    Pan flanger
    Pan LFO
    Phase Shifter
    Phase Shifter v2.01
    Polarity
    Repeat song
    Repeat Song v1.1
    Reverse play
    Sampler Manager
    Sampler V2
    SHAKER BEATS V1.12
    Simple Mix v1.5
    Slide Loop
    Sound Effects
    Spectrum
    SubBass 1.3
    TexZK's High Quality Flanger v2.0
    TexZK's Inverter
    TK Filter V2
    TurnTable Start
    Variable Loop
    Vocal Remover
    XFade v2.3
    Crossfader Curves v2.0.exe
    Cut v2.01.exe
    Djos Delay 2.0.exe
    Forward Reverse v2.01.exe
    NoBeatFX.exe
    Pass.exe
    Phase Shifter v2.01.exe
    TexZK's High Quality Flanger v2.0.exe

    Letöltés
    Kicsomagolási Jelszó: Guccy
    Használjátok, Egészséggel!
  • Zsolt01
    #2074
    Tipp:
    Átkapcsoltad Virtual dj. "felületén", hogy másik csatornát halld füles!
    Vagy
    Olyan skint használsz amin nem is lehet látni átkapcsoló gomb! (láttam ilyet már)
  • takeover
    #2073
    Sziasztok Virtual dj-t szeretném beállítani h menjen fejhallgatóval. Integrált hangkártyám van elvileg tudja 7.1-t is (http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2748#sp) VDJben outputot headphones-ra raktam,Soundcard 4.1-->kártya kiválasztva, a gép hátuljába zöldbe bedugtam a hangfalat,rarebe(feketébe) fülest de valami nem stimmel, ugyanazt hallom fülesben és hangfalon is . Mi lehet a gond?
  • liktorcsaba
    #2072
    Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne, hogy van egy külső iconnex hangkártyám, a másik pedig a laptop gyári hangkártyája. És az a probléma hogy egy picit mindig csúszik a fülhallgatóba a zene mint ami a hangfalon kijön. valami jó tanács?
  • Dj Mike 81
    #2071
    Sziasztok!
    Új vagyok a fórumon és a kontrollerek világában is, és szeretnék segítséget kérni. Vettem egy Allen & Heath Xone DX kontrollert és az a bajom vele hogy a Serato program nem mindig hajlandó a számokat össze szinkronizálni nekem hiába nyomom a sync gombot. A másik bajom pedig az hogy hogyan lehet össze konfigurálni a Traktor programmal mert ezzel sem boldogulok.
    A segítségeteket előre is köszönöm.
  • Dj Mike 81
    #2070
    -
  • 3styler
    #2069
    már müxik csak néha leáll...vmit kiír és bezáródik
  • hungaro
    #2068
    ha a régebbi verziót használod akkor engedélyezni kell a configba, ha az újat akkor fel kell ismernie, BCD-2000-et gond nélkül fel ismeri...
  • 3styler
    #2067
    hello van 1 reloop mixage keverőm,de a traktor leáll,a vdj meg nem ismeri fel...tud vki segíteni??thx
  • Zsolt01
    #2066
    liktorcsaba:

    Nem vagyok gyakori felhasználó ezen a téren.

    Kérdezz még másokat is!
  • Zsolt01
    #2065
    Aszt hiszem az a problémád, hogy:
    - Laptopod hangkártyája sima
    - vennél +USB-s hangkártyát, így Virtual dj -be beállítás 2 hangkártya (Laptop hangkártya + USB -s hangkártya (sima 2 -es)
    vagy
    - vennél +USB-s hangkártyát 4.1 vagy 5.1 -es, így Virtual dj -be beállítás 4.1
    (Sound setupnál az outputot állítsad be a headphones-ra, sound card-ot pedig a 4.1 card-ra.
    Ezután az output mellett ki tudod választani hogy a hangkártyád meik kimenete legyen a master,
    és meik a füles.)
  • liktorcsaba
    #2064
    Azt én értem de nem nagyon találok bemeneti csatlakozót a laptopon csak 1et + egy mikrofont és mikor rákötöm a hangfalat a fülesnek nem marad hely. Szerinted ilyenkor mi a megoldás? mert mindenképp ilyen dj "hatást" szeretnék:)
  • criscoco
    #2063
    szia beállitásoknál be tudod állitani ha 4.0 es karid van hoyg egy hangkarit használjon master lesz a sztereo kimenet és másik a füles
  • liktorcsaba
    #2062
    Üdv! most vettem egy hercules e2 dj keverőt. Virtual dj-vel használom. tudna valaki segíteni hogy tudom megcsinálni hogy amit fülesbe hallok a hangszórón ne halljak. vagym i kell hozzá? Railtek HD 4.1 kártyám van.
    Köszönöm
  • criscoco
    #2061
    Hát ha keverem a mixet nem halatszik semmi csak isztán a zene faszán...:) belinkelem felötltöttem egy mixet a keverésnél lehet hallani mikor a potmétereket tekerem ugye magas mély közép.. puffogo alapzajt.
    http://soundcloud.com/chris78-1/first-mix
  • criscoco
    #2060
    Sziasztok ,vdj 7.0 prot használok néztema performances menüt ott csak sound card ,scratch,master tempo ,memory,skin resize , lehetőségek vannak:( merre menjek tovább?
  • grimm13
    #2059
    Van ötletetek hogy melyik billentyűvel lehet minimumra venni a "eq low"-ot az egyik decken ? beállítani nem lehet mert nem müxik úgy hátha tudja valaki :D
  • Haryboy
    #2058
    Hali! csináltam egy 7órás mixet és egy remek ismeretlen fájl lett belöle..mint utolag kiderült a kettöspont nem tetszett neki a fájlnévben!!viszont azt a kb. 1gb-ot levette a vinyorol akkor annak lennie kéne vhol nem ? a pagefile.sys-re gondolok...de azt viszont nem tudom megnyitni.. Vki ötlet? köszöntem
  • Reich
    #2057
    Rendben megvan
  • Reich
    #2056
    Azt kérdezném,hogy a virtual dj 6.1-hez mi az a gombkombináció amivel a hangerőt -deck 1 deck 2 volume- fel meg le lehet venni.Köszönöm.
  • hungaro
    #2055
    ilyenről még nem halottam, nekem bcd-2000-esem van, vdj-vel használom! lehet hogy semmi köze nincs hozzá de van földelés a konnektorokba? egy egyszerű megoldás a problémádra: ne kapcsolgass olyankor semmit, a viccet félre téve egy villanyszerelő szakembert kellene meg kérdezni...
  • apollo13
    #2054
    Helló!

    A segítségeteket kérném,mert volna egy kis gondom:

    Van egy Behringer BCD3000-es ketyerém.Egy lapitopival van összekötve,amin csak a Traktor 3LE van,amit adtak a vezérlőhöz.
    Elkezdem használni.Működik minden.Majd ha bekapcsolom a lámpát lefagy a progi és a vezérlő.Ha más dolgokat kapcsoltam ki-be (erősítő,tv...),akkor is ezt csinálta.
    Ezután a vezérlőt és a lapitopit külön fázisról tápláltam.De ha emez fázisra kötött cuccokat megint elkezdtem kapcsolni,ugyanúgy fagy a rendszer.
    Kipróbáltam másik laptoppal.Ugyanígy viselkedik.
    Kipróbáltam Virtual DJ-vel.Ugyanígy viselkedik.
    Nem értem.

    Ha valaki tud segíteni,azt megköszönném.


    .
  • Emilio1990
    #2053
    Szióka mindenkinek!
    Problémáimat előttem már leírták sokan, sőt a googleban is kerestem,de nem találtam. Szóval a hangbeállítás lenne a problémám. Alaposan leírok mindent, mert már elegem van belőlle, hogy nem tudom beállítani, holott, még májusban sikerült beállítanom [''-_-'']
    Szóval van a gépemben az alaplapi kártya (Realtek) és egy másik hangkártya (SB Live).

    1.) A vezérlőpulti beállításoknál van ilyen:
    Itt két fülecske van. Audio és Hang. Mindkét fülnél van olyan hogy alapméretezett eszköz és itt a legördülőnél lehet választani a két kártya közül (realtek vagy sb live). Álljon itt két kép a tisztán látás kedvéért:
    http://img808.imageshack.us/i/audiot.jpg/
    http://img811.imageshack.us/i/hangb.jpg/

    2.) Az SB Live hangkáryíámnak van ilyen kis finom programja. Itt is lehet állítgatni minden félét. Ami lényegesebb most szempontomnak az ez lehet:
    http://img3.imageshack.us/i/creativem.jpg/

    3.) A Virtual DJ beállítása:
    http://img716.imageshack.us/i/virtuals.jpg/
    Az Output egyértelmű, hogy headphones. A ''Sound card''-nál három közül lehet választani: mono sperated, 2 card és 4.1 card. Gondolom nekem a 2 card opció kell. Na itt melyik legyen a fölső és az alsó? (sb live és realtek melyik melyikhez). Aztán még ott van az outputnál hogy a master és a headphones melyik legyen. first card vagy second card.

    Tehát azért írtam le ilyen részletesen mert már elegem van. Elegem van mert már elég sokféle beállításokat néztem ( a vezérlőpultiban is állítgatam a két fülecskénél: az audiónál és a hangnál) és egyik sem szólt úgy, hogy a masteren és a headphones-on két különböző zene ment és nem zavartak be egymásnak(pl a masteron az eredeti zene mellé nem szólt be a headphones zenéje). Remélem valaki tud segíteni. Kérem írja le érthetően és amit a három pontban leírtam (1.,2.,3) tud segíteni beállítani. Kérlek még plusszban titeket, hogy nézzétek el tudatlanságomat!
  • Szerelőbácsi
    #2052
    Köszönöm a segítséget, már megoldódott a probléma! ;)
  • Zsolt01
    #2051
    Ha csak az lenne a célod, hogy fülhallgatóval beletudj hallgatni, akkor elég az integrált Realtek High Definition 5.1-es hangkártyád.
    (Nem kel még egy.)

    "Sound setupnál az outputot állítsad be a headphones-ra, sound card-ot pedig a 4.1 card-ra.
    Ezután az output mellett ki tudod választani hogy a hangkártyád meik kimenete legyen a master,
    és meik a füles."
  • Szerelőbácsi
    #2050
    Sziasztok! Én is Virtual DJ-vel próbálok zenélgetni, nos nekem van egy problémám. Van a gépemben egy integrált Realtek High Definition 5.1-es hangkari. Ez mellé be szeretnék tenni még egy hangkártyát: C-Media 8738 típusút (ez egy régebbi gépben volt). Megpróbáltam berakni de a gép semmit sem jelzett :S Egyébként Windows 7 van feltelepítve. Ezt a hangkarit szeretném a füllhallgatóval használni. Ha esetleg tud valaki segíteni nekem akkor azt megköszönném. :)
  • hexan
    #2049
    Ugorj bele a Config menü -Sound setup - output felugró ablak - katt a headphone. Az alattalévő felugró ablak a sound card kiválasztása 3 lehetőség 1 a alaplapi hangkari természetesen monóban left füles right vonal. 2 . Alaplapi + külső hangkari itt meg kell adnod melyik legyen a füles melyik a vonal. Ezt ott mellette lehet a felugró ablakban. 3., 4.1 vagy 5.1 hangkari teljesen mindegy külső vagy alaplapi. szintén be kell állítani. AZt , hogy milyen ott a kimenetei jel kiosztást a gép határozza meg , de álltalában front a füles rear meg a vonal , ha nem így van addig dugdosod a fülest amig rá nem jössz.Azután vissza a programba ott a jbb vagy a bal oldalon van egy 1-s vagy egy kettes amelyeikre katt. az fog szolni a fülesben.
  • hexan
    #2048
    Érdekes lehet a felvételen hangot hallani!!! Mit vártál ? Zajt?? Esetleg valamit bővebben???
  • hexan
    #2047
    A követekező a megoldás: Config menü, ott jobb oldalt fenn--Performances--- Presets - Ott van egy csúszka told a best qualty irányban maxra és láss csodát!!!
  • ChuckyOsb
    #2046
    Virtual dj-ben ha sokat szinkronizálod a számokat, akkor automatikusra vált egy idő után. Ezt hogy lehet kikapcsolni?
  • criscoco
    #2045
    Hát sajna újra előjött a felvételnél a hang:(valaki help nekem:)