66
te melyik szoliba jársz?
  • Fejlesztő
    #66
    Sziasztok!
    Mi szolárium és szaunavezérlő elektronikákat fejlesztünk. Nagyon fontos, hogy az ember miként vezérli ezeket az eszközöket. Pl egy ösrégi szolinál vez elektronika nélkül a barnítás hidegen 18 melegen 21 volt. Az elektronika beszerelése után hidegen 20 melegen 25. Ja és hamarabb elérte a 20-ról a 25 öt mint 18-ról a 21-et.
    Foglalkozunk még egyedi igényeket kielégítő elektronika fejlesztésével és gyártásával, valamint PC alapu programok írásával, de ez azthiszem nem ide tartozik.
    www.gp-electronic.hu
    [email protected]
  • Gladiator
    #65
    húú, hát ez borzalmasan új, és borzalmasan nagy 5let kellett hozzá.
    800 forintért árultok egy icipici delfint, amit otthon simán kivágok egy 4 forintos lapból.
    amúgy meg reklám.
  • Sunshine Tattoo
    #64
    www.sunshinetattoo.hu tetoválás a nap erejével ÚJ!! és Cool!!
    Szoliba lányoknak próbáld ki.
  • Vaxi
    #63
    Ezt élmény olvasni:DDDDDD
  • FtranX
    #62
    régen én is jártam szoliba. egy ingyen-szoliba, ahol az ingyenesség fejében kamerák voltak a gépben és az öltözőben, amik élőben közvetítettek a netre. :D
  • Adi
    #61
    Nekünk van vagy 8 minimum... :)..
    Én lusta vagyok bele állni, inkább belefekszek!:D:D
    Viszont tényleg higénikus!!!
  • Adi
    #60
    KAbbe!!
    MAjd te is rájössz, hogy a lányok szeretik...
  • CSOCSO
    #59
    en is probaltam . 2*20 percet semmi.... amugy kimegyek anapra es szejjel egnek:) de mind1:)
    foleg hogy majdnem egyenlitonel vagyok:))))) seggem feher mint az atom:)
  • Xboxman
    #58

    plázacicafiú:P
  • LittleL
    #57
    nekünk van egy 56 csöves álló szolink.
    egyszer az elején kipróbáltam 6 percet, és tényleg nagyon jó, de én nekem nem fontos, hogy mindig csokibarna legyek,


    egyébként az álló szolárium a leghigiénikusabb, az nem vitás.
  • Adi
    #56
    Eszed mint a nulla!:D:D
  • Xboxman
    #55
    homokos topig:P
  • Gery1980
    #54
    most miért?:DD
    junómí:D
  • neménvoltam
    #53
    Én bármilyen topicot szívesen látok vendégül a gumiban :D
  • neménvoltam
    #52
    Nem baj :D
  • Adi
    #51
    Van még jó pár olyan téma ami simán mehet a gumiba.
  • Galy
    #50
    na...

    :)
  • Adi
    #49
    "egyszerűen szarul érzem magam ha fehér vagyok"
    Vhogy én is így vagyok...
  • Gery1980
    #48
    Szoli rulez!
    Én egyszerűen télen, nyáron, tavasszal ősszel is szeretek szép barna lennei.Ennyi, ezen nem kell mit rágódni, nem kell egy társadalmi réteget építeni a szoláriumlátogatókra.Én már évek óta rendszeresen járok és nem is tervezem beszüntetni ezen tevékenységemet, főleg nem mások véleménye miatt.Az már más kérdés, hogy a vélemények megoszlanak afelől, mennyire egészséges a folyamatos szoláriumozás.Én azt mondom, ha az ember ésszel csinálja akkor nincs gond.
    Én heti 2x járok 20 percre, régebben 3x jártam és ebből egyszer 24-re, de nincs értelme, a heti 2 bőven elég.
    A Solisunba megyek mert ott nagyok a gépek, higiénikus a hely és jó a kiszolgálás.Az egyetlen gond vele, hogy gyorsan lekopik a színed.Régebben Ergoline szoliba jártam fel a Rózsa-dombra, az rendben volt nagyon, oriási gépek, gyönyörű és tartós szín, rendkívül igényes környezet, de sajnos azóta elszoktunk onnan mert messze volt kicsit tőlünk.
    ...De az egészben a lényeg, hogy nem ezen külsősőgek alapján kell bárkit is megítélni.Én azért megyek, mert részemről a barna bőrt részesítem előnyben, egyszerűen szarul érzem magam ha fehér vagyok..(szerencsére nem szoktam:))..), és ezt a barátnőm is így látja, ő is rendszeresen jár.Ennyi, ettől nem vagyok sem több sem kevesebb.
  • I.C.ram
    #47
    gumiba vele!
  • NaNoKuTyA
    #46
    van benne valami
  • neménvoltam
    #45
    Javaslom menjen ez a topic a gumiba :DDD
  • neménvoltam
    #44
    oké :DDD
  • Adi
    #43
    Ne ragadjunk már leezen.....
  • Balo
    #42
    SZAR EZ A TOPIC!
  • neménvoltam
    #41
    amúgy nálad mit jelent a "komoly" ember?
  • neménvoltam
    #40
    aki akar szoliba jár, aki akar, az strandol vagy tengerre száll (vagy Balcsira de oda csak haverokkal) szóval ez ízlés kérdése
  • neménvoltam
    #39
    nem mindegy, hogy ki a szar jár szolizni?
  • neménvoltam
    #38
    loál topic
  • Adi
    #37
    Mekkora egy fasz, vagy... :) nem azzér járok oda te idióta.... amúgy is ingyen van nekem...
  • Adi
    #36
    Mekkora egy fasz, vagy... :) nem azzér járok oda te idióta.... amúgy is ingyen van nekem...
  • NaNoKuTyA
    #35
    "Nagy ember nem jár szolizni, mert tudja, hogy csak a diszkós patkányok járnak oda"

    Amúgy tök mindegy, de szerintem kell lennie annyi gógyidnak, hogy ne ez alapján íytélj meg senkit!
  • I.C.ram
    #34
    "olyan emberek járnak szolizni, hogy hozzá nem mersz szólni"
  • NaNoKuTyA
    #33
    azt te mondtad!
  • I.C.ram
    #32
    Egyébként én a sznobot Adira mondtam, mivel ő azért jár oda, mert állítólag a nagy emberek is mind oda járnak :D Het ez a lolkabolka! :D
  • I.C.ram
    #31
    Aztcsináltok amit akartok! :D
  • NaNoKuTyA
    #30
    szűklátókörű vagy ember! aki ad magára az sznob! gondolom te a seggedet se törlöd ki!
  • Mighty_
    #29
    Emlékszem a mobil telefont is csak a bunkó pöcsök használták....

    Én is jártam szoláriumba és most is fogok egy kiadós szolikúrát venni, nehogy szarrá égjek az első napon a török riviérán.
  • Adi
    #28
    Jolika?!
  • I.C.ram
    #27
    bolka