262
Írjatok server címeket plz!
  • progamer
    #142
    csak szólok hogy vettem a fáratságot és utánnanéztem és nem találtam na nekem az a bajom tod azért fordultam fórumhoz
  • Free
    #141
    http://www.goteamspeak.com


    Ha elfogadsz egy tanácsot. ha ennyi fáradságot nem veszel hogy ilyen alap dolognak utána nézz akkor sztem bele se kezdj


    Teamspeak making softvare
  • progamer
    #140
    Sry a hibákért most ujbol: Todna nekem adni valaki egy linket ahonan ts2 szerver készítős progit lehet leszedni vagy valami leírást hogy hogy lehet ijet csinálni előreis thxnincs még
  • progamer
    #139
    Heló tudna nekem valki egy linket adni ahonnan ts 2 szervert lehet csinálni? előris köszz!
  • Free
    #138
    LÁtod ha valamit nagyon akarsz akkor az összejön és mennyivel jobb érzés hogy te magad jöttél rá :c)

    Már csak a jogosúltságokat állítsd be okosan és minden zsír lesz
  • GyimiGábor
    #137
    mind1, már megy a szerverem
  • GyimiGábor
    #136
    mien readme-re gondolsz?
  • Free
    #135
    1. a readme ben eléggé szájbarágóssan van leírva. :c)
    2. a teamspeak.com fórum részében még annál is szájbarágósabban van mindenki kivesézve.

    Jah és hozzáteném, hogy a yes no és a fuck szavakon kívűl én sem nagyon beszélek ngolúl de annyira egyértelmű hogy csak na
  • GyimiGábor
    #134
    Hali!
    Tudna nekem adni vki egy szájbarágós leírást arról hogy hogyan kell ts2 servert csinálni? előre is kösz
  • pityu1973
    #133
    Ok köszi a segitséget remélem meglesz!
  • Free
    #132
    a teamspeak oldaláról le tudod tölteni a bot ot. ez egy külön progi . nem a Ts tartozéka. és ott meg minden 1értelmű
  • pityu1973
    #131
    Az utobbit ismerem nekem az a bot. os verzio érdekel mert gondoltam hogy ez egy automatikus üzenet mikor belépek. Abban kérek segítséget hogy tudnám én is ezt legenerálni a megfelelő txt-ben.
  • Free
    #130
    Konkrétan amit te linkeltél az egy BOt ami a Ts re lépésedkor üdvözöl és kiiratja az ip címed a klienseddel csak neked.

    innentől bonthatjuk a kérdésed két részre. 1. ha bot ot használsz adminként akkor a megfelelő txt k ben kell a szöveget átállítanod hogy a user mit kapjon. ha te szeretnél valakinek privát üzit küldeni, akkor meg klikk a nevére és ott a megfelelő funkcióra klikkelve tudsz neki üzenetet küldeni
  • pityu1973
    #129
    Üdv hogy tudok privát üzenetet megszerkeszteni.
    PL Ilyet:
    [16:25:46]*privát*:Szia Pityu73!
    [162:25:46]*privát*:Az IP címed: 103.185.31.31

    Előre is köszi
  • suska55
    #128
    ezt kit udnád fejteni kicsit érthetőbben is mert most amit leírtál abból nem sokkat értek
    azt tudtam h portot kéne nyitni de akármit nyomkododok a routernek nem jó:(
  • Free
    #127
    de az ösztönző rövidítés után L mondtam, neki a megoldást :c)
  • nenad
    #126
    //nah, majd en is ezt mondom rhinora, meg maxra es akkor hatha utananeznek :D
  • Free
    #125
    suska
    1. RTFM
    2. a portok amin komunikál az a szerencsétlen TS szerver progi meg kell ynitni a routeren és frowardolni a szervernek.
    3. azért ír ki két IP t mert egy a bbelső routeren belüli ip je a másik meg a külső internet felőli ip címe.
    És amúgy az egyik legjobban dokumentált progi mint a példa is mutatja mert szinte halott a topic :d
  • suska55
    #124
    hello
    én is szervert szeretnék csinálni de elakadtam tudnátok segíteni?
    a gond az hogy router-en van a szervergép, de a TSre csak a hálózaton lévők tudnak kapcsolodni, más nem:( valahogy routeren kéne állítani de nem tudom hogy mit...
    egyébbként nekem is két ip címet ad meg - ezt se tudom hogy most jót vagy rosszat jelent az egyik a hálózati cím
    pls segítsetek ha nem itt akor emailen [email protected]
  • Free
    #123
    http://www.goteamspeak.com

    A Többi meg vagyott a fórumon vagy a user manual vagy a leírása vagy google...

    Az egyik legjobban dokumentált progi szvsz nem lehet gond ha nem vagy lusta utánna olvasni
  • predy24
    #122
    hogyan kell beállitani és honnan tudnék hozzá jutni a kliens programhoz?
  • predy24
    #121
    sziasztok lenne egy pár kérdésem a team speak progirol.
  • Bensze
    #120
    ahh kösziköszi sikerült megoldani az uj béta klienssel!:)
  • Free
    #119
    tüöltsd le a legújabb klienst az nem csinálja a hibát.
    És frissítsd a Ts szervered is
  • Bensze
    #118
    hali, ha valaki tudna segiteni akkor az pls vegyen fel msnen bensze88hotmail.com
    amugy a hiba amit megkéne oldani:
    valaki floodolt a ts-emen, szobákat hozott létre, de mikor ráklikkelnék h töröljem crashel a ts és befagy, hibaüzenetröl linkelek egy képet:
    TS HIBAÜZI

    esetleg lehetne valahogy másképp törölni a szobákat?
  • Sturm44
    #117
    Ahh.. és igen... köszönöm...
  • Free
    #116
    C:\Documents and Settings\"Felhasználó"\Application Data\TeamSpeak
  • Sturm44
    #115
    Sziasztok!
    Épp a kindózom újratelepítésére készülök. De nem szeretném ha a Teamspeak törlésével a szerverek címei is eltűnjenek. Mi a megoldás? Egyáltalán, van olyan fájl, ahova a ts menti a Local Addressbook -ot? Én mondjuk nem találtam...
  • Bensze
    #114
    hmm, ovlastam lejjebb h proxy...hollehet tsen belül proxyt állitani?
  • Bensze
    #113
    62.165.213.235
  • N3TuddKi
    #112
    hülye
  • Free
    #111
    Nem feltétlen amikor itthon próbálgattam még anno pláne régen a Ts szervereket én is bannoltam magam :c) csak kíváncsiságból, hogy hogyan tudom feltőrni :c)
  • N3TuddKi
    #110
    biztos nem a saját szerverén kapott ban-t. ez elég skizofrén lenne :)
  • Free
    #109
    Ha a saját szerverewdről van szó akkor egyszerű mert benmész webadminba ott csinálsz magadnak új usert akinek adsz webadminban SA t aki már fel tud menni és törölni tudja a bannt utána meg többi is így kezelhető probléma.
    Ha nem a tied a szerver akkor meg csak annyi hogy halál komolyan gondoltad hogy itt segítséget hogsz kapni egy ilyen dolog megoldásához?
  • Zsolesz0721
    #108
    CSövi, lenne 1kis gondom nékem, nemtudja vki h hogyan lehet a TeamSpeak-re beléni regisztráltan és SA-t CA-t adni magunknak meg a banomat is törölni? Aki tud segíteni az pls írjon 1e-mail-t erre a címre:[email protected]
    Köcönöm szépen előre is a segítséget!
  • N3TuddKi
    #107
    nem hozott izgalomba az oldal, ha szolgáltatás is ilyen...
  • Free
    #106
    CSak arra vigyázzatok hogy ha nem vagytok regelt TS viszonteladók nagyon könnyen nagyon sokba kerülő perbe szaladhattok bele. Bővebb infó a TS honlapján.

    Egyre ikább beleszaladtak már az illegális hostolókba és egyre komolyabban veszik ezt.

    Amúgy nem értem mi értelme TS t bérelni mikor egy csomó ingyenes van. és egy ingyenes programot tovább adni pénzért egyrészt sztem gerinctelen húzás másrészt meg illeglális és börtön valamint pénzbírsággal büntethető.
    Uhh Főlleg Cégszerűen Űzve a dolgot :(

    domain: coolnet-team.hu
    domain-használó: Dark Angels Design Co.
    domain-használó: Dark Angels Design Bt.
    cím: Nagy Ignác u. 19/a
    cím: 1055 Budapest
    cím: HU
    telefon: +36-20-313-1638
  • Geeng
    #105
    inkább bérelj szervert tőlünk :) mi megcsináljuk neked de persze linuxon:)

    Coolnet szerverbérlés website

  • N3TuddKi
    #104
    szerintem nemsokat kellene visszaolvasnod...
  • Adamo25
    #103
    hy
    Valaki elmondaná hogy kell Windowsra egy TS szervert csinálni???