262
Írjatok server címeket plz!
  • DarkSector
    #182
    csö
    ez meg mit jelent? a ts-ből kidobtak?

    [IMG][/IMG]
  • pista89
    #181
    Csináljunk már SG szobát :D
  • N3TuddKi
    #180
    izé
  • bkvkbk
    #179
    Karaoki ts:D
  • Free
    #178
    szeretem a kontráidat :c))))
  • N3TuddKi
    #177
    a bartók rádióban is énekelnek...
  • Free
    #176
    diszlexia?????
  • bkvkbk
    #175
    Hali!
    Lenne egy kérdésem :D
    Szval...hallotam vagyis voltam is azon a TS serveren amely néhány napokon ébnekeltenk!: ) es az lenne a kerdesem hogy ha valaki tudja az ip-jét leírná ide mert felakarok emgitn meni ha iylen van =D
  • N3TuddKi
    #174
    ááááááá dehogy!
  • Free
    #173
    És gondolom te is Sa vagy :c)))) és ez még véletlen sem a saját szerver hirdetése akart lenni :c))))))))
  • blaster1995
    #172
    Sziasztok!
    Én találtam egy nagyon jó Teamspeak szervert!
    Desert hawk a neve!
    Ip: 87.229.24.10:8764
    Szobát SA-tól lehet kérni, szinte mindig van fenn 1-2 elérhető!
    Ajánlom nektek ;)!
    András
  • zeoos
    #171
    Végre megoldódott: a probléma a Vista rendszer miatt volt ... kellett keresni egy megfelelőbb hangkártya drivert és most minden fasza
  • zeoos
    #170
    Sajnos nem jött össze.
    Kikapcsoltam a játékon belüli beszélgetéses cuccot és semmi ... közben a többiek azt mondják, hogy az nyugodtan lehet beállítva, az nem zavarja a ts-t.
    Marad tahát rejtély a megoldás ...... további ötletek?
  • zeoos
    #169
    Rendben, kipróbálom .... az ederményről majd még beszámolok.
    Addig is köszönöm szépen, remélem így már jó lesz.
  • Free
    #168
    Sztem BF2 ben minden voice dolgot tílts mert a progiban van beépített voice progi és ha ott mindent engedélyezel az kiüti a TS t és összeakadnak. szóval a progi voice cuccát tíltsd le
  • zeoos
    #167
    Szevasztok!
    Szeretném, ha segítene valaki a következő probléma megoldásában.
    Battlefield 2142 játékban, klántagok közötti beszélgetésre használnám a TS2 programot. A helyzet a következő: ha csak a TS-t indítom el, nincs semmi probléma és a beállított billentyűre működik mindnen (hallok mindenkit és engem is mindenki hall). Viszont ha elindítom a játékot, a helyzet egy kicsit módosul: már csak én hallok mindenkit, de én hiába dumálok a többiek semmit nem hallanak. Amúgy a "-" (azaz: kötőjel) gombra állítottam a mikrofon aktíválását, mert úgy gondolom azt a játék nem használja. Beállításokat már ezerszer átnéztem, a tűzfalon külön engedélyeztem a TS átengedését (amúgy is működik, ha csak magát a programot indítom el és a bejelentkezési ablaka van a képernyőmön). Magában a játékban is az összes "voice" beállítást már átnéztem, minden szabad utat kap. MÉG SEM MŰKÖDIK A JÁTÉKON BELÜLI BESZÉLGETÉS.
    A többiek mondják, ha a játékon belül megnyomom a gombot, akkor a monitorképen egy kis kockának kellene megjelenni (ezzel is jelezvén az aktívitást), de nálam nincs semmi.
    Légyszi segítsen már valaki, mert így tök béna a helyzet, a többiek meg azt hiszik, hogy én egy olyan csöndes játékos vagyok (pedig, ha tudnák miket pofázok én itt össze, ráadásul sokszor én vagyok a szakaszparancsnok és SAJNOS CSAK a játék nyújtotta kommunikációt tudom használni, így viszont nincs túl nagy előnyünk az ellenséggel szemben)
    Lécci-lécci-lécci: PLÍÍÍÍÍÍÍÍZ
  • Bloodyangel
    #166
    Hello!
    én spec most wowhoz akarnék egy teljesen saját jelszavas TS szobát ezt hogy tudom elérni? pls írjatok mailt mert fontos lenne!
    [email protected]
  • Free
    #165
    olvasd át a TS Licenset.
    150 slot os szervert nem csinálhatsz.
    Én is itt buktam bele majd az IP met tiltották a TS hálózatból ( mármint a szerver IP jét) Mert volt egy két magyar kedves emberke akinek szúrta a szemét hogy nagy volt a látogatottság, és az ő Ts -ükre meg alig mentek.
    Azóta nincs is kedvem ilyen dolgokkal foglalkozni. De jó látni hogy valaki még hisz ebben a játékos klánokat egybe dologba.

    Szóval ha hosszú ideig szeretnéd művelni akkor pár jó tanács:
    - Olvasd át a licens-t rendesen . vagy olvastasd át valakivel, mert mondom kérdés nélkül tiltják a TS szervered IP jét a rendszerből.
    - Ne adj Senkinek se SA jogot. CSak a gond van belőle. Csak az a jó szerver ahol Diktatúra van .
    - Ne készíts minden egyes embernek külön szobát mert el fogsz veszni a sok csatorna között.
    - kb havonta nézd át a player reget, mert vannak akik direkt 10 szer is regelik magukat. töröld aki nem kell csak lassítja a rendszert.
    - ugyan ez igaz szobákra is . amit nem használnak töröld.
    - Log a barátod legyen minél részletesebb. jól lehet belőle dolgozni.
    - Tegyél fel TS third Party cuccokat . vannak nagyon hasznos botok amik segítik az életed.

    Hirtelen ennyi.

    Jah és ha valaki azt kérdezi mennyiért csinálsz neki teljesen külön TS t . ne csinálj.

    Mondjuk elkerülhetetlenen hogy hamis váddal bejelentsenek hogy te pénzért adod. ekkor is tiltani fognak . szóval rosszakarók és irigyek mindig vannak.
    Csak okosan
  • tsmaffia
    #164
    Halli mindenkinek

    Team Speak Server 87.229.24.10:8764 Akinek kell Szoba az engem keressen meg Elérhetőségem Msn: [email protected], Vagy menjen fel Team Speakre és ott megtalál .. TS|M4ff14^ néven a Sero 150 Slotos kb 50 online player van fent mindeféle gameket tolnak ha érdekell akkor keress meg .. ( Mind ezt ingyen van semmit nem kell tenned érte ez csak segiség nyujtás playerek clanok felé)
  • vezur
    #163
    SZia biciklipumpa azt szeretném megkérdezni hogy lehet saját ts szobát csinálni?? Ha elmondod akk. elküldöm neked a dual ts-t!!!
    ok? lécci vegyél fel msn re cim:[email protected]
  • biciklipumpa
    #162
    meg lenne még 1 olyan kérdésem hogy csináltam egy ts servert... pl : ha áramszünet van akkor mindenkit kidob. hogy meg lehet e azt csinálni hogy ne dobjon ki senkit, másról fusson addig a server még nekem nincs bekapcsolva a gépem :D
  • biciklipumpa
    #161
    sziasztok

    tudna nekem vki küldeni egy linket ahol le tudom tölteni a dual ts-t?
    vagyis 2 serveren tudjak fenn lenni egyszere... én nem találom sehol :) köszi!
  • seq
    #160
    üdv emberek!
    tudom mindíg az az első hogy az ember végig olvassa az egész topikot,de erre nem kaptam igazán választ,tehát tőletek kérdezek.
    az a szitu,hogy van saját ts szeróm,és eddig tökéletesen ment a dolog,a your ip-nél 2 ip volt,az 1ik a hálózaton belüli,és a másik ugye a globális,tehát aki online akart hozzám kapcsolódni.de nem régiben valami gubac lett,mert mikor a ts szerót indítom,a your ip-nél,ugyan úgy 2 ip-van megadva,viszont mind a 2 belső hálózatra van kiosztva,vagyis kivűl állók,még véletlenülsem tudnak kapcsolódni.ez a probléma 1 havernál is felmerült nemrégiben.mi lehet az oka???amúgy rootterem van,ott bevan állítva,és minrt már említettem,eddig jól működött.a roottert meg nem állítgattam.előre is köszi a segítséget!!
    további szép napot
    hali
  • Artax
    #159
    Üdv. Lenne egy kis kérésem/kérdésem.
    Szoval: Ugye bár van az webadmin felület. És a webadmin felületnek van egy másféle skin/design.ja hogyan tudom én azt megváltoztatni és letölteni vagy valami? :| nagyon érdekelne.. elöre is thx.!
  • Relax99
    #158
    Szevasztok volna egy kis problémám már nem tudom hova írjaka ha fent vagyok ts-en laggolok mit csináljak? szörnyű kérem segítsetek
  • darki81
    #157
    Üdv. Ha valakiknek kell TS szoba CA-val, az kaphat :)
    IP: nmre.sytes.net:8768
    PW: lofax
    jó traccsolást :D
  • X 2000
    #156
    Üdv!
    Egy TS szerverrel volna problémám. Indult egy TS szerver egy klánnak, valamint a társaimmal is azt használjuk. A klánból is van egy néhány ember, akinek nem találja meg a szerver (no reply), és én is ezzel a gonddal küszködök. A probléma biztosan a szervernél van, mert a világ összes többi TS-ére fel tudok menni...probléma megoldásához kérnék segítséget! Ide is jöhet a válasz: [email protected]
    Előre is köszi!
  • Free
    #155
    ha egy ingyenes TS ne készítettélk szobát akkor sehogy annak van Adminja
    ha te magad készítettél szervert akkor pedig az admin felületen lehet a jogokat mahinálni.
  • TArKy
    #154
    na végre sikerült csinálnom 1 szobát viszont nemtudom berakni magamat szerver admin nak :(
    mit tudok csinálni?
  • balika16
    #153
    ingyen ts server cimet adjatok pls!
  • djsenki
    #152
    A kiválasztott user nevére jobb klikk üzenet küldése! Szobával ugyanezt meg lehet csinálni.
  • djsenki
    #151
    Web : http://team-speak.extra.hu
    Szerver : teamspeak.mine.nu:8823

    Aki tudja hogyan lehet azt megoldani hogy a számítógépen szóló hang menjen pls írja le! Vagy ez magától működik?
  • Free
    #150
    talán ha megtanulnál kérdezni....

    milyen ablak mit indítasz milyen oprendszer milyen progi mármint hogy server vagy kliens mondjuk betehetnél egy screenshootot. stb stb stb
  • dud271
    #149
    én amikor elinítom egy kis ablak jelenik meg és aztán semmi. segítsetek kárlek??
  • N3TuddKi
    #148
    ha én lennék a google ilyen helyesírásra én is nulla találatot adnék...
  • Free
    #147
    Ez függ a routertől is. a lényeg lényege akármiylen router nézd meg mi a géped ip je és a routeren belül keress egy port forwarding rész ( port átirányítás) és akkor ott minden egyértelműű lesz hogy a saját ip dre melyik port tartományt kell irányítaod
  • progamer
    #146
    a rooter mögött vagyok de hogy kel átálítani hogy az én gépemre irányítani?
  • Free
    #145
    ha lokálisan a saját gépeden futtatod akkor gyrészt a portokat amiket használ a szervered ki kell nyitni. ha router mögött vagy akkor pedig a gépedre kell irányítani. nagyjából biztos hogy valmai tűzfal, antivírus, vagy port átirányítási gondok lehetnek
  • progamer
    #144
    tod jól játcom cod 2 őt cod 4 et és igen naon keveset tudok angolul és én a googl be igenis sokat kerestem de magyar szöveggel meg naon szar angollal és kössz a fáradságot hogy rákerestél nekem!
    De ezen a fórumon általába segíteni szoktak és te segítessz is de minimálisan én aszt kértem ha tudsz valami vebcímet akol levan írva a cucc akor írd meg pls de ennyi is elég volt!! Ezek után írom a jelenlegi problémám:elindítom a ts-t a töbiek nem tudnak connectálni asztírja ki nekik hogy nincs server pedig én rajta is vagyok csak a többiek nem látják a serot arra mi a javaslatod?? THX
  • Free
    #143
    ember ha valóban kerestél volna akkor mint pl ahogy én fél perc alatt megtalálod amit keresel


    Noob linux server How-To.

    TeamSpeak Community Forums > [TeamSpeak 2.X] Support > English Server

    Google találatok

    Valamint akár Linuxhoz akár windowshoz töltöd le a server fileokat zipbe tömörítve mind a két esetben szájbarágós httpdocs és Manuál könyvtár áll rendelkezésedre ahoz hogy profin belőjj mindent

    Tehát még most is azt mondom hogy nem nem találtál , hanem nem kerestél vagy sokkal egyszerűbb volt hülyeséget és alap dolgot kérdezni mint a témának utána járni. és akkor is azt tanácsolom ha ennyi nincs benned bele se vágj.

    jah és ha nem tudsz angolúl akkor nagyon tudom javasolni a



    http://www.webforditas.hu/ -t.

    ezeket a linkeket összeszedni nem volt több 1 percnél..
    Ennyi..

    ui.: ezekután a "programer" nicket enyhén szólva is túlzásnak tartom...