262
Írjatok server címeket plz!
  • Free
    #222
    tehát nem értesz hozzá :c))))))

    csak olyan szobában tudsz moderátori jogokat adni amelyik szoba moderálható.
    ide tartozik az OP meg a voice meg hasonlók
    alapvetően a moderálás arra szolgál, hogy az operátor aki van abban a szobában ( OP) személyre szabottan tud adni jogot az embereknek hogy ki beszélhet és ki nem lásd Ts readme vagy online help meg hasonlók

    te figyi amúgy ha ilyen bátran osztogatod az SA t akkor hamar szét lesz szedve az a Ts :c)

    még anélkül is hogy Sa t adnál pikk pakk szét lehet kapni a cuccot szóval csak ügyesen a beállításokkal, meg az SA osztogatással.

    amúgy tényleg van olyan funkció hogy ha kikapcsolod a gépet fusson továbbra is egy program, úgy nevezik hogy "CSODA" :c)

    a szerver lokálisan fut a gépeden , a többi Ts szerver is hasonlóan működik de azok valszeg ( és ez több mint biztos) linuxos vagy wines szervereken futnak mvalamilyen szerver vagy tárhely szolgáltatónál ahol a nap 24 órájában kapnak áramot enni meg netet inni

    enni inni fontos nekik nagyon... sajna így működik a világ :c)

  • pelyhedani
    #221
    SA-vagyok és nem tudok OP-T meg VOICE .... jogot adni!!!
    Csak SA meg CA jogot!!!
    Ezt nem értem!
  • N3TuddKi
    #220
    te
  • pelyhedani
    #219
    Ki mondta hogy nem értek hozzá?
  • N3TuddKi
    #218
    ezt fejtsd már ki bővebben, mert nem értem.
    ha ennyire nem értesz hozzá szerintem ne akarj TS-t csinálni.
  • pelyhedani
    #217
    Ha kell TS szoba gyertek ide: 85.66.197.199:8767
    Játék klánoknak! PL: Call of Duty Counter Strike Battlefield ..........

    Ha szoba kell! A clán adminoknak SA jogot adunk!!!
  • pelyhedani
    #216
    Jah meg még valami!
    SA-vagyok és nem tudok OP-T VOICE .... jogot adni!!!
    Csak SA meg CA jogot!!!
    Ezt nem értem!
  • pelyhedani
    #215
    lol
    Gondoltam van olyan beállítás amitől ha kilépek a gépből a szerver megy!
  • N3TuddKi
    #214
    MUKODJ!
  • Free
    #213
    ááá miből gondoltad hogy egy program tovább fut a gépeden miután megvonod tőle az éltető áramot? :c)))))))))))))))))))))
  • N3TuddKi
    #212
    ne kapcsold ki a gépet.
  • pelyhedani
    #211
    Heló!
    Gondom van!
    Csináltam TS-szerót de mikor kikapcsolom a gépet akkor kidobja a haverjaim és nem tudnak visszamenni!
    Hogy kell beállítani hogy folyamatosan menjen a szerver!????
  • Ratzee
    #210
    értem, hát sajnálom :( szóval csak ezt az egyet csináltad meg amit lejebb említettél?
  • Free
    #209
    ötleteim voltak de aztán nem fejlesztettem mert feljelentett valaki és lment a kedvem az egésztől.
  • Ratzee
    #208
    Nálam nyugodtan lehet szobát kérni. Én vagy tesóm általában fent vagyunk minden nap. x-fire, msn, e-mail, steam neveim is kivannak téve az # Admin Room:. csati leíró részében. Szóval ha éppen nem vagyok fent nyugodtan írhatsz egy üzit bárhova. Egyre többen keresnek fel és ennek nagyon örülök :) Az íp-t megismétlem még1x az új fórumózoknak.

    IP: 87.229.110.60:8767

    Free az tök jó :) miket írtál még ts-hez?
  • lami321
    #207
    Publikus TS szerverem: shootingstar.mydns.hu:8767 gyertek, hasznaljatok visszajelzeseket a [email protected] msn cimen várok.
  • Free
    #206
    részvétem..


    emlékszem amikor Ts eim voltak havonta egyszer küldtem körbe mailt hogy mindenki erősítse meg a szoba kérelmét. aztán meg elkezdtem egy olyan webes php s rendszeren dolgozni ami automatikusan törli azokat a szobákat ahova 2 hónapja nem léptek be
  • nixongame
    #205
    Persze, Tisztelet a kivételnek vannak jó fej adminok is TS-eken meg vannak néha bunkók is senki ne vegye magára, de most már a 4 szobánkat törölték.
  • nixongame
    #204
    Azért, mert voltunkmár 1000 publikus TS-en az adminok faszok-ok törlik a szobákat ahol kérni kell általában napokat kell várni hogy 1 SA feljöjjön

    Amúgy meg nem akarunk egy szerveren 100-an lenni csupán max 10-en ami nem olyan rettentő sok ember, hogy nem bírná el az otthoni net.
  • Free
    #203
    amúgy miért küzdötök saját Ts szerver készítgetéssel ? sokkal célszerűbb megkeresni egy publikus szervert és ott kérni egy saját szobát,

    ezen mellett sokkal jobb lesz a sávszélességetek is mert nem az otthoni netet terhelitek vele, másrészt meg összefuthattok olyan emberekkel akik lehet hogy avval játszanak amivel ti.

    ha pár postot visszaolvastok akkor ott van pl Ratzee TS szervere is amit nagy örömmel lehet használni és Szobát is ad admin joggal.
  • Free
    #202
    routere3n port forwardingot kell csinálnod. erről részletes leírást a routerd, leírásában vagy pedig a googliban találsz. ezek után menni fog.
  • nixongame
    #201
    Sziasztok!

    Tudna nekem Valaki segíteni, hogy hogyan kell ts-szervert csinálni?
    Odáig magamtól is eljutottam, hogy fut a szerver de "más" személyeket nem enged fel csak engem meg a tesómat de egy router ről vagyunk.


  • Free
    #200
    majd kinövöd. én is így indultam neki.....
  • Ratzee
    #199
    Én nem hobby szintem szeretném nyomatni :) A ts-et pedig azért nyomatom, hogy mindenkinek lehessen saját szobája ha szeretne. Én szeretek alkotni és segíteni az embereken.
  • Free
    #198
    mint a nevem is utal rá abszolút magamnak :c)
    az aláírásomban meg ott a két site név amiket nonporfoit módon üzemeltetek
    a 3dmax.hu alatt grafikusoknak kínálok ingyen tárhelyet reklámmentes felülettel amin be tudják mutatni önmagukat
    a clanwar.hu n pedig játékos klánoknak akiknek tele van a hócipője az ingyenes tárhelyekkel.
    ha a kérdés arra irányult én nem ebből élek nekem ez bobby
  • Ratzee
    #197
    Zsír (host hostingos vagy) én is ilyennel szeretnék foglalkozni!! :) Szabad tudnom meik vagy te / kinél dolgozol?
  • Free
    #196
    Köszönöm mint írtam én belefáradtam ebbe . saját szervereket üzemeltetek és nincs kedvem csiribiri emberekkel küzdeni hogy ők miért nem lehetnek SA k.

    köszönöm. de nem
  • Ratzee
    #195
    nem lenne kedved SA-nak lenni nálam? :)
  • Free
    #194
    jah ha van rá lehetőséged mysqlben tárold a usereket sokkal gyorsabb a rendezése is meg keresgél third partí modulokat az is erősen megkönnyíti az életed botok stb miegymás
  • Free
    #193
    nekem a Hungarian Game Ts serverek voltak de valakinek nem tetszett így feljelentettek és hiába mondtam a Ts éknek hogy de nem nem érdekelte őket szóval óvatosan

    Az mondjuk büszkeséggel tölt el hogy azóta ahány Ts en jártam mindenhol azok a szövegek vannak kiírva amit én írtam és a jogosultsági rendszer is az általam kitalált. szóval sok sikert neked ügyesen okosan

    én már belefáradtam ebbe a dologba. van még másik 3 szerverem azok nem fognak TS t futtatni :c)
  • Ratzee
    #192
    Hát elolvastam pár részt a licenszből és arra juttotam, ha nem pénzért árulod akkor lehet 1000 slotos ts egy server gépen.
  • Free
    #191
    nah zsír ezt jó tudni amikor az én Ts eim bannolták egy kedves ember miatt aki feljelentett a Ts nél hogy pénzért adom pedig nem ígyx volt kérsdés nélkül bannoltak..

    akkor hajrá sok sikert
  • Ratzee
    #190
    Free

    Egy kis idézet a teamspeak oldalról:
    "Please also keep in mind that if you're a clan member or you're hosting a small TeamSpeak server for your own non-profit, internal or personal use, you may not need to be licensed at all. As long as you are not using TeamSpeak within a commercial environment, do not use TeamSpeak in any way for profit, and you adhere to ONE of the following configurations for your entire organization per our EULA:

    * 10 servers, 100 slots each, for a total of 1000 slots
    * 4 servers, 250 slots each, for a total of 1000 slots
    * 2 servers, 500 slots each, for a total of 1000 slots
    * 1 server, 1000 slots, for a total of 1000 slots

    There is no need to pay for licensing and you do NOT need to register on our website. "
  • pista89
    #189
    Nemtudom, hogy alap vagy nem, de anno egy szerveren voltam ott egy admin mondta h menjek erre az IP-re, mert ezt bezárják vagy nemtom.
    Bár szerintem már nem fogom megtalálni. Volt ott egy csomó "saját" szoba, mint itt sg-n a Saját fórum.
    Amúgy nem 89-es vagyok hanem 90-es. Ez egy alreg, az alap regemet bannolták már ősidőben.
  • Free
    #188
    Ratzee

    igaz hogy a free licens az csak valami 100 főst engedélyez de az is lehet hogy csak 50. ha gondolod 3 mp alatt ki fogják tiltani a szerver ip jét a ts hálózatából. és soha nem is engedik vissza szóval csak okosan
    Ha megvetted a licenset akkor meg hajrá csak íg tovább.

    Pista89

    gondolom a 89 a születési éved ami igen kellemes volt szívemnek hogy eme nagyszerű táralgási programot már az ifjú generáció is virtuóz módon érti és tudja használni professzionális lehetőségeit....
    de te sajna nem ezek közé tartozol....
    nincs olyanhogy alap ts Szerver.
    ha legalább a nevére emlékeznél vagy valami ip foszlányra... bár a megfogalmazásod nézve lehet ez túl nagy kérés lenne részemről . szóval csak javasolni tudom keress kutasd és ne add fel .... mint ahogy a nagy költő is megírta az élet értelmét

    sok siekert fiatalok
  • Ratzee
    #187
    Sziasztok.
    Nem rég nyitott meg a teamspeak serverem.
    A jelenlegi férőhely 200 fő, de ez szükség esetén nőhet.
    Ha valakinek kell rá szoba, Channel Adminnal az dobjon nekem egy mailt.
    e-mail: [email protected]
    A server ip-je: 87.229.110.60:8767
    Jó szórakozást! :)
  • pista89
    #186
    Nem tudjátok annak a szerónak az IP-jét ami az "alap" TS szerver?
    Volt ott minden szar...Iskolák szobája, játékok, meg simán beszélgetős.
    Újraraktam a gépet, vagyis összeraktuk azt már nemtudom a szerver IP-jét.:S
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #185
    jah csak haverok fel tudtak menni.
    :S
  • Free
    #184
    ez azt jelenti hogy a szerver ahova fel próbáltál csatlakozni megsértette a TS licenszet és ezért a szervert kitiltották a ts ből. tehát nem téged, hanem magát a szervert.
  • N3TuddKi
    #183
    azt