14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • argo001
    #14097
    Nem tudjuk már meg, normális bírói vezetéssel mi lett volna, ha de ezt most mondom utoljára.
  • Rudee
    #14096
    Ha Vidal időben kapja a második sárgát, akkor Casemiro második belépőjére nem kerül sor mert minden máshogy alakul.

    Én értem egyébként, a kiesés csak a bíró hibája. Kár, hogy nem a török-német agyhalott vezette ezt is.
  • argo001
    #14095
    Casemirot is leküldhették volna. Elmondtam a véleményem, látom, nem értetted meg. :D
  • Rudee
    #14094
    Ha időben leküldi Vidalt, akkor nincs kérdés. Az öngól előtti szituáció is les volt, maradhatott volna 1-1.. De persze ez nem volt döntően befolyásoló.

    Ha az első meccsen a tarajos állat belövi a tizit, az se befolyásolta volna döntően egy hibából következően. Csak ha a Müntyen gólt kap meg kiesik, az a lényeg.

    Ha annyira jók, akkor miért nem lőttek kapura 210 perc alatt 4-nél többször? Tegnap miért volt 22 szabálytalanság? 1-0-nál miért adogattak úgy a félpályán, mintha négy gólos előnybe lettek volna?
  • argo001
    #14093
    Senki nem vitatja, hogy mindkét oldal felé tévedtek. Azt nehezményezem, hogy olyan tévedések voltak, amelyek meghatározták a meccs képét, és amelyekkel együtt még a milettvolnaháról sem lehet vitatkozni. Összességében pedig egyértelműen a ti javatokra történtek a tévedések, így egyértelmű a csalódottságom. Bár ezt egy madridistának hogyan is lehetne megmagyarázni.
  • Rudee
    #14092
    Én fel vagyok háborodva. Adott nektek egy tizit, nekünk meg nem. Vidalt hamarabb kellett volna kiállítania, akkor nem fáradnak el annyira a fiúk, mert hosszabbításra se lett volna szükség. Majom az, aki nem látja, hogy oda-vissza tévedtek, nem keveset.
  • argo001
    #14091
    A Hummels-Boateng páros tudjuk, milyen állapotban játszott, hatalmas respect nekik. Nem felejtem el Hummels arcát a hosszabbítás előtt, gyakorlatilag a halálán volt.
    Emellett Neuer is súlyos sérüléssel játszott, olyannyira, hogy vége a szezonjának.

    Úgyhogy rohadjon meg Kassai, csak azok a majom madridisták nincsenek felháborodva, akik ilyenkor is a feneküket védik.
  • Gabe18
    #14090
    Nevetséges párharc volt.

    Az hogy ebből az egészből amit bíráskodás szinten bemutattak a két meccs alatt, kihoztuk végül a 2. meccset hosszabbításra, az még extra teljesítménynek mondható.

    Nyakon öntve az összedrótozott Hummels-Boateng-Lewandowski trióval.

    Igen, Vidal-ban benne volt a piros esélye, de abban a formában ahogy meglett az röhej.



    Ráadásul megalázó is lett a vége, 3-6 a két meccs alapján. Senki sem fog emlékezni rá hogy lett annyi, csak a Ronaldo vigyorgó fejére, meg hogy megint tovább ment a mennyei futballisten Real Madrid...



    A bajnokság idén se lesz kérdés, a kupagyőzelem inkább, ott még a BVB elleni meccs necces lesz.

    Jövőre Lahm-ot nem hiszem hogy tudjuk pótolni egyből. És a Robben-Ribery páros is egyre kevesebbet fog tudni hozzátenni. Kérdés mennyiért, és kivel gondoljuk a jövőt. Ja, és Lewa mögé is kell egy értékelhető csatár, csak a hülye nem látja hogy Müller nem oda való, nem tudja ott hozni magát. Mert jövőre remélem megint azzal akarunk indulni hogy hát úgyse sérül meg... Szóval érdekes "holtszezon" lesz.
  • HUmanHunter
    #14089
    vidal nemigaz sejtettem hogy baj lesz abból a sárgából
  • HUmanHunter
    #14088
    LOL!!!!!!!!!!!!!!
  • HUmanHunter
    #14087
    eh. ennyi volt
  • HUmanHunter
    #14086
    De legalább 1 gól meglenne már
  • HUmanHunter
    #14085
    Én is attól tartok hogy all in lesz, és megszórnak minket. Nagyon ötlettelen a játék, és kapkodnak a srácok.
  • Gabe18
    #14084
    Hát ez eddig kevés. Agyon van taktikázva az egész meccs, ilyen 2 méteres kis passzokkal meg helyezkedésekkel.

    Egy igazi helyzet volt, még az elején, azt be kellett volna lőni. De megint a kapu előtt, belerúgjuk a védőbe...

    Most már gondolom minden mindegy alapon fogunk menni, legkésőbb a 60. perctől. Kapunk még kettőt, az is pont annyit fog érni mint ahol most tartunk, de legalább próbáljuk meg szorossá tenni a végét...
  • HUmanHunter
    #14083
    javítom magam, már a fölény sincs meg, a kapott gólt is épphogy sikerül elkerülni
  • HUmanHunter
    #14082
    Megvan a fölény, de nem érzem a gólt a játékban eddig, sokkal inkább a realéban.
  • SzocsA
    #14081
    Remélem a keddi meccsen rúgunk vagy egy tucatot. :D MA csak ráspóroltak.
  • Rudee
    #14080
    Ha simán a mezőnyben szabálytalankodik ott, akkor valóban nem sárga. De Ronaldo elment volna mellette és akkor Benzema-val 1 védőre mehettek volna.
  • Gabe18
    #14079
    Sajnos úgy érezem szomorú idők jönnek. Lassan végleg kifut ez a Lahm-Ribery-Robben garnitúra, és fogalmam sincs kikkel lehetne őket pótolni. Ez a Coman- Costa vonal elég harmatos, a Sanches gyerek meg a totál mellé kategória.
    Ribery óriási fogás volt anno, Robben-el meg elképesztő kockázatot vállaltunk a sérülései tudatában, nagy szerencse hogy végül bejött. De mindkettő kiforrott, kész játékos volt mikor idejött. Ma aki ez a szint az nekünk kb. megfizethetetlen, másrészt inkább megy az angol 5.-6.-hoz, mint a bundesligába. Szerintem egy nagy korszak le fog zárulni rövidesen, és eljön az a bizonyos "hét szűk esztendő", mire itt megint lesz egy ilyen csapat, mint ami a 2012/2013 körüli volt.
  • Gabe18
    #14078
    A 2.-ra sárgát a legritkább esetben adnak, főleg ha azzal ki kell állítani a játékost. Az egy sima szabadrúgás a félpályánál és kész. Persze ha nagyon akar a bíró adhat rá sárgát, a kontakt megvolt.
  • argo001
    #14077
    Ezt iszonyú volt nézni, de legalább rájön a vezetőség, hogy rövid a kispad, és igazolni kell. 33+ játékosokkal nem lehet már 90 percig, főleg nem 10 emberrel és főleg nem a Real ellen.
    Igazán hízelgő ránk nézve ez az 1-2....
  • Rudee
    #14076
    Idegenben remélem hasonló lesz, mint szeptember végén a Calderón-ban volt.
  • Rudee
    #14075
    Martinez hülye volt, 3 perc alatt kétszer szabálytalankodott. Előbb lerántotta Ronaldo-t, aztán eltalálta a lábát. Utóbbinál ha nincs fault, akkor 2 az 1 ellen mennek tovább Benzema-val. Mindkettő jogos sárga. Nem véletlen, hogy nem is reklamált.
  • Gabe18
    #14074
    Röhejes játékvezetés (először a javunkra, aztán szépen megkompenzálta visszafelé), amiből persze megint mi jöttünk ki rosszul. Illetve a támadójáték teljes csődje. Lewa nem játszott, a Müller-Robben-Ribery-Thiago négyes meg kb annyit tudott felmutatni hogy kiharcolt vagy hatszáz szögletet.
    Neuer 3-4 parádéja annyit esélyt fenntartott, hogy ha a visszavágón lesz Lewandowski, és a többi támadó és képes felmutatni valamit ( a mainál nem lesz nehéz többet), akkor egy óriási bravúr még benne lehet. Persze nyerni kéne, és minimum 2 gól. Nem túl esélyes, de hát ez van...
  • SzocsA
    #14073
    Megállt a tudomány? Nem mi szoktunk az ellenfélnek 30 at lőni, a reál kapusának 1 védése volt és itthon voltunk mi lesz idegenbe?
  • SzocsA
    #14072
    És a barca fog minket kiverni..
    Remélem játszunk a reállal is meg a barcával is és mind a kettőt megverjük oda vissza..
  • Mor3llo
    #14071
    massacre in London too :D
  • SzocsA
    #14070
    Ja a mai is :D Nem értem miért nem ment olyan simán. Mi volt a probléma Berlin ellen?
    Igazából mindegy mert sok ponttal vezetjük a bundesligát. Ha nem lennénk elsők biztos kaparnának...
  • Mor3llo
    #14069
    Megvan itt az összhang meg az iram, ha nagyon akarják. A Bundesben is jó lenne mostmár valami hasonlót látni...:D

    Nagyon szép győzelem és játék volt tegnap!
  • Gabe18
    #14068
    Na ugye mondtam hogy nem rúgunk 4-et, mert hát ötöt...

    De amúgy meglepően összeszedett volt a csapat most. Gólra törő, határozott játék, de higgadtan, jól játszva.
    A bajnokságban is kéne ilyen kicsit gyakrabban...
  • Gabe18
    #14067
    Nem, ez az Ancelotti féle Bayern valószinű nem túl gyakran fog 4 gólokat rúgni.
    Viszont ha tavaszra elérjük hogy "csúnyán" játszva nyerjünk 1-2 góllal, vagy x-eljünk ha éppen az kell, akkor lehet hosszú távon többre megyünk vele mint a Guardiola féle "sokszor nyerünk öttel, amíg mi is bele nem szaladunk egy nagy verésbe amivel vége mindennek" játékkal.
    Persze az elmúlt hetek játékát nézve elég rosszul nézünk ki. Kevés kidolgozott helyzet, sok hiba elöl-hátul. Nem meggyőző a dolog.
  • SzocsA
    #14066
    Mi tudunk úgy játszani ahogy a Paris? Itt most nem úgy kéne játszani, ahogy a bundesligában, hogy elég a végén egy két gól.
  • SzocsA
    #14065
    Robben is állandóan rájátszik a 11esekre, ahelyett, hogy berúgná a labdát...
    Jó azért húzogatják meg lökik, de még annyira, hogy belefér...
  • SzocsA
    #14064
    Hol van az az időszak mikor mindenkinek rugdostunk 5öt kb?
    Most 3× jött fel az atletico, ebből kétszer gólhelyzete volt Carascónak szélről simán betudja adni ahhoz az egyszem emberhez a labdát és sima gólhelyzetük van. Nekünk meg mint egy falat kéne átrúgni... Rugdossuk a labdákat, átlövünk, sokat passzolunk, szélről beíveljük de semmi eredmény.....
    Nem értem ezt!
  • SzocsA
    #14063
    JA bocs a csoportkörből sem jutunk tovább vagy az első egyenes kieséses szakaszban kiesünk.
  • Gabe18
    #14062
    Hát a döntőig, Guardiolával sem jutottunk el...
  • SzocsA
    #14061
    Idén még a döntőig sem jutunk el!
    A Titán visszasírja Pep Guardiolát
  • argo001
    #14060
    De szép lesz, ha beállunk a Milan-United sorba...
  • Gabe18
    #14059
    Nevetséges és szégyen.

    Ma egy ember nem volt aki ért volna valamit. Egy ilyen kib...ott noname ruszki nulla csapattól kikapni, ez mindennek az alja. Az egész csapat elmehet a picsába , élen az edzővel, aki a kezdővel gyakorlatilag már a meccs előtt feladta az egészet.

    Egy 15 éve Uli meg Beckenbauer olyan ajtócsapkodást rendezett volna, hogy belerogy a székház. Gyanítom most nem lesz semmi... majd talán hétvégén nyerünk, azt akkor minden ok, hiszen cél a bajnoki vezetés.

    És úgy tűnik tudomásul kell venni, itt drasztikus változások kellenek. És nem csak Ribery/Robben miatt. Ez a védelem egy vicc lesz ha még jövőre Lahm is lelép. Rafinha - Bernat a középszer alja, Badstuber szerintem alkalmatlan erre a szintre, Alaba és Boateng meg olyan hanyatláson megy keresztül ami egyszerűen megmagyarázhatatlan, viszont ki tudja pl. jövőre megáll-e...
  • SzocsA
    #14058
    Én nem értem, hogy az miért az alapvonalról akarják berúgni a labdát.
    Pontrúgásokból rúgnak vagy 18 at, szöglet, de egy gólt nem tudnak rúgni belőle. most ezen a meccsen nem volt ennyi...
    Lewa is hogy játszik válogatottban itt meg 3 labdaérintése volt egész meccs alatt.....
    Elbundázták a meccset....
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.11.23. 19:55:58