14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Effe88
    #14137
    Mert jött Lewa. De az Atleticoba ment először.
    Annyira nem kell tőle elájulni, lőtt egy nagy gólt most, na aztán semmi mást nem csinált.
  • Mor3llo
    #14136
    Maradjunk annyiban, hogy tőlünk nem a Juvéhoz igazolt.

    Amikor elment, akkor érkezett Alonso, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
  • SzocsA
    #14135
    Mandzukicot minek adtuk oda a Juventusnak? Szarul játszott? Inkább Alonsot tartottuk meg.
  • SzocsA
    #14134
    Lewa is kurva sokat önzőik, az első percekben mikor nála maradt a labda a 16 oson belül,rárúgta, mikor ott volt bent a 11es pontnál müller csak be kellett volna passzolnia, Müller berúgja, 1-0
    Comant felrúgni se tudják oylan gyors. Dortmund ellen Costa jött be Ribéry helyére Costa nem olyan mint Coman.!???

    Meg a beadásoknál is nem értem, hogy miért kell az alapvonalig elvinni a labdát majd a kapus kezébe beadni. Volt ilyenből egy csomó beadás.
    Elmegy a szélen a 16 os vonalánál beadja a labdát a 11 es ponthoz oda lehet futni és erőből befejelni. Így meg mindig vissza kell menni fejelni mert mögé megy....

    Meg egy 14. helyen állót meg tudunk verni 5 góllal de egy 3. helyezettet már nem megy?
  • Gabe18
    #14133
    Talán mert a BVB 3. a Wolf meg 14. és eleve most klasszis különbség van a két csapat között?

    De Coman tényleg jó. Ezeket a gyors beindulásokat, jó passzokat kéne tőle sokszor látni. Akkor lehet belőle egy méltó Ribery utód. A képességei megvannak, és amilyen fiatal még bőven tanulhat, fejlődhet. Reméljük jót tesz neki hogy a jövője biztossá vált, és ezen az úton fog haladni.
  • SzocsA
    #14132
    Coman mennyiszer elment a szélen simán milyen gyors. Nem is játszott a Dortmund ellen, még csere sem volt.
    Nem értem?
    Dortmund ellen miért nem ment így? Éjszakás voltam nem láttam.
  • SzocsA
    #14131
    Így hogy nem szorítjuk oda az ellenfelet a kapujához sokkal több veszélyes helyzetet tudnunk tudnánk kialakítani....
    Megint volt egy két akkora gólhelyzet amit a kapus kivédett. utána majdnem mi kaptunk gólt.
    Meg a szöglet nem megy hiába rúgunk annyit nem érünk vele semmit sem....
  • HUmanHunter
    #14130
    Müllert én inkább támadó középpályásnak mondanám mint csatárnak, de hátha visszajön Gomez :D Ő mindig tudott valami üdeséget hozni a játékba :D
  • Effe88
    #14129
    Tudtam, hogy megkapon a Mülleres dolgot:D
    Számomra ő nem az a klasszikus csatár, de ez az én véleményem.
    Sajátnevelés meg nincs! Götze öccse esetleg, talán, de kizárt!
    Múltkor is egy 30éves! palit hívtak fel a Bayern II-ből a 4.osztályból:D
    Talán ő:DD::D
  • SzocsA
    #14128
    Még lehet a bundesliga is elmegy mint a mixem :D
    Müller nem csatár?
    Hol vannak a saját nevelések?
  • Effe88
    #14127
    Hát szerencsétlen mást nem nagyon tehetett. Bár az is igaz, hogy erre gondolhatott volna a szezon előtt.
    Picit rövid a pad. Írd és mond 2! belsővédőnk van Boateng, Hummels!, csatár 1db! Lewa. Ilyen talán még nem is volt. Keményen toljuk.
    Középpálya is megér egy misét. 33, 34, 35...:D szerintem kitalálod kikre gondolok!
    Húzós évek elé nézünk, de hát ez minden csapattal így szokott lenni:)
  • argo001
    #14126
    Az a kemény, hogy Carlo végignyomta 15 emberrel a szezont, aztán szájtátva nézi, ahogy a kemény mag a 60. percet követően a tüdejét köpi ki a pályán.
  • Mor3llo
    #14125
    Azért az kemény, ahogyan ma sikerült kikapni az elődöntőben. A BVB-nek volt 3 helyzete, mi meg 3vs kapus szituációkat szórakoztunk el.
  • SzocsA
    #14124
    Ja pont ezért nevezed tarajos állatnak Vidalt?
  • Rockynhooo
    #14123
    Az a gaz h 30 folott van az ember es ezt nyomja :D
  • limperatore
    #14122
    Rudee javaslok egy orvost akivel elbeszelgethetsz
  • Rudee
    #14121
    Úgy reagálok, ahogy nekem írnak.
  • Mor3llo
    #14120
    Ja neked a véleményed a kurvaanyázás? szép gyerek vagy :D

    Akkor mégegyszer: senki sem kíváncsi itt rád -> el lehet tolni a biciklit
  • Rudee
    #14119
    Nem, bazmeg', nem. Ha leírom a véleményem (amire egy fórum való), akkor válaszolhatok az arra érkező reakciókra.
    Sírtok itt a kiesés miatt, de azt nem látja be senki, hogy a bíró mire is adott tizit, meg mire nem adott lapot időben Vidalnak.

    A tévedések oda-vissza működnek, tudod: egyszer fent, egyszer lent.
  • Mor3llo
    #14118
    hallod, nem veszed észre, hogy rossz topicba írogatsz? ilyeneket írogass a csodálatos csapatod topicjába, de itt senki sem kíváncsi rád
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a kurvaanyázásod és az aláírásod miatt bőven megértél egy feljelentésre a modiknál
  • Rudee
    #14117
    Takarodj Te, a jó ku*** a******ba.
    Még így is van egy elmaradt meccsünk. A szutykos ratyi Müntyent meg kurvára nem érinti a spanyol bajnoki. Nem hozza vissza őket az elitbe. Nyomorult.
  • Mor3llo
    #14116
    el lehet takarodni, és befejezni az ámokfutást amit az sg-n végzel napok óta

    Nem kaptátok meg Kassait, le is nyeltétek a cuccot ma :D
  • argo001
    #14115
    Szar dolog lehet a skizofrénia, nem irigyellek.
  • Rudee
    #14114
    Ha szabadon vagy, akkor biztos trehány módon végzik a munkájukat
  • argo001
    #14113
    Kik a gondozóid? Nem végezhetnek valami jó munkát az IMEI-ben.
  • Gabe18
    #14112
    Irhattam volna mást is, de aki tudja miről van szó az így is tudja.
    Amúgy jó az aláírásod, hűen tükrözi az értelmi szintedet.
  • SzocsA
    #14111
    A tegnap már történelem elmúlt másra kellene koncentrálni.
    Ennyi szar beadást még nem láttam, meg van vagy 20 szögletünk de egy gólt sem tudunk belőni.....
    Így készülünk fel a dortmund ellen? Még lehet onnan is kiesünk aztán az is előfurdalhat, hogy idén nem nyerünk semmit... Ha így folytatják....

    Meg az állandó feldobálás, midnek színészkednek, miért arra játszanak, hogy 16 belül elesnek és 11 est akarnak mikor ott lett volna a 100% helyzet Lewa is ebből sérült meg mert állandóan elbotlik... Kiütötte magát egy fontos meccs előtt komolyan jó ötlet volt tőle...
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2017.04.22. 17:04:40
  • Rudee
    #14110
    Keddi események :DDDDD
  • Gabe18
    #14109
    Szerinted a keddi események után mégis mennyire lehetett ezt a csapatot feltüzelni erre a meccsre? Nekem már az is csoda hogy ennyit hajtanak.
    A Mainz meg az életéért küzd. Minden labdáért "verekednek" ami megszerezhető.
  • SzocsA
    #14108
    Mi a fasz van mit szerencsétlenkedünk a pályán!?!?!?!?
    Azt sem értem, hogy miért erőltetik ezt a kézilabdás támadást. Beállt védelmet próbáljuk átpasszolni. Ki kéne engedni őket a 16 osunknál vagy elötte kellene labdát szerezni és lekontrázni. nagyobb terület lenne előttük, nem lenne annyi védő.
    Ha nincs sok helyzetünk felállt védelem ellen elég kevésszer fog összejönni a jó passz és nem lesz eredményes.
    Meg miért nem alakítanak ki lövőhelyzetet a 16 os előtt és lőnénk kapura?
    Mindig blokkolják a másik csapat védői? Csak elkell vinni a védőket másik irányba és kész is a lövőhelyzet...
    Ilyen játékkal mi a faszt akartunk a reál ellen, persze az is érthető, hogy sok a sérült meg a bajnokságban vagyunk de mégis otthon játszunk.
  • Gabe18
    #14107
    Amúgy megint a sokak által bűnbaknak kikiáltott Müller hozta össze a 2. gólt (legalábbis a mi részünkről neki volt benne a legnagyobb szerepe)...
    Nincs jó idénye, de kurvára nem ő tehet arról hogy neki kellett eljátszani a Lewandowski helyettes szerepet, amit nem tudott egy Real ellen jól megoldani.
  • Effe88
    #14106
    Senki nem vart folytatast.Max ha a lesztert kaptuk volna.En egy szoros meccsre gondololtam.2-1 itthon, Madridba meg 2-1.Vegul is majdnem bejott:D
  • Mor3llo
    #14105
    Látom neked nagy bajaid vannak az ilyen lesszituk megítélésénél, tegnap a Bajnokok ligájás topicban is jót mosolyogtam rajtad.

    Segítek, Lewa hátrébb van, mint Müller.

  • Effe88
    #14104
    De de.Pl. Borussia Bayern vagy Dynamo Bayern.
  • Rudee
    #14103
    Renato Sanchez folyamatos lehetőséggel jó, talán jövőre megkapja.
  • argo001
    #14102
    A csapat nevét ne írják át?
  • Rudee
    #14101
    Az a fő baj, hogy az Arsenal elleni KO-k után mindenki a folytatást várta, csak hát nem a harmadik és negyedik meccs jött Wenger-ék ellen.
  • Effe88
    #14100
    Hat iden se lesz BL.
    Ancselottiba azert biztam.
    Bar igy nehez.Elso meccsen az a Martinez kiallitas, nagyon konnyelmuen lett kiosztva az a 2.lap.
    De azert le a kalappal a jatekosok elott.Foleg Neuer elott.Vidal egy sz@r. Mindig is utaltam.
    Kassai es a sleppje meg alkalmatlan ilyen magas szintu merkozesek fujasara.Eleg megnezni a partjelzoit.Ugy le vannak maradva minden esetnel.Igy nem is lehet BL meccset vezetni.Az nb1 nem bl!
    Egyebkent gratulalok a Madridnak.Ez most igy alakult.Majd egyszer lesz mashogy.Az Arsenal elleni 10-2 meg ertelmetlen igy.Jovore lesznek bajok.Sanchez kuka, Koman, Bernat, Sajnos Lahm, Ribery,Robben es meg egy paran szinten.Mullerttol jo lenne megszabadulni.Hatha elviszi az MU.
  • Rudee
    #14099
    A hosszabbítást eredményező gólt is les előzte meg.
  • Mor3llo
    #14098
    Ember, 180 percből 45 percet emberhátrányban játszottunk, és ígyis kihoztuk hosszabbításra.

    Ott meg kaptatok 2 lesgólt.

    Szóval igen, kurvára nem voltak egyenlőek a feltételek.