545
Railroad Tycoon III
  • Hyder
    #189
    én először new york - boston, az hozta a dellát, meg a környező kisebb településeket...és utána mindig amikor volt lovém new yorba vezető vágány meghosszabbításaként ment bostonba, útközben voltak még települések, oda leraktam még állomásokat, és igy simán meglett a della bostonig...

    jah, de nem végig alagút volt, fel kellett menni kicsit NE re, és a parton simán lehet vinni a vágányokat minden gond nélkül
  • antijedi
    #188
    az csak en meg azota se jutotam tovabb, te pontosan hogy csinaltad az összekotest?
  • Carlos
    #187
    Persze lámer vagyok és Easy-n nyomom, de Buffalo-t és Boston-t 56 helyett 48-ban kötöttem össze és kurva jó vagyok!!!
    Süti játék!!!
  • Carlos
    #186
    Érthető!!!
    Az első kampányt aranyra csináltam...!!! Yeah!!! :)
    Tetszik a játék. :)
  • antijedi
    #185
    szal
    nem anyira mert: 2db elenfélel énis ugy álok mint te, egy db ellenfélel viszont nem, mert neki kb kétszerakkora profitja van mint nekem

    igy érthető volt?? :P
  • Carlos
    #184
    Namégegyszer?
    Valahogy sok a szó egymás után és nem igazán tudom kibogozni, hogy mit is akartál mondani.
    Addig eljutottam, hogy nem megy Neked olyan jól ezekszerint... :)
  • antijedi
    #183
    ako nem anyira mert 2 elenfélnek nekem is tized egynek viszont kb dupla anyi mint nekem negyed anyi lerakott sinnel :P
  • Carlos
    #182
    Bocsika, csak kérdeztem!
    Nem kell harapni!!! :)
    Amúgy jól nyomod... Én még csak kis fos libakergetőkkel mászkálok. Nagyon viccesek. Viszont kifejezetten jól megy a játék (kop-kop-kop). A másik két ellenfélnek 10-ed annyi profitja, van mint nekem... :)
    Ez most kicsit feldob és ösztönöz!!! :)
    Megyek is játszani!!! :)
  • antijedi
    #181
    nekem 80ra kéne és most vagyok 70ben, hülye azért nem vagyok... :P
  • Carlos
    #180
    Nos, hogy miért is nem sikerül???
    Megmondom én Neked cimbora...
    Olvasgasd a brieefing-et... Niztos, hogy Te még jó vagy '70 környékén??? Nem futottál ki véletlenül az időböl??? Mertha aszongya, hogy a brondz medáho' kell az, hogy ez mind készlegyen 56-ra, akkor Te ha 70-ben kötöd össze, akkor szart se érsz vele... :)
  • antijedi
    #179
    :DDDD
  • zaki
    #178
    ja, jó :)
  • antijedi
    #177
    hmm, másodálásban zseni vagyok ;PPP
    amugy ugy hogy fogtam a képet lekicsinyitetem acdsee-vel, azt akis képet feldobtam tárhelyre és felülirtam vele a nagyot, és ako itt azt jeleniti meg már... :P
  • zaki
    #176
    hogy a képet lekicsinyítetted
  • antijedi
    #175
    mit?
  • zaki
    #174
    ezt hogy a geccbe csináltad?
  • antijedi
    #173
    amugy remélem a léyneg azé látható... :P
  • antijedi
    #172
    nah problem megoldva, azé még mindig érdekel hogy van e ilyen parancs vagy csak én fantáziálok :DDDD
  • zaki
    #171
    na ja :P
  • antijedi
    #170
    cska ugy jo ha elöte kepszerk progival meretreszabom vagy van valami forumos parancs is ami egyböl méretredobja?? :)
  • zaki
    #169
    azé levehetnéd őket 640X480-asba :)
  • antijedi
    #168
    hmm, azé csak sikerült szétkurni a topicot a nagy képel :P
  • antijedi
    #167
    jééé és télleg megy, ezer köszi :P
  • antijedi
    #166
    próba??:



  • antijedi
    #165
    hmm, ok, thx
  • radical
    #164
    fw-ről úgy kell linkelni hogy: www.fw.hu/antijedi/linkelendő.cucc
  • antijedi
    #163
    okok má vágom csak fatantusz volt... :P
  • zaki
    #162
    a #156-os
  • antijedi
    #161
    jah... :PP
  • antijedi
    #160
    mi jó??? :PPP
  • zaki
    #159
  • antijedi
    #158
    vagy meg azt tom elképzelni hogy azé nem jelenik meg mert tul nagy (bár kb 200kb az szvsz nem oylan nagy :P)
  • antijedi
    #157
    nah msot viszajelzest hogy jo e (en latom ha konkret linkre megyek csak nem tom mas is látya e :PPP)
  • antijedi
    #156
    hát tökönszurommagam, ménnemmegy :P
    szal linek hátha igy jobb:
    terkep
    vonat
  • antijedi
    #155
    nah szal a képek (remélem már jók leszenk :PP) :


  • antijedi
    #154
    nem kell megveni de természetesen ha a sajátod ako a full profitja a tied lesz nem csak amit a szálitásért leakasztasz róluk
  • Carlos
    #153
    Kérdés Antijedinek: Miért jó az nekem, ha megveszem a gyümölcsöst plö??? Nekem termel hasznot és még onnan is tudok szállítani??? :)
    Amúgy alaku...Mostmár 100K körül megy egy vonat (2 vonatom van össz... :( ).
    Szóval miért is kellene megvennem a gyümőcsöst???
  • antijedi
    #152
    ok, cskeolom :P
  • radical
    #151
    fw.hu
  • antijedi
    #150
    hmmm hmm
    ako mongyon valaki pls egy normális és MÜKÖDÖ free tarhelyszolgaltatot :P