545
Railroad Tycoon III
  • radical
    #149
    Nem műxik a link...
  • zaki
    #148
    passz... :)
  • antijedi
    #147
    nah senki semmi 5let?
  • antijedi
    #146
    ha igysem latnatok a kepeket ako szoljatok es felteszem valami masik szolgaltatohoz :PPP
  • antijedi
    #145
    ha valakinek veletlen bejone ako sorry a méretért :P
  • antijedi
    #144
    hmm, közbe nekem megis bejotek, nem tom mivan :P
  • antijedi
    #143
    hmm, valamiert nem jelenek meg a kepek, nah mind1 szal itt vannak:
    térkép
    vonat
  • zaki
    #142
    nekem nem jönnek be a képek, másnak sem?
  • antijedi
    #141
    nah szal végkép tanácstalan vagyok, még egy + vonatot is inditotam ami CSAK a két város között megy mégis unconnected :(((

    kép:




    szal igy van megcsinalva kb, az elso a terkep a 2. a vonat, szal help pls
  • Carlos
    #140
    Hehe...Azért az csak magyarul nyikorog.
    És nincs ilyen hülye adj el kötvényt, vegyél részvényt izélkedés... :)
  • antijedi
    #139
    most kövezetek meg de nekem ez jobban bejön mint transport tycoon, egyszerüen anak már lejárt az ideje számomra, jácotam anno jo volt szép volt de azért nayir anem hogy mégegyszer elővegyem :))
  • antijedi
    #138
    hát én kezdetben engedélyezek mindent, kiseb városok még ezt se használják ki, gondolom enek az engedélyezésnek akor lezs értelme ha már nagy hálózat lessz és egy árubol esetleg több van mint 8 vagon
  • Carlos
    #137
    Hehe... :)
    A másikban már megfogalmaztam, hogy miért ez irányba húzodzom, bár a magyarítás a másik mellett szól!
  • zaki
    #136
    ne szállíts semmit, menj transport tycoon-ozni
  • Carlos
    #135
    Jó okés, és ott mit szállítsak???
    Vagy engedélyezzek mindent???
  • antijedi
    #134
    kezdésnél bőven jó , legalábis eddigi tapasztalataim szerint
    amugy a zsiros hely szvsz az ha két sokcsilagos várost kötsz össze
  • Carlos
    #133
    Mert szerintem rém gagyi!
  • Carlos
    #132
    Merthogy nekem kezdésnél ilyen brutál 30K-s hasznom volt egy fuvaron. Az jó, vagy szar?????????
  • Carlos
    #131
    Szóval ha van A,C a két végpont,amiket össze kell kötni, és B a zsíros hely, akkor onnan kell valamelyik irányba menni a terjeszkedéssel???
  • antijedi
    #130
    fogalmam sincs mivel én egyből az elöbb emlitett kampányal kezdtem :)))
    amugy a tipp alapvetően az hogy ki kel nézni valami zsiros helyet amit késöbb be tudunk épiteni a két város közti utvonalba és onét terjeszkedni
  • Carlos
    #129
    Cimbi, első kampány (Boston-Buffalo).
    Adj please egy két tippet, hogy hogyan kezdjem el a dolgot, mert totál segg vagyok a játékhoz, pedig tökre tetszene... :)
  • antijedi
    #128
    hmm, én meg elakadtam (vagyis azthiszem :PP)
    szal a 2. vagy 3. amerikai campaign küldinél ahol St. Louist kell összekötni Cleavland-al asszem, nah össze van kötve (igaz köszte van egy csomo álomás meg elágazás is de gondolom ez nem számit) és még mindig azt irja az objectives-nél hogy unconnected... :(
  • Stranger
    #127
    thx
  • magus
    #126
    hát, nem rossz erzes, hogy pillanatok alatt a levegobol bamulhatom a vonatom kerekeit, de nemtom olyan fura. jo jatek megminden, de altalaban en hulye vagyok az ilyenekhez, illetve csak nincs kedvem megerteni. szal a transport tycoon azert ezerszer jobb mindennel. ha lenne idom ra akkor elszoszmotollnek vele, de igy nem a legjobb.
  • zaki
    #125
    -tran
  • zaki
    #124
    off: gyere a tranide, hogy ne legyen off topic :)
  • Carlos
    #123
    Gyermekim. Én nagyon lelkes vagyok, de kurvára nem értek ehhez a játékhoz... :)
    Meséljen valaki, aki nyomta a Transpor tycoon-t, hogy egy lámer kezdő hogy kezdjen neki. A tutorial megvolt, bár a gazdasági részét nem nagyon értettem... :)
    Túl bonyolult nekem ez a játék!!! :(
  • zaki
    #121
    Stranger: az Elite Hubon [HUN]Draco-nak megvan a game, én is most szedem le tőle, jön is rendesen 60-70k-val :)
  • Hyder_work
    #120
    a SG Ftp -nem megfelelő?

    régebben lehetett hasonló műveletekre használni, most nemtom hogyisvan
  • Stranger
    #119
    nem akarod feltenni valahova? lécci, pls, thx
  • antijedi
    #118
    a két játék eklve full különbözik, szal nem igazán érdemes öket összehasonlitani, a közös kb anyi bennuk hogy mindketőben vonatok vannak :P
  • Carlos
    #117
    14 mega!
    Nincs DC-m és nem is lesz... :)
  • Carlos
    #116
    Nekem eddig nagyon bejön!!!
    Jobban tetszik, mint a trainz, az aranyos, prüntyögös, de ez izgisebb szerintem... :)
  • Carlos
    #115
    Nekem megvan!!!!!
    Kell???
  • Stranger
    #114
    Transport Tycoon DeLuxe megvan valakinek? Nem akarja valaki dc-n megosztani? Megvolt, de már nem tudom hova lett, pedig qrva jó kis játék volt.
  • CrucifX
    #113
    Én tegnap kora délután letöltöttem, este belekukkantottam. Hát nem mondom, nagyon fura így 3D-ben, de nem olyan rossz. Baromi összetett, de szerencsére a kezelőfelület letisztult, a tutorial pedig kellően informatív. A pályaépítés viszont sokkal könnyebb lett, a pontból b-be csak egy kattintás és magától lerakja a hidat, ha épp egy folyót szel át az általunk eltervezett útvonal.
  • zaki
    #112
    ez igaz! Transport Tycoon (DeLuxe) Forever
  • Hyder_work
    #111
    olvass vissza és meglátod, hogy van ki letöltötte

    sokat nemtok róla írni, de azért a Transport Tycoon, azért mégiscsak egy halhatatlan dolog, azt azért nehéz űberelni valljuk be
  • magus
    #110
    már vagy 4 napja varom hogy letoltse vki ezt a jatekot es mondjon rol a vmit hogy uti e a transport tycoon szintjet, de meg senki se toltotte le?
  • Carlos
    #109
    Mingyárt lennvan!!!