545
Railroad Tycoon III
  • scynetyc
    #312
    Valaki!!! Mi az a Net Worth? 4. küldinél .
  • scynetyc
    #311
    már nem kell, arany lett :o)
  • scynetyc
    #310
    A 3. küldetést leirná valaki, hogy mit kell csinálni azon felül hogy összekötni Sacramentot Salt Lake City-vel?

    köszi
  • scynetyc
    #309
    ha valhonnan szállitasz kukoricát egy városba ahol van husfeldolgozó akkor megtudod azt csinálni,hogy a marhatelepről marhát szállitó vonatod visszafelé kukoricát szállit, igy nem megy üresen.
  • scynetyc
    #308
    pl. szállits kukoricát marhatelepre- onnan marhát a husfeldolgozóba.Onnan ételt másik városba.
  • scynetyc
    #307
    current supply - kinálat
    current demand - kereslet
  • scynetyc
    #306
    ha ráklikkelsz a vasutállomásodra akkor a lenti ablakban megjelennek termékek ami világit és ráklikkelsz és kicsit távolabbra scrollozod távolsági nézetre a képet akkor számokat nyilakat fogsz látni. Ez jelzi hogy adott termékért mennyit fizetnek más városban illetve jelzi azt is honnan hova mi szállitható.
  • scynetyc
    #305
    Azon a panelen melyen lehet a sineket,állomásokat stb épiteni a jobb alsó sarokban van az Overview mode /földgömbábra/ ikon, nos ezzel is megtudod nézni a gyártási összefüggéseket, csak rá kell klikkelni ara amit nézni akarsz és a zöld ill. piros nyilakat 3 szögeket nézni.
  • Carlos
    #304
    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET!!!
  • Carlos
    #303
    Bonyolultul hangzik... :)
    Egyre bonyolultabbul... :(
    Mind1. Asszem azért kipróbálgatom.
  • Carlos
    #302
    Jólvan!!!
    Asszem akkor nekileselkedek!!! :)
    Vagy csinálok magamnak egy ilyen tesztpályát a pályaszerkesztővel! :)
  • scynetyc
    #301
    ez csak akkor lesz kifizetödő ha közben az elkészült acélt szállitod pl az autógyárba. De, az autógyártáshoz asszem kell kerék is.Tehát meg kell nézned hol csinálhatsz kereket. Ahhoz asszem gumi kell ,amit ugyan ugy kikell épiteni,mint az acéltermelést.
    Ha csak erre specializálod magad akkor nem sokra jutsz,mert idő kell hozzá és sok lé. Tehát mellette ugyanugy kell más árukkal is üzletelni.
  • scynetyc
    #300
    egy egyszerü példa. Én szeretem az acélgyártást. Keresek egy olyan várost mely közelében van acélgyár és azért lehetőleg lakosság is.Ezt a várost összekötöm egy olyannal melyben szintén van szépszámmal lakosság.Előszőr elkezdem a személyszállitást meg leveleketés ha van bármi árut szállitani a 2 város között. Ha ráklikkelsz az acélgyárra akkor jobb alul megjelenik egy ablakban a gyár jellemzői éves lebontásban.Ennek az ablaknak a jobb felső sarkában van egy ládikásikon amire ha ráklikkelsz akkor megjelenik ue. az ablakban képpel illusztrálva,hogy vas+szén=acél. Tehát vasat,szenet kell szállitanod ahhoz hogy termeljen a gyár.Haráklikkelsz pl a szén képére akkor zöldes szinű lefele mutató háromszög jelzi a térképen hogy hova kell az az árú és pirosas felfele mutató háromszög, hogy hol található.Jelenesetben a piros3szög a szénbányán lesz a zöld pedik az acélgyárnál./ természetesen sok más helyre is kérhetik a szenet még és ezt jelzik is a lefele mutató zöld 3szögek.
  • Carlos
    #299
    Hehe... :)
    Nos, akkor kapok szájbarágós tippeket, hogy hogyan kell például vasat szállítani a gyárba és ott előállíttatni autót vagymit, hogy azt eladjam valahol, ahol sokat kapok érte???
  • scynetyc
    #298
    de ,lehet cukrosak a marhák és kivonják belőlük :o)
  • scynetyc
    #297
    itt most az a problémám,hogy pl.ha marhát akarok szállítani a husfeldolgozoba és az egyéni beállitásoknál benyomom a marhavagonokat és teszek hozzá olyan vagont is ami bármit szállit, akkor a bármit szállitja,de a marhát nem.Ráadásul olyan dolgokat szállit ami /pl. cukor / nem tudom miért lenne egy marhatelepen. Érdekes,legalábbis nekem.
  • Carlos
    #296
    Várom értekezésed!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
  • scynetyc
    #295
    mindjárt irok,csak összeszedem a gondolataim,mert nem sokat aludtam/jáccottam reggel 6-ig :o)/
    Egyébként kezdek kibékülni ezzel a 3. résszel ,csak még mindig a 2.-nak a kezelése van bennem.Az könnyebb volt nekem mert magyarul volt. :o) Ebben az angolban a tözsderészt nem vágom,mert olyat keresek mint a 2.-ban volt és nem találok.Biztos van csak nem tudok igazán angolul.
  • Carlos
    #294
    Értem.
    Pedig ott át lehetne küldeni.
  • scynetyc
    #293
    van,de nem tettem fel format után,mert anyos őrőkké irkálni akart :o)
  • Carlos
    #292
    ICQ?
  • Carlos
    #291
    :(
  • scynetyc
    #290
    2. küldit küldtem volna melyben épp megkaptam az aranyat.
  • Carlos
    #289
    Olyan szájbarágósan!!! :)
    Lécci, lécci, lécci!
  • Carlos
    #288
    Akkor magyarázd el légyszi! KÉRLEK!
    Amúgy hogy lehet 20 mega???
    Ja, megnéztem és nekem is 20 mega... :)
  • scynetyc
    #287
    fel akartam tenni neked egy mentést,de időtúllépést ír az x3 tárhelye.Mailban meg nem menne át, mert 20 mega.

    Normálban az első küldi csak ezüst lett,de a második már arany :o)
  • Carlos
    #286
    Mekkora lámer.
    Itt hirdet... :)
    Az anyja kiskésit!!! :)
  • BYpsilon
    #285
    azert ennyire ugyetlenek nem lehettek

    http://supergamez.hu/cowek.n1.hu/pic/nr2003nk2.jpg - supergemez.hu = http://cowek.n1.hu/pic/nr2003nk2.jpg

    mondjuk semmi koze a kepnek az RRT3-hoz
  • antijedi
    #284
    nem csak te... :P
  • Carlos
    #283
    Csak éppen nem látok semmit... :)
  • Cowek
    #282
    kep
  • Carlos
    #281
    Valaki a 278-ra???
  • Carlos
    #280
    ezJOez!
  • hiba
    #279
    ezJOez?
  • Carlos
    #278
    Akkor most egy nagyon nagy kérésem lenne.
    Valaki mondja el, vagy küldjön egy save-t lécci, hogy hogyan kell azt megcsinálni, hogy a gyárba vigyek cuccot, az ellátson elő vmi mást, és azt el tudjam adni, mert ezt a részt nem nagyon értem!!!
    KÖSZÖNÖM!!!
  • Stranger
    #277
    Én fát és lumbert kezdtem ell szállítani Memphisbe, 7 év után már két és fél csillagos lett Memphis:) Összekötöttem a környező városokkal, majd St. Louis-al. Mostmár faszán állok.
  • Carlos
    #276
    Köszönöm... :)
    Megnézem. Bár ma már nem... :(
  • Hustler_hu
    #274
    nah eloszor is reagalnak az egesz kirohanasra nem azert hogy a jatekot vedjem de csak ugy ...
    1. a tutorialban is elmondja hogy bonyolultabb az aruforgalom tehat most mar NEM csak VONATOK VANNAK ... igaz a tobbit nemlatod de megis letezik , ebbol adodik hogy vannak aruk amik a kornyeken nincsennek ... persze meg mindig vannak aruk amiket csak vonatok szallitanak de ezt is elmondja (pl. Mail, Passengers... stb.)
    2. ne automata kocsirendezest hasznalj hanem te allitsd be mit vigyen (hja NEM CSAK 1 ARUT LEHET beallitani ott van 1 kis gombocska fent az aruknal ... bocs ha ezt te aki olvasod tudtad de tuti vannak akiknek dunsztjuk sincs.)
    3. mindig hasznald a penzugyi eszkozoket , bond+shares+tarsai , jatsz a tozsdevel hidd el megeri a cegnek is mert pl. 2az1-hez reszvenyek utan erosodik a hitelkeret (azok a kis betuk a bond-nal)
    4. probalj ugy jatszani mindig hogy az OK hogy a ceged gazdag (ami valszeg nem a te ceged mert megis mennyi reszvenyed van ?) es te ?
    5. ne akarj mindent osszekotni mindennel azonnal , mosthudebeleepitek modon aztan meg csodalkozz azon hogy upsz ohne money jaj kotvenyt sem tudok 2x reszveny mar kint ... gazvan ..
  • Carlos
    #273
    Kérdés:
    Második campány. Aki ezt megnyerte, az hol kezdett el építkezni? Csakmert olyan kurva nagyok a távolságok, hogy baromira veszteséges vagyok... :(
  • Carlos
    #272
    Ehhh, gáz lett volna... :)
    Szerencséd volt...