545
Railroad Tycoon III
  • Carlos
    #365
    Naggyából, majd meglátjuk!!!
  • scynetyc
    #364
    ok, minjárt küldöm az ip cimem meg a user/passt.Értessz a wincommanderhez? Az uj ftp kapcsolat kell majd oda beirod az ipémet meg az user/passt
  • Carlos
    #363
    [email protected]
    bár ez lent is le van írva... :)
  • scynetyc
    #362
    adj egy mail cimet
  • Carlos
    #361
    Oksa, majd azért instruálj, mert ehhez nem nagyon értek!
  • scynetyc
    #360
    egy pill
  • Carlos
    #359
    most?
  • scynetyc
    #358
    mikor akarod leszedni?
  • Carlos
    #357
    KELLL!!!!!!!!!
  • scynetyc
    #356
    http://free.x3.hu/scynetyc/2.JPG jelenlegi pénzügyi helyzetem. Ha gondolod nézd meg.
  • scynetyc
    #355
    Scenarioban én Atlanta és Montgomery között épitettem vonalat.Tettem le postát hotelt és éttermet mind két helyre.A két város elég messze van egymástól,de igy is csak egy vonattal kezdtem,hogy ne legyen üresjárat.Kiszurtam magamnak egy helyet ahol egy nagy állomással betudtam fogni egy tejüzemet és egy graintelepet. Na igen,de nem volt rá pénzem.Szerencsére egy kölcsönt feltudtam venni/500k/ igy gyorsan,megcsináltam ezt a vonalat is .Sok tejet tudtam szerencsére szállitani és a távolság miatt termelődőtt is rendesen ujra.Ez az akciom elégszépen megdobta Atlanta életét és elkezdett fejlődni.Ahogy jött be az aprópénz, igyekeztem nem elkölteni,hogy plusszos maradjak, Mert ha a banktól pénzt akartam felvenni, akkor nem lehettem minuszos mert nem adott.Ahogy tudtam vettem fel kölcsönt és mind felvettem amennyit lehetett.Volt amikor már kiirta a gép hogy a létező összes kölcsöt felvettem és elküldött anyámba :o) Na,igen ám de a felvett kölcsönt arra használtam,hogy épitettem egy fafeldolgozot egy ujonnan összekötött városba ami még csak egy csillagos volt akkor. A környéken szerencsémre volt 2 olyan fatelep is amit egy nagy állomással beértem és igy szépen tudtam saját feldolgozómba szállitani. Elkezdett szépen befolyni a lové,fejlödőtt a város, szállitották a deszkákat mint állat. Ahogy volt egy kis saját lovém vásároltam részvényt hogy több legyen a részesedésem :o)Idöközben rájöttem hogy sok teher haszonszempontjából a kölcsön ezért nem vártam meg sosem a lejaratát hanem ahogy volt lovém visszafizettem őket. Volt olyan évem mikor 6 db 500k-s kölcsönt vettem fel.Visszafizetéskor figyeltem arra hogy azokból fizettem vissza amelyre több volt a kamat és igyekeztem azok számát csökkenteni amelyeket egy évben vettem fel.Most már semmi kölcsönöm nincs,mert minek is már.Probáld ki te is . Elkezdtem a mostani állásom feltölteni,de átviteli hibával leállitotta a feltöltést az x3 tár,gondolom a méret miatt. 33 mega. Ha gondolod a gépemről letöltheted wincommanderrel a mentett állásom.Jelezd ha kell és akkor teszek fel sev-ut,hogy leszedhesd.
  • scynetyc
    #354
    Csatlakozom ehhez a nézőponthoz én is,mert mikor elkezdtem mint lentebb látható volt nagyon sokat anyáztam idézőjelben. Tegnapelőtt elkezdtem scenarioban gyakorolni és mosthogy kapisgálom a játék gondolat menetét, máris hatalmas céget csináltam normál modban. A térkép közel 2 harmadát uralom vasuthálozattal ,számtalan saját épületem van.A céges lovém 230 milka saját meg 58 milka a részvényekkel együtt.Már nagyon tetszik a játék.Bár most az a gondom,hogy pár éve nem tudok sem saját,sem a másik két cégtől részvényt venni.Külön saját céget me, akarok csinálni,mert ezt amit épitettem akarom élvezni.A kisebb ellenfelet akarnám bekebelezni ,de a 200 millás ajánlatomat is elutasitották. Hogy tudom a céget felvásárolni teljesen aminek a dirije vagyok?
  • Carlos
    #352
    Nos, akkor én meg nekiállok este tesztelni... :)
    Addig is várom az esetleges tippjeiteket!!! :)
  • Stranger
    #351
    azt mondtam nálam ez az alap, ha kell akkor berakok egy közvetlen járatot is a ból d be.
  • Carlos
    #349
    Oksa...megnézem. Most települ... :)
  • Stranger
    #348
    eccerűbb: 4 város: a, b, c, d,. Úticél: a-b-c-d-c-b utána kezdi elölről az a-tól.
  • Carlos
    #346
    Oksa...
    Akkor asszem visszarakom a játékot... :)
  • Carlos
    #345
    3x 500e ???
    Tehát másfél milla...???
  • Stranger
    #344
    négy városho az elején elég két vonat is. ez egyik csak teher, a másik csak személy.
  • Carlos
    #343
    Küldhetnél pár képet arról, amikor kijelölöd az utakat a vonatnak... :)
    Mélcímem lent van... :)
    Köszönöm!!!
    PrintScreen-el lehet képet lopni, csak ne tga-ban küld... :)
  • Stranger
    #342
    az elején vettem fel 3x.
  • Carlos
    #341
    Hány állomásonként teszel be új vonatokat???
  • Carlos
    #340
    Nekem meg csőd volt... :)
    Amúgy Te veszel fel kölcsönt???
  • Stranger
    #339
    igen, de ez működik négy állomással is.
  • Stranger
    #338
    1865-ben vagyok most a 2. pályán, 1880-ig az aranyhoz 40 milla értékű céget kell csinálni, enyém már most ér 50 millát
  • Carlos
    #337
    szóval van a-b-c állomás.
    Egy vonat megy a-ból b-ébe aztán c-be, majd visszafordul c-nél és megy b-be, majd a-ba???
  • Stranger
    #336
    ja és oda-vissza minden állomáson megállnak.
  • Stranger
    #335
    Hát én nem tudom, szerintem lehet ennél jóval egyszerűbben is. Én taktikám a következő: van mondjuk négy darab egy vagy többcsillagos város egymás mellett. Ha mindegyik közé beraknék egy vonatot, akkor a vonatok a lassú termelés miatt vagy sokat várnának, vagy üresen mennének. Ezek közül egyik sem túl gazdaságos. Én ilyenkor veszek két vonatot, beállítom az egyiket csak expressre, a másikat csak teherre. Mind a két vonat megáll minden városban, nincs minimum rakomány, nincs maximum rakomány (elbírja az a 8 vagont is ha kell). Várni meg minek, mert lehet hogy a köv. állomáson van a sok szállítanivaló. Nekem ez mindig gazdaságos volt, az ilyen vonataim min 300K-t termelnek évente, de olyan is van amelyik 600K fölött. Az meg elég jó. Ha valamelyik nem győzi akkor veszek még egyet mellé.
  • Carlos
    #333
    Lehet...
  • Carlos
    #331
    ICQ-n meg tudnánk oldani???
    (ADSL-em van)
  • Carlos
    #330
    Amúgy hogy van az, hogy TI elkezditek valahol (2nd pályán) és annyi pénzetek lesz, hogy elértek a következő városig??? Mert ilyen 40K-s bevétellel igencsak sokat kell várni, mire be tudok kötni mégegy állomást...
  • Carlos
    #328
    Nagyjából követhető vagy!!!
    Számomra tele van a játék ezen része logikátlansággal, de lehet, hogy csak tapasztalatlan vagyok ilyen játékok terén... :(
  • Carlos
    #326
    Nos, StLouise-témánál:
    Az ugye két v. két és fél csillagos.
    Beraktam oda a legnagyobb állomást és a Jefferson-i állomásnál is. Középre egy szervízt és vizest.
    Mindkét állomáson beállítottam, hogy max 5 min 2 és egy caboose, valamint az egyikből mentek emberek, oda tettem egy kaja kocsit is.
    Először amikor ment Jeffersonba jó volt, mert 160K megvolt, de vissza már waiting for more cargos, levettem egyre, elindult, óriási haszonnal megérkezett és St..Louise-ban dettó, dekkol, várja a cuccot, levisz egyre, megérkezik, 20-30K haszon, anyázás, uninstall.
    Ez volt. Mind1. Az a baj, hogy tetszik a játék nagyon, csak az ilyen dolgokat nem értem.
    Plö.: Állatfarm, 50% nő a termelés, ha viszek kukoricát. Erre látom, hogy a farmról visz a vonatom nagy bőszen kukoricát a városba, ahol a húsüzem van. Akkaor hogy is van ez? Átállítottam, hogy csak tehenet vigyen és beállítottam, hogy egy másik vonatot, ami kukoricát visz az állatoshoz és semmi...anyázás, uninstall!
  • scynetyc
    #322
    :o( lehet mindkét tolokát feljebb huztad.Én min 1 vagonra szoktam tenni.Az idő telését szerintem is rosszul csinálták meg,mert van hogy 2 állomás között honapokig utaznak.
  • Carlos
    #321
    Na, elegem lett és uninstalltam.
    Pedig én nagyon akartam belejönni, de már az agyamra ment, hogy plö StLouise és Jefferson között mindent szállítottam volna és egyszerűen Waiting for more cargos-al dekkolt mindkét vonat 10 percig (min 2-őn).
    Pedig jó lett volna. :(((
  • scynetyc
    #320
    növekszik.
  • Carlos
    #317
    Oksa...
    Nekem már ez is elég kevésnek tűnik.
    Az első pályán megvolt a vonatonkénti 100K ittmeg csak valami 40. Az meg semmire sem elég. Ráadásul a tehenészettől nem is tudok mit szállítani, úgyhogy üresbe megy a vonat visszafelé!
  • scynetyc
    #316
    ne akarj egyszerre sokba belekapni ,akkor mennie kell.gyakorolj :o)
  • scynetyc
    #315
    köszike :o) gratula!
  • Carlos
    #314
    Nekem baromirta nem megy a dolog a második pályán!!!
    Valahogy sehogysem tudok nyereséges lenni.
    Viszem az állatot Chicagoba, ott csinálnak belőle húst, és viszem a húst messzire, ahol jól fizet, de valahogy nem nyereséges.
    Mi a rákot tegyek???