97841
QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • smith09 #96998
    Nehezen, az év legnehezebb évszaka nekem.

    Szereted a két pasi és egy kicsi sorozatot?
  • chhaya #96997
    Hideg, sötét, nem.

    Hogy viseled a mostani hőséget?
  • smith09 #96996
    A dagadót, a zuzát, nem szeretem.

    Szívesen laknál északon?
  • Zephyr Retiring
    #96995
    Partedliben ülök egy magasított etetőszékben és rituálisan visszaköpöm a spenótot szegény muterra..

    Melyik ételeket kerülöd?
  • smith09 #96994
    tavaly télen vagy azelőtt télen, nem emlékszem, mert sokat ittam aznap.

    Mi az első étkezéssel kapcsolatos élményed?
  • Zephyr Retiring
    #96993
    Én elég sok SG-s kollégát ismerek személyesen is. Általában teljesen más beszélgetési téma alakult ki minden egyes esetben, mint ami miatt elkezdődött köztünk a kommunikáció. Így ennek sok értelmét már nem látom, bár tény, hogy van olyan SG-s ismerősöm is, akit már 10 éve ismerek személyesen is. Ráadásul (bár ez lehet a véletlen műve is) nekem az a tapasztalatom, hogy ha megkapta a kolléga amit eredetileg akart tőlem, felhagy a további információcserével köztünk. És ezen a személyes találkozások sem segítenek.
    Egyébként beismerem, voltak olyan egykori SG-s kollégák is, akikkel én sem szorgalmaztam a személyes találkát.

    Mikor és miért hánytál utoljára?


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.30. 18:50:14
  • Bebut
    #96992
    Sokmindentől függ, volt már mindkét véglet.

    Ha valamelyik olyan sg-s, akit személyesen nem ismersz találkozni akarna veled, elmennél vele?
  • Zephyr Retiring
    #96991
    Persze. Több is. Sör, zene, SG...

    Ha előkerül egy rég nem látott felesleges dolgod (ami még jó, de már rég nem használtad),
    kidobod, eladod, vagy elajándékozod valakinek aki nagyobb hasznát venné?
  • Bebut
    #96990
    Csak 3 dolog. Pénz, pénz, és még több pénz.

    Van függőséged?
  • Calver
    #96989
    alvászavar, éjszaka dolgozom, délelőtt alszom. ez elég különleges? gyerekkorom óta megvan, most már gondot nem okoz, valamilyen szinten ehhez igazítottam az életemet.

    mivel kezdődik minden jó világuralmi terv?
  • chhaya #96988
    Szerintem semmi különleges nincs.

    Neked van?
  • Bebut
    #96987
    7óra kb. Hát nem tudom hogy lehetne rá odafigyelni, befekszek az ágyba aztán alszok. Majdnem mindig végigalszom az estét. Ha tehetem hétvégente délutánonként is alszom.

    Milyen alvási szokasod van ami licsit különlegesebb?

  • Calver
    #96986
    átlag napi 7-8 óra, jó alváshigéniával (amit sajnos sokan nem követnek) teljesen elegendő és kipihent vagyok.

    te? illetve mennyire figyelsz arra, hogy az alvásod minőségi is legyen?
  • Bebut
    #96985
    Németül és angolul.

    Mennyit alszol átlagban? Elég ennyi neked?
  • smith09 #96984
    Eddig jó, szeretem a pénteket, főleg ha szabadnapos vagyok.

    Magyaron kívűl beszélsz más nyelvet is?
  • Zephyr Retiring
    #96983
    Mindenki szerint más.
    Szerintem a boldogság, mert talán az lehet csak igazán boldog, aki lelkileg egészséges, kiegyensúlyozott és elégedett mindennel az életében. Munka, család, barátok. De ezek hiányában is lehet boldog az ember, ha annak érzi magát.

    Milyen napod volt ma?
  • chhaya #96982
    Nincs kedvencem, hangulattól függően váltogatok néhányat, de nem érintene mélyen, ha bármelyik megszűnne.

    Mi az élet értelme?
  • smith09 #96981
    Zsidót vallatják az ÁVO - n.

    - Ismeri a Kohn-t?
    - Nem, nem ismerem
    - És a Grün -t?
    - Elnézést, akkor inkább a Kohn-t.

    Melyik a kedvenc you tube csatornád?
  • Bebut
    #96980
    Eltört a kezemen a kisujjam utolsó perce.

    Mi a legjobb vicced?
  • smith09 #96979
    Sopron

    Volt már sportsérülésed?
  • Zephyr Retiring
    #96978
    Még sosem fürödtem a Balcsin. Csak a Velencei-tóig jutottam.

    Szerinted melyik a legszebb magyarországi település?
  • smith09 #96977
    messenger, instagramm, viber a gyári programokon túl.

    Mikor fürödtél legutóbb a Balatonban?
  • Bebut
    #96976
    Rome Total War, Fifa, Age of Empire 2.

    Mire használod a telefonodat? Kihasználod a funkcióit?
  • Zephyr Retiring
    #96975
    Remélem, még nem.

    Melyik három PC vagy konzolos játékkal játszottál a legtöbbet eddig?
  • Bebut
    #96974
    Feminizmus és ez a gender szivárvány baromság.

    Szerinted megérett a világ a pusztulásra?
  • chhaya #96973
    Egyre kevesebb van, főleg a hülyékhez és a hülyeségeikhez. :D
    Végtelen semmihez nincs. Egy ponton túl nem éri meg.

    Mi az a téma, ami szinte azonnal kihoz a béketűrésből?
  • Zephyr Retiring
    #96972
    Mivel a régi szomszédom is rendszeresen benéz ide, azt a verziót adom elő, amit ő is ismer: ő (vagyis az egykori szomim) szólt, hogy van ez az esgé, be kéne regisztrálni és szavakkal egy két elszabadult mókamestert helyre kéne tenni. Ő inspirált, majd az akkori regét távolhagyván lelécelt miután rendeződött a fórum. Telt az idő, új regek jöttek régik mentek, s hogy hogynem, ismét itt volt ő. Más névvel ugyan, de ugyanazzal a lelkesedéssel. Aztán dumáltunk személyesen, kérdeztem minek az új reg? Tagadta, de ismét felszívódott. Telt múlt az idő, ismét felbukkant egy másik nicknéven....
    Csendben megjegyzem, se nem troll, se nem bannolt személyiség, csak valahogy túl óvatos akar lenni, de ez még eddig nem jött össze neki. Úgy egy hónapja ismét ”beköltözött” az esgére és reménykedik, hogy most nem szúrtam ki...

    Mihez van végtelen türelmed?
  • Calver
    #96971
    valamit kerestem lassan két évtizede Diablo 2-höz
    ami itt tart... nem nagyon van másik hasonló formátumú, értelmes beszélgetésre használható platform. reddit akármilyen cuki, a témák rohanásával és eltűnésével az értelmes társalgásra roppantul kevés felületet ad, inkább az elsietett beszélgetés dominál, plusz az elmúlt években tömegesen rajzottak a platformra SJW-k és egyéb szubhumánok.

    téged? (nem kreativitás hiány, ez egy nagyon fasza kérdés)
  • Zephyr Retiring
    #96970
    Elég sok minden csereérett lett mostanra idehaza. PC, tv, hűtő, sütő, ágy stb.
    De már megkezdtük a sort egy mosógéppel. Direct drive eco izémizé meg a tkm tudja mi minden. Asszony kinézte, én meg csengethettem érte a hat számjegyű zsét
    Legbüszkébb majd a következő verdámra leszek. Amint veszek.

    Mi hozott a fórumra és mi tart még itt?
  • Calver
    #96969
    általában az ilyenek a számítógép-konfigurációim voltak, ~15 éve gyakorlom a pormentes *és* néma konfigok összerakását, mostanra eljutottam oda, hogy ha nagyon élezed a füleidet, akkor is csak a levegő süvítését hallod maximum, alapvetően klímákba kitalált porszűrőnek hála meg kb minden úgy nézett ki egy év után, mintha most jött volna ki a dobozból. plusz az egész kb semmi extrába nem került.

    neked?
  • Zephyr Retiring
    #96968
    A legutolsó az egy új fűkasza volt, 2 napja hozta a futár, a legközelebbi pedig július elején lesz, ami egy számomra igen fontos vizsga lesz. Bár igaz, azt még időrendi sorrendben megelőzi a szombati lottósorsolás, ahol már megint 1 milliárdot lehet bezsebelni 5 jó számmal.

    Mi az a saját tulajdonú tárgy a privát környezetedben, amire a legbüszkébb vagy, illetve ha ilyen nincs, milyen eszköz érett meg mostanra egy újra történő cserére odahaza?
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.20. 23:19:35
  • Bebut
    #96967
    Sakk, a keresztrejtvénynek nem sok értelmét látom.

    Mivolt a legutolsó dolog amit nagyon vártál, és mi a következő ilyen?
  • Zephyr Retiring
    #96966
    Helyzetfüggő. Bár sátorozni mostanság ritkán szoktam/szoktunk. Apartmanban utoljára szilveszterkor, szállodában meg tavaly Cipruson voltunk. 2 hete meg egy két szintes nyaralót béreltünk ki a hosszú hétvégére Eger közelében barátokkal.

    Sakk vagy keresztrejtvény?
  • Bebut
    #96965
    Nem, vagy csak nem vettem észre.

    Apartman, szálloda vagy kemping?
  • Zephyr Retiring
    #96964
    Ha elkerülhetetlen, mert mindjárt összefosom magam, akkor igen.
    De mindig előtte szánok rá pár másodpercet, hogy lehúzzam a budit és budipapírral szép rituálisan körbepapírozzam az ülőkét.

    Próbált már felszedni olyan nemű személy, akikhez általában nem vonzódsz?
    Hogy szerelnéd le ha ez (ismét) bekövetkezne?
  • Musachy
    #96963
    Akkor legyen egy "kedvenc" olyan értelemben, ahogy te is felvázoltad: egyelőre. Sokan használják, de helytelenül (egyenlőre)... persze az is értelmes szó, de mást jelent.
    Nyelv: fura, de albánul megtanulnék. Nincs kizárva, majd ha nagyon ráérek.

    Nyilvános wc-re ráülnél/ráülsz? Persze nem Németországban, ahol automatikusan tisztítja magát, meg rendesen takarítják is.


    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.06.19. 09:18:33
  • Zephyr Retiring
    #96962
    Próbálok minél kevesebb időt a napon tölteni. Ami nem egyszerű feladat, mert imádok kerékpározni, így napi szinten használom is elsősorban közlekedési jelleggel. Igazából egyéb sportolási tevékenységre már nagyon nem is marad energiám emiatt.
    Fedett helyeken pedig (meló, otthon stb.) ventilátor használatával.
    (egyik kedvenc szavam ez a ventilátor, amit idén már 35. éve így írunk, mégis a legtöbben két "L"-lel írják, mert úgy ejtjük)

    Neked van kedvenc szavad? Esetleg kedvenc nyelved amit nem beszélsz még?
  • Bebut
    #96961
    Nem, annál szégyenlősebb vagyok.

    Hogy védekezel ez a hőség ellen?
  • Zephyr Retiring
    #96959
    Több is van, ingatlan is, hitel is.
    Az elmúlt 45 év alatt talán ha fél évet voltam össz-vissz albérletben. Közvetlen a válásom előtt volt az az időszak, nem bírtam már odahaza a puskaporos légkört, hirtelen nem tudtam más megoldást kiagyalni. Egyébként életem legjobb döntése volt az az albi, ugyanis ott ismertem meg a jelenlegi páromat is..

    Van bármi, ami most hiányzik az életedből?
  • Bebut
    #96958
    Nekem konkrétan nincs autóm, csak motorom. A családnak otthon van egy skodája, de én is bármikor használhatom ha arra van éppen szükség. Saját egyenlőre nincs betervezve, egyenlőre lakás a prioritás.

    Saját ingatlan és hitel, vagy inkább albérlet?