Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

chhaya
#90547
Csontleves, fasírt, tört krumpli, saláta

Mennyit aludtál ma?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90546
idõjárásfüggõ, meg vitafüggõ.

mi lesz ebédre?

Fresh Duke
#90545
Igen, bár mostanában nem megy túl fényesen.

Éjjeli bagolymacska lettél? 😄
Egyéb: Mai program?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90544
Nem sok.

Szeretsz ping-pongozni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90543
Az itt linkeltet: #90514 (Kb egész nap ezt hallgattam, illetve, több verzióját.) Legutóbb ezt.
(Mad Worldöt szerettem/szeretem. Feltételezem attól érezted Magad pocsékabbul.)

Vannak mazochista hajlamaid?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90542
Nincs, régen volt, az egyiktõl még pocsékabbul lettem, a másik helyrerakott.
Mad World - Gary Jules
Romeo's Grave - Petruska András

Milyen számot hallgattál utoljára?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90541
Engem nem érdekelne, úgy se számít. Másfelõl: #85109
"Nekem nincs idõm olvasgatni, amit valami fasz a hüvelykujjával írogat."

Van olyan zene, amit akkor szoktál hallgatni, amikor szomorú vagy? (Ha igen, mit?)

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90540
"Kiazésmitakar" vagy "lekellettvolnahalkítanom".

A megcsalás bocsánatos dolog?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90539
Ez eléggé kedvfüggõ.

Mi az elsõ gondolatod, ha SMS-t kapsz?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90538
Csak egy jut eszembe, a Rehab, elmegy végülis.

Milyen témájú filmeket nézel legszívesebben?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90537
fatal frame.
kérdés ez alatt.

videobaby
#90536
nem. bár sokan azt mondják, lesz. elég ez a rakás helyi baj.

amy winehouse zenéje bejövõs volt?

The Protector
#90535
Ha világ nem is de lesz vmiféle még a mi életünkben.

Most játszok a cod ghost-al mert nyílt 7vége van és rá kell jönnöm,hogy továbbra is szar az egész ahogy van,viszont meghozta a kedvem egy kis BF3 hoz.Nem mellesleg a kibaszott fegyverhangokat én a számmal jobban csinálnám,a halál animáció meg olyan mintha banánon csúsznék el.


Legvéresebb játék szerinted?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Fresh Duke
#90534
Azzal a fossal biztos nem.

#90533

A heavy cost. I pay it gladly.

Fresh Duke
#90533
BF nálam Battlefrontot jelent. Azzal szívesen játszok bármikor. Ha Battlefieldre gondoltál, akkor is inkább az, mint valami szar COD.

#90529: Háborúnak vannak elég erõs pozitív hatásai, nem értem miért ellenzi ennyi ember. <#miaz>

Szerinted lesz világháború a közeljövõben?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90532
cod akkor már. egyértelmûen.

azzal fogsz játszani?

The Protector
#90531
Már régóta nem.


COD vagy BF?Muszáj választani.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

videobaby
#90530
szép, békés rábeszélõkéd van 😄DD
igen, nem árt még nekem a fûtés.

ti?

chhaya
#90529
Ó nem. Aki pedig a szeretteim közül harcolni akar, azt fejbe vágom, megkötözöm, és úgy cipelem háborúmentes övezetbe. Egyik legnagyobb elmebetegségnek a háborút tartom, fel nem érem ésszel.

Fûtötök még?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90528
nekem nem bejövõs, de ez ízlés dolga. cigányosnak tartom.

ha háborús övezetben lennél, mennél harcolni? (most van a híradó -.-)

chhaya
#90527
Rock és annak variációi, mostanság a jazzel is megbarátkoztam, meg néhány normálisabb popszámmal.

Ruhában szépek az állatmintás holmik? (Tigris, párduc, zebra fõleg)

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90526
szinte sosem 😊

kedvenc zenei stílusod?

chhaya
#90525
Asszem igen. 😄

Gyakran hallgatsz rádiót?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90524
kissé átalakítva, de nem hiúsult meg talán.
#90522 van .

sok szmájlit használsz?

Fresh Duke
#90523
Mert a férfiak leszarják az ilyesmit. (Én konkrétan a nõk napját, anyák napját, névnapot, szilvesztert és a mindenszenteket is teljesen feleslegesnek találom. De még a mesebeli lények ünnepeit is.)

#90518: Gipszbe juttatni a kezem, túlzottan megterhelni a szívem, és hasonló okos dolgokat tenni nem hiszem, hogy egészségesnek számítana... 😄
A Steins;Gate egyik zenéje. Összesen 25+1 részes, ajánlom a megtekintését.

Valami program, ami az idõjárás rosszra fordulása miatt meghiúsult?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90522
Múlt héten, névnapomra.

Miért nincs az anyák napja mellett rendes apák napja is?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90521
nem, de vihar igen. most is leszakadt az ég.

mikor kaptál virágot?

chhaya
#90520
Nem voltam, otthon élveztem a semmittevést.

Nálatok volt jégesõ?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90519
ki vagyok békülve magammal, van, amit szeretek, van amit nem, de az is hozzám tartozik.

#90517 ?

The Protector
#90518
Nem rossz,végighallgattam,sõt kellemes.Valami anime zenéje?
Mellesleg ne mondj ilyen böszmeségeket hisz küzdõsportolsz és az nem semmi és ráadásul fasza dolog.


Szereted saját magadat?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

videobaby
#90517
nem tetszik, de maga az anime ismerõs.
#90515 nem vagyok a divategészség megszállotja, de most vettem aktivált, ha nem felejtem el, akkor veszek be belõle.

voltál valahol majálison?

Fresh Duke
#90516
Semmit.

Fú, olyat se láttam, hogy valaki Aquafaghoz hasonlítaná magát. <#gonosz1>

#90514

A heavy cost. I pay it gladly.

The Protector
#90515
Kettõs.Vízben lubickolni nagyon szeretek,olyan vagyok mint aquamen de a napozást,napon való pirulást naprafekvést vagy simán az árnyékban fetrengést utálom,azzal kínozni lehetne.


Mit teszel az egészségedért?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Fresh Duke
#90514
Igen.

Hogy tetszik ez a zene?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90513
nem rossz, kicsit borongós, de kimenõs.
#90511 épp most van megbeszélés alatt.

szeretsz strandolni?

Fresh Duke
#90512
Semmit; úgy se számítana.

Meg-/Milyen volt a wellness?
Egyéb: Milyen ott az idõ?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90511
Néha, nem mindig érdekel

Mit csinálnál most legszívesebben?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90510
Van, több is. De talán A kedvencem a Steins;Gate. (Most, hogy rajzfilm vagy anime... gondolom tökmindegy.)

Szeretsz emberi reakciókat vizsgálni?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90509
Láttam, kívántam, be is jött. 😊 Bár szerintem anélkül is teljesült volna.

Van kedvenc meséd, rajzfilmed?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90508
érthetõ okokból, de szerintem nem. viszont, azt fogok sütni vacsira. 😊

láttál már hulló csillagot? kívántál valamit akkor, ha igen?

attiGT
#90507
igen

elfogyasztasz velem egyet ma este?

videobaby
#90506
fogalmam nincs.

szereted a pizzát?

attiGT
#90505
zseninek születtem, ment minden faszán

lehet pesten valahonnan online pizzát/kaját rendelni Paypal-os fizetéssel?

videobaby
#90504
szakmait osztv-n csináltam meg részben, biosz, matek nem volt nehéz. matek hidegrázós, de könnyû tételt húztam. bioszból eleve kisujjból kirázósan ment minden.

neked?

ressy14
#90503
senki sem nyert

melyik érettségi tárgyat tartottad a legkönnyebbnek?

Dum spiro, spero.

videobaby
#90502
vesztettél 😛

én nyertem? 😄

ressy14
#90501
már leszoktam

na mibe hogy leszoktam? 😄

Dum spiro, spero.

Fresh Duke
#90500
Csak ritkán az.

Szeretsz fogadni?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90499
Nagytakarítás, egész jól helytálltam. <#vigyor2>

Angol humor bejövõs?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90498
randa felhõk jöttek szélviharral. meg a nap is süt némileg.


mai progi?