Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The Protector
#90597
Most kicsit megnõtt nagyobbra min szokott és gáz.Bejelentkeztem fodrászhoz de csak egy hét múlva tud fogadni


Neked?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

videobaby
#90596
ma nem volt semmi fénypontnak beillõ esemény.

milyen hosszú/rövid a hajad?

Fresh Duke
#90595
Ami most eszembe jut, az egy SAMP-os technika, illetve be lett ígérve, hogy egy gyerkõcöt rólam fognak elnevezni. ^/_\^

Mi volt a mai nap fénypontja nálad?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90594
csak baráti körben. semmi jelentõset.

rólad?

Fresh Duke
#90593
Hú, hát az titok.

Neveztek már el rólad valamit?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90592
tapasztalatot max.

mi volt eddig a legjobb illat, amit éreztél?

Bachstein
#90591
Konkrét fóbiám nincs, nem rettegek semmitõl, max az ilyen nyálkás férgeket nem állhatom, de már fogtam azt is, szóval semmi komoly.

Gyûjtesz valamit (pénzen kívül)?
dartonite
#90590
Volt,bar nem eletmento.
Van valami fobiad?
Bachstein
#90589
Bár annyi rosszat hallani, eddig csak jó tapasztalatokat szereztem, legyen szó mûtétrõl, házi orvosról, sõt, random SZTK-s dokikról is.

Volt már komolyabb mûtéted?
rooney8
#90588
mivel nem nagyon szoktam orvoshoz járni, így nincs sok élményem, azonban egy szemvizsgálatnál nem is oly rég tök jó fej volt a doktornõ, jót beszélgettünk, sokat viccelõdött, jó hangulatú volt az egész vizsgálat 😄

mi a véleményed az orvosokról?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Fresh Duke
#90587
Mikor 5 évesen összevarrták a homlokom. Nem vizsgálat volt, bár elõtte gondolom megvizsgálták. Az elég szar volt.

Mi volt a legjobb orvosi vizsgálatod eddig?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90586
Minden nap, aztán bejelentkezve maradok.

Mi volt a legrosszabb orvosi vizsgálatod eddig?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

dartonite
#90585
Zero.
Hanyszor logolsz be sg-re hetente?
videobaby
#90584
álmon halok, most nevettem egy jót bnõmmel, be akarok jutni végre a fürdõbe, kezdek nyûgös lenni.

hány távirányítód van?

Calver
#90583
fáradt, enyhén durci

neked?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#90582
melegszendvicset csináltam.

milyen a hangulatod most?

dartonite
#90581
Kakastoke porkolt+nokedli.
Nalatok?
videobaby
#90580
este, de, ha úgy érzem ébredéskor, hogy jó lenne, mert leizzadtam, vagy egyéb, akkor reggel is. viszont, mindenképp mosdok reggel ébredés után.
fogmosás 2x naponta.

mi lesz vacsira?

The Protector
#90579
Mind2.Van hogy 3szor is egy nap ha nap közben is edzek.Reggel felfrissít+jó érzés,este meg be nem feküdnék a pamlagos pamlagba mocskosan büdösen😊


Te?És a fogmosás.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

ressy14
#90578
vótmá, sry

akkor akkor....este vagy reggel fürdesz?

Dum spiro, spero.

ressy14
#90577
mindig, kivéve nyáron, amikor mezítláb vagyok

melyik érettségi tárgyat tartottad a legkönnyebbnek?

Dum spiro, spero.

videobaby
#90576
az alkoholos dolgok zöme, zöldséglevek.

#90575 ?

videobaby
#90575
annyira nem, mert nem nagyon mászkáltam napközben.

lakáson belül mindig van rajtad papucs?

ressy14
#90574
egyet sem, késõbb indulok és késõbb is végzek mint õk

valamilyen pia, amit ki nem állhatsz?

Dum spiro, spero.

Calver
#90573
én necrobumpolni szoktam!

sok érettségizõ pingvint láttál utóbbi napokban?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#90572
volt, hogy igen, de inkább kérni szoktam.

te?

rooney8
#90571
nem nagyon szoktam

szoktál zsarolni?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

videobaby
#90570
zoológia egyik ágazata.

szeretsz fenyegetõzni?

Fresh Duke
#90569
Analízis 1. Semmi újat nem tanítottak.

Ha a fizetés nem számítana, mi lenne számodra az álommunka?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90568
többek között ének, filozófia.

szerinted?

ressy14
#90567
igen, gyerekként még szerettem az ilyeneket (Xéna, Hegylakó, stb.)
Duncen MacLeod a MacLeod klánból

legfeleslegesebb tantárgy, amit tanultál?

Dum spiro, spero.

Fresh Duke
#90566
Princes of The Universe.

Ismered a Hegylakó sorozatot?
Ha igen, szereted/szeretted?

A heavy cost. I pay it gladly.

ressy14
#90565
queen

Dum spiro, spero.

ressy14
#90564
minden este töltõn van, gyorsan leszippancsa jaz áramot.

kedvenc queens szám?

Dum spiro, spero.

videobaby
#90563
direktbe sosem néztem, azt hiszem, 17 körül lehettem, mikor valami ratyi részletet láttam haveri körben koliban. akkor sem érdekelt, azóta sem.

mikor töltötted a mobilodat?

ressy14
#90562
nem szeretem a sci-fi-ket és fantasy-kat

hány évesen láttál elõször pornófilmet?

Dum spiro, spero.

videobaby
#90561
nem tudom.

a zöld lámpás c. filmet láttad már?

ressy14
#90560
a naptáram szerint 14-én

miért hype-olják a pharrell williams - happy címû számot?

Dum spiro, spero.

Fresh Duke
#90559
Nem tudom. Gondolom ez leginkább attól függ, hogy hol hibásodik meg nagyobb százalékban a felszerelés. (Meg attól, hogy hol hülyébb a felhasználó.)

Mikor lesz legközelebb telihold?

A heavy cost. I pay it gladly.

ressy14
#90558
utoljára még vasalóval 13 évesen, de akkor nem apróztam el

melyik a veszélyesebb? a bázisugrás vagy a mélytengeri búvárkodás?

Dum spiro, spero.

videobaby
#90557
munka, fõzés, sütés, játék idõfüggõen, vagy görizés, vagy zumba.

mikor égetted meg a kezed ?

Fresh Duke
#90556
Általában csak mosolyogni szoktam.

Holnapi tervek?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90555
pancsolni tavaly, úszni pár éve.

mit tennél, ha valaki utcán pozitív megjegyzért tenne rád?

Fresh Duke
#90554
Azt, amit álmomban.

Mikor úsztál/fürödtél legutóbb? (Mármint, most nem a fürdõszobás fürdésre gondolok.)

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90553
11.

mit szeretnél most csinálni?

Fresh Duke
#90552
Nincs hozzá kedvem.

Hány embernek tudod fejbõl, hogy mikor van a születésnapja?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90551
Nem emlékszem. 😞

Mesélsz valami szépet?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90550
Felhõs, szeles, hûvös. Végre jó idõ van.

Mit álmodtál az éjjel?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90549
Én is akkor feküdtem, csak dél után keltem. 😄

Milyen ott az idõ?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

The Protector
#90548
4kor feküdtem 10kor keltem.


te?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?