Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fresh Duke
#91301
Nem az általános értelemben.

Hogy tetszik ez a szám?
Bónusz: Szerinted melyik Bond filmnek van a legjobb fõcímdala?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91300
tegnap.

szeretsz bújócskázni?

Fresh Duke
#91299
Nem, még egy részt se láttam.

Mikor ért legutóbb kellemes csalódás?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91298
Van.

Nézed a Trónok harcát?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91297
nincs, nem tartom fontosnak.

neked van?

rooney8
#91296
jobb mint emelkedõn tekerni 😄
de amúgy nem szeretek biciklizni

van vezetõi engedélyed?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

videobaby
#91295
jól fogom magam érezni 😄

szeretsz lejtmenetben tekerni bringán?

Fresh Duke
#91294
#91293: <#nemtudom>

Oh, you have no idea. ^/_\^

Tervek a hosszú hétvégére?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91293
akire tartozik, az tudja.

mi lesz ebédre?

chhaya
#91292
Semmi világmegváltó dolgon.

Te?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91291
Jelenleg csak ez.

Van valami, amin mostanában sokat gondolkozol/gondolkoztál?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91290
Nem.

Milyen oldalak vannak most nyitva a böngészõdben?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91289
nem, de van fõzve, csak nem mindig van kedvem azt enni.

szoktál csillagokat számolni?

chhaya
#91288
Bizonyám.

Minden nap eszel fõtt ételt?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91287
vegyes zöldség dinsztelve, tojás, párizsi, kenyér, tej.

most lesz hosszú hétvége?

BRAT
#91286
töltött képosztát, banánt kóla

te?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" &#9771; Zemdee bodáá Irán! &#9771;

videobaby
#91285
jó. különben nem hallgatnám 😄

mit vacsiztál?

BRAT
#91284
nem

jó?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" &#9771; Zemdee bodáá Irán! &#9771;

videobaby
#91283
One Republic-Counting Stars

szoktál one republicot hallgatni?

Fresh Duke
#91282
Mostanában inkább sétálgatok, de amúgy elég sokat szoktam.

Milyen zene írja le most leginkább az érzéseidet?

A heavy cost. I pay it gladly.

ressy14
#91281
megszüntetném a betegségeket és kiölném az emberekbõl az agresszivitást és hatalomvágyat, ja és világbéke o/ 😄

sokat biciklizel?

Dum spiro, spero.

chhaya
#91280
Ketten.

Mit változtatnál meg a világban?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91279
ugye, hogy ugye 😄
3 lüke. de bent nem gyújthatnak rá :/

nálatok?

ressy14
#91278
(pont olyat vettem ma, azért is kérdeztem 😄)

van 2 is

családodban hányan dohányoznak?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91277
a lidl-ben lehet kapni egyfajta nagy kiszerelésû, bourbon vanília ízû. annál finomabbat nem ettem még.

van gurulós bõröndöd?

ressy14
#91276
tudom

legfinomabb dobozos jégkrém?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91275
igen, de az újak közül csak az elsõt.

tudod ki kim basinger?

rooney8
#91274
nem

szereted a star wars-t?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

videobaby
#91273
igen, de vagy 2 éve nem volt kezemben ütõ.

ff filmeket szívesen nézed?

chhaya
#91272
Nem. 😞

Szeretsz tollasozni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91271
nem.

fogtál már élõ tengeri csillagot?

Fresh Duke
#91270
Attól függ, hogy a rovarra vagy a csõkar cigányokra gondolsz. Az elõbbibõl eddig meglepõen kevéssel találkoztam az idén.

#91255: Ezt.
#91262: A Doom. (Egyszer oviban elvittek minket valami játszóházba vagy mibe, és kérdezte az óvónéni, hogy miért nem akarok játszani. Én meg közöltem vele, hogy én számítógépezni akarok. Másnap jól elbeszélgettek a szüleimmel. 😄)

Tudsz franciául?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91269
Nem, nem bírom megenni.

Nálatok is sok a szúnyog?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91268
utálom.

te szereted?

chhaya
#91267
Egy-két program felmerült, de még semmi sem biztos.

Szereted a csípõs, erõs ételeket?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Bachstein
#91266
A focit alapból leszarom, nõi sofõrt meg, akiket ismerek, mind jól vezetnek, néhányan jobban is, mint pár haverom, szóval nem.

Mit csinálsz a hosszú hétvégén?
dartonite
#91265
Nem,mivel en is az vagyok.
Teged is idegesitenek a noi 'focistak' illetve soforok?
Bachstein
#91264
Az asszonyhoz.

Idegesítenek a hímsoviniszta beírások?
videobaby
#91263
mindenféle puzzle, vagy a gazdálkodj okosan.

#91261

chhaya
#91262
Egy hörcsögöm volt, én annak építettem legóból labirintust. ^_^

Mi volt a kedvenc játékod kisgyerekként?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91261
tengerimalac volt macsekon kívül.
#91258 fenéket 😄

milyen holmidhoz ragaszkodsz a legjobban?

Calver
#91260
*rengeteg* hörcsögöm volt, sõt, még egy nyulam is

neked?

"The trees move. Do you not see it?"

ressy14
#91259
nem, én hangyáknak építettem lego várost 😄

volt kutyán és macskán kívül másfajta háziállatod?

Dum spiro, spero.

chhaya
#91258
Mindig.

Versenyeztettél kiskorodban csigákat?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91257
jó a lakhelyem, ennél kedvencebb meg nincs. ez is csak megszokós inkább.
#91254 azt ettem, nagyon okos. és finom.

mindig komoly kérdést kell kérdezni?


ressy14
#91256
nem lennék tömeggyilkos, lelkileg ép vagyok, aki hülye az legyen öngyilkos, ne másokat akarjon kinyírni

kedvenc városod?

Dum spiro, spero.

Calver
#91255
megpróbálhatom, de kétlem h sikerülni fog... aszondja, hogy, eddigi legretardáltabb askreddit-es kérdés alapján:

ha tömeggyilkos lennél, milyen zenét bömböltetnél a mészárlásod alatt?
bónusz: és miért pont ezt?

"The trees move. Do you not see it?"

dartonite
#91254
Igen,kapor kell meg bele.
Tudsz ennel ostobabbat is kerdezni?
videobaby
#91253
tudok, de zavaró. viszont, tök sötétben egyáltalán nem tudnék aludni, ha egyedül lennék.
csak kérdeztem, tudtam, hogy nem álmosít el 😄

ettél már szilvalekvárt tejporral?

Calver
#91252
pont az ellentéte, akadályozza a melatonin termelést

tudsz fényben aludni?
bónusz: honnan gondoltad, h álmosít?

"The trees move. Do you not see it?"