Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Voltál már masszõrnél?
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
TE?
-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" ☫ Zemdee bodáá Irán! ☫
te?
"The trees move. Do you not see it?"
mikor beszélgettél külföldivel?
mikor fogsz kelni?
A kezem nem, csak a gyûrûmet. (Sose barátként jönnek, mindig csak akkor, ha kell valami...)
Esti program?
A heavy cost. I pay it gladly.
tudod hol van most a f1 futam?
te / neked szoktak?
"The trees move. Do you not see it?"
nem tûnt fel, nem nézem annyit a parancsokat. semennyire nem zavar.
csókoltál már kezet valakinek?
És az nem megszokott, hogy az ilyet elküldik a 3.14csába? <#bohoc>#bohoc>
Most nézem, hogy megváltozott a szmájlik sorrendje. Mennyire zavar téged?
A heavy cost. I pay it gladly.
amit én sütök, de az sem mostanában volt. pékségbõl pedig a sajtospogit szeretem legjobban.
sajtos pogi, vagy tepertõs?
Milyen az egyensúlyérzéked?
A heavy cost. I pay it gladly.
Te?
you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly
(azért goromba, mert ez a szerencsétlen mindenhova odafossa a kérdõívét, legalább spoilerbe rakja be, ha nem tartozik a témához)
szoktál otthon napozni, szoliba járni vagy hidegen hagy a bõrszíned?
Dum spiro, spero.
#91328 jó.
#91329 miért vagy ilyen goromba?
rántott gomba tartárral, vagy anélkül?
mikor keltél?
kakaót, vagy tejes kávét inkább?
Mi történt aznap, amiért erre vetemedtél?
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Ittál már azért, hogy felejts?
A heavy cost. I pay it gladly.
mikor voltál utoljára másnapos?
"The trees move. Do you not see it?"
Mennyire vagy fáradt?
A heavy cost. I pay it gladly.
Szerinted megvalósítható lesz valamikor a teleportálás élõlények esetében is?
you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly
(te tudod, pedig jó zene 😄)
mikor kaptál képeslapot?
http://www.youtube.com/watch?v=BzRdgxpVCPI
tetszik?
szoktam, de csak a mentásba, citromosba.
mire érzékeny az ínyed, melegre, vagy hidegre inkább?
Szoktál napozni?
Ha igen, akkor meztelenül, vagy egyéb (kevésbé érdekes) módon? 😄
A heavy cost. I pay it gladly.
Hordasz karórát?
you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly