Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

videobaby
#91352
teljesen más a 2 gyümi 😄
nem voltam.

szoktál járni masszõrhöz?

The Protector
#91351
Nem,fügét sem szeretem.Vagy az ugyan az?


Voltál már masszõrnél?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

videobaby
#91350
kb 1 órája, útba igazítást kért. talán iraki volt, vagy olyasmi.

szereted a datolyát?

BRAT
#91349
Kb 1 hete.

TE?

-Egy olyan ember szükségleteire gondolt, akit még csak nem is ismert és soha nem is fog látni.- "DERSZU UZALA" ☫ Zemdee bodáá Irán! ☫

Calver
#91348
néhány hete pár kezdetben is rettenetesen részeg és fokozatosan ezt egyre tovább vivõ némettel. jó móka volt.

te?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91347
most kísértem el bnõmet, megiszom a kávém, megfõzöm a kaját, aztán ami alakul. terv szerint nem akarok semmit csinálni, csak aludni.(tuti nem az lesz).

mikor beszélgettél külföldivel?

Fresh Duke
#91346
Most.

Mai program?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91345
rájöttem, hogy mehetek bnõmhöz lélekápolásra. ezt beszéltem le itthon is, közben meg beesett a rokonság, hát családoztam. ért egy "kisebb" ijedelem is, de az okozója megnyugtatott, most már lehet aludni.

mikor fogsz kelni?

Fresh Duke
#91344
Nem tudom, nem érdekel a Forma 1.

#91343

A heavy cost. I pay it gladly.

Fresh Duke
#91343
Leginkább csak egy lánynak szoktam (még valamikor).
A kezem nem, csak a gyûrûmet. (Sose barátként jönnek, mindig csak akkor, ha kell valami...)

Esti program?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91342
kezet nem csókolok senkinek. van, akinek megengedem, van, akinél kézfogás a max. nem jellemzõ. inkább köszönés képpen mondják, hogy csókolom, kézcsók, vagy ilyesmik.

tudod hol van most a f1 futam?

Calver
#91341
szokásom, nagyon jó trükkje annak, hogy vagy teljesen meglepjem az aktuális áldozatot, vagy instant elolvasszam egy kézcsók + mély szembe nézés kombóval <#hawaii>

te / neked szoktak?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91340
szegényke, ezt nehéz lesz feldolgoznod mi? 😄

Calver
#91339
már megint?!



beelõztek

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91338
rendi, az is megszokott. van alapja. 😊
nem tûnt fel, nem nézem annyit a parancsokat. semennyire nem zavar.

csókoltál már kezet valakinek?

Fresh Duke
#91337
Sajtos.

És az nem megszokott, hogy az ilyet elküldik a 3.14csába? <#bohoc>

Most nézem, hogy megváltozott a szmájlik sorrendje. Mennyire zavar téged?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91336
jó, ne legyen az, de attól még van.

amit én sütök, de az sem mostanában volt. pékségbõl pedig a sajtospogit szeretem legjobban.

sajtos pogi, vagy tepertõs?

ressy14
#91335
filmnézés, alvás

(de ne legyen megszokott)

kedvenc péksüteményed?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91334
nagyon jó.
#91331 ez már tök megszokott sg-n.

esti tervek?

Fresh Duke
#91333
Jobban ki vagyok békülve a fehér bõrszínnel. De mivel szeretek a friss levegõn lenni, ezért elég hamar búcsút inthetek a #FFFFFF bõrszínemnek. 😞

Milyen az egyensúlyérzéked?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91332
Csak strandon szeretek napozni, oda viszont kevesebbszer jutok el, mint szeretnék. Úgyhogy nyár elején még világítok, olyan fehér a bõröm. 😄

Te?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

ressy14
#91331
anélkül, utálom a majonézt

(azért goromba, mert ez a szerencsétlen mindenhova odafossa a kérdõívét, legalább spoilerbe rakja be, ha nem tartozik a témához)

szoktál otthon napozni, szoliba járni vagy hidegen hagy a bõrszíned?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91330
talán az, aki a részletekben meglátja az egészet, tudja, hogy érje azt el.

#91328 jó.
#91329 miért vagy ilyen goromba?

rántott gomba tartárral, vagy anélkül?

Fresh Duke
#91329
Remélem megbuksz. ^/_\^

A heavy cost. I pay it gladly.

Fresh Duke
#91327
11 körül.

Hogy definiálnád a zseni szót?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91326
fél2-kor feküdtem, fél 7-kor ébredtem fel elõször. aztán még visszaaludtam 9-ig.

mikor keltél?

Fresh Duke
#91325
Nem iszok kávét.

Hány órát aludtál?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91324
sosem iszok 2 pohár bornál/ kisvadásznál többet. az meg kevés a felejtéshez.

kakaót, vagy tejes kávét inkább?

#91323
Soha...Absztinens vagyok

Mi történt aznap, amiért erre vetemedtél?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Fresh Duke
#91322
2011.09.23. Az elsõ és utolsó alkalom volt.

Ittál már azért, hogy felejts?

A heavy cost. I pay it gladly.

Calver
#91321
eléggé nyúzott vagyok, pedig papírforma szerint kipihentem magam

mikor voltál utoljára másnapos?

"The trees move. Do you not see it?"

Fresh Duke
#91320
Valószínûleg élettelen dolgokkal se lesz megvalósítható. (De az idõugró géprõl azért még nem mondtam le. ^/_\^)

Mennyire vagy fáradt?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91319
Még nincs lefixálva semmi.

Szerinted megvalósítható lesz valamikor a teleportálás élõlények esetében is?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91318
Soha.

Holnapi tervek/elképzelések?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91317
nem napozok, elég amikor kertészkedés közben, vagy menet közben lebarnulok.
(te tudod, pedig jó zene 😄)

mikor kaptál képeslapot?

Fresh Duke
#91316
Who knows, who cares.

#91310, csak mert kimaradt. ^/_\^

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91315
régebben volt a bum bum. ez tejszínes, epres és a pálcikája rágó volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BzRdgxpVCPI

tetszik?

ressy14
#91314
második és utolsó

van kedvenc pálcikás jégkrémed?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91313
3-ból a középsõ.

te?

ressy14
#91312
hidegre, de inkább a tömött fogaim

hányadik gyerek vagy?

Dum spiro, spero.

videobaby
#91311
jaj 😄 leszoknál errõl, ha megkérlek?

szoktam, de csak a mentásba, citromosba.

mire érzékeny az ínyed, melegre, vagy hidegre inkább?

Fresh Duke
#91310
Csak ha van erõm és kedvem elmászni a hûtõig.

Szoktál napozni?
Ha igen, akkor meztelenül, vagy egyéb (kevésbé érdekes) módon? 😄

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91309
#91306-re is
😄

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

chhaya
#91308


Szoktál jeget tenni az italodba?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91307
dehogy hordok, a kedvencem tönkre ment, más meg nem kell. telón, mp4-en van óra.
#91306

videobaby
#91306
élvezem, ilyenkor jó sétálni, elindulni akárhová.

neked tetszik ez a napsütés?

Fresh Duke
#91305
Igen, általában mindig van nálam.

#91304

A heavy cost. I pay it gladly.

Fresh Duke
#91304
Nem ünneplem.

Hogy tetszik a jelenlegi idõ?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91303
Gyertya nélkül, szeleteléskor úgyis csak útban vannak.

Hordasz karórát?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91302
tetszik, tegnap hallgattam pont. ennek a legjobb, ez tetszik már csak a james bondok közül.

szülinapi tortát szereted gyertyával, vagy inkább gyertya nélkül?