8957
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Paladin
    #8637
    Jé, ez a topic mióta Naval Action? :)
    Amikor anno jó két éve, még sea trials idején nyertem egyet belőle, tuti kerestem topicot, de akkor még asszem nem volt.
    Persze amilyen ritkán játszom vele, nem jutott eszembe sokszor keresni, de attól még fura, hogy eddig nem vettem észre :)
  • Torzonborz
    #8636
    Na srácok megvan az angol klán?
  • Hunor1
    #8635
    TS :
    turul.realhistory.hu
    jelszó: turul
  • MarkBlade
    #8634
    Csak töröltem a bannerbòl az elérését. Ha leírjàtok visszateszem. Ha nekem szòlt a kérés.
  • Califa
    #8633
    mi van a TSel??????
  • MarkBlade
    #8632
    Bocsánat a TS az én hibám. Frissítettem a bannert és azt elfelejtettem visszarakni :( és már nincs meg nekem. ha beírjátok akkor visszateszem.
  • Torzonborz
    #8631
    Nna akartam is kérdezni, hogy nem egyszerűbb e karit törölni, ezek szerint igen. :)
    A klánnal mi lesz? Megmarad? Annak a nevét nem lehet átvinni?
    Ts cím micsoda? Nincs már meg (talán ts sincs fent :D).
  • Hunor1
    #8630
    a kövi nagyobb peccsben igérik a raid szisztémát, az UI megújítását is.
  • Hunor1
    #8629
    nna, utána olvastam . szóval addig amíg NEM váltjuk ki a redeemet nyugodtan törölhetjük is a holland karaktert. majd csinálhatunk új karaktert - ugye más névvel - és megjelölhetjük az angol oldalt. belépünk Kingston-ba, majd ezután kiválthatjuk a redeemeket, ott lesz minden.
    nyilván ez csak azoknak fontos akik az angol oldalon inkább választanának angolosabb nevet .
  • Califa
    #8628
    Este Ts mindenképpen ,mert a klánt is ujra kell alapitani szerintem.
  • Hunor1
    #8627
    este tali a TS-en ?
    ki ne váltsátok a redeemet ! majd csak akkor ha átlépünk angol oldalra.
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2017.05.24. 14:19:31
  • Torzonborz
    #8626
    De bazzeg az, hogy még mindig nem csináltak normális UI-t meg Map-et.... :D
    Na majd írjatok mi a helyzet, ahogy látom régiek közül sokan szintén elég régen léptek be.
    Lehet tudni, hogy ki tér még vissza?

    Saját discord szerver van? Csinálok ha nincs, ts lassan már felejtős.
  • gezmo
    #8625
    Igazad lett 24. kijott...
  • Califa
    #8624
    szerintem 24.én kidobják tele buggal............már nem merik tovább húzni a fejlesztők.
  • Hunor1
    #8623
    ki tudja? szerintem a jövő héten jönnie kell !
  • Torzonborz
    #8622
    Na mi a helyzet, mikor lesz wipe?
    Amúgy discord csati van ts helyett? Az előbbi már jobban preferálom.
  • Hunor1
    #8621
    na, wipeolták még a testbed szervert is :)) azt hiszem most azt akarják tesztelni hogy hogyan tegyük be a portokat a port battléra.
    szóval ez után a tesztelés után már a live wipe jön ( szerintem)
    -viszont csökkentették a sorhajók Conquest Mark igényét !! Bellona már csak 1 Mark! :))

    itt egy nagyon hasznos kis oldal. jelenleg még fejlesztés alatt. de ami itt a legjobb az a kis kalkulátor tool amiben az összes új fafajta karakterisztikája szerepel. SŐT összehasonlítást is végez, és látható hogyan változik a hajó jellemzői ha más más fajtából építjük !

    hasznos kis oldal
  • Hunor1
    #8620
    az elején mindenki a kikötőkben vett -NPC tradertől- hajókkal fog menni. szóval :Consti,Surp. , Trinco, Renom, fregatt, sőt még LGV-vel is.
    ezeket lehet venni . mivel megvan a rangunk simán mehetünk constikkal is ( bár én nem szeretem)+ott lesz még a redeem Indef is. 160K-ért már van consti. igaz hogy az építése( milyen fából van) az random.
  • Torzonborz
    #8619
    Na hagyjálmár :D :D Az elején még mókás volt de inkább kicsit nagyobb ladikkal csépelném az ellent.
    Amúgy ez meg pont a nagy nemzeteknek/klánoknak kedvez, ők könnyebben építenek nagyobb hajót, a kis nemzetek ezzel kicsinálják.
  • Gilmoor
    #8618
    gunboat? :)
  • Torzonborz
    #8617
    Bakker, ha ehhez a szaros kis frigóhoz ez kell akkor ki fog pvpzni és mivel?
  • Hunor1
    #8616
    az még hagyján, de majd a komolyabb hajókhoz conquest mark is kell! azt hiszem csak egy Endy-hez is kéne 15 ! az 15 megnyert (közben nem süllyedsz) port csata.... ha veszítünk egy port csatát akkor semmit nem kapsz, max ha elsüllyesztesz 1-2 hajót akkor 1-2 PvP Markot.
  • Califa
    #8615
    A cebihez ez kell ,akkor az 1-2 osztály mit kostál majd ?????
  • Hunor1
    #8614
    eljutottam a cerberus craftolásáig . ja, előbb bővítsem a hajógyárat Lv 2-re ...
    500.000 gold
    1000 oak log
    1000 iron fittings !
    500 stone

    uhmm, kicsit húzós nem ?
  • Hunor1
    #8613
    a nemzet váltáshoz lesz egy Forged Paper nevű izé (redeem) ez most jelenleg a testbed szerveren debütált ma. de gondolom ez lesz majd a live szerveren is amikor nemzetet váltanánk. ( egyszer használatos, tehát nem lehet hetente ide-oda lépegetni)
  • MegotAJ
    #8612
    fejlesztőknek
  • Califa
    #8611
    Igen Angolok leszünk. és elég sok jo dolog van kitalálva mag köcsögség is az uj rendszerbe.
  • Torzonborz
    #8610
    Na ha valaki átrágta magát ezen akkor mondja meg, hogy jó lesz e ez nekünk. ^^ No meg azt is, hogy mit is fogunk mi csinálni wipe után. Az már fix, hogy ángliánus oldalon akarjuk folytatni (blehh ). Köszi :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2017.05.15. 17:42:45
  • Hunor1
    #8609
    nem tudom olvastátok-e, de azért belinkelem a fórum topicját a wipe-ról.
    eddig ez a legrészletesebb.

    wipe infók
  • Califa
    #8608
    nem
  • Hunor1
    #8607
    kiváncsi leszek lesz-e ma wipe ?
  • gezmo
    #8606
    Imadom a meglepeteseket.
  • Torzonborz
    #8605
    Surprise! <3 Azzal már tudjuk csapatni a népet! :D
  • Hunor1
    #8604
    egyértelműen lassítani akarják a játékosok fejlődését . most az a fixa ideájuk hogy a PVP server az legyen hardcore... kurvára meg lesz nehezítve pl a sorhajók craftolása. mivel foglalni sem lehet az NPC-től (mint régen) ezért szerintem hetekig nem látunk majd játékos Santissimát :)
    illetve azért most számítanak új belépőkre , akik aztán tényleg 0-ról indulnak, és gondolom nem akarják hogy túl nagy legyen a külömbség a régi és az új játékosok között. ( persze lesz, mert mi már tisztában vagyunk vele mit is érdemes csinálni)
    azért nem fognk teljesen 0-ról indulni, kapunk 4 hajót insulásnak
    egy Dev. szerint ezekben gondolkodnak :
    Privateer
    Surprise
    Indef.
    Trader Snow
    (nincs Pandora !! azt csak a gém teljes megjelenésekor tervezik)
  • gezmo
    #8603
    Tehat nullarol vagyis majdnem nullarol kezdodik a jatek...
    Sajnos ez a PVE grindeles nekem sem a stilusom ennyi idom nincs feleslegesen futott koroknek tartom es lehet rosszul gondolom, de sajnos ezzel nem csak en leszek igy a jatek jatekosallomany legnagyobb resze szerintem igy van vele.
    Tényleg ertetlen vagyok, hogy miert ment at inverzbe a jatek.
    Ez ott a teszt szerveren elfogadasra talalt vagy nem veszik figyelembe a beta teszterek velemenyet?
  • Hunor1
    #8602
    Lehet azért PvP-zni . simán venni kell LGV-t, Surprise-t, fregattot Renommét a portban és már lehet is kimenni :) az más kérdés hogy ezek nem lesznek kimaxolva és csak 1 durások, de hát más is így fog kalandozni az elején :)
  • Torzonborz
    #8601
    Nem fogják így kiherélni a pvp-t?
    Ha napi szinten nem tudjuk szétcsapni a népet ilyenek miatt akkor sztem ez felejtős.
    Én ilyen hülye pve miatt vissza nem megyek.
  • Hunor1
    #8600
    bocsi, közben változott a stone kitermelés is a legutóbbi peccs óta. most már napi 500 stone. ( a fasom birja már követni a sok változtatást)
  • Hunor1
    #8599
    jajj bazdmeg! meg akarnám építeni az első ( Lynx) hajómat ezen a test szerveren, de nem tudom mert még kell hozzá 56 (!!!!!) provision :((( a kurva anyjukat tényleg már! ( szóval egy nyomorult lynxhez kéne halásznom 100 fish meat-et és 10 sót ( amit ritkán dobál ugye) kb. órákat hajókázhatok halászgatva .. :((( egy szaros lynxre .
  • Hunor1
    #8598
    az biztos .

    mostanra jutottam el a hajógyárhoz 1 level
    ez még nem tragikus: 100K + 500 oak log
    de már a bővítés a 2. szintre: 500K + 1000 oak log + 1000 iron fitting + 500 stone block !
    ( egy 2. szintű kőbánya is csak NAPI ( 24óra IRL) 80 követ produkál ! )