8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • a.carkey
    #5877
    "Wednesday Morning Downtime: We will be publishing a hotfix during Wednesday morning’s maintenance window of 1:30am-5:00am Pacific / 9.30am-1.00pm British Summer Time. This fix will resolve the challenges reported by our customers related to port battles. We will share additional information throughout the hotfix process. We apologize for the inconvenience and thank you for your patience while we worked to remedy this issue."

    Nem tudom mit "pecselnek" a pbken, de ha nightflipeket, akkor röhögni fogok ... :D
  • Snipa
    #5876
    egyszerre?

    inkabb egymasutan... nekem 1 perc volt a 2 atvitele!
    ;)

    ahogy olvasom infokat hetvegere atjonnek franciak szal onnantol kezdve mehetnek a pb-k, mondjuk ott voltunk campachenel de a PB be nem megyunk, akkor egybol kiutalnanak minket az origi Antiguasok...

    szerintem csak a spanyolok egyszeruen megorultek, hogy hirtelen milyen sokan lettek azt egybol tamadtak :)
  • a.carkey
    #5875
    Hány karit lehet átvinni egyszerre?
  • Torzonborz
    #5874
    gyere Te is . bakker itt most annyian vannak mint induláskor robertsen.
  • a.carkey
    #5873
    Léptetek már Sisal ügyében? Gondolom már piros. :D
  • Burca
    #5872
    Crimson Blade egy resze mar atjott :P
  • a.carkey
    #5871
    A britek is rájöttek, hogy elcseszték. Az egyik manó már vissza akarja adni a spanyoloknak Puerto del Principet. :D

    Egyék meg amit főztek! :D
    Marad a sok marha brit és a sok IWin gombos kalóz. A britek nem harcolnak velük, úgyhogy jó kis csaták várhatóak:

    24 brit vs 5-6 francia (alap visszavonulás)
    24 brit vs 7-8 spanyol (alap visszavonulás)
    1-2 brit vs 24 kalóz (a britek nem csatáznak a kalózokkal mert elveszik a hajóikat, alap visszavonulás)

    Jó kilátások nekik!
  • a.carkey
    #5870
    Mondom, hogy politikus lett. :D
  • Bandras DaSilva #5869
    pénzt keresek:))...munkát váltottam és itt nincs nyári szünet:))
  • Burca
    #5868
    Mit cisnalsz ahelyett hogy a tanarok bekes nyari piheneset toltened ?:)
  • Bandras DaSilva #5867
    A 7 végéig biztos nem megyek mert kb semmi időm sincs. örülök, ha a klienst le tudom szedni..még azt is meg kell keresnem...majd beköszönök ha minden megy.
  • Burca
    #5866
    Bandras ? Cimbi? Leo? Porogjetek Anitguara hogy aztan jo elsullyedjunk :)
  • a.carkey
    #5865
    Aranyos lett ez a cím rendszer. :D
  • a.carkey
    #5864
    Most, hogy betették a címeket, azért kiváncsi vagyok, hogy kapok-e az ftmmel az Invincibleért és a Valiantért legalább egy "Master Shipbuilder" címet ... :D ... ha már XP-ben egy Invincible 55xp volt. :)
  • a.carkey
    #5863
    Bent ülök egy küldiben. Remélem nem kezdenek el lőni a hajók. :D
  • Burca
    #5862
    Ugyis raér az ember mig ujra elinditjak a servereket szal nemtom hova siettek:D
  • Torzonborz
    #5861
    ez miez ? nem gyün be.

    a peccser meg tényleg bazi lassú 40-50 k-val csorog lefelé :/
  • a.carkey
    #5860
    Nekem nem.

    +Nem mindig olvasom a fórumot.
    Ráadásul a launchpadnál amúgy csak a hétvégi anyag szerepelt.
  • a.carkey
    #5859
    Ez nem lesz jó? :D
  • Torzonborz
    #5858
    ööö nekem jött system message de a hivatalos oldalra is ki van írva .
  • a.carkey
    #5857
    De, hogy mit peccsel ez szar január óta pár megát akár egy óráig is, hát nem tudom.
  • a.carkey
    #5856
    Megy fel az 1.6. Remélem egy bizonyos küldihez nem nyúltak hozzá ...

    Amúgy be is kaphatják, mert kurvára nem írták ki, hogy jön az 1.6, és system mess sem jött. egyszerűen ültem bent, erre levágta a szervereket, most meg peccseli az 1.6ot. :) ÉRdekes állatfajta ez az FLS, az tuti.
  • Snipa
    #5855
    a robertsen a 3 legutolso pvpm ezek voltak:

    cda 2(Myrmidon, Mignone) vs brit 4 (2 Hercules sleek, 2 hermes)
    cda 6 (2Hherc, 1 Myrmidon, 1 Mignone, 2 Hecules sleek) vs 4 brit(1 Raa MC, 2 Hercules sleek, 1 Hherc) + 12brit npcs :-))) jo csata volt hehe
    cda 6(3Hherc, 1 valiant, 1 Raa MC, 1 Reason) vs 5 pirates (Arcadia, 2 PHerc, 2 MC Herc)

    egyebkent a Raa MC egesz jo kis hajo! :-)))

    amikor el diablo visszajot, aznap probaltuk flippelni belizet jottek britek kalozok, lett egy csomo pvp es pl. el diabloek buktak 2 invit! :)

    ami teny robertsen tele volt/vab pvp hermeses angolokkal! hogy szetrantsak kalozokat...
  • Jockey
    #5854
    és a 6v6 megint ilyen hurkalé minervákkal? vagy még mindig életben van az, hogy SOL aki nem tudsz csatába keveredni mert mindenki fosik ellenük kiállni?
    sehol nem akarok szellemeket, kergetni, ezért kérdezem mi zu. Azért nem fogok befizetni, hogy jöjjön 4 kalóz és vagy széptkapnak vagy elszaladnak és sosem érjük utol őket, vagy hogy 4órát hajózgassak azét, hogy elhulljon 2 solo 50es..
  • Torzonborz
    #5853
    na már meg is volt transfer...ez elég gyors. legalább ez pozitív :D
    hirtelen azt se tudom mi merre annyira elszoktam tőle. az új skilleket is felvettem de még tesztelni kell majd mi mire/mennyire jó.
    régi ventrire jöttök majd vagy Cda-nak van ts ?
  • Snipa
    #5852
    felhuzni egy karit lvl 50 re kalozoknal?

    hat nekem az nem hianyzik! egyebkent nem szellem szerver, ahogy olvasom tegnap 4 6v6 ot nyomtak cda-sok britekkel!

    Lera ha fenn voltal lehet lattal errol infot! ;)
  • Burca
    #5851
    Jockey kergetheted a szellemeket robertsen is akar :P
    De ha imba kalozozni akar mindenki akkor rackhamen poroghet egy olyan project is :P
  • Snipa
    #5850
    lol... :)
  • Snipa
    #5849
    szvsz nincs ertelme LC-t feltamasztani amig 3-4 emberke bohockodik benne. ;)

    Duu ha etjottel antiguara gyere te is Cda ba!
  • Burca
    #5848
    Ha tudnad hogy 2ig toltam mert meguntam a Los Ironside vadaszatot...! :)
  • Jockey
    #5847
    maradtatok spanyolok?
    miért nem imba kalózoknál rerolloltatok új karikkal?
    Semmit nem érek a nyomi privateremmel, egy fos az a kari, és kergethetem a szellemeket az USA- szerveren?
    hát nemtom..
  • Snipa
    #5846
    Csak megjegyzem tegnap Lera 5 perc mulva mar a "woes" ban volt!

    Errol ennyit... :-)
  • Burca
    #5845
    Nalad jobban senki sem tud sirni! :P
    Jo lesz ez erzem:) Megyunk par kort majd, nem talalunk ellenfelet, sirunk egyet. Szidjuk majd picit AoCot is 2 npc kaloz berantas kozott stb :)
    Jo lenne jonnenek a tobbiek is es akkor erdemes lenne LosConqot feltamasztani, de addig atlantisos leszek asszem
  • Snipa
    #5844
    Aze eleg vicces volt, epp a bucsuparty kezdodott havannan a dockon...
    Nezem ki a faszom olelget... Hat nem a Lera? :) lol

    Mondom jokor josz epp a transfer gombon allok! :-)))

    Szal atmentunk, atjott RL is! Beirt Cda forumba egy angol, hogy sajnaljak hogy atmentunk, ok sosem voltak nightflipperek mivel europaiak. Es most epp azon gondolkoznak, hogy ok is atjonnek!

    Vegulis a robertsen mar lankaszto volt, hogy amint valaki nyert 1-2 csatat britek ellen akkor jottek a nightflippek. Mar reg meg kellett volna lepni a transfert... Nem veszitettunk volna semmit!
  • Torzonborz
    #5843
    najó transfereltem de vazz Lera ha beszopjuk Te fogod kisírni nekem is a visszamozgatást :P
  • Burca
    #5842
    Ah siman lehet ticketet irsz , sirs stb. Ahogy valahol irtak :) Minden jatekos abbahagyasaval ki kell rugjanak egy GM-et szoval tuti megcsinaljak:D
  • Torzonborz
    #5841
    azon az oldalon azt írják hogy 1 karit egyszer lehet transferelni. szóval ha nem jön be akkor szopás van.
  • Torzonborz
    #5840
    még sehová se léptem be , egyelőre LCben vagyok.
  • Burca
    #5839
    Penzes transfer nincs is :P
    Atlantisos de ha osszejovunk akkor poroghetne Los Conq.
    Hat en hirtelen felindulasbol atmentem Antiguara. Igazabol mar akkor at kellett volna mennunk valahova amikor eloszor szobajott :P
    Vagy uj karit kellett volna kezdeni tenyleg es porgetni a nightflippeket egy US serveren. Szarabb nem lehet itt sem Antiguan mint a Robertsen sztem :) Legrosszabb esetben hajnalban lesz az osszes csata mint ott :P
  • a.carkey
    #5838
    Jól gondoljátok meg, mert utána már pénzes lesz a visszaút. :D

    Alakítottál új guildet, vagy te is atlantisos lettél?