8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • a.carkey
    #6037
    Már nincs Santo Domingo. :D
  • Fritz Von...
    #6036
    Jaja, a több kari mindig jó. Többet lehet Santo Domingozni. :)
  • a.carkey
    #6035
    Most kezdem átlátni magam azon, hogy mit jelent a több kari. :) Akkora káosz volt nálam úgy két hétig. De most már oké. Lassan legyártom az első Minerva MCt, és jöhet a privi.
  • Snipa
    #6034
    ahham! ;-)
  • Torzonborz
    #6033
    Snipa este leszel ? Ha igen mehetne majd egy kis pvp :D
  • Snipa
    #6032
    Persze, hogy megmaradtak :) ugy elhuztam a csikot san juanba mint a huzat! :-))) Leo segitsegevel teljesen speedre van huzva MC minervam... Siman eltipliztem!
  • a.carkey
    #6031
    Azért azt nem hittem volna, hogy a Bermuda Trader's Sloop lassabb OSen, mint a Otter Skuda fallback ...
  • a.carkey
    #6030
    Végül megmaradt a deed vagy közvetlenül utána te is csobbantál? :D
  • Snipa
    #6029
    hehe, tegnap olyan "szerencsetlen" voltam, hogy "véletlenül" behúztam egy angolt... Tenyleg veletlen volt mert automatan hagytam engage-t :)
    En MC Minerva, ő sima minerva.

    Probalt menekulni de megszivta és lootoltam tőle 1 Raa Mc-t meg egy Mercy-t. :) Ki az az idiota/szerencsetlen, aki beleszaggat pvp-be mikozben ket ship deed ott figyel a rakterben???? :-) Mikor kijottem ott vartak ram a haverjai :))) szerintem szembeszel miatt nem tudtak idoben odaerni ;-)
  • a.carkey
    #6028
    Ti be tudtok lépni ebbe a szarba?

    Nálam bejön a launcher, és nem csinál semmit. Updatere, fullscanre kattintva összeomlik.
  • Beni521
    #6027
  • Fritz Von...
    #6026
    Látom élénkült egy kicsit a topic... :)
  • Frekazoid
    #6025
    haha ez jo vicc, majd pont egy ismeretlennek fog az ember adni kulcsot, amiert fizetett, ha jatszani akarsz vedd meg teis.
  • Torzonborz
    #6024
    max buddy key-t ha van még valakinek.
  • Weedo
    #6023
    nem adna valaki kőlcsön játék kulcsot ha szépen + kérném?
  • Torzonborz
    #6022
    station accountot kell csinálni érvényes PotBS kulccsal scak utána tudsz belépni.
  • Frekazoid
    #6021
    ah ugyes vagyok, elirtam a sajat karakterem nevet... Janet el Moro
  • Frekazoid
    #6020
    Ez egy havidijas jatek, kell hozza activation kod is, ezert kell megrendelni a cuccot, namost azt nemtudom, ha lehuzod a jatekot valahonnet es csak siman csinalsz egy accot es azt meg feltoltod egy feltolto kartyaval ugy muxik e... de gondolom nem, de dunno, en most kezdtem kb 3 oraja :P eredeti jatekkal
  • Weedo
    #6019
    Hello!
    Tudna nekem segíteni valaki?
    most szedtem le a játékot és nem tudok belépni tudna valaki segíteni,hogy mit kell leszedni vagy valami.
    Előre is köszi.
  • Frekazoid
    #6018
    na megvan mar a karakterem: Janet le Moro ;]
  • Torzonborz
    #6017
    sajnos csak a launcheren keresztül lehet patchelni és igen ilyen bazi lassú :(
  • Frekazoid
    #6016
    1.6.34.1 a jelenlegi patch igaz? Lelehet ezt valahonnet tolteni, es manualisan felrakni? mert ennek a tetves jateknak a patch letoltoje felbasz idegileg, 1x szakadt a net, aztan elolrol kezdte az egeszet, hat hihetetlen.. es a 10 ora az 10 ora
  • Frekazoid
    #6015
    hat ez a patcher aztmondja nekem, hogy he te meg 10 ora, NOOOOOO :(
    Ezis a te hibad Torzonborz ;]
  • Frekazoid
    #6014
    jaja sikerult ;] Kozben mar ki is talaltam mileszek, spanyol privateer, a nev majd kiderul melyik nem foglalt, majd posztolom aztis, hogy mi lett.
  • Torzonborz
    #6013
    nna akkor csak sikerült belépni ha már peccsel :D
  • Frekazoid
    #6012
    na mindegy, mindenesetre koszonom a szives segitseged, es a gyors valaszt, es elnezest hogy ilyen baromsaggal floodoltam tele a forumot.
  • Frekazoid
    #6011
    hm, a Payment History-nal azt irja hogy: mai datum ugye, Amount/order 0.00USD meg alatta egy szam
  • Frekazoid
    #6010
    nah hat a bank kozben bezart, majd megtudom hetfon, de de de ez a patcher aztmondja nekem hogy meg 4 ora :(
  • Torzonborz
    #6009
    már nem emléxem. az évek óta meglévő station accountomhoz rendeltem hozzá PotBS-ot. ha von is le pénzt csak keveset kéne hogy megnézze valós kártya e , teljes havidíjat nem kéne.
  • Frekazoid
    #6008
    Na hat.. öö ize fizettem visa electronnal, de mindjart megnezem hogy vont e le, szerintem igen :/
  • Frekazoid
    #6007
    Ti hogy csinaltatok anno?
  • Torzonborz
    #6006
    elvileg meg kell adni bankkari számot is de nem von le pénzt.
  • Frekazoid
    #6005
    hm most vettem eszre, hogy szerepel a doboz elejen, hogy "30-day subscription included" namost jar egy plusz kartya hozza, vagy az activation code egyben a 30 nap?
  • Frekazoid
    #6004
    Na sziasztok megint.
    Megvan a jatek, felraktam, patchelt is valamit, lecrealtam az accountomat, beirtam az activation kodot a "pirates of the burning sea" -hoz, es azt mondja hogy ninc subscriptionom, de figyeltem, hogy az original activation date az 15 August 2008. tehat en aktivaltam, de nincs rajta subscription, namost akkor hogyvanez? nemadnak 1 honapot?
  • Torzonborz
    #6003
    már nem kell köffi :) tegnap 50k-ért megvettem a receptet és le is passzoltam Leo-nak szóval hamarosan meglesz. piszok occsó volt mert elötte meg 120kért nem tudtam megvenni egy másikat. :D
  • a.carkey
    #6002
    Véletlenül tudok, de vigyetek minden alkatrészt Havanaba.
  • Burca
    #6001
    2 mezot kell kitoltened a nevnel de azokban is lehet space
  • Frekazoid
    #6000
    aha, hany karakter lehet max? meg lehet e benne szokoz, tehat adhatok neki teljes nevet, vagycsak ilyen "nicknevek" lehetnek?
    Csak azert kerdezem, mert akkor nekiallok agyalni az uton, mert ismerem magam 2 orat toltok a karaktervalaszto kepernyon a nev miatt :D
  • Burca
    #5999
    Nem kapsz egyeb nevet. Rangot lehet kapni mostmar kulonbozo szint es kuldetesek megcsinalasaval tehat ami nevet adsz az marad ugy ahogy van.
  • Frekazoid
    #5998
    aha, zsirsüti :)
    Hm, lenne kerdesem nevvel kapcsolatosan, van a jatekban valami jelzo rendszer, tehat hogy igy kaphatsz a kesobbiek soran valami becenevet? vagy rohangalnak alapbol olyan nevu emberek, mint pl: Blackbeard, Bluebard, Scarface vagy hasonlo :)