8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Snipa
    #6117
    hat igen mar reg be kellett volna tamadnunk nekik greenvillet!
    akkor azzal foglalkoztak volna, hogy megvedjek...
  • a.carkey
    #6116
    Campechet megint betették hajnalban a franciák csatába ...
  • a.carkey
    #6115
    Hmmm. Majd legközelebb. Caracasba. :D
  • Burca
    #6114
    :(
    Hat valtozo de annyival be kellett volna kerulnod plane hogy az elsobe nem jutottal be mert akkor no a general contention pontod ami noveli az eselyed. Azt olvastam durvan nyertunk Maracaibonal, sajna lekestem Nassaut. Milyen hajoval mentel volna?

    Vicces hogy ami regen az volt hogy "heavy delis and 4th rates plz" most mar igy megkertek az embereket hogy bundleos hajo alatt ne fogadjak el az inviteot :)
  • a.carkey
    #6113
    Na fasza. Felkeltem 5kor. Maracaiboban volt 1287 pontom, Nassauban 981. Invite se jött ... Hány pont kell ezen a kurva Antiguan a battle invitehoz???
  • a.carkey
    #6112
    Számold össze hányszor voltam online a csataidőpontokban este 9, 10, 11, éjjel 1,2,3,4, hajnal 5, reggel 6,7 környékén! Ha ettől eltért, mindig voltam ha volt pontom. Robertsen ez ált úgy nézett ki, hogy voltunk 10-14en, máskor 3-6an 24 ellen. Roppant nagy élvezet volt. Antiguán volt, hogy 907 ponttal sem kerültem be egy kora reggeli csatába, de ennél több pontszámmal is előfordult, hogy délutániba sem fértem be. A legkiábrándítóbb 1x az volt, hogy éjfél után 45 percel kezdődőhöz fennmaradtam, 3211 pontom volt, és nem kerültem be. Na ezért nem foglalkozom ezzel sokat. A mostani kérdés is a kép miatt volt ...
  • Burca
    #6111
    Miert te mesz?:) Nem sok csataban lattalak ;-)
    De amugy persze mindenhova megyek akar 2nd rattel is ! :)
  • a.carkey
    #6110
    Jöttök a Maracaibo csatába?


  • Torzonborz
    #6109
    nem mondtam hogy öledbe esik. írtam hogy mivel jön. de az nem direkte farm.
  • Burca
    #6108
    Akkor miert nem EQ2ozol ?:P

    Persze renown majd igy az oledbe esik mindig mikor belepsz ;-)

    Mind1 majd Hello Kitty online!
  • a.carkey
    #6107
    Azért, hogy mondjuk legyen egy carabineod, ahhoz nem volt szükség 1 óra farmra. Az SWG is akkor szállt el, amikor a pearlek és a holocronok létfontosságúak lettek ...
  • a.carkey
    #6106
    Ja, de azért nem az volt mint itt.
  • Torzonborz
    #6105
    a monoton pénz farmmal van bajom. most itt ez van ha akarsz valamit. ez a lehető legrosszabb. WHo-ban max renown-t kell "farmolni" majd de az pq/scenario/pvp-el úgyis jön (elvileg :D ).

    azért SWGben sem ártott missionket ismételni orrvérzésig ha akartál sok pénzt.
  • a.carkey
    #6104
    "Skills, not levels. Tired of the level treadmill, where you have to kill 10,000 rats before you stop being a loser? We don’t do levels. Instead we have an extensive skill list with numerous specializations for you to explore. Skills are measured both on knowledge and practice. You’ll need a combination of book learning and hard use to master the highest specializations in the game." (Rev the Dev)
  • a.carkey
    #6103
    Itt is azt ígérték, és mi lett belőle?
  • a.carkey
    #6102
    Az SWGben sem a farm volt a lényeg. :D
  • Fritz Von...
    #6101
    Everquest 2-ben van annyi content, hogy nem a farm a lényeg! :) Ezen kívül mindegyik más tényleg farm.
    Na majd az SG Worlds! :)
  • Burca
    #6100
    Sisalba jol kikaptak ja de Campacheba nem vesztettunk semmit igaz nagyon durvan jobb hajoink voltak.

    Duu mutass egy mmo-t ahol nem kell farmolni:P Ezzel toljak ki a contentet. Bar majd whoba tuti nem kell legalabbis azt igertek ugye?:P
  • a.carkey
    #6099
    Sisalban meg ez?

    Spanish Losses.(Confirmed kills) - 17+/24

    2 Triumphants
    1 Trinity
    1 MC Herc
    1 Courrone
    2 Archelons
    2-3 Reasons
    1 Mordaunt, 1(?) Alexander
    1 Defiant
    1 MC Cap
    Multiple(?) Valiants
    Multiple Heavy Hercs

    Escaped Spanish Ships 3(?)/24

    1 Courrone,
    1 Cap MC
    1 Trinity.

    Total French Losses. 8/24
    2 Valiants
    1 Herc MC
    1 Reason
    1 Mont Blanc
    1 Alexander
    1 unidentified French ship.

    Vesztett közületek valaki bundlehajót?
  • a.carkey
    #6098
    Campecheben tényleg ez volt?

    Spanish
    - Nothing

    French
    - 1 Couronne
    - 5-6 frigates and 4th rate (sleek mordaunt&alex)
  • a.carkey
    #6097
    Én tudom, ezért is volt jó az SWG ..., de itt sanszod nincs jó hajóra, ha nem farmolsz. A bétában fogtad, és 900kért megvetted az Invinciblet, max. 1 milla, és az akkor költségár + 50%, kb. A 11.709 milla kurva sok pénz. :(
  • a.carkey
    #6096
    "L11folott kuldetesek leadasaert jar tobb xp"
    Oh de barmok ... Na ezt nem néztem volna ki belőlük ...
  • Torzonborz
    #6095
    én eleve nem akarok pénzt farmolni. nem is csináltam . ez az ami megöl 1 mmo-t.
  • Burca
    #6094
    Lehet sok a 8 bundle de masra ugyse tudod kolteni a penzt :P Es azert a PBs skirmish grp se mind1 hogy MC herc-ekbol vagy hh-bol all.

    L11folott kuldetesek leadasaert jar tobb xp.

    Vicces volt a campache-i csata hogy igy harangoztak be hogy : ha nem legalabb 8bundleos hajoban ulsz akkor passolj plz :) Ennek ellenere porgott egy lvl 44es LosLobosos srac persze raaMCvel de szerencsere elfert.
  • a.carkey
    #6093
    Van egy jó skillje, a jugular, ami arm. damage reductiont csökkenti lövésenként. Na ez még egy hatalmas dolog a privinél.

    Armor Damage Reduction, All -2%
    Ship Acceleration -1%
    Reload Rate -1%
  • Torzonborz
    #6092
    Igen papír a 1st /2nd class shipek ellen de gyorsabb és lazán kimanőverezi. Archelon/MC Herc. keverék kéne és 22es lövegek mindenképpen mert ezeket a nagy monstréket azokkal lehet igazán jól osztani.
    Majd ha a priv. is tud hajót foglalni talán benézek. Talán.
  • a.carkey
    #6091
    MC Hercet néztem én is, de szerintem, amit ad teljesítményre, az egy 700ks PHerc teljesítménye alatt mozog, és ezáltal a 8 bundle kurva sok bele. Tegnap este, mikor húztam a kicsiket, akkor jött elő az, hogy végül is mindegy mivel jössz, mert ahol kockáztatnál egy 8 bundles hajót, az a PB, de ott meg papír bármi egy 2nd rate Triumphant ellen is, az Invinciblet már nem is mondom.
    A Priviben a signal skilljeit és a speedre, turnre, védelemre adó baromságait bírom a legjobban. A turningje valami ultrabrutál. Az Invincimmel 4.9, 5.1 a fast turningem, szóval kész, totál szar, míg ugyanez a Privvel egy monster hajóval is 16-21 körül van skillekel. :( Ha a privi is tud majd foglalni hajót, akkor lesz ez a játék tényleg fun. De jelenleg szenvedés van, mert mindenki hajóra grindeli a pénzt. :(
    A bétában 1 milla tökéletesen elég volt mindenre. OSen öltél, és 2, 2.5k bejött hajónként, plusz a loot. Szóval jó pénz volt és nem unatkoztál. L50ig összehoztad az Invincible árát. Közben piros körök keletkeztek, és nem volt boring farm. Most meg? Pont az ellentetje. Katasztrófa. Ráadásul, vagy bugos, vagy átverés az egész L11 után több az XP móka. Tegnap a kicsik nem hogy többet, de kevesebb XPt kaptak hajónként, mint anno! 160 volt 184 helyett ...
  • Torzonborz
    #6090
    MC Herc. árát kéne levinni 1 millára és a statokat jobban felvinni mint HV Herc.-ét. Némelyik ugyan jobb de a többség nem , fő vonzereje a 22 fontos lövegek de csak amiatt marhára nem éri meg. Az Archelon marha jó lenne mert elég masszívnak tűnik csak zsenge a 16fontos és ahogy mondtad a 125 MoV is sok.
  • a.carkey
    #6089
    Kb. így jó, ami lett (és várható volt), mármint, hogy nem Campeche esett el. Most húzom a coppert és a zink kivételével tul. képp a húzós árú anyagok majdnem megvannak a következő 23 bundlehoz. Aztán, hogy most mi lesz belőle, azt még eldöntöm, TC megépítem az MC Couronnet, de első blikkre sokallom a 400k+3.6milla klick költséget és a 16 bundlet (+az apró). Akkor inkább egy Prince. Kár hogy a privateernek nincs igazán jó nagyhajója, mert imádom ezt a klasst. Baromi élvezetes vele játszani. Tök feelinges az egész. :D Csak nincs hajója, kivétel az Archelon és a Trinidad ami igazán jó, de azt mindenki használhatja, és 125 MoV kicsit zúzós értük. :(
  • Snipa
    #6088
    most a spanyoloknak kene bezuzni franciak kezdo portjait!
  • a.carkey
    #6087
    Nem tudom, de vagy ott, vagy Bridgetownban kempel a nép. Ezek a fejős tehenek. Meg persze a már említett két küldi. Szerintem a Sisalos OneMove tökéletesen megfelel a célnak. A Bridgetownoshoz úgyis állandóan group kell, úgy meg tökéletesen jó soloban a OneMove is.

    Szerintem a Santiagos HoT küldi is jó pénzesfajta, bár itt védeni kell a hajókat, mint a Woesnál, csak mégse olyan szemét nehéz és ezek is L50esek.

    Mellesleg, a Woesal betett két perces baromság - ez a két perc szerű volt a bétaban is, csak akkor alapból kidobott - most már teljesen ügyefogyottá vált, mert most is grindelnek, csak most máshol. Úgyhogy ki lehetne venni, mert ezzel a briteknek kedveznek csak. Tök nevetséges, hogy olyan küldi a legjobb küldi, amelynek repujával más alapból mínuszból indul. Azért se az Inkvizíció, sem a HoT nem ment senkinek feleslegesen mínuszba, ha éppen nem akarta az ember, szóval ez valahogy diszkrimináció, valahogy ...
  • Burca
    #6086
    union jacked sajna kesz asszem

    EIC repum meg -4kn van szoval azt nincs kedvem nagyon felvinni +2500ra

    oranjestados milyen? az csak -1600 :)
  • Snipa
    #6085
    hehe akkor nem man hanem one :)))

    lol

  • a.carkey
    #6084
    De ha unjátok:

    Justonemoretime-Bridgetown (rep east india company esteemed)
    UnionJacked-SanJuan (rep spanish house of trade esteemed)
    Goldeneggs-Oranjestad (rep dutch west india esteemed)
  • a.carkey
    #6083
    A Sisalos küldik közül a "RejectingtheWord", az 7 hajó 1 rohangálással 3-4 perc+1.5 perc a rohangálással, az 5.5 perc, valamint a "OneMoveAhead" (egybeírtam, ne dobja fel a google ha beírják) az 12 hajó 8.5 perc alatt, de igazán gyorsan csak 2nd rate felett lehet megcsinálni egy damagere expelt hajóval. De szerintem a RejectingTW az jobb, mert ugya rohangálni kell, de időben jobban jön ki az ember és nincs életveszélyben a colossalja.
    De tény, hogy a brit kereskedős küldi a legjobb, ha farmolni akarsz, de időben jobban jön ki az ember a RejectingTWel.

    Szerintem ...
  • Snipa
    #6082
    nem woes :)))
  • Snipa
    #6081
    a rohangalos utan jon...

    valami "...man..." van a kuldi neveben
  • Burca
    #6080
    Aham :)

    Az a follow upja a rohangalosnak vagy hogy van ez?:D
  • Snipa
    #6079
    jaja sisalosnal valaszd amelyiknel nem kell rohangalni...

    Thomas Baines :) akit elkaptunk mikor beugrott pvp be sd kornyeken valami?
  • Burca
    #6078
    Sisalos kuldik hogy vannak?
    Van egy ami miatt SJ-ba kell rohangalni a masik meg csak Sisal?

    Btw map1be sose gondoltam volna hogy en valaha Thomas Bainessel es Lewis Stokessal egy csapatba fogok pvpzni :)