8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • MarkBlade
    #8718
    Az a baj hogy központilag nem működik a kapcsoló :( Tudsz képet lőni hogy néz ki nálad?
  • Paladin
    #8717
    A style kapcsolót nem lehetne megreparálni? Utálom, hogy nincs fent "forum" link :)
  • Torzonborz
    #8716
    Azt se tudom már mikor léptem be utoljára, de asszem még én is angol vagyok...talán :D
  • gstup
    #8715
    Én a napokban léptem be újra,hosszú idő után. Brit oldalon van a karakterem Silvermarten néven. Ha megvan még a magyar klán akkor
    légy szíves vegyetek vissza. Köszönöm!
  • Hunor1
    #8714
    Tudom te régi burning sea-player vagy. de miért beszélsz többes számban ? hányan vagytok ?
  • Hunor1
    #8713
    klánok ?? :)))) hát egy igazi volt csak . de a mi klánunk is szétfutott, mert voltak akik átmentek a kalóz, majd a porosz oldalra (mert remélték hogy ott nagyobb PVP mozgás lesz) a klán másik fele maradt az angol oldalon . egyelőre a hivatalos fórumot olvasgatva sok a kritika, az állandó változtatások miatt, le is esett a játékosok száma már 200 alá is! :( amikor még a holland oldalon voltunk akkor még elérte a 2ezret is néha, szóval volt pezsgés .
  • Kurfürst
    #8712
    Hahó! Decemberi akcióban megvettük a NA-t, egyelőre nagyon tetszik a hiányosságok ellenére is. Visszaolvasgatás után porosz oldalon kezdtük, jelenleg Shroud Clay, George Town, Puerto Escondido környékén bohóckodunk.

    Reméltük, hátha előkerülnek még más magyarok is, de sajna eggyel sem találkoztam egyelőre. Vannak még rajtunk kívül más aktív magyar játékosok, esetleg magyar / K-európai klánok?
  • MarkBlade
    #8711
    Jah.. bár inkább a hajós játék hiánya fáj mint a 15k. Bár ezeket az ilyen cégektől vissza kellene szedni!
  • sakkay
    #8710
    Hát erre rábaxtunk akkor.
  • Hunor1
    #8709
    behalt sajnos. soha nem lesz ez "kész" , nem fog felfutni a játék már. kár érte. benéztem én is, de kis bohóckodás után kiléptem ... :(
  • Paladin
    #8708
    Én most épp nézegetem egy kicsit. Végre van szép ui :)
  • sakkay
    #8707
    Nagy a csend.. behalt? Mi a helyzet?
  • Hunor1
    #8706
    ok, jó játékot ! :)
  • malystryx3
    #8705
    Köszönöm szépen, akkor az angolok jók lesznek, amúgy is szeretek gyűjtögetni, elveszni a fejlesztős részletekben :)
  • Hunor1
    #8704
    Angoloknál az az előny, hogy Jamaicán megtalálható az összes alap anyag ami kell . jó nincsenek extrák de amúgy van minden.
  • malystryx3
    #8703
    Hát köszönöm szépen, akkor majd egyelőre azt választom ami éppen megtetszik, aztán ha visszajöttök majd sokan, akkor átmegyek oda.
  • Hunor1
    #8702
    hát a wipe után átmentünk az Angol oldalra, gondolva hogy ott nagyobbak a lehetőségek. csak aztán szépen elhagyták az angolokat a nagyobb klánok. ebből adódóan az angolokat ütötték vágták mindenhol . a mi klánunkból is elmentek páran a kalóz oldalra, mert ott több PvP-t reméltek. De ahogy látom most a Poroszoknál vannak. ( de nem tudom milyen aktivitással)
  • malystryx3
    #8701
    Szia, köszönöm a választ, gondoltam hogy nincs nagy aktivitás, jómagam is egyelőre a tapasztalat hiányában majd ismerkedem vele, gondolom van pve rész is ahogy régebben olvastam a topikot. Ott majd elleszek. :) A hajók iránt nagy a szerelem, még ha kukázzák is a játékot, a látványuk is bőven elég nekem :) Ha meg később mégis odavágnak a fejlesztéseknek, akkorra meglesz a játék és visszajönnek a régi játékosok. Olvastam hogy azért eléggé szétszéledt a társaság, melyik nemzettel járok a legjobban ahol szép számmal vagytok?
  • Hunor1
    #8700
    Szia. a játék megérne annyit, de sajnos a társaság már csak hébe-hóba lép be a játékba. azt is rendszertelenül ahogy látom. szóval közös akciókról mostanában nem beszélhetünk, és sajnos már nem is lesz jobb .
  • malystryx3
    #8699
    Szép jó reggel Urak!

    Nem tudom hogy mennyien játszotok még ezzel a játékkal, nekem biztosan nincsen rá mostanában időm, de most summer sale van a steam-en, majd' 15 euróért, sztem meg kellene vegyem, ennyit gondolom megér. Van még játékosállomány, vagy inkább ne szenvedjek vele? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
  • Hunor1
    #8698
    szia!. a sea of thievesben azért sok az avatar akció. itt SEMMI nem lesz ebből. sajnos még a boarding is csak egy rövid videobejátszás és annyi.
  • Kata
    #8697
    És olyan is marad a készítők nyilatkozatai alapján, a pörgős akció érdekében. Valójában egy jobb grafikájú Sea of Thieves, és pontosan az AC-ból vették ki a hajózós részt egy külön játékba (Ubisoft).
  • Hunor1
    #8696
    trailere:

  • Hunor1
    #8695
    szerintetek? egyelőre nagyon mozi szerű ,árkádos . Leginkább AC Black Flag klón feltuningolva . Azért majd kipróbálom biztos :)
  • Hunor1
    #8694
    oks, találkozunk még :) A skull&bonesról mi a véleményed ? (tudom kicsit árkád, de látványos)
  • Jockey
    #8693
    nekem mostanság nem sok időm van pc-re...mobilon meg ilyen komplex kereskedelemmel, portfoglalással, ship fejlesztéssel és pimp-l, group questekkel, még nem találkoztam
  • Hunor1
    #8692
    köszi. egyelőre Total War-ozom az új résszel. no meg nekem nem jönnek be a telós játékok.
  • Jockey
    #8691
    akiit érdekel portugal oldalon (underdog) Renegades klánba megtalál (én alapítottam)
  • Jockey
    #8690
    Tudom kicsit más, de az új favorit nálam:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.g48ena.oasisgames

    Meglepően komplex és fun
  • Hunor1
    #8689
    Hali, sajnos a klán jelenleg nem túl aktív . 4-5 ember szokott be be lépegetni, de szerintem nem összehangoltan . a legaktívabb PVP- sek ( 3 fő) meg átment a kalózokhoz az akciózás miatt . valszeg a végleges megjelenéskor várható hogy többen visszanéznek majd . Jelenleg ez van,
    no meg a Kingdom Come : Deliverance ! aztán meg a Bannerlord... hát nem lesz egyszerű :))
  • gstup
    #8688
    Sziasztok,van még működő magyar klán?Nem igazán vagyok aktív,de ha hébe-hóba felnéznék jó lenne magyarokkal menni.Ha ez elfogadható a klán számára is akkor várom az információt!Előre is köszönöm!
  • Hunor1
    #8687
    *Naval Action Legends Beta , bocsi.
  • Hunor1
    #8686
    Miért halna el ? Most látom hogy van már letölthető Naval Arena (beta)
  • gezmo
    #8685
    Azert remelem nem hal el teljesen a jatek es lassan visszaterhetunk...
  • Hunor1
    #8684
    egyszer biztosan :) csak az a baj hogy túl sokáig tart a fejlesztés , vég nélkül buhereálják a harc rendszert is . ki a franc játszik egy alfa játékkal évekig? természetes hogy nagy a lemorzsolódás . ebből következik hogy a maradék full expert (pvp-sek) egyszerűen ledarálják majd a visszatérőket, vagy az új játékosokat ha majd kiadják a kész játékot . alapjaiban van -szerintem- elbaszva a játék .mert csak és kizárólag a full pvp-s fazonokra van kitalálva . semmi érdekességet nem ad(hosszú távon)a szóló , rövidebb idővel rendelkező játékosok számára .

  • MarkBlade
    #8683
    Optimista vagy. Olyan ez is mint a Star citizen.. Szép jó,de mikor készül el?
  • Hunor1
    #8682
    az a baj hogy ha majd visszamegyünk amikor érdemes lesz, akkor előről kezdhetünk mindent . ja és PVP-re meg full noobok :((
  • gezmo
    #8681
    Valamit megint frissitettek most.
  • gezmo
    #8680
    frissites lesz az en reg nem loggoltam be...

    Utoljára szerkesztette: gezmo, 2018.01.11. 18:30:15
  • Califa
    #8679
    szervert váltani ???????