8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Bandras DaSilva #6237
    Azért még meg kell venni hiába töltötted le az ingyenes trialt.

    Az előfizetési díj meg sztem nem igazán sok szal nemtom, hogy jön ki a 80 dolcsi...lehet havi fizetést is választani...vagy mikor még én játszottam lehetett.
  • lordvico
    #6236
    Köszi a tanácsokat! Néztem az előfizetési rendszert, a havidíjon felül kiszámlázna 40 dolcsit a játékért, ezt nem értem, hiszen a 14 napos ingyen reg alatt letöltöttem. 80 dolcsira jönne ki a beugró.
  • Burca
    #6235
    NPC fightokban nem nagyon kell taktikazni. Ra tudod kuldeni a legenyseged az ellenseges kapitanyra aztan kb ennyi. PvPbe pedig arrol szol igazabol hogy ki oli meg az ellenfel legenyseget gyorsabban. A taktika pedig vivasi stilustol fuggoen valtozik. Dirty Figterek jo cuccokban nagyjabol annyit csinalnak hogy magukra huzzak az ellenfel legenyseget és 2 aoe skillel megolik :P Elegge legyozhetetlenek csak kell hozza a lvl50es Fortalanza gear.
  • Torzonborz
    #6234
    nyírd ki a kapitányt . röviden ez a lényeg :D no persze ha boardolsz akkor elötte nem árt levinni az ellenésges hajón a crew-t skillből vagy kartáccsal .
  • lordvico
    #6233
    :DDD remélem nem bántanának :)
    Még amúgy sem járok PvP vizeken, warehouse-os tutorialt meg claim prize tutorial küldetéseket csinálok. Volna egy kérdésem, legénységi harc állati kaotikusnak tűnik, a speckó dirty fightingok nem sokat érvényesülnek benne. Lehet ott valami különleges taktikát követni, vagy egy XP harc az egész?
  • Torzonborz
    #6232
    akkor max Snipáékat fogod látni ahogy a tenger fenekére küldenek :D
  • lordvico
    #6231
    Én brit privateer karaktert hoztam létre, jó lenne magyarokba ütközni.
  • Snipa
    #6230
    Talan kalozoknal vagy briteknel tobb magyar van...

  • Burca
    #6229
    Hali!

    En ugy emlekszem foleg bankkartyas fizetesi modok vannak. Kozossegi portal pedig kozosseg hianyaban nincs. Sajna korulbelul 5 magyar emberrol tudok aki meg mindig tolja Antigua-n :)
  • lordvico
    #6228
    Sziasztok!

    KIpróbáltam a burning seat a free reg időszak alatt és érdeklődnék olyantól aki előfizetett, milyen fizetési módokat fogadnak el? Paypal?
    Másrészt van valami burning sea hazai közösség vagy portál?
  • a.carkey
    #6227
    Nagyon komoly, hogy a spanyolok bevették a franciáktól Grenvillet és Cayot. :) A béta óta nem volt ilyen, szerintem ... :)
  • Torzonborz
    #6226
    egyébként kiegről tudtok vmit ? vhol azt írták hogy már készül.
  • Torzonborz
    #6225
    ja 8 hónappal ezelőtt jól jött volna :P
  • a.carkey
    #6224
    Amúgy nevetséges, mert ez a kikötőben átöltöztetem a karimat rész már a bétában is benne volt /customize, de nem úgy működött, ahogy, így kikapcsolták, a színösszekavarás után meg már vissza sem tették. De fasza, hogy újdonságként sütik el, pedig már az első megjelent videókban benne volt.
  • Burca
    #6223
    Nem kell a negativkodas ! Aki jatszik annak ez jol jon :)
  • Torzonborz
    #6222
    fantasztikus...
  • a.carkey
    #6221
    1.9

    Hercules (Pirate) Recipe: Lineship Bundles 2 -> 3
    Hercules (Mastercraft) Recipe: Lineship Bundles 8 -> 6

    Hehe ... :D

    PS:
    Reduced the Mark of Victory/Trade costs for almost all refits. Most MoV based refits now cost half as many marks.
  • Snipa
    #6220
    jah es megnyertuk az elso mapet :-)
    es keline antiguas "francia" szajat is elkenjuk :-))))
  • Burca
    #6219
    Hat CdAsok pvp reszlege elment Who-zni mi akkor atmentunk RLbe. Mondjuk azota vissza is jottek warhammerbol :P Mind1 igy legalabb RL is eletben maradt velunk mert ok is megcsappantak mi meg megkaptuk amire mindig is vagytunk pvpt, jo leadert stb. Igaz mostansag mindenki menekul elolunk... Tegnap 4en mentunk mar ki hatha ugy nekunk mernek jonni de igy 4-5 6fos csapat is elszaladt... Azt igerik a kalozok majd csataznak velunk ha kijon 1.9 es kicsit nerfelik a Damage Res-t a naval officernek :P
  • Torzonborz
    #6218
    na CdA-val mi történt ?
  • Burca
    #6217
    Antiguan vagy amugy?:)
    Páran csatlakoztunk Renegade Legionhoz, Lera el benigno, Don hernando jose pl.
  • Hamilton
    #6216
    Hát pedig erősen nem vagyok Guild tag....De végül is lényegtelen. Kérdésemre így is választ kaptam.
  • Burca
    #6215
    Nem hiszem hogy nagyon ki szoktak rakni embereket plane hogy kb senki se aktiv Los Conqbol :P
  • Hamilton
    #6214
    Sziasztok,

    Tegnap sikerült észre vennem, hogy 9.-én kaptam 14 napot ajándékba...Háát...kb 20 percet lógtam bent. A kérdésem az, hogy a Los Conquistadores megszűnt, vagy csak mint inaktív tag, ki lettem rakva?
  • Burca
    #6213
    http://www.burningsea.com/forums/showthread.php?t=42708


    Hm ki az a marokmarcsa?:)))
  • Fritz Von...
    #6212
    Abandoned..
  • Fritz Von...
    #6211
    Nemsokára jön az új rész, Pirates - City of abandonded ships címmel. Elvileg mindent átdolgoztak, és elég ígéretesnek tűnik!
  • Fritz Von...
    #6210
    Erről jut eszembe Bandras. Ha jót akarsz röhögni, kérdezd majd meg az öcsédet, hogy ki a magasabb. Te, vagy ő? :)))
  • gstup
    #6209
    Okés.Fával nem próbálkoztál még?Ha nem próbáld ki egyszer és utána nem tudod majd abbahagyni :D.
  • Snipa
    #6208
    meretarany: 1:225
  • Bandras DaSilva #6207
    ja, most warhammer online a fő játék...csak órás sorok vannak és közben megy egy kis pirates.

    Szal most potbs nem elsz egy jó darabig.
  • Snipa
    #6206
    hali,

    a modellem műanyag... a meretaranyt nem tudom most megmondani meloba vagyok, de majd otthon lecsekkolom:)

    Bandras: ahelyett, hogy jonnel potbs-be inkabb szabad idodben a regi pirates-el bohockodsz? ejjj, latom sikerult vegre elinnod az eszed! :)
    no para, en is uton vagyok! hamarosan talalkozunk az eszetlenek felhotlen tengeren! ;-)
  • Kata
    #6205
    Na srácok, milyen lett a játék tavasz óta?
  • Frekazoid
    #6204
    ja ezt elfelejtettem irni, mi 3 hajót vesztettünk, 1 1st rate-t (Prince) meg egy HH-t meg egy Defiance-t.
  • Frekazoid
    #6203
    A hajnali 5ös West End PB most ért véget, gyönyörű teljesítmény volt spanyol oldalrol, 1db francia logott meg 23-at Davy Joneshoz küldtünk... Heavy group volt spanyol oldalt, 6db 1st rate (5invi, 1prince) a 2nd rateket nem szamoltam ossze de abbol volt vagy 4-5 szintén, meg josok 3rd rate, meg 1 csapatnyi Herc MC.
    A békáknál nagy összevisszaság volt, olyan volt mint az agyaggalamblövészeten, na de mindenesetre én élveztem :) Najo viszont most dőlök lefele mert bekéne mászni előadásra ma még. Joccakát emberek.
  • Bandras DaSilva #6202
    Régebbről megpróbálhatnád a sea dogs 1-2-t.

    nekem speciel az 1 jobban bejött...bár az is igaz, hogy az már elég régi darab.

    A 2 nagyon szépen néz ki, a játékmenet is ok..de valahogy nekem nem volt az igazi.

    A pirates újabb kiadása (pár évvel ezelőtti) meg nem rossz, de egy kicsit furira vették benne a figurát...elég könnyed kis játék lett...azért el lehet vele szórakozni pár órát..nekem még mindig fent van a gépemen és ha nagyon nincs mit csinálnom akkor eljátszogatok vele 1-2 órát.
  • adammmmmmm
    #6201
    A sid meier's pirates nem valami meggyőző a videók alapján. Pirates of the Caribbean volt az amivel játszottam. Nekem egyépként jobban tetszenek ezek az rpg alapú játékok.
  • Bandras DaSilva #6200
    sid meier's pirates!:))
  • gstup
    #6199
    Szia!

    Mekkora méretarány?Fa vagy műanyag?

    Üdv
  • Frekazoid
    #6198
    Ja ami a lényeg, a hajocsata realtime fog zajlani, tehát nem egy calculator fogja kidobni a csata végeredményét mint eddig...
    u.i.: helyesirasomert elnezest, csak gepelek itt faradtan, ekezetek nelkul :P