8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Fritz Von...
    #6437
    Még mindig toljátok? Mesélj, mi van odabent? :)
  • Burca
    #6436
    Sajnos nem érünk rá ilyenekre annyi portcsatánk van ;-)
  • Fritz Von...
    #6435
    Akit érdekel, most jött ki a Paradox kiadásában az East India Company, egészen kellemes hajós-kereskedelmi stratégia, 3D-s hajócsatákkal. Tegnap óta azzal szórakozom. :)
  • gezmo
    #6434
    Dante Dakota nem én vagyok a nevem a játékban Moss trapper.
    Valaki mással találkoztál a minap...
  • PepeLopez
    #6433
    Hello!

    Tolja ezt valaki? Érdemes előfizetni? Vagy szar mint a többi mmo? :)
  • Snipa
    #6432
    jaja Roberts rulez... :-)

    ugy latom vegul mindenki a TiS ben kot ki! hehe
  • Frekazoid
    #6431
    uristen.. hajokat*
    reggel van meg :D
  • Frekazoid
    #6430
    Ah most nézem visszamentetek robertsre, az én spanyol privim még mindig antiguan dekkol. Spanyolok maradtatok még? Vagy van aki rerollolt más factionre? Mert most ujbol megjott a kedvem halyokat sullyeszteni ;]
    Meg Burca adjál már valami msn elérhetőséget pliz :)
  • Frekazoid
    #6429
    Sziasztok népek, hm ez kicsit nyugtalanító, hogy juli 1 óta nem írt ide senki :/
    Mivan veletek? Éltek még? Hol játszotok? Játszható már a játék?
  • Burca
    #6428
    Te vagy Dante Dakota ?:) Szep kis 3v6ot toltunk epp az elobb. Kar hogy csak 4et tudtunk elsullyeszteni :)
  • Fritz Von...
    #6427
    Danke. :)

    Bandras: gyere Everquest 2-zni. :)
  • Burca
    #6426
    szoni láncser! Ezzel lehet gyorsabb.
  • Torzonborz
    #6425
    nesze n00b :P
  • Bandras DaSilva #6424
    heh...lehet benézek én is...darkfallt mindenki abbahagyta...mekkora a kliens? nekem is le kell majd megint töltenem.
  • Fritz Von...
    #6423
    Tudsz dobni egy linket, ahonnan le tudom tölteni a klienst? Az már nincs meg nekem. Thx előre is. :)
  • Burca
    #6422
    Na mindenki szoljon mindenkinek aztan gyertek sullyedni egyik nap :)
  • Fritz Von...
    #6421
    Én se mentem sehova sem. :)
  • Burca
    #6420
    Én új karit csinaltam ott, Jose meg Leo meg visszavitte a navalját ja. Jo honapokat toltottunk Antiguan de aztan visszajott minden EU player robertsre egy ido utan.
  • Jockey
    #6419
    en at sem mentem us-re, tudtam felesleges..:p
  • Torzonborz
    #6418
    he ? visszamentetek robertse ? Oo
  • Burca
    #6417
    Csak majd transferalj vissza robertsre duu :)

    Hat van uj avcom rendszer. Valaki szereti valaki utalja. Vannak uj hajok, regieket kicsit atalakitottak. Van egy SOL amit mindenki tud hasznalni és mindenki tud Heavy hercbe es Sleekhercbe ulni. Kovi patchben vegre betesznek egy rendszert amivel ha pvpflagesen ulsz a port mellett akkor noveli a contentiont szoval jobb lesz a portflippeles stb most igy hirtelen ennyi :P jo lenne osszekapni regi bandat ha csak 1 napra is jokat sullyednenk :D
  • Fritz Von...
    #6416
    Jaja. Duu mondta, hogy van ez. Szerintem én is befigyelek majd valamikor a jövő héten. :)
    Még mindig pénzfarmról szól, vagy van benne tisztességesebb PvE is?
  • Torzonborz
    #6415
    nofene. na majd lehet besasolok . vmi újdonság ?
  • Burca
    #6414
    Minden régi account kapott 14 napot ingyen hogy megnezhessék mennyit változott a játék. Akkor indul a dolog amikor beléptek. Szóval feel free to join us ! :)
  • gezmo
    #6413
    A tiger mc jó ladik nekem is van egy, de nincs szebb annál mikor a gunboat-ról átugrál 5-6 vérszomjas tengerészem és lemészárolják a nőket és gyerekeket a másik hajón...
    Nem beszélve az árbóchoz kötözésről, na mindegy a noobok már csak ilyenek...
  • Burca
    #6412
    Nincsenek :P
  • Torzonborz
    #6411
    na mi az már itt is vannak csíterek vagy mi ? tiger mc meg jó ladik .
  • Burca
    #6410
    Ti tudjátok de sztem sokkal nagyobb móka mondjuk kimenni egy Tigre mc grppal es azzal tanulgatni a pvpt. Kb 14k penzt vesztes a 3 durabilityn :P
    Amugy meg kozelrol ki lehet tolni akkora dmget csalas nelkul. Miert gondoljak az emberek egybol hogy a masik csal aki legyozi oket?:)
  • gezmo
    #6409
    Üdv!
    Gondolom egy packet boat-tal volt. Ő 90%-ban ebben ül mivel nincs pénze pótolni az elveszett nagyobb hajóit pvp-be neki jó. A helyzet, hogy többnyire kis hajókkal nyomjuk olcsó/gazdaságos amúgy is kezdők vagyunk még...Vannak a másik oldalon igy is szép számban profi játékosok akik akár 1500-damaget is képesek lelőni a hajódról...Hogy hogyan arra sajnos még nem jöttünk rá, ha tegyük fel ez csalás nélkül lehetséges akkor nem is érdekel, mert nem korrekt... :)
  • Burca
    #6408
    Robertsen felhuztam megint egy spanyol navalt. Ma ossze is futottam Tesco Petyaval :P Mindig ilyen hajokban vagytok ?:)
  • Snipa
    #6407
    hehe de reg olvastam ezeket a neveket egymas mellett :)))
  • Torzonborz
    #6406
    Bandras , Jockey , Warbar meg Én .
  • Burca
    #6405
    bandras te meg ? warbar?:)
  • Torzonborz
    #6404
    elvagyunk . nem vagyunk túl sokan itt sem :( de fél LC már itt van :D
  • Burca
    #6403
    Tenyleg mivan veletek Darkfallba torzi ? Bejon nagyon vagy csak ugy elvagytok ?:) Kar hogy ilyen kevesen maradtunk Los Conqbol :P
  • Drachoo
    #6402
    Köszi! Játékban majd lehet megkereslek! :)
  • Burca
    #6401
    Lera el benigno
  • Drachoo
    #6400
    Burca: Milyen néven talállak meg az Antigua-n? Csinálok akkor én is egy spanyol karit és még lehet jön a haverom is.
  • Torzonborz
    #6399
    öhh na az fasza.
  • Burca
    #6398
    Nem tudok kiegrol egyelore. jonnek a patchek most pl majd lesz egy mindenki altal hasznalhato SOL is majd :P