8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Fritz Von...
    #6557
    Elvileg most Duu, Warbar, Lera és én vagyunk. Illetve majd friendbe teszem a Jockey által említett srácokat, és akkor azért Robertsen is van egy banda. :)
    Duuval mi még a Los Conq-ban vagyunk :)
  • Snipa
    #6556
    This is Spain nevezetü society...
    Egy eros pvp society volt anno.
    Viszont estenkent 3 szor bejelentkezve TiS ből robertsen 1 online emberke volt meg rajtam kivul Ice Hola es senki mas :)

    atiguara atmenve 19 online emberke a Renegade Legioban... ez igy mar jobban fexik :)

    freetraderem meg robertsen van szal ossze tudunk jonni akar robertsen is! ;)
  • Fritz Von...
    #6555
    Mi az a TiS? :)
  • gstup
    #6554
    Ameddig a TiS marad a Robertsen addig én is...
  • Fritz Von...
    #6553
    Jó lenne megbeszélni, hogy melyik szerveren jövünk össze. Mert most a fél gárda Robertsen, a másik fele meg Antiguán van... :)
  • Jockey
    #6552
    mentem utazni, 2 hetig nem vok...
    jo gammat
  • Snipa
    #6551
    anitguara mentem... Don Hernando Jose
    ha valaki ott van es benne lenne pvp ben keressen! ;-)
  • Fritz Von...
    #6550
    Nem tudom, hogy leszek-e. De igazából a daily missionok érdekelnek, hogy legyen mani PvPre. Egyelőre nem tudom még, hogy befizetek-e egy hónapot, megvárom a március 5.-ét, hogy akkor hogy tetszik. Perpill most befizetnék. :)
  • Jockey
    #6549
    ma csak estefele leszek sztem, ha van kedved egy kis gyakorló fleet grind-l szokathatod magad a hajódhoz:-)
  • Jockey
    #6548
    k:-)
    további magyarok:
    Bronz Marten
    Gold Marten
    Rakos Rak
    Remero Neoka
    Negra Viuda
    ezeket mind addold:-)
  • Fritz Von...
    #6547
    Szabdal Rendbetesz a karid neve még? Mert akkor friendben Francisco Coronado mehet is, nekem azok maradnak/maradtak, és még LosConq guildben, tehát invitelni is tudok. :)
  • Jockey
    #6546
    spanyol oldalon van egy kis létszámhiány roberts-n, de sztem nem vészes, én maradok roberts-n sztem, van még ott 3om másik magyar srác is:-)
  • Fritz Von...
    #6545
    Baz, tegnap is vártalak ám... :)
  • Fritz Von...
    #6544
    Sebaj, akkor majd lesz megint egy free hónap. Szinte látom, hogy a SOE marketing-gépezete milyen hatalmas dolognak fogja beállítani, hogy már csak egy szerver lesz. :D
  • Burca
    #6543
    A rossz hir hogy sokan Antiguara mennek megint :)
  • Snipa
    #6542
    Cepi mar benn van nekem is frissit :)
  • Fritz Von...
    #6541
    Egyelőre keresgélnem kellett a skilleket, stb. Mindent elvettek, és a pontokat szét is kell osztani. Meg a menürendszerhez is vissza kellett szoknom, percekig keresgéltem pl, hogy a lövedékeket hogy tudom lehúzni a hotbarba. :)
    Szóval egyelőre a szóló questek még bőven jók. :)
    De majd gondolom egyik este megnézzük a többit is.
  • Jockey
    #6540
    vannak mar daily-s kvesztek orlean-ba san juan-ba es havana-ba, ezek kozel kicsit tobb mint 200k manit adnak igaz grouppal erdemes csinalni, azokra cuppanj ra:)
  • Fritz Von...
    #6539
    Végül az eq2 és a régi béta launchpad összeokosításával sikerült. Ment a letöltés is vagy 4 órát, és este 11 körül sikerült belépnem. Az FT karim épp a Woes... küldinél volt kiligolva, azonnal be is mentem. Hát mit ne mondjak, kell egy kis gyakorlás... :)
  • Jockey
    #6538
    ma csak estefele leszek erdemben, Szabdal Rendbetesz es Negra Viuda-t addoljatok friendhez es akkor latni fogtok:)
  • Torzonborz
    #6537
    nna nekem már aktív az account , pontosabban pending de megy a belépés :)
  • Burca
    #6536
    Ne béznázzatok már :)
  • Fritz Von...
    #6535
    A picsába, az eq2 launcher cucc is eltűnt.
  • Fritz Von...
    #6534
    Ez így oké. Nekem van egy régi launcherem, amit anno használtam. Ezzel nem enged be, mert nincs előfizetésem. Amit a SOE oldalon javasoltak launchert, azt leszedtem, de az meg el se indul, mert eleve nem teszi be saját magának a szükséges fileokat. Szal egy órája itt szarakodok, és mindjárt hagyom a francba az egészet.
  • Torzonborz
    #6533
    lehet én értem félre de :
    " What if my Pirates of the Burning Sea subscription isn't currently active?

    * Between February 5, 2010 at 12:01 AM PST and March 5, 2010 at 11:59 PM PST, accounts of former players that were closed between January 22, 2008 and January 15, 2010 will be reactivated for up to twenty-nine (29) days of free play*, which will allow you to transfer your characters to the Roberts or Antigua server and try out new features that we have implemented since you last set sail.

    To learn more about the closure of the servers and character transfer, please click here.

    *This offer, and the period of free game-play described in this offer, expires on March 5, 2010 at 11:59 PM PST. This offer is only available for Pirates of the Burning Sea accounts that have been closed and inactive between January 22, 2008 and January 15, 2010 and is not available for accounts closed after January 15, 2010, current Pirates of the Burning Sea or Station Access accounts or for accounts that were banned or were not in good standing when its Pirates of the Burning Sea or Station Access subscription previously expired. "

    ez alapján szerintem aktívnak kéne majd lennie.
  • Fritz Von...
    #6532
    Amit írnak az oldalon, hogy launcher, az egy rakás szar. Nincsenek benne a launcherhez a szükséges file-ok.
  • Jockey
    #6531
    de mindenkinek jar sztem, bar nem lattam az irast
  • Fritz Von...
    #6530
    Én most egy régebbi installerrel megpróbáltam a telepítést, de nem sikerült. Most megnézem a másik setupot is. Nem igazán aktiváltak semmit, de nekem az ö9sszes karim a Robertsen maradt. Akkor nem jár nekem? :)
  • Jockey
    #6529
    mar vlolt szerver merge, en sok lagot nem tapasztaltam, es egesz nagy elet van halistennek, jelenleg aki pvp-zni akar az fog talalni maganak lehetoseget:), csak legyen eleg hajoja ra..:)
  • Fritz Von...
    #6528
    Lehet, hogy igen. Ez az inaktív emberekre vonatkozik. De már látom mi lesz, ismerve a SOE-t. Annyian jönnek vissza, hogy folyamatosan behal meg lagol a szerver, mint anno a bétában. :)
  • Torzonborz
    #6527
    meglehet :(

    na ha ma aktiválnak akkor este benézek .
  • Jockey
    #6526
    pedig tegnap már néztelek, akkor azért nem voltál online..:-)
    én fasz meg 2 napja fizettem be 1 hónapot, akkor én most elbuktam az ingyen hónapot?:-)
  • Torzonborz
    #6525
    emailben jött :
    * Between February 5, 2010 at 12:01 AM PST and March 5, 2010 at 11:59 PM PST, accounts of former players that were closed between January 22, 2008 and January 15, 2010 will be reactivated for up to twenty-nine (29) days of free play*, which will allow you to transfer your characters to the Roberts or Antigua server and try out new features that we have implemented since you last set sail.


    és a karimat át is tudtam transferelni robertsre. mondjuk az account még nem aktív , majd este az lesz gondolom.
  • Burca
    #6524
    Amugy ezt a reaktivalast honnan vesziket?
  • Burca
    #6523
    Nekem aktiv az accom bár jó rég nem jatszottam :) Sajnos a hétvégen nem leszek pedig süllyedhetnénk egyet-kettőt :)
  • Torzonborz
    #6522
    jaja elvileg ma akitávlják be accokat.

    szóval régi bagázs legalább pár nap erejéig újra összejöhetne egy kis csihipuhira.

    Lera , Snipa , Fritz , Bandra meg a többiek.... :)
  • Fritz Von...
    #6521
    Épp most beszéltünk Duuval, így hogy ingyenesen kapunk egy hónapot, én is visszanézek. Kicsit hajókázok. :)
  • Torzonborz
    #6520
    ugyan az mint DFben volt. egyébként aláírásban ott van :P
  • Jockey
    #6519
    mi is a neved?
  • Torzonborz
    #6518
    na az 50es privimet át is passzíroztam robertsre. viszlát a tengeren ! :)