8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • mkfdd
    #6797
    Jaja nem lehet megint belogolni, mert egy rahedli előfizetőnél úgy érzékelte, mintha free account lenne, egy ürge törzs nélkül rohangált san juanban, egy guildtárs meg arról panaszkodott hogy hiányoznak a kezei :D. Azt hiszem mára hagyom a dolgot majd holnap délután felnézek. Remélem addig viszonylag helyrerakják a dolgokat. (meg remélem a 2 ingyen 1 hónapos accomat is premiumnak fogja érzékelni :D nem lenne rossz 30 econ slot azzal már lehet lsb-t gyártani önerőből)
  • gstup
    #6796
    Nm,élnek a szerverek!
  • Pluskast
    #6795
    Thx!
  • Jockey
    #6794
    no, mar a test szerver megy, de a 2 normal nem
    en ma mar nem is valoszinu leszek, tanulnom kell, szerdan leszek erdemben
    addig mindenki razodjon kicsit bele a jatiba ismerkedjen a skillekkel stb..:)

    skilltervezo ez sztem kb uptodate:
    http://www.gumworm.com/
  • gstup
    #6793
    sorry,*station account
  • gstup
    #6792
    Kell egy Sattion account (https://auth.station.sony.com/login) azon belül beállítasz kártya fajtát,azon lévő nevet,3 számú kód(ami a kártya hátulján van) stb.Utána megnyit a station launcher és belépsz azzal a felhasználó névvel és jelszóval amit megadtál a honlapon.Ha ez megvan,akkor ott lesz pár mmo és kb középen a PotBs és nyomj rá(aktiváld),ott megint tovább fogsz lépni,de már tudni fogja az adataidat(kártyaszám,kártyán lévő 3 jegyű szám stb.) és tovább mész a kifizetésig.Kidobja majd hogy 14.99 dodo és a tax-al együtt 17$.Oké-oké.Kb ennyi,írj ha elakadtál....
  • mkfdd
    #6791
    Én maximum felnézek egy pillanatra. Kíváncsi vagyok a tömegre a kezdőhelyen :D. Utána viszont lépnem kell holnap ZH-t írok és még meg kell tanulnom jó 60 oldalt :D
  • Hunor1
    #6790
    közben lejött a torrentes Potbs. :)
    akkor ezeket a fájlokat csak be kell tennem ahol a launcher van és a szerverek indulásával el tudok indulni elvileg ugye?( gondolom az uccsó updatet fogja csak letölteni)
  • Pluskast
    #6789
    Valaki tudja, hogy hogy a szöszbe kell amúgy előfizetni? Komolyan mondom jó pár mmorpg játékra előfizettem már de ezt kész művészet megtalálni.
  • gstup
    #6788
    Akkor este lehetne egy össznépi TS vagy ventri ,karihúzás(grind) és guild alapítás?!
  • Jeffjohnson
    #6787
    UPDATE: We’ve hit another issue. We think we have it resolved but there’s testing to be done yet to be certain. New ETA: 11a Pacific.

    Nálunk az tehát elvileg olyan 35-40 perc még.
  • Fritz Von...
    #6786
    Nekem a régi potbs béte launcher megállat 3,6GB-nál. Most feltettem a soe löncsert, és azzal 160-200k/sec a letöltési sebesség.
    Leszarom, ma be akarok logolni! :D
  • Jeffjohnson
    #6785
    Még mindig nincs szerver.... megmondtam arrrggggg
  • Hunor1
    #6784
    köszi!
    huhh baromi ideges vagyok...még sehol nics letöltés!
    Coming Soon áhhhh...
  • mkfdd
    #6783
    Valódi pénzért BS pontokat lehet venni, amiket lehet AH-ban árulni. Ezeket a pontokat lehet felhasználni slotok vásárlására.

    A szólózható napi küldikkel egy karakterrel össze lehet szedni napi 100-150k doublont (csak kissé időigényes 1-2 óra). Ez bőven elég ahhoz hogy megszerezzen valaki mindent, amikell PB-khez, de aktív OS harcokhoz, 1v1hez már talán kevés.

    Én jelenleg 2 karival szoktam megcsinálni 3 avcom küldit és 5 shipcombat küldit ez úgy kb 1-1 óra és nagyjából 100k db-t szedek vele össze mindkét karival. Amit FT-vel szedek annakegy részét a gazdaságba ölöm (magamnak gyártom a javító cuccokat, felszereléseket), más részéből alapanyagokat veszek, egy kevés meg folyamatosan halmozódik. A NO-vel hajókat veszek belőle, de mivel a spanyolok most igen hatékonyak a PB-kben, így nem igazán kell mostanában erre költenem, így félre tudom tenni a lóvét, hogy később vegyek egy rahedli olcsóbb 1v1 orientált, meg kissé drágább groupfight orientált hajót.

    El lehet tengődni a napi küldetésekből befolyó lóvéval egy ideig, és ez a legkönyebb módja a lóvé halmozásának, de egy ponton iszonyat időigényessé és unalmassá válnak.
  • Jockey
    #6782
    hat, nekem szepen felpecselte mag a launcher sot mar be is leptem, de a szerver valasztonal irja, hogy lockolva vannak a szerverek..
  • Fritz Von...
    #6781
    Engem sokkal jobban idegesít, hogy képtelenség letölteni... :P
  • Hunor1
    #6780
    akkor ha jól értem pl egy free player megvesz valódi pénzért + slotokat.Ezeket aztán az AH-ban is árulhatja? De gondolom ha a megvett slotokat felhasználja akkor azokat nem lehet tovább árulnia doublonokért.

    mkfdd. Szerinted NO-ként lehet több tízezer vagy százezer doublont összemissziózni hogy hajókat vegyen , vagy kiegészítőket fittingeket lőszert stb? Mert a kezdeti 2 slottal nem fogok tudni FT-ként működni szerintem...:(
  • mkfdd
    #6779
    "Burning Sea point"

    Valódi pénzért lehet venni, és ezeket lehet beváltani ingame cuccokra, account upgradekre (bár utóbbiban nem vagyok biztos de így lenne értelme). Ezeket lehet játékon belül odaadni, vagy eladni másoknak. AH-ba is be lehet majd tenni. Így a teljesen ingyenes játékosok is elérhetik a teljes tartalmat, amit a fizetősök (persze a pár buffot leszámítva amit csak az előfizetőlk kapnak mint +10% xp +10% loot stb).

    Ezt hívják multitranzakciós rendszernek, és pár ingyenes MMO nagyon jól elél belőle. Ha jól sikerül az átállás, FLS ezzel a rendszerrel még nagyobbat is szakíthat mint a régi hagyományos havidíjassal, és ahelyett hogy csökkenne a populáció, helyette folyamatosan növekedni fog. Persze ha minden jól alakul.
  • Hunor1
    #6778
    ja bocs már látom: | #6770
  • Fritz Von...
    #6777
    Gyerekek, ez annyira egyszerűen le van írva. :)

    Ha új vagy, előfizetsz egy hónapra, és attól kezdve megkapod mind a 10 slotot. Aki játszott ezzel, az tudja, hogy már egy accon is el lehet szöszölni a nyersanyag fuvarral, nemhogy 5 accounton.. :)
  • Hunor1
    #6776
    mik azok a BS pontok?
  • mkfdd
    #6775
    Jaja elég kevés. Ideiglenes megoldás ha valaki csinál mondjuk 5 ingyenes ac-ot és meg is van a 10 eco slot, de ezekkel max a legalapvetőbb alapanyagokat tudja készíteni,mert a jobb cuccok receptjeit csak magas szinteken lehet megszerezni és gondolom senki nem akar minden egyes acc-on újabb karaktereket felhúzni és gürizni a ritka receptekért.

    Akinek bejön a játék, és hosszú távra tervez, előbb utóbb érdemes lesz növelnie az eco slotokat és a dock slotokat is (még az ötöt is kevésnek érzem néha nemhogy kettőt), de mivel ezeket lehet majd növelni a BS pontokkal, teljesen ingyenes játáékosoknál is megoldható lesz. Max rendesen meg kell fizetni játékon belül az árát.
  • Hunor1
    #6774
    hehe 2 eco slot...ez kicsit kevés lesz egy tradernek....akkor nem marad más csak a missziókért járó pénz?
  • gstup
    #6773
    17$ pontosan.Nincs 4000 Huf.
  • Tomy Lee
    #6772
    Azthiszem itt legalábbis én is itt próbálkoznék csak leállás van így most nem lehet acc.-ot készíteni sem,imo
    http://maintenance.station.sony.com/
  • Tomy Lee
    #6771
    Köszi szépen
    Remélem éjjel beindul regi+szerverek!
  • mkfdd
    #6770
    Ez úgy működik, hogy 5 helyen tud hajót tárolni valaki. Az összes többit elrakhatja a fővárosban amit nem használ (de ezeket nem tudja elővenni csak ha van szabad hely).

    Egy normál acc eddig így nézett ki:
    max 6 karakter minden oldalon
    5 dock space (5 hajó amiket bármikor lehet használni, és ha különböző kikötőkben vannak, akkor lehet instant utazgatni közöttük)
    100 shipstorage space (nem használt hajókat be lehet ide rakni)
    10 hely gazdasági épületnek

    Az ingyenes új accountok így néznek majd ki:
    max 2 karakter
    2 dock space
    0 shipstorage space
    2 eco slot

    Ezeket maniért lehet majd növelni egyenként. Ha nem akarsz költeni a játékra, ne aggódj mert úgy működik majd ez a dolog, hogy valódi pénzért vesz vki "Burning sea pontokat", majd a játékban ezeket tudja felhasználni cuccok megvételére, account upgradekre. Ezek azonban játékon belül eladhatóak lesznek, és biztos lesz egy csomó ürge aki úgy fedezi majd a PvP-s kiadásait, hogy valódi pénzért vesz ilyen pontokat, és eladja játékon belüli pénzzért, így idővel olyanok is tudják növelni ezeket a dolgokat az acc-jukon hogy egy fityinget sem ölnek bele a játékba.

    Egyszerűbb megoldás ha befizetsz 1 hónapot (4-5000 Ft átszámolva) és instant megkapod az összes account upgrade-t. Plusz elérhetőek lesznek a Tortugás küldetések 1 hónapig, amivel meg lehet szerezni a legjobb avatar PvP cuccokat (ehhez pár nap is elég különben).
  • Nawal
    #6769
    Hi.Account-t hivataloson hol lehet pontosan regisztrálni?köszi!
  • mkfdd
    #6768
    Azt nem tudom hogy itt hogy van. Azt hiszem sony launcher csak ide tudja telepíteni a játékot. Én azt csináltam hogy feltelepítettem c-re, de aztán át kellett raknom máshova a játékot, mert Vista-m van (lusta vagyok windows 7et felrakni), és a C-n túl sok a védelem mert ott vannak a rendszerfájlok, és nem enged belepiszkálni a játék fájljaiba (pirates_local.ini-ben lehet beállítani végtelen zoom, színek, map részletessége ilyesmit). Így hog a játék nem az alap helyen van sony launcherrel nem tudom updatelni csak a simával. Ám a játék launchere elég instabil és iszonyat lassú. A teljes játékot ajánlott sony launcherrel rakni, mert sokkal gyorsabb.

    Ha nincs helyed, megvárhatod hogy beindítsák a szervereket, és a potbs lancherével felrakhatod a játékot, de valószínűleg túl lesz terhelve az egész rendszer és egy fél napot/ napot biztos igénybe fog venni a teljes procedúra.
  • Tomy Lee
    #6767
    "Ship Storage slots per character" a free acc.-nál 0-t ír.Ez mi pontosan?

    http://www.burningsea.com/page/f2p
  • gstup
    #6766
    Összes szerver lockolva van...
  • gstup
    #6765
    Valamit nagyon updatel a station launcherem :).
  • Hunor1
    #6764
    Hűűűűha!

    " * It’s important to install the launcher into the default location, which will be:

    C:\ProgramData\Sony Online Entertainment\Installed Games\Pirates of the Burning Sea"


    Nemááá! Csak a C-re lehet installálni a launchert(és a játékot) ????????
    basszus ott nekem csak 4 gigám van...:S
    Vagy ez csak amiatt van mert ez egy torrent?
  • Tomy Lee
    #6763
    F2P imádom mint ahogy a stílust is amit ez a játék kínál
    Várom az indulást!
  • mkfdd
    #6762
    http://chris-cunningham.co.uk/?page_id=61
  • Jeffjohnson
    #6761
    Én is csak vészmadárkodni akartam mert már múlt héten is nagyon vártam aztán jött a csalódás. Jelenleg nincs olyan játék ami nagyon le tudna foglalni ezért is várom már ezt ,hogy haverokkal legyen mivel közösen játszani.
  • Fritz Von...
    #6760
    Azért a Potbs az egyik kivétel szokott lenni. Annak idején, amikor vége lett a bétának, teljesen simán, és gond nélkül álltak át a full game-re, gyakorlatilag jelentősebb bug nélkül sikerült elindítani. Nem hiszem, hogy most elrontanák.
    Egy dologban érzem a gondot, az pedig a SOE account managementje. Itt lehet gáz, de a fejlesztői oldalon nem hiszem.
  • Jockey
    #6759
    mar nem sokat kell varni..:-)
    en mar annyi videot megneztem, teljesne rakattantam megen..-)
    de turelem, potbs-t terem..:-p
  • Hunor1
    #6758
    PST 9am- ezt az időt hol láttad?Mármint hofy ekkortól lehet tölteni?
    Mert amit én bemásoltam ott az van fogy éjféltől reggel kilencig leállnak a szerverek(gondolom az átállítás miatt)

    Amúgy nem lehetne a játékot addig is letölteni valahonnan, és majd 18 óra után csak updatelni?