8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Paladin
    #8796
    Gyakorlatilag az Ultimate General és a Naval action kereszteződése, ami az akciórészeket illeti. A kampány se rossz, de valami szabadabb jobban tetszett volna. (Remélem az Ultimat Admiral: Dreadnought kampánya már inkább Rule the waves-re hasonlít majd, és nem erre.)
  • Carmang
    #8795
    Várós.
  • Hunor1
    #8794
    Hali.
    Van egy új játék : Ultimate Commander: Age of Sail. korai hozzáférésű játék a steamen. Angol és Amerikai kampány van benne. Tengeri ÉS szárazföldi csaták vannak benne. nekem nagyon bejön! próbáljátok ki ti is. videók:
    tengeri ütközet:

    szárazföldi:


    Amúgy Navalos srác töltötte fel a videókat:)
  • Pelsodriver
    #8793
    Pontosítok, a tutorialt sikerült elkezdeni, szépen rombolom az ágyúval a célpont hajót mindenféle lövedékkel, hosszú perceken át, de semmi érdemi reagálás a játék részéről, hogy mondjuk OK. elég.Igen jó lenne magyarul egy leírás vagy videó...
  • Pelsodriver
    #8792
    Sziasztok! Én most ismerkedem a játékkal, és ellentétben sok másikkal, ennek sehogy sem értem a koncepcióját, bár amit találtam róla, elolvastam illetve megnéztem. Belépek zöldfülűként a PvE serverre, kapok egy szerény hajót:idáig rendben. Viszont egy nyomorult petákom sincs, árut venni nem tudok, küldetés semmi. A tutorial rejtély számomra, sehol egy megjelenő utasítás. Csak nem ezzel a ladikkal kell megtámadni azonnal egy hajót? Úgy látom, ez a játék nem a Sid Meier-féle Pirates logikus és élvezetes játékmenetét, előmeneteli rendszerét tökéletesíti, hanem szimulátor akar lenni. No de így? És végre mikor készül el, hiszen még mindig béta...Kár érte, a grafikája tetszik.
    Utoljára szerkesztette: Pelsodriver, 2020.02.07. 19:06:08
  • Vesporigo
    #8791
    Sziasztok!
    Ránéztem én is a játékra hosszú-hosszú hónapok után, most már sokkal jobban tetszik. :)
    Újrakezdem az egészet az elejétől, ha van még aktív magyar klán, szívesen csatlakoznék. Van még mit tanulnom, meg egyedül elég unalmas volt anno. Holland oldalon vagyok jelenleg én is.
  • XCXC
    #8790
    Üdv.
    Idő közben beugrott hogy "Bony" néven voltam anno jelen,csak a pontosság kedvéért..
    Nem vicceltetek hogy nem sokat vagytok fent, ha van aktív ember Dutch oldalon Bony néven megtalál.
  • Hunor1
    #8789
    szia, "maradt", csak sajnos ritkán vagyunk bent a játékban....
  • XCXC
    #8788
    Hali.
    Kicsit érdekesebb lett a játék mint amikor abba hagytam, maradt a Holland oldal ahogy fejlécben írtátok?
    Üdv. Synek.
  • Califa
    #8787
    Kezd alakulni a csapat. A térképen is fent vagyunk már. De ez nem azt jeleni hogy ne gyertek............
    Mindenkit várunk !!!!
  • Califa
    #8786
    Angol szopó ágra kerül mert mindenki ellene szövetkezik. Marad a Holland,de mihamarabb jöhetne a nép ha saját várost akarunk.Mert a géptől könnyű foglalni port battle-n,de ellenségtől már esélyünk sem lesz. Szóval gyertek a Holland oldalra, mert minden nap számít!
  • Hunor1
    #8785
    na ok, átléptem a hollandra akkor. Frank de Zappa vagyok a játékban. amúgy mi a buli a hollandoknál? onnan már egyszer eljöttünk mert szar volt az aktivitás.
  • Califa
    #8784
    Beliz bukó lesz az Oroszok 2 nap és behuzzák........
  • MarkBlade
    #8783
    Discord csati az lejáros inv vagy nem? Mert ha nem akkor beteszem azt is a fejlécbe ha gondoljátok!
  • Hunor1
    #8782
    hoppá, újra holladok? bazmeg tegnap lementem belizébe.....:(((
  • Califa
    #8781
    kuruc a klán nevünk
  • Kurfürst
    #8780
    Hmm, ha holland akkor holland, a poroszokat már úgyis untam és úgyis wipe lett. Lehet fel nézünk a cimbivel valamikor.

    Magyar klán van / lesz valamikor ?

    Bannerbe ki kellene rakni az újaknak hogy merre vannak a magyarok.
  • Califa
    #8779
    A TÖBBSÉG DÖNTÉSE ALAPJÁN A VÉGLEGES OLDAL A holland lett !!!!!
  • Califa
    #8778
    https://discord.gg/hfqTdbF
  • Torzonborz
    #8777
    Na akkor azt hiszem már visszanézek. Discord van? vagy még mindig ratyi ts? :D
  • Califa
    #8776
    Juni 13-al hivatalosan kiadták a játékot ! Lelketlent keressétek az Angol oldalon. Jó lenne egy minimum 20 fős Magyar klánt összehozni valahogy !
  • MegotAJ
    #8775
    Én még mindig az Angolt és a Oroszt preferálom .
  • Hunor1
    #8774
    leálltak a szerverek!:) akkor? mi lesz? melyik oldal?
  • Hunor1
    #8773
    ja ok, értem. akkor döntsünk az ésszerűség mentén.
  • Califa
    #8772
    Az utolsó wipe után hozták be a frontline rendszert. ami annyit tesz hogy a peremvidéken lévő várostol számitott 2 város távolságig lehet küldiket felvenni a hostile pont( város foglalás)-ra Ha Minden fa messze van akkor végig kell verni a térképet hogy eljuthassunk oda. Nem lehet átutazni a térképen és behúzni teszem azt bermudát ha nincs angol város ugródeszkaként mellette
  • Hunor1
    #8771
    okszi. most nem vágom már melyik fafajta merre lesz. még az is lehet hogy ezt is átbalanszolják a wipe után?
  • Califa
    #8770
    Mehet az Angol oldal, de nem rendelkezik ritka fával.alap esetbe Amerikai Francia Spanyoloknak na meg az Orosznak könnyű behúzni azokat a városokat. Lényeg hogy egy helyre mennyen a többség Magyar. Jelenlegi rendszerbe két várost húztunk be a 6 aktiv taggal, aminek az adója Victory markjai nekünk ketyegnek.Szóval egy Jó klán sokat számit.
  • Hunor1
    #8769
    én továbbra is az angolokat preferálnám a nagyobb létszám, és a térképen központi elhelyezkedés miatt, és az ebből adódó több lehetőség miatt. Zappa
  • Hunor1
    #8768
    ez jó! de gondolom fel kell újra húzni a rankot hogy használni tudjuk ?
  • Califa
    #8767
    Pandóra marad .
  • Hunor1
    #8766
    amerikai oldal elég problémás lehet nem? kevés a játékos, messzire van mindentől stb. még 1x kérdezném: a Pandorát megkapjuk redeembe, vagy nem ?
  • Paladin
    #8765
    "MINDENT törölnek rankot, craftot ,hajót ,portokat."

    Ez a PvP serverre vonatkozik. PvE-n marad a rang, crafting rang, meg a knowledge slotok és könyvek.
  • Califa
    #8764
    Junius 10-14 között a játék hivatalosan is ki lesz adva.MINDENT törölnek rankot, craftot ,hajót ,portokat. Kivéve a DLC-s hajókat / kiegészítőket és a Pandórát. Aki régen volt fent és szándékába áll vissza térni annak van 1-2 napja hogy szokja az uj külsőt és lehetőségeket 4 Jövőhéten kiadják a játékot ,ezért a Magyar közösségnek is össze kéne dugnia a fejét hogy Melyik Nációt kéne erősítenünk. Én Angol és Oroszba esetlegesen az Amerikaiba gondolkodom.
  • Hunor1
    #8763
    Hali! lehet hogy a jövő héten full wipe? Most voltam fennt, és láttam ezt a Pandora hajót. no most ezt megkapják azok akik részt vettek ezidáig az alfa tesztelésben? vagy ezt csak tesztelésre kaptuk így a wipe előtt?
  • Hunor1
    #8762
    értem, köszi.
  • Califa
    #8761
    15en egyébbként 6 db F1 volt bent ellenünk,A baráti klán besegitett.Jelenleg a barátlistán szereplő klánok mehetnek be egymáshoz PBre. 3 viktory medál / pb.
  • Hunor1
    #8760
    hehe nagy csata lehetett... hányan voltatok? :))
  • Califa
    #8759
    Az utolsó patch óta- elötte szotyiért lehetett lerakni.Bár a 3 milla egy fél napos trade-ből megvan, Az 50k dublon kicsit túlárazottnak tűnik. egyébbként New Edinbórot és Playont behúztuk (RAN) klán.......Csak szolok a Magyaroknak ha valakit érdekelne..........
  • Hunor1
    #8758
    "vicces" : 3 million reals and 50k doubloons for a level 3 shipyard.
  • Hunor1
    #8757
    okszi. kiváncsi leszek hogy alakul majd ha teljes megjelenés lesz. vissza is akarok majd menni én is, de jelenleg nem sok késztetést érzek ra. no meg most az Anno 1800-at tolom, és kurvára tetszik ! :)