8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Hunor1
    #7157
    bocs de most mi is ez a progi????? Ez csak egy teszter ami megmutatja hogy milyen a sebesség, vafy fyorsítja az internet kapcsolatom???
  • CptXecutor
    #7156
    Na ez már haladás :) Nekem is lejön nemsokára VÉGRE.
  • CptXecutor
    #7155
    Poén volt az is mikor OTP-nél volt olyan akció, hogy ingyenesen értesítenek sms-ben a számlatranzakciókról (kimenő/bemenő), igen ám, csak hogy mikor megkaptam a fizetést, rá 2 napra jött az sms-em hogy megkaptam, na mondom ez aztán technológia, semmire nem megyek vele, ráadásul a mocskok nem szóltak amikor már nem volt ingyenes a szolgáltatás, csak néztem a záráson hogy ezért meg ezért ennyit meg annyit levontunk, na mondom mocskok nem kell nekem semmi szarotok, natúr csupasz számla és kész. örüljenek hogy veszik le az ATM használati díjat, meg számlakezelési díj de ezzel be is fejeztük. :)
  • El Deloro
    #7154
    köszi tényleg segít
    3 perc 150 mega
  • Frekazoid
    #7153
    Figyelj nagyon egyszeru, kerj meg egy kozelallo baratot, hogy fizessen 1x az ő gépéről, aztan az orra elott törlöd a hitelkartyat az accounton belul. En igy jatszottam 1 evig wowot anno, mindig span fizette nekem, enmeg utalgattam neki penzt. Es a te esetedben ez csak egyszeri fizetés lenne, nemis ismétlődő. Biztos van valaki..
  • CptXecutor
    #7152
    Fasza. Végül is logikusnak tűnik, hogy a netes számlához külön kártya van, de még ezért is fizessek...nem ér ennyi cécót az egész, meg másik bankhoz menni...az is mászkálás, órákon keresztül várjak a soromra, írjak alá 32423597672145 db nyomtatványt, elég volt egyszer végigcsinálni...akkor maradok free2play amíg nem lesz más alternatíva, mert ez így shit...
  • mkfdd
    #7151
    OTP-nél átszerződhetsz netes számlacsomagra (kapsz egy másodlagos számlát), illetve kérned kell webkártyát (tulajdonképp csak pár szám az OTP-nél nem bankkártya, de ezzel lehet bonyolítani a netes kifizetéseket). A webkártyát kb 2 hétre rá küldik ki hogy elkérted. Persze ez a netes csomag elég drága az OTP-nél. Akkor már jobban megéri átmenni másik bankhoz.
  • CptXecutor
    #7150
    Próbáld meg ezt a progit, ugyan olyan jó mint a Network Meter-em, XP alatt ezt használtam régebben. http://www.cbs-soft.com/download.htm
  • El Deloro
    #7149
    Szerintem 5kor kapcsoltam be és most vagyok 1 gigánál.
  • CptXecutor
    #7148
    Ha 10/100-as kártyád van (eléggé valószínű) akkor annak simán bírnia kellene a 10 megás átvitelt is tudtommal, szóval nem az lesz a hiba, de érdemes esetleg a hálókártya driver-ét frissíteni, és kapcsolj ki minden tűzfalat, vírus keresőt ami szkenneli a hálózati forgalmat, az lökhet rajta egy adagot. Nekem most 2 megabites nettel jön full sávval (220kb/sec) de ha játszom, mindíg kinyomom a vírusirtót is, meg minden szart mert feltolja a pingemet meg a jittert, sajnos nem túl stabil ez a wifis net... Nálad mennyivel jön, hogy ilyen sok időre tippeled? Nekem ezzel a 2 megással (ha stabil) akkor pont 3 óra leszedni 2.7 gigát
  • CptXecutor
    #7147
    Igen igazad van, rosszul fogalmaztam. a 6% arra vonatkozik hogy loot-nál deed-et kap...
  • El Deloro
    #7146
    XP-m van most, sajnos elég lassan szedi, itthon meg nem feltétlenül akarom hagyni a letöltést, úgyhogy lehet 2-3 nap mire lejön.
    torrenteket pedig 1 MByte/s -al szokta szedni, de szerintem a régi hálókártya miatt , mert másik gépen többel jön.
  • Frekazoid
    #7145
    CptXecutor: Az mas, hajot foglalni nem tud, de foglalt hajot hasznalni tud. Aminek a neve mogott az szerepel, hogy (Captured).
    Es milyen 6% eselyrol beszelsz? Van egy olyan kepesseg, hogy "take command of ship" ha azt hasznalod egy derelicten mint cutthroat, azonnal atveszed annak a hajonak az iranyitasat, amin meg voltal visszakuldi drydockba, ennek a feltetele meg az, hogy lennie kell 1 ures slotnak a drydockodban.
    Mondjuk itt egy pelda a captured deedeknel. Mesz a ct-del, meglatsz egy ft haulert (leviathan bark), szepen kifosztod, ha üres, erdemes scavangelni, ha televan, akkor take command of ship es szepen elsetalsz az összes cuccaval amit vitt a srac. Namost ha scavengeled a hajot, akkor van ra csekely %-nyi esely olyan ~5 kb, hogy lootolj egy captured deedet, amit eladhatsz, hasznalhatsz kesobb, ujratolthetsz mar egy meglevo hajodat, odaadhatod egy masik karidnak, mondjuk a buccodnak. Az buntetesmentesen hasznalhatja, mert a classrestricted shipek permanens pvp zaszlot kapnak a nyilt vizeken.
  • CptXecutor
    #7144
    Dombornyomattal? O.o
  • Torzonborz
    #7143
    sima kártyát legtöbb mmo nem fogadja el , dombornyomottat igen.

    paranoia meg felesleges.
  • CptXecutor
    #7142
    Ha vindows 7 ed van, akkor "Network Meter" gadget. másodpercenként frissít, és méri a le/feltöltési sebességet...
  • El Deloro
    #7141
    Hol lehet megnézni mennyivel szedi ?
  • 0Fritz0
    #7140
    Igen, a sima játékhoz tartozót.
    Lejött 30 percen belül.
  • CptXecutor
    #7139
    Ja igen egyébként átutalni bárhová tudok, szoktam is, szóval nem ez lesz a gond, de itt jut eszembe még egy dolog. nem lenne egyszerűbb mondjuk megadniuk egy számlaszámot, ahová utalod a pénzt, a megjegyzés rovatba meg beírod az account nevedet, és kész?... mintha egy nő találta volna ki ezt a fizetős rendszert....
  • CptXecutor
    #7138
    Téves: abuccaneer is képes hajót foglalni csak nem úgy, mint a cut. Ha jól tudom a cutnál azonnal a helyszínen megtörténik a hajócsere, erre van 6% esély, viszont a buc ha lootol, akkor 10% esélye van arra, hogy megkapja a lootolt hajó deed-jét, ami szerintem jobb lehetőség. A cut-ok jobbak pvp-ben ahogy elnéztem a skillejiket, viszont a buc-ok vezetik őket az ally és partybuffjaikkal. Megpróbáltam megadni a fizetéshez szükséges adatokat, de errort kaptam, valami olyan címmel, hogy a bankom nem engedélyezte számomra az ilyen jellegű fizetéseket. OTP-nél vagyok sima bankártyával, számlával, tehát nem hitelkártya. Be kell mennem és külön valamit engedélyeztetnem velük, hogy működjön a dolog? Vagy miért nem fogadja el az adatokat (amiket mellesleg utálok így megadni mert ha akarnák akár le is nullázhatnák a picsbe minden hónapban...kártyaszám, irányítószám, lejárati idő ami nincs is rajta a kártyámon szóval poén, meg cím....farkam mérete nem kéne? :D) Sokkal jobb lenne ezt paypal-al vagy emelt díjas sms el megoldani, 1 perc lenne az egész....a biztonság meg ugyanaz, ha nem jobb...
  • Frekazoid
    #7137
    dedici: amugy ha megfogadsz egy tanácsot, menj spanyolnak, ott sok a magyar is, meg több a normális veterán játékos. Meg én nemigen játszok a kalozommal
  • Frekazoid
    #7136
    Torzonborz: mindenkinek azt irja ki, ne foglalkozz vele, attol a hajó biztosítása, slotok, stb ugyanugy életben van
  • Frekazoid
    #7135
    Én Robertsen kaloz vagyok.
    Mindent ugyanugy tudnak csinalni mint az orszagokhoz tartozó játékosok.
    Csak más classaik vannak, más szerepet töltenek be. Ugyanugy tudod használni az AH-t, az elején ha Cutthroatot inditasz kell egy kis repu a francia,spanyol,britt kereskedokkel, mert minuszban vagy, amint azt feltornászod láthatod a többi ország kikötőiben listázott árucikkeket is.
    Kalóznak lenni olyan mintha csöves lennél, és ingyen élnél mindenből és mindenkiből. Cutthroat az egyetlen class az egész játékban amelyik hajót tud elfoglalni.
  • mkfdd
    #7134
    Azt csak úgy kiírja nem kell vele foglalkozni
  • Torzonborz
    #7133
    no úgy néz ki csináltak valamit mert most max grafikán nem fagyott.

    még...koppkoppkopp

    viszont belog után egyből jött a splash screen hogyaszongya f2p accounttal nyomom .
    mi ez a fasság ???
  • Fritz Von...
    #7132
    Utáljuk őket.
  • dedici
    #7131
    Azon kívül tud mondani valaki valamit a kalózokról,hogy utálja őket?
    Az elképzelhető,hogy nem tudnak AH-ba cuccot betenni eladni?Csak kíváncsi vagyok erre arra,mert jobban húzok a kalóz oldal fele,de ha nincs magyar klán vagy játékos köztük akkor nem azt választom.Még jobbára csak ismerkedem a játékkal.Minden hasznos infót szivesen fogadok!
    Köszi előre is...
  • Fritz Von...
    #7130
    Nekem 2,4 GB van hátra... holnap már talán...
  • CptXecutor
    #7129
    Nekem eleinte jött fullsávval, de most elkezdett balfaszkodni a netem (ahogyan mindíg szokott csúcsidőben 5-10-ig) és most 30k/sec yeahhh! Kb délben elindítottam, mondom mire bejövök 5 óra alatt simán lenyomja, de még csak a fele van meg
  • Hunor1
    #7128
    Linkelnétek egy jó launchpadot?
  • Fritz Von...
    #7127
    Nekem is az van fetéve. Melyik launchpadot használod, a POTBS-osat?
  • 0Fritz0
    #7126
    Nálam eddig öt perc alatt lejött több, mint két giga a LaunchPad-al.

  • Hunor1
    #7125
    ja, valami SOE launchpadot emlegetnek hogy azon keresztül gyorsabb
  • Fritz Von...
    #7124
    Nincs valakinek valami ötlete, hogy lehetne felgyorsítani a letöltést? Ezzel a sebességgel holnap este tudok belogolni...
  • Jockey
    #7123
    puggal alapból nem mennék sehova..
    még f2p előtt lehetett robertsen spanyol oldalon, és ilyne szökőévente 1er fordult elő, mert tapasztalt játékosok játszottak, de f2p óta tuti nem mennék..:-)
  • Frekazoid
    #7122
    Amugy pontosan ezt mondtam, illetve akartam mondani amit mkfdd gyonyoruszepen korberajzolt. Red Devil erre jo, illetve pugok ellen veteran jatekosok tudnak meg vele tundokolni, ha balfasz az ellenfel, es hagyja magat kette valasztani. Pont multkor volt egy ilyen csatam 4 faszlamaval, fogtam is a fejem rendesen, aztan rage logoutoltam sullyedes utan :D Meg jo, hogy mar evek ota leszarom a hajoveszteseget.
    A manőverezhetőképességről még annyit, hogy 1v1ben ft-kent red devilekre csipobol rafordulok, sleek hercel ~2.3-as accellel meg 15ös turningel minden lehetseges ;>
  • Frekazoid
    #7121
    Meg mondjuk amit még csinalni lehet, hogy a kinnmaradt 5 ember elkezd haladni a 6. ember fele, csataba keverednek, es adhoc+ship preparationnal ellubickol a csataig, aztan autofire+spacebar spam :D
  • Frekazoid
    #7120
    Ja ami meg kimaradt... arrol nem is beszelve, hogyha elsullyesztenek mondjuk 1 társat, akkor annak a helyzetunktol fuggoen vissza kell jönnie valahogy a pirosba, mák ha egy spanyol kikotorol van szo, de mivan, ha mondjuk MT elött van a csata, és csak ugy özömlenek a kalozok... Gibarabol eselyed sincs, max ha Paix a mienk, akkor onnet atugrasz tortugaba, varsz egy keletröl jövő kaloz bandát, és végigkiséred őket MT fele
  • Frekazoid
    #7119
    Egyszeruen par ember OS disciplinje brutalisan fos, es erre jatszanak a patkanyok 10bol 10x
  • Frekazoid
    #7118
    Jockey: autojoin nalam mindig bevan kapcsolva. De van, hogy tetves pug-al vagyok, es valaki rosszfele kanyarodik, hiaba van fenn venten. Es hamar kikerul 10 merfolden kivulre, es tobbnyire az szokott lenni, hogy en meg pont rangeben vagyok, es az autojoin miatt magaval rant, elol meg 1-2 srac kimarad, es erre palyaznak a kalozok.
    Mondjuk en nem vagyok mar hajlando pugokkal menni, max olyan puggal vagyok hajlando menni ami veteranokbol all, es dobnak egy random invet.