8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Fallingstar
    #7317
    Nemsoká leszek, 1 óra és játékba vagyok
  • Hikoro
    #7316
    Értem, köszi a gyors választ!!
  • bardocz
    #7315
    Black Wizard
  • Hikoro
    #7314
    Na mégiscsak sikerült elindítani ezzel a Station Launchger-el, most éppen updatel(3 megával szedi.^^) Aztán kipróbálom Roperts szerver, és most vacilálok a kalóz és a spanyol között,de sztem kalóz leszek..
    Na akkor ott kit keressek?^^
  • Fallingstar
    #7313
    Pénz megjött. Emailt küldök, ott tárgyaljunk, mert ez offolás!
  • Hunor1
    #7312
    ja, bocs nem Atilla úti hanem Alkotás úti fiók.
  • Hunor1
    #7311
    na most értem haza, előtte utaltam az Atilla úti fiókból 15:51-kor kb.
    Ha jól értem akkor a paypalon keresztül fizettél és arra kell várni hogy mejelenjenek nálad a SOE pontok ? Ha jól vettem kia leveledből akkor a játékon belül is ki lehet tehát fizetni az accot a pontokkal?
    Köszönöm amígy a bizalmadat, hogy előre utaltad! Van Hoornt ( level 12 )nem tudok adni mivel kalóz lettél, de majd foglalsz magadnak...:)
  • Fallingstar
    #7310
    Elutaltam előre Zappa, jó esetben holnap, rossz esetben január 4-3 szerintem mire megérkezik kinntre
  • Hunor1
    #7309
    Fallingstar ma délután intézem a befizetést. Mailban tájéloztatlak majd ma estefelé amikor hazaérkezem. Innentől számítva szerinted mikor realizálódhat az account befizetése a játékban az általad leírt módszerrel?

    Zappa
  • Megtorló111
    #7308
    OKÉ akkor az a legjobb
  • Fallingstar
    #7307
    ka-ló-zok!
  • Megtorló111
    #7306
    És a societybenn spanyolok vannak ?
  • Fallingstar
    #7305
    Már 3 magyar van a societynkben:)
  • Hikoro
    #7304
    Néztem ezt is, de erre meg kéri a kódot, amit ugye akkor kapnék, ha fizetnék a játékért.(Ami ugye mostmár F2P.)
    Szval ez a gondom, hogy nem "frissíti" magát a launcher.. :S így csak betudnám írni, az Activation Code-t.
  • Megtorló111
    #7303
    Na végre sikerült kitörölni a karaktereket ,már a feladatokat is tudom hogy kell köszönöm a segítséget ,akkor elkezdem a Roberts szerveren.
  • Fritz Von...
    #7302
    Lesz kin farmolni MoVokat. Zsír. :)
  • Jeffjohnson
    #7301
    Szerintem a Testbed-en keress valami jó klánt és ott húzd a karid
  • Fallingstar
    #7300
    Gondolom megerősítést kell írni, nem töröltem még így nem tudom, lehet jelszót kér?
    A Society képviselője tud behívni societybe, rá kell írni valamelyikre.
  • Megtorló111
    #7299
    Én csak erre szeretnék választ kapni és végre mehetnék rendesen gemelni . Karaktert lehet e törölni ,ha igen hogyan ?És aztán ha elkezdem a Roberts szerveren hogyan írják valakinek hogy vegyen be a Los Conquistadore klánhoz?
  • Megtorló111
    #7298
    Fallingstar írta elöbb ezt --Robertsen magyar Society elindult lehet jönni, írjatok rám:"Black Wizard" a nevem. A soc neve: The Last Alliance:)---ide nem kalózok mehetnek ? Robertsen a spanyolokkal vagyok a Tesdbed-en pedig a kalózokkal .A karakterem akarnám törölni amikor rámagyek a delete characer-re és oda kidobb ilyen cuccot oda mit kell beírni hogy törlödjön ?
  • bardocz
    #7297
    Tortugába be lehet menni? Nem tudom már mit olvastam, hogy van ott, de meg szeretném nézni:D
  • Hunor1
    #7296
    Wizard ezek rendben is vannak, természetesen megbízom benned.Csak a részletek megbeszélése miatt kérlek írj a mail címemre egy sima re-vel.
    Sajnálom hogy a kalóz oldalra álltál mert mi a spanyol oldalon vagyunk.


    Na emberek a caribi téeség felbojdult!! Sisal BEFLIPPELVE, Campeche is PvP zónás lett !! Most aztán vége a nyugodt hátországnak. Nincs mese kell 2 group mostmár PvP-zni.
  • Fallingstar
    #7295
    miért nem tudod törölni?
  • Megtorló111
    #7294
    Én is mennék a Roberts szerverre a magyar soc-hoz a kalózokhoz ,de a spanyol karakterem nemtudom törölni és nem lehetek kalóz
  • Fallingstar
    #7293
    pirate
  • Torzonborz
    #7292
    melyik frakciónál csináltál soc.-t ?
  • bardocz
    #7291
    A kis térképen van nyíl, meg amúgy írja, ha megnyitod a küldetéseket(J-vel tudod).
  • Fallingstar
    #7290
    Elintéztem. Robertsen magyar Society elindult lehet jönni, írjatok rám:"Black Wizard" a nevem. A soc neve: The Last Alliance:)
  • Megtorló111
    #7289
    A feladatoknál odamagyek a felkiáltójeles csávóhoz megmutassa mit kapok érte stb és aztán hol mutassa merre kell menni a feladat megcsinálásához ?
  • Fallingstar
    #7288
    Aki Robertsre jön írjon rám és csinálunk egy magyar "klánt", azaz Societyt!
  • bardocz
    #7287
    Kalózzal úgy tudsz hajót foglalni, hogy az egyik skilledet használod rajta, lesz is mjd egy ilyen küldetés, amiben megkapod, és megtanulod használni.
  • Megtorló111
    #7286
    Sziasztok ,én mióta megláttam 1-2 éve egy újságbann a Pirates of the Burning Sea-t azóta megakarom szerezni ,végre most sikerült ,tegnap el is kezdtem ,a Roberts szerveren a spanylokkal hogyan tudok csatlakozni a Los Conquistadore klánhoz ? A kalózokkal hogy lehet elfoglalni a kilött hajót ? És kezdö vagyok valaki megtudna dobni egy-két ötlettel hogyan kezdjek ?
  • Torzonborz
    #7285
    LCben csak spanyolok lehetnek.
  • bardocz
    #7284
    LoC-ba úgy is csatlakozhatok, ha kalóz vagyok?

    Economyról hol tudok bővebben olvasni? Mert most küldetés miatt tökjó, hogy tudok valami bőrt gyártani, de nem sok haszna van:D
  • Fallingstar
    #7283
    Köszönöm, gőzöm sincs az micsoda, de pénzben nem szenvedek hiányt, inkább egy jó csapatra lenne szükség:)

    Egyébként a megbízhatóság bizonyítékaként itt olvashatóak az elégedett "ügyfelek" kommentjei
  • Hunor1
    #7282
    köszi a segítséget! Küldtem mailt Neked. Majd értesíts hogy milyen formában bonyolítanánk le a befizetést. Ha sikerrel járunk majd adok neked ajándékba egy Van Hoorn hajót ha elérted a 12-es szintet! :)) De persze majd a klánon belül is sok segítséget adunk a fejlődéshez.

    Zappa
  • Fallingstar
    #7281
    Helló!

    Én tegnap kezdtem Burning Seazni, nagyon jó:)

    Amint látom van akinek gondja van utalással. Ebben tudok segíteni, League of Legends játékban közvetítőként működök azoknak akiknek nem áll módjában külföldre fizetni. Ha valakinek kell segítség írjon mailt a [email protected] -ra (www.lol-hungary.hu főszerkesztője lennék). Na go hajózni:P
  • dedici
    #7280
    http://launcher.station.sony.com/
    Ezt a launcert próbáld meg ennek működnie kellene!Ha nem akkor nincs más ötletem
  • CptXecutor
    #7279
    Ja csak poén hogy eleddig én abban a hitben voltam, hogy ilyenre cserélték a dombornyomatosakat, mert láttam már olyat korábban, de mikor ezt megkaptam nem tájékoztattak ezekről a dolgokról és nem kérdezték meg ilyet akarok-e vagy domborosat, mert akkor tuti azt kértem volna, de az lesz, hogy szépen kiváltom...
    Swashbuckling florentine:
    Nem rég óta játszom, de azt hiszem ennél az ágnál az a lényeg hogy a defense maxra legyen tolva, és ne tanuljunk egyszerre controlt is meg offense-t is. Én kimaxoltam a defense-t, offense ágról megtanultam egészen a group momentum-ig, a pisztoly ágat pedig a dupla lövésig (nem jut eszembe a skill pontos neve) A maradék 1-2 ponton még gondolkodom. Kombóra sok lehetőség van, például az elején ki lehet fektetni az ellenséges kapitányt, és amíg fekszik meggyepálni a legénységet, vagy a legénységgel együtt erős területsebzésekkel aposztrofálni, nekem is van egy bejáratott taktikám ami eddig bevált. Ha lement a guard, érdemes elnyomni rögtön a second wind-et, és kicsit hátralépni ha lehet, de ezt úgy is majd mindenki kitapasztalja magának, ahogyan neki kézre esik. Egyszerre sokfelé kell figyelni, magamat is, hogy ha túl sok debuffom van el kell nyomni egy regain fottingot.
  • Hikoro
    #7278
    Valaki nekem is Dobna egy helpet? :D
    #7256 itt leírtam minden gondom. :)