8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Fritz Von...
    #7357
    Akár. :)

    De lehet fleetezni, pvpzni, port csatázni, questelgetni, egymásnak segíteni-szállítani craftban. Lehet akár rendeléseket is leadni, segítséget kérni, vagy csak simán beszélgetni és hülyéskedni is.

    Vannak, akik ezek közül egyikben sem vesznek részt...

    Pl. az olyan emberek, akik köszönni sem igen tudnak, ne is várják el senkitől, hogy majd mennek őket "húzni" hanyatt-homlok.


  • Jockey
    #7356
    pl nagyon jó kis group mission-t lehet csinálni tortugába, nem kell hozzá semmi csak egy hajó és némi sanax..:-)
  • Fritz Von...
    #7355
    Értelemszerűen akinek nem inge... :)
  • Fritz Von...
    #7354
    Ha már a soc szóba jött: szeretnék megkérni minden LosConq tagot, hogy ha a guildben van, akkor próbáljon némi közösségi életet is élni.
    Az nem fog menni, hogy guildben vagyok, de soha semmilyen közös eseményre nem megyek el, nem veszek részt craftban sem, sőt még a rendelkezésünkre álló jó minőségű TS szerverre sem jövök fel.
    Ha nem vagy hajlandó a guilddel együtt tenni bármit, akkor minek vagy guildtag?
  • Dzsuhi
    #7353
    Megtorló .. a legegyszerűbben, hogy ha látsz egy los conquistadores tagot, akkor ráírsz és ő továbbítja a kérést ...
  • Torzonborz
    #7352
    a testbed teszt server szóval ott ne akarjál játszani :)
  • Megtorló111
    #7351
    A Testbed nincs meg ,csak volt aztán egyszer csak lezárták és azóta meg sincs.
  • Jeffjohnson
    #7350
    és miért nem a Testbed-en játszol?
  • Megtorló111
    #7349
    Nem azt mondtam ,hogy a kalózokkal kezdenném el ,de a Robertson csak a spanyolokkal enged és elkezdtem a spanylokkal a Robertson és csatlakoznék a Los Conquistadores klánhoz.
  • Fritz Von...
    #7348
    A Los Conquistadores spanyol guild, te meg kalóz vagy. Tegnap még a Black Wizardhoz akartál csatlakozni.
  • Jockey
    #7347
    rosszul gondolod, erosebb kutya baszik elv van:P
  • CptXecutor
    #7346
    Srácok...jól gondolom, hogy ha mondjuk egy 4th rate hajó neki menne mondjuk egy snow oldalának, akkor a 4th rate megállna teljesen, és nem tolná el a snow-t? Nagyon komoly hiba ha ez így van...
  • Hunor1
    #7345
    Köszi Wizard! Member lettem végre! Indul az ecom:D
  • Hunor1
    #7344
    bocsi de csak ezzel a mödszerrel tudom befizetni az accountot.
  • Megtorló111
    #7343
    A Los Conquistadores klánhoz szeretnék csatlakozni a Roberts-en a vezetöknek hogy tudok írni
  • CptXecutor
    #7342
    Hát én úgy tudom, hogy ha egy emberke 1v1 et kezd, akkor van 1 perc a belépésre, ha senki sem lép be, akkor lezárja egészen addig amíg valaki esetleg fel nem tol egy flare-t (nem tudom hogy engedi-e egyáltalán iylen esetben) ha mondjuk valaki belép 1 percen belül az 1v1-be akkor nálam nyitva marad még egy ideig, aszem 5 perc, ez PVE-ben is így működik nálam, aztán lezárja megint addig, amíg valaki bent nem flare-ezik (a flare nem tudom meddig tartja nyitva a csatát, talán az is még további 5 perc)
  • Fritz Von...
    #7341
    Mit hackelgetsz te meg? :D
  • Hunor1
    #7340
    Hát igen.Úgy látszik nem lehet előkészítetlenül nekifogni Havanna visszafoglalásához.Összehangolt támadás kell más klánokkal egyeztetve.Mert kell vagy 3 group oda + 1 tartalék váltásnak.Nation cseten kérdeztem is éjjel hogy mi a francnak nem jöttek többen.Azt válaszolták hogy rengeteg ember még "holiday"-on van és talán ezen a héten összerántják a bandát.

    Kalózoktól kérdezem: Nálatok van olyan képesség hogy pvp területen be tudtok ugrani más kalóz játékos csatájába anélkül hogy vele egy groupban lennétek?

    Wizard várom a válaszod a mailra amit írtam , mert nem világos nekem ez a teamwiever(amivel átveszed az irányítást a karakterem felett).Ez egy progi amit használnánk a transzfer alatt?Mert akkor kéne 1 link hogy letöltsem.

    BÚÉK !

    ZAPPA
  • Fritz Von...
    #7339
    Szia! :)

    Igazából szerintem nincs nagy baj a pénzzel, mert sokkal többet lehet szerezni, mint a startnál. A CdA tegnap merre volt? Alig voltunk páran Havana fliphez (LosConq egy full grppal kempelt-fleetelt-blokádolt-franciákat ölt). Aztán sajnos mielőtt meglett volna, betámadott az az erősebbik francia grp, és sajnos a tapasztalat hiánya miatt kikaptunk tőlük. De így is 2 pvp csatát nyertünk, egyet buktunk. :)
  • Megtorló111
    #7338
    Nekem mongyuk nagyon sok bajvan a gameval nem a játszása miatt.Az Antiqua-n kezdem mert csak azon enged mindenkivel .A Roberts-ra rámegyek ott meg csak a spanyolokkal lehet a többire nem enged rá pedig én a Robertson újrakezdenném és szívesen csatlakoznák Black Wizard csapatához a kalózokhoz.A Testbed meg nincs is meg egyszer kb 1 hete amikor mentem bele a játékba kivolt a Testbedhez írva ,hogy Locked aztán már meg sincs :{
  • Megtorló111
    #7337
    Hát igen szlovákiai magyar vagyok :D
  • 0Fritz0
    #7336
    Nem "lessz", hanem "lesz".
    Nem "malyd", hanem "majd".

    Azért a magyart is gyakorold. :)
  • Megtorló111
    #7335
    Hát igen használom a webfordítast meg most tanulom csak az angolt én ,na mind 1 akkor malyd valami lessz.
  • CptXecutor
    #7334
    Sajna nem tudom konkrétan mire gondolsz, de az biztos, hogy ha nem tudsz elég jól angolul, hamar meg fogod unni a játékot, mert így olyan lesz mintha egyjátékos módban játszanál. Próbáld kicsit képezni magad, nekem is kb egy gyenge középfokú tudásom van, de még nekem is szótárazni kell néha...
  • Megtorló111
    #7333
    Oké nagyon szépenn köszönöm ez sikerült ,de ezt a feladatot még mindíg nem csináltam meg hogy azt a házat kell felhúzni a Cat Island-on ,2 már megvan a harmadikat nemtudom egy angol is most írta hogy hogyan kell legalábbis kérdezte elég hosszan magyaráztak neki amit tudok kivettem ,de alig értettem valamit .Azt tudom hogy valamire szükség van hozzá valaki leírná részletesen .Tik játszotok több ideje én még csak level 12-es vagyok létszi segítsetek mi kell hozzá ,és azt hol talállom .
  • CptXecutor
    #7332
    Először is group-ba kell venned a segítőtársa(ka)t, aztán ha azt akarod hogy ő is megkapja a küldetésért járó jutalmakat akkor a küldetéslistánál kiválasztod a küldetést és lesz ott egy "share mission" vagy hasonló gomb, ezzel meg tudod osztani aztán hajrá.
  • Megtorló111
    #7331
    Igen köszi akkor ezt a feladatot késöbre hagyom .
  • bardocz
    #7330
    Nagyrészt az elején az összes küldetés megcsinálható egyedül, még ha többen is vannak. Inkább tanuld be a taktikákat, meg találj ki sajátot, hogy a későbbiekben könnyebb legyen.
  • Megtorló111
    #7329
    Sziasztok hogyan lehet azt,hogy valakit hívjak pl hogy segítsen egy feladatbann amikor kikell több hajót nyírni mire mennyek rá ,mert tudom vannak ezek hogy :Trade,Send Message,Group Invire,Ship,Duel
  • Fallingstar
    #7328
    kellemetlen. engem behívott egy soci társ segíteni küldibe, mondja menjek a két hajóra elöl. elkezdem lőni őket, megjelenik 10 hajó a hátamban. nem értékeltem..
  • CptXecutor
    #7327
    Na bakker kinyírt egy brit egy cutterrel...közel engedtem 50-es volt, gondoltam úgyis az lesz a taktikája hogy elém farol és boardol. Gondoltam jól van hagyom neki, aztán lekaszabolom. Így is lett, egyel több volt a reinforcja mint nekem, de aztán mintha 2-3 ezres pingem lett volna egyszerűen nem hogy őt, még magamat se láttam csak nyomtam mindent össze vissza, a végén ketten maradtunk de beállt a kép, és kb fél perc mulva azt látom hogy elfeküdt a karakter....és ezután is iszonyú lagjaim voltak, ki is léptem, pedig a teszt szerint csak 20-as pingem van...
  • Fallingstar
    #7326
    Huh, hát elszórakoztam vele egy ideig, de tessék:
    Megnyílt a Magyar PotB oldal!:)

    http://burningsea.seveneye.hu/

    Lehet jönni regisztrálni:)
  • CptXecutor
    #7325
    Igen ezt én is tapasztalom, tegnap váltottam le a Raa MC-met egy cap mc-re, és gyűjtögetek ezerrel, most még csak 900 ezrem van, a hyperionom legalább 500k lesz, a Treason meg vagy másfél milla....soksok pénz :)
  • dedici
    #7324
    Masik hajódat nem tudod magaddal vinni egyedül nem tudsz flottát csinálni.valamelyik cimboráddal group-ba álltok és úgy már könnyebb lesz.
    Az Economy Quest-nél pedig fel kell húzni egy vagy két épületet a Warehouse-on kívül.
  • jamescastor
    #7323
    Sziasztok Los Conquistadores!
    Néhanyotokkal már összefutottam, jómagam a Cabbaleros de Atlantis sorait gyengítem Juan Castor néven. Ha bármi kérdés van, pl. hogy milyen hajó/felszerelés az optimális port battle-re, stb. nyugodtan keressetek. Esetleg tudok az AH árainál olcsóbban hajót is szerezni, bár ez a hajóépítőink kapacitásától függ. A franciáknál van egy erős kemény mag, nem könnyű ellenük csatát nyerni mostanában. Ezért is fontos, hogy mindenki a legoptimálisabb felszereléssel jöjjön csatába, bár tudom, hogy egy új játékosnak nehéz összeszedni elég pénzt az elején.
  • CptXecutor
    #7322
    Rendben, akkor most már ezt is tudom, kösz az infót. :)
  • Fritz Von...
    #7321
    Lvl 35 alattiért tuti nem kapsz semmit 50esként.
  • CptXecutor
    #7320
    Le tudná írni nekem valaki, hogy jelenleg mik a pvp szabályai? Ezen belül is az érdekelne, hogy mikor kapok MOV-okat, mert az off oldalon az van hogy lvl 10-19-es player-ért 1-et, 20-29-es ért 2-t stb, de már több 28 körülit is elsüllyesztettem, mégsem kaptam értük semmit...jelenleg 50 es vagyok egy Raa MC-ben. Mert ha van mondjuk egy minimum szintkülönbség ami alatt nem jár MOV, akkor nem bántom őket feleslegesen. :)
  • Megtorló111
    #7319
    Sziasztok ,vettem hajót így most már kettö van hogyan lehet beállítanni hogy velem jöjjön ,mert vannak olyan feladatok hogy 3 hajót kell kiütni és ehhez 1 hajó nemelég vagy ha esetleg van valami haver az se he ? és van egy feladat aminél elakadtam a Cat Island-nál van ,hogy valamit kell építenni valami Economy Warehouse-t ott mit csináljak ? Kérlek segítsetek!!!!
  • CptXecutor
    #7318
    Találtam még egy lehetőséget a gizetésre: AH-ban vesz az ember burning sea notes-okat, darabja kb 200 ezer, és ezekért kap 300 Treasure Isle pontot, amiket pedig beválthat econ slotra vagy dock slotra vagy amire akarja.