8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Fritz Von...
    #7277
    Ja, csak régen még más volt. Most meg (4-5 éve) kijött a dombornyomott kártya, ami mindenre jó. Csak ti a freetopay electront használjátok, ami kb arra volt való, hogy az ifjúságnak legyen is bankkártyája, meg ne is... Az electron az a kártya, ami miatt sok helyen pl a VISA cuccot nem is nagyon lehet használni. Ki kell váltani a dombornyomottat és az mindenhova jó külföldön is.
  • bardocz
    #7276
    csak LOL oztak, hogy nálunk nem lehet ugyan azzal a kártyával neten fizetni amivel mondjuk boltban vásárolsz....

    Na ez a faszság, van egy bankkártyám, és tudom mindenhol használni, minek netre meg boltba különböző?
  • Hunor1
    #7275
    swashlingra is leírhatnátok hatásos combókat hogy ne csak össze-vissza nyomkodjon az ember aszerint hogy melyik skillvillan fel....
  • gstup
    #7274
    Hát azért nem volt annyira egyszerű győzelem a tegnapid!;) És csak egyszer próbáltuk ki,szóval én még nem írnám le a többi swas-t sem....
  • Hunor1
    #7273
    siedrenn, boxs..
  • Hunor1
    #7272
    siderman.

    leírnád nekem hogy hogyan csináltad a folyamatot, mert én a paypal rendszert sem próbáltam még!!
  • CptXecutor
    #7271
    Úgy hallottam a többi ország nagy részében nincs ilyen marhaság, hogy külön bankkárty dombornyomatos f.szság, amikor meséltem a soc omnak csak LOL oztak, hogy nálunk nem lehet ugyan azzal a kártyával neten fizetni amivel mondjuk boltban vásárolsz....még egy strigula a Magyar f.szságok listához...mivel nincs paypalom mert ott sem akarta még korábban elfogadni a kártyámat, kénytelen leszek én is bankba menni, amiben az a ciki hogy utazgathatok 20 kilométert, még az is pluszpénz....néha már kifejezetten utálom ezt a tetű mocskos vérbürokrata 20 helyen írjál alá egy rohadt ajánlott levelet, különben nem veheted át, 20 oldalas szerződést írjál alá ha dolgozni akarsz, tetves szar országban...
  • Fritz Von...
    #7270
    Majd ingame megadom és kiírom a MOTDbe. Shion az admin, úgyhogy a Potbs nevetekkel regeljetek. :)
  • siedrenn
    #7269
    Sajna nekem is Visa Electronom van, de sikerült befizetnem vele a captains accomat, mégpedig úgy, hogy nem közvetlenül fizettem ki a 14,99 dolcsit,hanem Station Casht vettem 1500 darabot 15 dolcsiért paypalon keresztül,és azzal vettem meg a captains accot. Ha nem akarsz a dombornyomottadra pénzt rakni, próbáld meg így.
  • Hunor1
    #7268
    az hol van..? a "saját fórum"
  • Hunor1
    #7267
    ok, thx, van dombornyomottam is....de nincs rajta lóvé...:) csak ha berekok rá pémzt akkor előbb levonják a számlakezelésért felszámolt díjat, amivel elmaradásban vagyok, úgyhogy akkor az a 15 dollár nem annyi lesz hanem pár ezerrel több...:((
  • Cimbi
    #7266
    Részemről kardozom és meghalok:D
  • Fritz Von...
    #7265
    Visa Electronnal te maximum a teszkóban tudsz fizetni. Ahhoz, hogy neten tudj vásárolni, kell egy dombornyomott kártya. Érdemes bemenni a bankodba és érdeklődni a lehetőségek felől.
    Ehhez a játékhoz nincs gamecard sem. Két lehetőséged marad:

    1. Irány a bank minél előbb.
    2. Egyik haverral beszélsz, akinek van dombornyomottja, és befizeti ő neked.


  • Fritz Von...
    #7264
    Akkor talán nem ide kéne felpakolni, hanem a saját fórumunkra...
  • Hunor1
    #7263
    HOPP !!

    Találtam egy jó kis infó oldalt.Itt ha ráklikkelünk a városokra akkor megadja az ott felvehető missziókat>onnan pedig a missziókban kapható extra itemeket( upgradékat hajóra vagy kardozáshoz) !!

    spanyol városok - missziók
  • Hunor1
    #7262
    biztosan jó ez a módszer de nem visz rá a lélek....kicsit furcsa lenne egy Naval Officer amint kung-fuzik..:((( ez egy nagyon csúnya mellényúlás a játékban.

    Valaki tud tanácsot adni a #7255-re, sajnos nem vagyok gyakorkott online fizető..:((
  • mkfdd
    #7261
    Ja és azoknak üzenném, akik nem LoC-osok, hogy ne terjesszék ezt a buildet. Semmi szükség rá, hogy ganker rageboardosok kezébe kerüljön ez a kis csodafegyver. Hadd főjjön a fejük miatta, hogy akárhogy próbálkoznak majd dirty fightinggal, képtelenek nyerni boardingban.
  • mkfdd
    #7260
    Ha ezt begyakoroljátok, nem lesz ellenfeletek boardingban (max másik táp brawling-os :D). Még a pingkiter-eket is ki lehet nyiffantani az instant stunnal, kegyetlenül erős véreztetéssel, meg a buffal tápolt legénységgel.

    Dirty fighterek, fencingesek meg florentine-esek meg hullanak majd mint a legyek.
  • mkfdd
    #7259
    Brawling buildem:
    Control:8
    Defense:5
    Offense:5

    Mindig a drunk stance legyen fent.

    BUFFOK:
    Rallying cry kerüljön fel mindig a legénységre, mert ad +5% dmg resistet, és +5% dmg-t.

    Battle cry legyen használva mindig, mert az első 6 másodpercben dupla olyan hatékony (+5% dmg resist, +5% dmg alapjáraton)

    Hit me: 100 health-t és 100 guardot tölt. Érdemes akkor elnyomni, ha az ellenfél már a health-t is megkezdte, hogy hatékonyabban fejtse ki hatását.

    BUFFLESZEDŐK (ezeket azért érdemes szedegetni, mert nemcsak lecserél pár negatív effektet pozitívra, de megakaszthatja az ellenfél kombóit is):
    Too Drunk: Ha fent van a shaken (-15% offense), akkor leszedi, és +10% offensere cseréli. Ha jól emlékszem dirty figthing ellen jön elő sokszor ez a debuff.

    Fighting spirit: Leszedi a weakend-et (nem emlékszem hogy pontosan mit von le), és felrak helyette +5% dmg és +5% parryt. Azt hiszem fencing-gel szokták sűrűn rakosgatni ezt a debuffot.

    STUN:
    Throw sand: jó kis instant aoe stun

    TÁMADÁSOK:
    Elblow, Hook: az alap támadások. 6 másodperc a cd mindkettőn, és egy debuffot stackelnek (Bruises: -2% mg resist, -3% dodge <- 5 stack)

    Double punch, Roundhouse: Ha fent van valakin a bruises, akkor plusz sebzés + véreztetés. Ezek elég durván sebeznek, többnyire ezektől hullik ki az ellenfél és a legénysége pillanatok alatt.

    Face Punch: Initative-et tölt


    Mivel az elblow és a hook 6 másodpercesek, úgy a leghatékonyabb használni őket, hogy a kettő között mindig menjen valami más skill. Így pont cd-től cd-ig lehet használni őket, és könyebben stackel a debuff.
    Egy példa:
    Elblow -> Double punch -> hook -> roundhouse -> elblow -> double punch -> hook -> facepunch -> elblow -> double punch etc.

    Tehát minden második ütés elblow vagy hook lehgyen, közöttük meg az alábbi skillekből bármi, amire épp szükség van helyzettől függően:

    Double punch
    Roundhouse
    Faceounch
    Pistol shoot
    Throw sand
    Hit me

    Cuccnak:
    min/max dmg-es neck
    +dmg-es weapon accessory
    +dmg resist, +guard/health-es torso

    Fegyvernek:
    cél a minél nagyobb sebzés (szerintem a lvl 50es karrier fegyó a legjobb erre a cléra, amit san juanban adnak, de a Tortugás sem tűnik olyan rossznak).
  • mkfdd
    #7258
    a karakter nem
  • Ahet
    #7257
    Sziasztok!

    Egy rövid kérdésem lenne.
    Jól értettem, hogy map resetkor van lehetőség nemzet váltásra, de csak az acc vált a karakterem nem? A régi kiszürkül és lehetőségem lesz új karaktert kezdenem a választott nemzetnél.
  • Hikoro
    #7256
    Na akadt egy kis időm, de már az elején elakadtam.. A Launch pad nem akar működni. Annyit ír,hogy "There was a problem determining the game information. please try restarting the application or contact support if this problem persists.".
    Utána olvastam angol fórumokon,eredeti fórumon,s annyit írnak, hogy az IE miatt nem működik és használjam az IE8-at, na de én letöltöttem, de még úgy se akar működni..
    Segítséget előre is köszönöm!

    Hikoro
  • Hunor1
    #7255
    Gondban vagyok...Be akarom fizetni a 30 napos díjat a captains'club tagságra de nem fogadja el a kártyát ami van./VISA Electron/
    VAn egy másik opció is , valamilyen game card aminek a kódját megadom az account infónál akkor elvileg ugyan úgy member lehetek mintha credit kártyával fizettem volna.
    Azt hiszem van egy bolt Budeapesten ahol ki lehetne ilyen kártyát váltani, illetve befizetem az összeget és kapok egy kódot. Létezik még ez a hely illetve mi a címe?
    De egyébb ötletet is várok hogy milyen módön tudnám befizetni ezt a 30 napos cuccot.
    Köszi: ZAPPA
  • Jeffjohnson
    #7254
    Roberts szerver Spanyol oldal
  • Hikoro
    #7253
    Üdv,
    Már régebben is kinéztem ezt a gamet magamnak,s annyit szeretnék kérdezni, hogy a legtöbb magyart hol találom?

    UI.: Vmiért nem jó a F.A.Q.. :S
  • mkfdd
    #7252
    Csúcsidőben 20an is fent szoktunk lenni. Ha kicsit összeszokunk, idővel keresztbe-kasul felfordítjuk az egész Karib-tengert

    Volt hogy 1 PB-ben 6-7en is felbukkantunk.
  • CptXecutor
    #7251
    Ezek szerint a los conq full magyar, csak magyarok alkotják? Egyébként a multkor questelés közben Orenjestadnál csak úgy összefutottam 4 angol és egy kalóz magyarral az areán belül O.o pislogtam kcisit, hogy milyen szépen összegyűltünk. :) Többen vagyunk szerintem mint hinnénk.
  • mkfdd
    #7250
    Én írtam hogy azért ott legyünk mi is, de az angolom csapnivaló tud lenni olykor. Ha akartok valami más szöveget, vagy csak kijavítani akkor szóljatok :D
  • gstup
    #7249
    http://www.burningsea.com/forums/showthread.php?t=79948 No comment srácok!Éljen a magyar LoC!:) Viva la spain!
  • bardocz
    #7248
    Akkor az ilyeneket nem is fogom tudni sehogy. Mindegy, használom, amíg el nem süllyed:D
  • CptXecutor
    #7247
    Hm...elvileg a captured deed-eknek csak 1 ha jól tudom, de a gyártott deed-eknek a lehetséges max. AH-ban van 2 féle lista is. Ha a dokkban van a hajód, azt már nem tudod eladni, csak a deed-eket lehet.
  • bardocz
    #7246
    Elfoglalt hajót nem lehet eladni? Mert találtam az aukciós házban valakit, aki árul hajókat, és van jamaican sloop, ami nekem pont jó lenne, csak nem tudom érdemes-e venni, mert azt nem írja, hogy a durability menyi. Amiket elfogok, annak csak 1.
  • bardocz
    #7245
    Na, akkor eddig jól indultam el;D
  • CptXecutor
    #7244
    CUT-nak valami ilyesmit állítanék össze, de ezeket tesztelni kell, én most csak hasra ütöttem. 55405015
  • CptXecutor
    #7243
    Én kalózt csináltam, ha van egy középfokú angol tudásod, akkor teljesen mindegy melyik soc-ba állsz be, és melyik nemzetnél, a lényeg, hogy találj egy értelmes bandát akikkel kijössz, legalábbis nálam ez volt a cél, jelenleg az Unus Pro Omnibus-ban nyomulok, egyébként Európaiaknak én inkább a Roberts szervert ajánlanám. Az itteni fórumosok nagy része Spanyol nemzetben van a Los Conquistadores soc-ban. Szavak: Hát igen, nekem is sokat kellett olvasgatnom az off oldal fórumait, és kérdezősködni játékon belül, mire megtanultam az alapokat, de ha valamit nem értesz kérdezz nyugodtan Nation chat-ban, meglepően értelmesek, és nem lámáznak, illetve noob-oznak majd le, mert mindenki ugyan így kezdte....
  • bardocz
    #7242
    Jesszus milyen szavak..:D
    Most pont le van állva az a szerver, amin van a kalózom... Esetleg melyiken érdemes csinálni, és milyen nemzetiségű karaktert, ha majd veletek is szeretnék találkoznia játékon belül egyszer?
  • CptXecutor
    #7241
    Nem, a BU az a buccaneer a ct vagy cut pedig a cutthroat értelem szerűen :) a cut-omat még nem kezdtem el, arról még szinte semmikt sem tudok...Előbb ezt kell feltolnom 50 re, adni neki egy Treasont meg egy hyperiont aztán jöhet a cut.
  • bardocz
    #7240
    Ööö, ha a BUC meg a cutthroat ugyan az, akkor igen.
  • gstup
    #7239
    A dominance ággal egyet értek,de minek is a navynak 27-28 csomós speed battléba?Elfogónak ott vannak a privik,ne te akarjál fogócskázni,amikor Neked csak a 135-os szögben jó a hajózás!?Arra ott a privi +,azt ne mondd hogy ha lineban mész pvp-ben Te 26-27 csomóval szeretnél menni?Szerintem bőven elég akkor a dokk speed is.Nekem nincs kirakva a desperation ág és 25.4 csomóval megyek a macival.Kell ennél több?Minek?:D
  • CptXecutor
    #7238
    Ha BUC-ra gondolsz, akkor szerintem ami alap kell hogy legyen a survival lvl 5 a command lvl 5 és a prowler lvl 1, illetve érdemes megtanulni a támadó skillek közül a skirmisht legalább lvl 4 ig és a disablinget is legalább lvl 3 ig. előbbit azért mert a round shot-ok sebzését növeli, utóbbi viszont disabling-re jó, szétszedni az ellen vitorláját. Maradt még 8 pont ami rajtad áll. Érdemes figyelni arra, hogy ne legyen túl sok buffod, mert ha nincs rájuk elég morálod, nem fogod tudni használni őket, vagy egyszerűen nem is lesz időd. Ha sok a buff és nem bírod morállal akkor érdemes a tough crew-t is feltolni lvl 3 ig. Most még én is vacilálok kicsit, mert sok jó skill van, de meg kell találnom a hozzám illő eszenciát. Tough crew-t szerintem nem érdemes lvl 3 fölé tolni, mert ha egyszer eljutsz odáig hogy repeszekkel lőnek, akkor már biztosan nincs árbócod sem, és úgyis addig fognak lőni amíg le nem nullázzák őket...smuglingot nem tanulom, mert nem izgat, próbálok okosan kereskedni. Szerintem én majd valahogy így fogok kinézni: 54324052 Ez egy jó mixnek tűnik pvp-re is meg PB-re is.