8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Califa
    #8876
    Mi ez a sok szabad város ??? ilyen nem volt eddig......
  • Lochollive
    #8875
    3-4-en vagyunk magyarok Brit oldalon egy Angol klánban, hollandokról nem tudok semmit :(
    4-es hajók között az ingermaland és a Hamburg nagyon jó, szerintem sokkal jobbak mint egy trinco ha vel van szerelve.
    Ingermalandot érdemes kihúzni.
  • AnuluWork #8874
    stb

  • AnuluWork #8873
    Más.
  • AnuluWork #8872
    Amikor megláttam a steamen a hajót, azt hittem graf upd is volt, de sajna max. minimális.
  • PiszkosFred
    #8871
    Az a kiindulás/alap, az eredeti SD-t egészítették ki az évek alatt, mindenféle extrával. Ha jól nézem, akkor ez meg egy összes eddigi dlct és némi új tartalmat hozzáadó "complete" kiadás lesz.
  • AnuluWork #8870
    Van köze az alaphoz? Mert az qurva jó volt anno!
  • MarkBlade
    #8869
    remélem nem csak copy paste lesz hanem tényleg lesz tartalom is.. hiányzik már egy ilyen játék..
  • Carmang
    #8868
    Sea Dogs: Legendary Edition.
    https://store.steampowered.com/app/1456830/Sea_Dogs_Legendary_Edition/
  • kraven54
    #8867
    Navy cuccokat nem lehet craftolni, de ott az Improved Sextant az majdnem Naval Clock :)
  • Mcarthur73
    #8866
    Üdv!
    Elakadtam,kissé el is tanácstalanodtam.Commodore szintre léptem( 700emberke),és szeretnék 4-es hajót.Viszont a statjaik alapján nem igazán tűnnek erősebbnek egy jól megépített,felszerelt Trinconál.. Próbálkozzak egy tankos Agamemnonnal (az tetszik igazán,mint hajó a 4esek között ,bár most éppen kukáztam egy Ingermanlandot)?,vagy ugorjam át,és inkább legyen egyből 3-as,mert azokban már látok igazi erőt.
    ..Vannak még magyarok a hollandoknál innen? Mi a TFK klán vagyunk.
    köszönöm!
  • Lochollive
    #8865
    Hali!

    La Tortue a legnagyobb kereskedelmi város, itt kb mindent megtalálsz
    Szerintem csak itt érdemes üzletelni.
    Talán a másik nagyobb Tumbado, de ott fele annyi dolog van felrakva.

    Sok kereskedelmi útvonal van, bár ezek állítólag felborultak a legutóbbi patch miatt.
    Trading-el annyira nem foglalkoztam :D Nem láttam benne nagy pénzt vagy csak rosszul csináltam :D
    Naval Clock-ot úgy tudom nem lehet craftolni :/
  • Mcarthur73
    #8864
    Ahoy!
    Kérdés: A La Tortue-n kívül van még hasonló kikötő,ahol csomó upgrade meg hajók vannak?
    kapcsolódó kérdés: a hollandon kívül a többi nemzet hogyan kereskedik,vannak még fix kereskedlemi útvonalak,mint Caracas-Willemstad?
    köszönöm
    bónusz kérdés: Naval clock-ot lehet valahogy craftolni?
  • AnuluWork #8863
    Akkor hamarosan kikapcsolódásnak:

    Maritime Calling
  • Hunor1
    #8862
    sajnos nagyon igazad van! :(((
  • PrasCo
    #8861
    Számomra ebben a lecsengésben vastagon benne volt/van a GameLabs is. Időnként eszembe jut, hogy újra fel kéne raknom, de ránézek a hírekre, elolvasom a patch notes-okat, miegymás, aztán hagyom a francba. Ahogy a fórumon az admin annak idején viselkedett az emberekkel, vagy ahogyan reagáltak a kritikákra (szándékosan nem fejtem ki bővebben, mert némi kopott emlék alapján nincs ennél több jogalapom bemártani őket), ahogy toszogatták jobbra-balra a metát a faanyagok tulajdonságainak állítgatásával (ami a baj, hogy érdemi vízió/cél nélkül), ahogy odavertek a kereskedelemnek, ahogy leszarták a multi-account jelenségből eredő anomáliákat, gyakorlatilag kivették a viharokat, és főleg, de főleg ahogy rommászarták a játékot DLC-kkel a több raktár-helyen keresztül a kozmetikai DLC-ken át az olyan, kérdéses cuccokig, mint pl a Le Requin xebec vagy most ez a léggömb, és gyakorlatilag a DLC-k az extra tartalom a játékban kb., mióta megjelent (és akkor is kábé csak az UI volt érdemi előrelépés, ami az eredeti UI-t tekintve mondjuk úgy, hogy eleve nem volt nagy fegyvertény), az valahogy fejben elfárasztott. A legutóbbi patch-ben jutottak el odáig, a gravitáció sztenderd módon hat az ágyúgolyókra, vagy a forduláskor a hajó inerciája kihat a lövésre, X év alatt, de a DLC-k, azok a térdig érnek. Az tagadhatatlan, hogy leadni egy sortüzet egy first rate sorhajóból nagy móka, de ha némi költői túlzással élve ez az egyetlen érdemi dolog a játékban, az "normális" embernek egy idő után kevés (no offense a néhány, több ezer órás bálnának :D ).
    Utoljára szerkesztette: PrasCo, 2021.06.10. 17:25:06
  • Mcarthur1616
    #8860
    Gyakorlatben teljesen megértem,csak nekem a 2év tűnik nagyon rövidkének..(wot kb.7,wows 6év,Sid Meyer Piratest 16x játszottam "végig"..(eddig.:-) )
  • Carmang
    #8859
    Utolsó 2 mondatodra: ez sajnos a többi MMO-nál is így van :/
  • Califa
    #8858
    Sokat raktunk bele, sok munkát , sok időt...De klevés Magyar játszik vele , a nagy hányada pedig a nehézsége miatt 1-2 hónap után abba hagyta....Ahogy irtam lejjeb már legalább akkora klán kellene az eredményességhez hogy egy időbe 15-20 játékos legyen online.Erre meg nincsen esély :(
  • Mcarthur1616
    #8857
    Értem..akkor elég hamar lecsengett a társaságnak..2év..
  • Hunor1
    #8856
    sajnos nálunk már lecsengett a játék, mivel toltuk már vagy 2 évet is.
  • Mcarthur1616
    #8855
    Ahoi! Őrűlt nagy pörgés nincs itt,ahogy látom..pedig lenne még néhány kérdésem..:-(
  • Mcarthur1616
    #8854
    Köszönöm
  • PrasCo
    #8853
    Feltéve, hogy jól emlékszem, a Pandora az a DLC(-ként viselkedő hajó), amit azok kaptak ajándékba, akik a hivatalos megjelenés előtt vették még meg a játékot; vagy valami ilyesmi volt.
  • Mcarthur1616
    #8852
    Köszönöm,kipróbálom..Kinéztem egy hajót: Pandora,az megvehető egyáltalán ?,mert eddig zero darabot láttam a kikötői sjip marketekben..
  • PrasCo
    #8851
    Elég régen játszottam már, de úgy rémlik, limittel ugyan, de üres rakterű hajót valami díjért cserébe lehet vontatni (tow) outpostok között, ami tkp. a teleportálása. Szóval ha van mélyvízű helyen kikötő-hozzáférésed, akkor talán a hajón jobb klikk és Tow paranccsal át tudod nyomni az új helyre az Indiamant.
  • Mcarthur1616
    #8850
    Ahoi Mindenki! nemrég kezdtem,de már van problémám.Nassauban vettem egy occó Indian-t, viszont nem tudok kihajózni vele,mert az ugye swallow port.Hogyan tudom megoldani? Valahogy odakerült a csónak....
  • asolyom
    #8849
    Az megvan, most csinálom az utolsó tutorial epizódot (Final Exam). Majdnem meg is lett, csak leállt a szerver ugyebár. Van esetleg olyan Discord szerver, ahol tapasztaltabb játekosokkal lehet beszélgetni, esetleg tanácsokat kérni?
  • Califa
    #8848
    jól érzékeled :) jobb felül kezd el és csináld meg a tutorial-t legalább a feléig !!!
  • asolyom
    #8847
    Hali!

    Most kezdtem játszani az alap játékkal. Jól érzékelem, hogy amikor megkapom a Basic Cuttert, akkor azon se ágyú nincs, se legénység, és fel kell szerelni?
  • gstup
    #8846
    =OFF=

    Sziasztok!Kéne nyomni egy kis Burningsea-t! :)
  • Hunor1
    #8845
    hát igen. kár ezért a játékért, mert volt benne potenciál.
  • Califa
    #8844
    Nem elvesztette a KURUC klán a városait ,hanem az akkori top 3 holland klánvezetőinek valamelyik accountjának átjátszották !!! 3 accountal játszanak ,és engem bannoltak a NA forumon amikor megvádoltam őket ezzel ,mert ez szerintem csalás. De a játékban olyan emberbe kötöttem bele aki MODERÁTOR-moderátor a játékban és a forumon (ők a legnagyobb csalók)- (más érték rendel rendelkezik és NEM MINŐSŰL CSALÁSNAK ) titulálta ,hogy valaki a holland oldalon nem segít "nemzet társán" helyette átloggol a Britre,Oroszra,Lengyelre, és elveszi jelen esetben a KURUC klán városait. Aztán ha úgy tartja kedve ami megtörtént velünk is...hát csata nélkül a holland accountjának/klánjának oda adja a városunkat.A discord-on külön topic volt hogy kinek mi az alteregója,hogy ne támadják/fosszák ki egymást. NA erről én fotókat készítettem.Amikor a NAVAL ACTION FORUMÁN sérelmeztem hogy játékosok munkáját teszik tönkre, kérték hogy bizonyítsam a vádaimat ! Hát linkeltem néhány fotót és nyilvánosságra hoztam ,hogy hogyan működik a rendszer,hogy hogyan CSALNAK és bassza tönkre a játékot 4-5 liberális kis köcsög. ERRE bann-t kaptam személyes adatok nyilvánosságra hozása miatt.Na ennyit erről.Megesett hogy hostility pontot gyűjtöttünk város foglaláshoz, a holland oldalról 10-15 ember kilépett, és lám 2 percen belül 3 nemzet csak minket támadott (egymást nempedig ellenségek voltak egymással is)hogy ne tudjuk behúzni a várost....akkor nem sikerűlt nekik,behúztuk !Hát megoldották másképp.....A több ACC használata nem minősűl csalásnak,annyit veszel amennyit akarsz !...Ha fel is megyek akkor is csak troll-kodni ! Netalántán 1-1 holland szövetségest betámadni, hogy egyedűl maradjon ez a nemzet ! Talán rájönnek (bár oroszok tehát úgy sem)hogy szar a rendszer,és azért tart jelenleg itt ez a játék ahol tart,Mert néhány ember eldönti mi legyen,gyakorlatilag kb.20 embernek van fenntartva a game a többi csak sallang szürke kisember,nem oszt nem szoroz mit csinál !
  • MarkBlade
    #8843
    Vicc ez a játék.. olyan nemzetekkel játszani akik nem is voltak ott.. mi a faxért nem tudják korhűre megcsinálni.. ja kell a pénz.. eh..
  • Hunor1
    #8842
    upsz, ma én is beléptem kicsit. mit látok? KÍNA bazmeg! kínai frakciót is betettek! vicc. a kuruc klán-holland , minden városát elvesztette. ( na ja nem játszunk). a hollandok meg totál visszaszorültak mindenhol. csak a hazai vizek maradtak semmi más.
  • Jockey
    #8841
    en sajnos mióta upgradeltem wint 10-re nem tölti be a steam a játékot...
  • Hunor1
    #8840
    ok. Mi van a mi városainkkal? elvesztek?
  • Califa
    #8839
    Tegnap amikor ránéztem 490 online volt fent (csütörtök d.e.)szóval többen mint eddig........Nem tudom miért de többször ránézek majd hátha valami normális változtatás jött a város foglalással kapcsolatban.
  • Hunor1
    #8838
    vagy valami map reset volt? esetleg már csak kevesen nyomják?
  • Califa
    #8837
    Valaki vágja mi ez az "új" rendszer a NA-ben? Tele van szabad elfoglalható várossal a térkép.......Golf öböl ÉNY részén főleg ! Az oroszo szinte eltűntek, mondjuk a Lengyel meg megerősödött.De hogy ennyi város szabad kikötő legyen ,valami játék system változtatás miatt van az tuti.