8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • CptXecutor
    #7437
    Poén hogy ez tuti hülye ok, mert én voltam az egyetlen a soc-ban aki mindíg ha belogolt azzal kezdte hogy köszönt :) Azóta beszéltem vele, azt mondta megszünteti a soc-ot mert nincs ideje vinni, de még az is lehet hogy egy másik ygerek miatt pakolt ki, akinek kísértetiesen hasonló nevű karija van. Az én BUC-om neve Robert Dawn, a gyereké meg Jim Dawn, és egy másik soc-ban volt, lehet azt hitték az is én vagyok :D De aki előbb lő, aztén kérdez, az így járt. Nem is baj egyébként, mert már erősen gondolkodtam rajta, hogy kilépek, mivel max 2-3 játékos volt online egy időben, totál hulla volt a soc....
  • Hunor1
    #7436
    uhh, de van magyar kalóz soc, görgess lejjebb.Black Wizard viszi azt hiszem.
    Amúgy azt hallottam (ha tényleg te vagy az) hogy azért rakott ki egy leader mert még köszönni sem tudtál a többieknek, hiába írtak rád....mindegy szerencsétlen egy ügy.Én mondjuk akkor sem állnék kalóznak, inkább tisztáznám a helyzetet( pl. nem láttad az üzeneteket stb.bár a kommunikáció nagyon fontos egy klánban )
  • macsu76
    #7435
    Szia Hunor1!

    Köszönöm hogy próbáltál segíteni, de sajna nem javult a helyzet. Felraktam a 2010-est de így is hiba űzi fogadott. Majd az általad megadott link utasításait követvén a negyedik ponthoz érve nekem nincs mosearch jelölőnégyzetem.
    A Voyage Century megy, még sok más is, csak ezzel küszködök sajnos.
    Köszönöm a segítségedet!
    Remélem majd sikerülni fog csatlakoznom.
  • CptXecutor
    #7434
    Remek, a soc-om disband-olt. Van esetleg Roberts-en magyar kalóz szoc? (lehetőleg értelmes felnőtt/érett gondolkodású és viselkedésű emberekkel) Mivel nincs kedvem TS-ben folyton a vihogást hallani :) Örülnék ha lenne ilyen...
  • CptXecutor
    #7433
    Naja, pont ez az ami nemrég eszembe jutott, tuti hogy nem oldanák meg az xteam dolgot akkor se ha tudnák, mivel több account = több member előfizetés = több pénz, és nekik ez a fő motiváció...
  • CptXecutor
    #7432
    Akkor mondjuk processzor sorozatszám vagy valami hardware-es dolog amit le tudnak kérni.
  • mkfdd
    #7431
    Nem tilos egyszerre több nemzetnél játszani. A szabályzat csak abban az esetben tiltja, ha ugyanabban a csatában van valaki mindkét oldalon azonos IP-ről. Ilyen esetben bann.

    Egyébként megvan a létszám a spanyoloknál. Egyedül az erős leader hiányzik PB-khez, meg legalább 1 erős OS pvp group akik megállás nélkül flipelik a kikötőket. Ha van egy pvp group aki el tud bánni az elléenséggel, vagy legalább leköti a figyelmét, a többiek becsatlakoznak flipelni unrest bundle-öket dobálni meg fleetezni. Csak hát az ISY szünetével se group leader, se erős OS group és mivel nincs aki keresztülnyomja a flip-eket, győzelemre esély sincs és mindnekinek elment a kedve gondolom az RvR-től. Elég erős volt az utóbbi 1 hónap, győztes PB-k egymás hegyén-hátán. Gondolom a többség most csak szünetel egy kicsit.
  • mkfdd
    #7430
    Jaja majd megszervezzük a dolgot csak mostanában vizsgáim vannak és nem nagyon érek rá.
  • Snipa
    #7429
    inkabb ne ird meg... MAC cimet siman lehet clonozni annyit es annyiszor amennyiszer akarod...
  • Fritz Von...
    #7428
    Nekem is lehet hozni ilyesmit, ott a hajógyáram, és általában van benne labor. Nyugodtan lehet használni, bármilyen hajót tudok csinálni.
  • CptXecutor
    #7427
    Szerintem a leglogikusabb az, ha felosztjátok a dolgokat, és érdemes arra figyelni, hogy mi az ami mindíg kell, amiből mindíg hiány van. Ha van egy állandó olnine tagotok, az mondjuk csinál hajógyárakat minden mennyiségben, ő lesz a hajóács, és az outfit mester. Kell még valaki aki mondjuk alá termel mindenféle faanyagot Oak, Fir Teak, mert az is kell mindíg, főleg Oak. Aztán kell egy kovács aki mindenféle vas anyagot fel tud dolgozni, és még egy ember aki meg ő alá dolgozik, bányássza az érceket. Az én soc-om is így próbál gazdálkodni, én vagyok az Oak Log-os emberke, csak azt termelek, és a termés felét a soc nak adom jutányos áron 20/db-ért, a másik felét meg viszem a piacra. Ha kell outfit szólok a hajóácsunknak, ő meg legyártja nekem potom 2-5k/db ért a Huge Light Gun-okat meg Runners Rig-eket amik az AH-ban 20, minimum 15 ezerbe kerülnek, így spórolok egy csomó pénzt. Egy teljes outfitezés esetén akár 80k-t is...Mindenképpen érdemes felosztani a dolgokat, mert annak semmi9 értelme, hogy mindenkinek van shipyard-ja mert magának akarja gyártani a hajókat meg az outfiteket, de mondjuk fémekkel meg senki se dolgozik, és a lőszert mindig venni kell....
  • CptXecutor
    #7426
    Hát tegnap óta már biztosra veszem hogy a szerver 80%-a xteam-el ezerrel. Milyen érdekes, hogy kb éjfél körül egyszer csak eltüntek a kalózok, MT szinte kiürült, és ezzel egyidőben 3 full francia group megjelent MT körül, írtam is nation chat-be hogy jéééé ez milyen érdekes, nem is írt rá senki semmit... Sajnos ezt a problémát nagyon nehéz megoldani, annó Lineage 2-ben is megpróbáltuk megoldani, hogy pl ne lehessen bent egyszerre 2 kliensel a játékos, de csak úgy sikerült megoldani, hogy a szerver nézte az ip címet amiről belogolnak, és ha ugyan arról az ip-ről akart még egyszer logolni az embert, azt letiltotta, de aztán rájöttünk, hogy nem tökéletes a dolog, mert mivan ha mondjuk 2 tesó akar egy időben játszani egy routerről? Nem fognak tudni, mert az ip azonos. Ezt csak úgy lehetne megoldani POTBS-nél, hogy a szervernek el kell tárolnia az ip-t, azt hogy melyik nációhoz tartozik az account, és mondjuk a hálókártya MAC-addressét, és ha mondjuk én a kalózoknál vagyok egy accounttal (egy accra nem enged más nációhoz tartozó karaktert ugyebár) és mondjuk csinálni akarok másik accountot, akkor engedi, de beazonosít a MAC addressem alapján hogy hoppá, már van egy másik accom, a kalózoknál, tehát a többi nációt kiszürkíti a 2. accomnál. Ezzel el lehetne érni, hogy 1 gépről csak 1 fajta nációban lehetne az ember, persze ezt is ki lehet játszani, ha mondjuk van az embernek még egy gépe, de csak ezért tuti nem fog venni senki, az akinek meg van másik, szerintem nincsenek sokan. Így szerintem nagy mértékben le lehetne redukálni az xteam-elést, és elvileg a MAC address kiderítése nem bonyolult, pl az én szolgáltatóm is ez alapján azonosítja a routerem MAC addressét, ha vennék egy másikat nem lenne netem, amíg fel nem hívom őket, és be nem diktálom az új router MAC-jét, és ez azért is jó példa mert a MAC address egy beégetett hardver sorozatszám, olyan mint egy ujjlenyomat. Egyedi, és megváltoztathatatlan. Lehet hogy ezt be is fogom írni a DEV team nek hogy gondolkodjanak el az ötleten.
  • Hunor1
    #7425
    Így van Jockey! De most már kellene egy gazdasági koordinátor aki leosztaná hogy ki mit termeljen a belső lánchoz. Leon tett igéretet hogy összehoz pár embert akik alá dolgoznak.Pl. vasárnaponként beszállítanák hozzá az anyagokat amit ő a hajógyárában megépítene stb. Akár itt is jelentkezhetne pár ember aki részt venne ebben.Pl. free playerek is indíthatnak újabb regizéssel + 2-3 accot ami ugye újabb 2 slot, és ezeken mondjuk csak bányászna vagy fát vágna.Nekem is van a prémiumos accom mellett 2 free accountom és így jelenleg 14 slottal tudok termelni.
  • Jockey
    #7424
    mind1, de inkább 2 erős group..:-)
  • Jockey
    #7423
    hát igen most, jelenleg ez van, az a lényeg, hogy a LC ne vessze el a hitét, ez a játék ilyen volt indulás óta, néha megy a szekér néha nem és néha nagyon nem..:-)
    én sosem voltam crossplayer, ha figyelünk és eleget gyakorlunk pvp-t, akkornagyban változhat a dolgok állása. Úgy gondolom 1 erős 6os group is drasztikusan tud változtatni a dolgok állásán, lásd port védés vagy flip, nekünk erre kell gyúrni, erős pvp groupot kialakítanunk és lehetőleg minden port battle-n résztvenni minél nagyobb számban, erre kell termelni a pénzt és a hajókat, elvégre is ez a játék erről szól. Jelenleg még elején járunk, ehhez idő kell, többség nem rég óta 50es, és sztem mára mindenkiben körvonalozódott, hogy 50en kezdődik az igazi tanulás, ha ez elől nem futamodunk meg, a conquest is nagyban fordulhat a későbbiekben...
  • Hunor1
    #7422
    sajnos a többi játékosnál nincs az az elkötelezettség ami bennünk megvan:(
    Tutira átnyergelnek más nációkhoz, simán váltanak akár kalózra is.Tegnap 2 PB-k is volt.Mindkétszer létszámhiányban voltunk és szinte nem volt taktikánk, vagy a fele játékos nem tudta mi is lenne az..:(
    Az előző mapon láttam pár videót 24-24 es csatákról és ott nagyon szépen látszott a kordináltság, és fölényesen nyertük a csatákat.Ennyit jelent ha van 1 jó leader!
  • Fritz Von...
    #7421
    Jó a kérdés, mi se tudjuk...
  • CptXecutor
    #7420
    Srácok most nem kötekedésképpen írom és nem szarkasztikusan de hova lettek a spanyolok? Ahhoz képest, hogy legutóbb megnyerték a mapot, az utóbbi napokban szinte egyel se találkozom...gyanítom iylen sokan xteam-elnek, és most hogy a franciák állnak holt versenyben a kalózokkal, otthagyták a spanyol karikat, és a franciákkal nyomulnak... briteket szintúgy keveset látok 1-1 6 os csoportot néha, de a multkor láttam 3 francia csapatot is grind-olni Havanna körül akkor kicsit meglepődtem, hogy hogyan szaporodtak meg iylen gyorsan? :)
  • GMvDM
    #7419
    Szia macsu76!

    Nekem is ez volt a problémám tavaly szeptembertől kezdve. Nekem új op. rendszer kellett, de ne aggódj. Melyik MS Visual C++ van fent? 2005? 2008? 2010? vagy több is? Próbáld meg, hogy csak 1 legyen fent, vagy a 2008 vagy a 2010. Én ezt javaslom, vagy próbáld meg végigkövetni a következő linken lévő megoldást:
    http://support.microsoft.com/kb/307817
    Remélem tudtam segíteni.

    Hunor1

    Megpróbálom azért rávenni őket:p ha nem, akkor legalább lesz minta, hogy mi kell:p
  • macsu76
    #7418
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni egy szárazföldi kutyának?
    Nem tudom mit nem csináltam jól, mert mikor rákattintok a Station Launcher ikonra az alábbi hiba üzít írja ki: Microsoft Visual C++ Runtime Library
    This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applications support team for more information.
    És ha a játék ikonra kattintok nem csinál semmit.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Hunor1
    #7417
    45-től 50 ig már gyorsabb a fejlődés ha a Jaquemében felvett küldisorozatot végignyomjátok.Ezeket lehet csapatban is , és akor 1 nap(pár óra) alatt megvan a szint.

    Gilbert Valroux: A hajók miatt ne fájjon a fejed, mert mire felhúzod magad 50-re addigra legyártunk hajókat is.Ép most szerveződik egy belső termelési lánc 4-5 emberrel, talán elég hatékony lesz.
  • Snipa
    #7416
    nem lesz hajlandosag!

    en is ez miatt szivok, 44es az NO-m, de nincs energy huzni, max fleetezo groupba beviszem de igy lassu a szintlepes...
  • GMvDM
    #7415
    Na ez pech...

    Azért egy próbát megér, mert nem sűrűn szeretném ismételten végigszenvedni a Lvl50-es NO-m karrier küldijeit, no meg azt a 6 főként "Refit"-es fregattot(Mercy, Gallant, Archelon, Macedon...) felszerelve beszerezni.... Remélem lesz valami hajlandóság bennük, főként, hogy a Support Team nem volt képes anno segíteni 3 hónapon keresztül, hogy elinduljon a játék(végül egy totális rendszer újratelepítés és "voilá"). Majd megírom mi volt, és remélem minél hamarabb tolhatjuk együtt:p
  • mkfdd
    #7414
    Nincs most sajnos karakter transzfer és valószínűleg nem is lesz. Szerintem GM-ek sem segítenek ilyenben.
  • Dzsuhi
    #7413
    Szia! Ahogy egy-két régi visszatérőtől hallottam nincs jelenleg lehetőség karakter transferre ...
  • GMvDM
    #7412
    Sziasztok!

    Új(Régi) visszatérő játékos vagyok (8 hónap kihagyás után), az Antigua szerveren voltam/vagyok Los Conquistadores tag (Gilbert Valroux, talán páran ismertek). Ahhoz, hogy a karaktereimet áthozzam a Roberts szerverre gondolom a GM-eknek kéne írnom, hogy segítsenek. A kérdésem, hogy minden cuccot áthoznak, vagy ami a WH-ban van az megy a "lecsóba"? A legegyszerűbb az lenne, ha a Robertsen kezdenék új karaktert, de "annyira a szívemhez nőttek", meg ugyebár az "ingyen" szerzett dolgok (pl.: papgáj, iguana) ) miatt sem lenne jó dolog.
  • Fritz Von...
    #7411
    Kitart akkor, ha a guildben levők nem másokkal mennek el harcolni, hanem lehetőleg együtt..
  • Jockey
    #7410
    ki kell tartson...
    az élet nem egy habostorta..:-)
  • Hunor1
    #7409
    sajnos leült kicsit a spanyol oldal...remélem a Los Conq. kitart...
  • Dzsuhi
    #7408
    Nem nézünk le este a kalózok kezdőrészére? :D
  • Ahet
    #7407
    Nem beszélve arról, hogy nem oly régen alakított valaki egy kalóz soc-t. De felőlem lehet mindenkinek egy saját.
  • Dzsuhi
    #7406
    Friss hús a darálóba ... hmm... :)
  • Fritz Von...
    #7405
    Uramisten...
  • Jockey
    #7404
    kalóz és hungarian trade? némi ellentmondást vélek felfedezni..:-p
    Legyetek inkább Fresh meat vagy Crosshairs...:-p
    zámunkra legalább is ezek állnának a legközelebb a valósághopz..:-p
  • rexortom
    #7403
    Rex Veszedelem néven Futok eu-s seron kalozként piros fehér zöld ruhába ha gondoljátok megalakithatnánk az Caribian Hungarian Trade Companit ^^
  • Grotesque
    #7402
    Hali!

    Karl Bishop néven fut egy karim az eu serveren a kalóz oldalon volnátok olyan jók és aki teszem azt szintén kalóz felveszi velem a kapcsolatot ingame mert néhány dologgal elakadtam és örülnék ha nem egyedül kéne játszanom :P
    elörre is köszi
  • Hunor1
    #7401
    jó reggelt! :D
  • Beni521
    #7400
    702 olvasatlan üzenet 1 hónap alatt?! csak nem ingyenes lett? :D
  • gstup
    #7399
    LoL! :)
  • Fritz Von...
    #7398
    Akkor töröld Jockey karijait. :)