8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Forolto
    #7477
    Hello,

    Thank you for submitting this ticket about transferring your character. Since our 1.23 update was released on the morning of 3/9 we have removed all transfer credits from characters on the Antigua and Roberts server. Transfers had been enabled to allow players to select on which of our two remaining servers they wished to have their characters. At this time however, our period for allowing characters on Antigua and Roberts to switch has ended, and only characters that remain on a closed server have the ability to transfer to either Antigua or Roberts. For more information about our server merge plan and transfers please read this forum post: http://www.burningsea.com/forums/showthread.php?t=65175. If you have any further questions or concerns about this matter please feel free to update this ticket and let me know.

    Thanks you for your understanding,
    FLS Support
    Jeff (GM Incognito)
    PotBS

    Baffák meg!
    Mennyibe telne egy karit átpakolni?Ezt a szolgáltatást folyamatossan nyitva kellene tartaniuk,ha kell fizetősen mint plö a wow-nál!

    Ennyit a drága FLS tudásáról...
  • Forolto
    #7476
    Én most írtam egy ticketet a supportnak,hogy hozzák át a Roberts-re a naval karim.Még egy Trinity-t nem tudnék felépíteni,sőt nem is lehetséges.:)
  • Forolto
    #7475
    :) Na tessék!
  • Bandras DaSilva #7474
    Hello,

    Elvileg vagyok...gyakorlatilag nem nagyon.

    Nem volt túl sok időpm mostanában játszani és ami volt azt inkább swg-ben töltöttem.

    Megpróbálok néha majd benézni, de a dolgok jelenlegi állása szerint nem leszek állandó tag:(

    Minden jót.

    Bandras
  • XenHai
    #7473
    Ez engem is érdekelne!
  • XenHai
    #7472
    Ha be aktiválom a Captain's Club-ot az 1 hónapra van ...
    1 hónap után a + dolgok meg maradnak pl: 10 épület/acc és egyebek.
  • Fritz Von...
    #7471
    Támaszpontként a türelmet és sok gombnyomkodást tudok javasolni, nekem is így lett meg. Volt, aki elsőre megcsinálta...
  • zozo24
    #7470
    Üdv mindenkinek!
    Volna egy kérdésem van egy feladat a " Sign of the time " és ott el vagyok akadva.....miután megnyertem a hordóevezős versenyt....hogy versenyezni kell egy nővel akit nem lehet leinni vagy leitatni....és ez a három variácó lehetséges.

    1.Take a small step back and toss the doubloon

    2.Cover of your eyes stand on one foot and toss the doubloon

    3.Toss the doubloon in the air swat it down towards table for a ricochet in to the mug and salute your self for a flawless execution.

    mindegyiket kipróbáltam számtalan variácóban és mindig más variáció a jo egyszerűen nem tudok rájönni hogy mit csináljak.....
    Ha valaki tudna valami támaszpontot mondani azt nagyon megköszönném ! :)
  • Forolto
    #7469
    Hááááát meglátjuk.Nem akarom a legnagyobb hajómat és a legtöbb cuccal otthagyni veszni.A karakter nem is számít,csak a hajó.A többi kari a robertsen van.
  • XenHai
    #7468
    Ez a legtöbb mmonál alap.
  • Forolto
    #7467
    olvastam,hogy decemberben volt transfer utoljára.Megnyithatnák még1x
  • Fritz Von...
    #7466
    Farmhajó van, egy valiant/wenden is bőven elég.
  • Fritz Von...
    #7465
    Azért ez a halyó fályt. :D
  • Forolto
    #7464
    Valahogy át kellene hoznom a Trinity-t.Nem lenne gond a farmolással.
  • Forolto
    #7463
    Hihetettlen volt ujra hallani a régi embereket.Már csak a tanárúr Bandras kellene még és teljes lenne a csapat,nameg Lera.:P
  • Jockey
    #7462
    persze, ha betartod az alapszabalyokat igen..pl nation csatornanr nem beszelunk magyarul, stb...
    probalunk egy meghatarozo societye valni, ehhez kulturalt stb viselkedes es aktiv ts hasznalat, ts pvp eseten pledig kifejezetten kotelezo..
    ha ezek belelfernek akklor tudunk segiteni a gyors fejlodesben is..
  • XenHai
    #7461
    Kezdő játékosként lehet csatlakozni??
  • Jockey
    #7460
    roberts (eu) szerver
    spanyol oldal
    kalozent nemtudsz csatlakozni
    sorhajot vezetni tudsz, de csak ha lenyulod valamelyik "normalis"nemzettol...gyartani nem tudsz
  • XenHai
    #7459
    Üdv !
    Lenne 3 kérdésem .
    Melyik szerveren van a magyar community és melyik oldalon játszanak ???
    Ha esetleg kalóz vagyok tudok hozzá lyuk csatlakozni???
    Kalózzal tudok sorhalyót vezetni?
  • Grotesque
    #7458
    Hát igen ezzel se megy! :P
  • Ahet
    #7457
    SOE Launcher

    Szedd le, instaláld fel, és lépj be a PotBS accoddal.
  • Grotesque
    #7456
    SOE lucherrel? lehetne bövebben kerestem ilyen filet a könyvtárban de nincs ilyen sorry ha nemértek hozzá.. :P
  • Hunor1
    #7455
    próbáld a SOE launcherrel indítani, ne a játékban levővel.
  • Grotesque
    #7454
    Hali!

    Van némi gondom a kliensel pechelés óta nem tudom elindítani midig ezt dobja fel: Warning: game file corruption
    Van benne egy lista 4 pontal hogy mi a megoldás hát csináltam ugyan de lószart se segített próbáltam checkolni a filt ahogy leírta ami persze egy évig tartott és utána is ugyan ez a hiba... ha erre volna valami megoldás pls azt osszátok meg velemis cheers.
  • CptXecutor
    #7453
    A másik nagy gond ezzel kapcsolatban hogy egy náció győzelméhez szükség van arra, hogy a soc-ok együtt tudjanak működni egymással, fel tudják osztani a területeket és meg tudják azokat védeni. Namármost ha mondjuk a kalózok 80%-a xteam-el akkor hogy a fenében számíthatnál rá? Lehet azt mondja hogy "persze segítek bevédeni a kikötőtöket" aztán 10 perc múlva meg lehet átlogol és blokádolja....engem csak ez zavar igazán ez a totál bizonytalanság...de nem kéne ez ellen tenni szinte semmit, csak annyit, hogy mondjuk egy teljes karakter listát kitenni az off oldalra, és a listában ha kiválasztanál egy karaktert akkor kilistázná neked az ahhoz tartozó összes többi karaktert (az ipt természetesen nem írná ki de ez alapján listázná ki) és hopp egyből meg tudnád nézni hogy kinek van még esetleg másik accja és másik nemzetnél karaktere, és jobban ki tudná szűrni egy soc leader, hogy kiben bízik és mennyire...aki meg ki akar próbálni mást is, hát tegye, de ha már 2 éve xteam-el az már nem kipróbálás...lehet én is csinálok egy másik accot, kipróbálom az NO-t meg a többi karaktert aztán eldöntöm melyik tetszik a másikat meg törlöm, mert minek....nem kívánok skizofrén ként viselkedni :)
  • CptXecutor
    #7452
    Naja de a szabályok szerinti xteam-et ugyan ki a franc fogja tudni bebizonyítani? A GM-ek szerintem 100%-osan szarnak rá, te meg nem tudod megnézegetni az ip-ket, és korántsem biztos hogy ismered egy ember minden karakterét, szóval a szabályok szerinti xteam angolosan kifejezve BULLSHIT :) És ezek nem összeesküvés elméletek, direkt figyeltem a népet többször is órákon keresztül főleg MT körül. A Hate Crew pl sztm full xteam-es banda, mikor az elomlített érdekességek történnek közülük egy sincs belogolva, de ha igaz lenne az Antiguás elméleted, akkor nem csak a kalózok tünnének el, és nem csak a nációk rusholnának MT-nél, szóval érted, ez nem állja meg a helyét, akkor mennének ők is Antiguára. Itt egyszerűen csak arról van szó hogy a playerek nagy része gank-el. Egyszer kalózzal, egyszer nation-nel, mikor melyik van többségben. Eddig nem sok kiegyenlített csatát láttam MT körül. Vagy a kalózok vannak sokan vagy a nációk, és a szerver traffic nem változik...Egy sima MMO esetében könnyen rá tud jönni az ember, ha valaki egyszerre 2 soc-ban, klán-ban is benne van, itt sajnos nehéz, mivel el vannak szeparálva kicsit a nemzetek, és emiatt hogy xteam-re majdnem korlátlan lehetőség van, kicsit olyan érzésem van mintha egy nagy Quake deathmatch-ben lennék mindenki mindenki ellen, és nem team deathmatch-ben...ez pedig nem kicsit el tudja venni az ember kedvét főleg azért mert maga a játék baromira jó (lenne)...
  • Fritz Von...
    #7451
    SOEval megy...
  • Ahet
    #7450
    Engem korábban és most is simán beengedett. Station launchered van vagy a játék saját csoda-launchere?
  • Fritz Von...
    #7449
    Engem leginkább az érdekel, hogy miért nem lehet belogolni már egy órája...
  • Hunor1
    #7448
    hmmm...furcsa dolgok ezek számomra.Tőlem annyira idegen ez a többoldali account.De szerintem ezzel a magyarok többsége így van. Számomra a hűség és "identitás tudat" (jó tudom ez csak játék)több pluszt ad mintha elmennék egy másik accal kalózkodni.
  • mkfdd
    #7447
    Szerintem ne keress ilyen összeesküvés elméleteket. Gondolom azért tartanak a legtöbben kalóz alt accountot, mert a -60/65% adóval oda telepítik az economyt, ahova csak akarják (én is fontolgatom, hogy a 3. accountom kalóz lesz pont emiatt). Meg gondolom azért is tűnik el sok kalóz olyankor, mert antiguás nemzetiek, és olyankor indul be a csúcsidő antiguán és visszamennek. MT-t meg azért özönlik el a nemzetiek, mert MT körül mindig találnak PvP-t.

    Illetve ha van is X-Team, azt nem úgy kell felfogni, hogy csak azért tartanak másik oldalnál is karaktereket, mert kémkedni akarnak, vagy exploitokat kihasználni. A szerveren nem az új játékosok alkotják az oldalak gerincét, hanem a régi évek óta jelen levő játékosok, és ezek oldalaktól függetlenül ismerik egymást, mert amíg nem volt elég populáció, minden map végén egész guildek rerolloltak valamiféle balansz fenntartása végett.

    Vagy csak ki akarják élvezni a játék összes lehetőségét (tehát mind az 5 class-t), és ha mondjuk nemzeti oldalon nem történik semmi, akkor átmennek kalózra 1v1-ezni, mert kalózoknál a legkönyebb az utánpótlása a veszteségeknek. Hajót sima ügy lopni nem kell százezrekért legyártani.

    Az X-team konkrétan azt jelenti amit már leírtam korábban is, hogy ha valaki uigyanabban a csatában mindkét oldalon résztvesz, hogy szabotálja az egyik oldalt, vagy csak saját magát farmolja MoV-okért.
    Ezeket az eseteket leszámítva én nem látok ebben semmi kivetnivalót.
  • Fritz Von...
    #7446
    Sajnos ezzel nem nagyon lehet mit tenni. Szted az milyen, hogy megnyerjük a mapot fölényesen, utána megint mi vezetünk, majd egyszercsak a spanyolok lezuhannak tök utolsó helyre, míg a kalózok hirtelen feljönnek. Ez is dühítő. De ez van. Bár én nem igazán értem, hogy miért jó egy francia-spanyol xteam. Tök ugyanaz minden, egy kalóz accot még megértek, mert teljesen más játékmód.
  • CptXecutor
    #7445
    Legalább ne lenne ennyire látványos basszus, hogy 1-2 óra körül MT kiürül, a kalóz nation chat szinte behal, eltűnik minden kalóz majdnem egyszerre és ezzel egyidőben hirtelen ellepik MT-t a franciák, britek, spanyolok ARMADÁI szó szerint....mekkora véletlen.... Eleinte még nem vettem észre mert nem pvpztem alacsony szinten de most már szinte dühítő, elveszi az ember maradék játékkedvét is....
  • CptXecutor
    #7444
    Valahogy még mindíg nem értem ezt az xteam dolgot...hogyan lehet egy ember 2 nációhoz is lojális? Ha mondjuk van karakterem francia és kalóz oldalon is, és mindkettő soc-ban van, és ezt a szocok tudják, vajon bíznak majd bennem? Szerintem én nem vennék fel a soc-omba xteam-es tagot, de a játékosok nagy része az...kezd elmenni a kedvem emiatt az egész játéktól...
  • Dzsuhi
    #7443
    Az új patch leírás:

    http://www.burningsea.com/page/news/article&article_id=271097
  • Jockey
    #7442
    300megás pecs csorog, jön az update és a szebb és jobb szanjózsi...:-p
  • dedici
    #7441
    http://launcher.station.sony.com/
    ezt próbáld meg leszedni!Mással nekem se müködött
  • CptXecutor
    #7440
    Köszönöm :)
  • Fritz Von...
    #7439
    Hombre. CptXecutor kalóz oldalon volt eddig is, ha figyelemmel kísérted az SG-n a fórumot. :)
  • Hunor1
    #7438
    bocs de te melyik soc-ra gondolsz..? Mert a Los Conq.-ban mindig többen vannak fenn mint 2-3 ember.Nem ritka a 16-18 online játékos.Uh bassz most esik le hogy Te a kalóz oldalon vagy , csak az zavart meg hogy tőlünk is ki lett rakva (spanyoloknál) egy tag a kommunikáció hiánya miatt. sorry akkor félreértettem.