8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • zolee24
    #7517
    okés megcsináltam a spanyol krakter végig vittem a tutoriált los conq hol találom?
  • gstup
    #7516
    Iegn,ha a Los Conq-ba szeretnél jönni.Azt hiszem van 1 talán 2 magyar kalóz szoc is,ha azt az oldalt preferálod...
  • zolee24
    #7515
    akkor a karakter spanyolra csináljam?
  • zolee24
    #7514
    köszönöm
  • Jockey
    #7513
    spanyol oldal roberts szerveren, keresd ingame, alt delutan este fele szokott lenni
  • zolee24
    #7512
    köszönöm hol találom?
  • Jockey
    #7511
    los conq-ba szerintem befersz, keresd Bronz/silver/gold marten-nt
  • zolee24
    #7510
    hozzátok se férek be?
  • XenHai
    #7509
    50-es sry félre nyomtam!
  • zolee24
    #7508
    NEm értem miért nem válaszoltok .várom egész nap erre semmi
    :(
  • zolee24
    #7507
    én szivesen csatlakoznák hozzátok . nem mehetek ? mond mi a feltétel.
  • Hunor1
    #7506
    hehe..időközben volt update? Most már nem csak 50-es a csúcs? Na mindegy.De mégis miért nem akartatok egy több éve működő klánhoz jönni mint egy másikat alapítani?
  • zolee24
    #7505
    én is beállnék bárkihez mert tetszik a játék :)
  • XenHai
    #7504
    A Hungarian Navy kb 1 hónapja alakult de már így is jó páran vagyunk 60 esek!
  • zolee24
    #7503
    sziasztok . ugy láttom senki nem akkarja hogy a klánjába tartozak:(pedig aktivan részt vennék a játékba ha esetleg valaki mégis meggondolná magát kérlek irjatok
  • zolee24
    #7502
    sziasztok én ma kezdtem a játékot de így elég nehéz nagyon szivesen csatlakoznák bármeik klánba
  • Hunor1
    #7501
    thx, megvan..

    most láttam vagy 2 új magyar klánt:Hungarian Navy, Hungarian Bastards...hmm, de miért is nem jó ha 1 szoc van a spanyol oldalon?
  • Torzonborz
    #7500
    meg lett változtatva a jelszó mert teljesen ismeretlen emberek is feljöttek . privátban elküldtem , kérlek ne add ki senkinek !
  • Hunor1
    #7499
    Mi a franc van a TS3-mal? Most nem tudok belépni a szerverre mert kéri a jelszót.Pedig bookmarkolva van és eddig automatice beléptem a Los Conq. által használt szobába.Meg lett változtatva a jelszó? A szociety ablakban sem találtam , majd valaki írja ki ismét, mert azt hiszem ki volt téve .Munkáim miatt sajna az utóbbi 2 hétben nem nagyon voltam fenn, de ahogy látom a többiek is elmaradoznak mostanában...
  • betyar40
    #7498
    köszönöm a választ.Hunor1 kösz a megjegyzést nem tudom neked 1 hét után egy ismeretlen játék mennyire megy pláne ami azért valjuk be nem annyira egyszerü mint más gamek.Szerintem....lehet hogy megunom de azért megpróbálom:DD
  • Hunor1
    #7497
    Hagyd Plusi, kalóz a szentem...és még mindig nem tudta megtalálni a magyar kalóz szocot..Pár napja még azt sem tudta hogy kezelje az ágyúkat, most meg már sok pénzt akar keresni..reménytelen, soha nem jut el 30-as szintre sem, előbb beleun...
  • Pluskast
    #7496
    Csinálj küldetéseket, illetve próbálj meg több emberrel együtt ai hajókat kilőni.
  • betyar40
    #7495
    Kezdő vagyok.Mivel lehet sok pénzt keresni?Elsüllyesztettem egy hajót kaptam érte valami zöldséget oliva bogyot vagy mit:DDD a Junk shpoban eladtam de a sell fülre kattintva sem kaptam érte semmit.pedig levette .Ha jól láttam egy normálisabb bárka is 10 000 szóval valami jó tanács?
  • Jockey
    #7494
    nemt udok belogolni stationbe sem mar, mi a fasz van?
  • XenHai
    #7493
    spanyol freetrader
  • gstup
    #7492
    Kalóz vagy?
  • XenHai
    #7491
    Kéne 1 kis segítség ! A french trade union reput hogyan lehet gyorsan fel húzni -1000 ről???
  • betyar40
    #7490
    De bonyolultan csinálták meg ezt a a játékot főleg az irányithatóság.A közelharc tiszta gáz pl,de a tengeri ütközet mindenért kárpotol.Hunor1 köszönöm a segitséget már csak 2 dolgot nem tudok az egyik hol látom mennyi pénzem van mert bárhogy nézem sehol nem mutatja?A 2. hogy a franca tudom elsajátitani a tranerektől,kaloz..stb a a vivás vagy más tudományt mert ott felsorol jó párat ugye az ablakba ,de utánozni nem tudod ,kijeleölni csak 1 alkalommal tudtam az ikonra kattintva szóval mi ebben a turpiság?Előre is köszönöm.
  • Fritz Von...
    #7489
    És hogy kell az ágyúkat felszerelni a hajómra?
  • Beni521
    #7488
    ki kell jelölni a hajót amire lőni akarsz.
  • Hunor1
    #7487
    Most ugye nem várod el hogy minden billentyű parancsot elmagyarázzunk?? TUTORIÁL basszus!!!!!!!!!Amúgy a space billentyűvel lehet lőni, legénység automata nem kell felvenni, kaja-rum nem kell az utazáshoz,A kezdő városban nyüzsögnek a játékosok.Állíts be a preferences opciókban hogy mutassa a neveket a karakterek felett.Akkor majd láthatod hogy kik az online playerek.Kezd el a tutoriált mégegyszer mondom.
  • betyar40
    #7486
    Na rájöttem beleszaladtam egy ilyen online csatába 3 hajó ellen.semmi esélyem nem volt pláne úgy hogy hiába nyomkodtam az ágyú ikont semmi.Pedig vettem ágyúgolyot is.Mi a furfang?Közel is volt jó szögben fogalmam sincs................
  • betyar40
    #7485
    Ja azt is irták belső nézeben is lehet játszani anno de pl ha hajozol csak külsö nézetben lehet hiába fókuszálok.Pl a tutoriálban az elején lehetett ott legénység is volt de utána ha kikötsz majd ha kimész a tengerre nem lehet.
  • betyar40
    #7484
    Hunor!Köszönöm a választ.Patch kell hozzá vagy automata az egész?Én nem látok online embereket bár igaz az elején vagyok.Még nem vágom-Illetve látom hogy müködik a hajozás és az egész bár a Pirates sokkal egyszerübb volt.Pl látom hogy kell agyugolyó, rum, stb ,de pl emberek nem kellenek?Azt hol tudok felfogadni.Mert kimegyek a tengerre az elején és egyedül állok ott mint egy balfasz.Még ágyuzni sem tudok mert ez ikonja sem jelenik meg az ágyugolyoknak.Mi a baj?
  • Hunor1
    #7483
    Ez egy online játék! De rengeteg single misszió van benne. A játékosokkal a piros zónán belül harcolhatsz.Ajánlom hogy előről kezd el a tutorialt és csináld a missziókat amikben PÉNZT szerzel. Rá fogsz majd jönni a dolgokra. Magyarokkal a spanyol oldalon a Roberts szerveren, illetve a mindenki által utált kalóz patkányok között találkozhatsz. Magyar klán is van mindkét oldalon. A spanyoloknál a Los Conquistadores. Ha csapatban ölsz hajókaravánokat tapasztalt társakkal akkor a zsákmány 30-60 ezer is lehet egy délután pl.
  • betyar40
    #7482
    Bocsi még két kérdés ez egy teljesen szüz játék amúgy fell kel patchelnem?Van olyan patch ami alapról patchel vagy mindet fell kell raknom?és hogy müködik az online mert server lista nincs csak 2 server status Antiqa és valami.Elösör tutorial aztán online vagy mi?
  • betyar40
    #7481
    Sziasztok abszolute kezdő vagyok ebben de megtetszett a játék.2 kérdésem lenne ha kint vagyok a tengeren nem lehet belső nézetre váltani 3d?Melyik bill?Illetve nem nagyon értem hogyan lehet pénzt kereseni és hol mutatja mennyim van?Köszönettel betyar.
  • Forolto
    #7480
    Nos,

    Ma reggelre sikerült egy kis supportal megcsinálni a játékot.Akinek kellett a Starslund,legyártottam,hazamegyek odaadom.
  • XenHai
    #7479
    1 kérdés a vitorlát és a zászló miért nem tudom állítani a csávónál ahol lehetne venni nincsen 1 se nekem.
  • Forolto
    #7478
    Hello,

    That may be something we will add to our in game Shop but at this point it is not availible.

    Thanks
    FLS Support
    Jeff (GM Incognito)
    PotBS

    ezzel kitörölhetem.....