8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Felnor
    #7557
    üdv!
    nemrég kezdtem kalóz(buccaneer)-ként a játékot, azaz 18 nap alatt felnyomtam magam 50-esre, most egy poseidonnal tolom, ha van magyar aktív kalóz soiety, szívesen csatlakoznék, esetleg ha van Ts3, oda is felmennék
    (26 éves srác vok)

    ha valaki le tudna gyártani nekem egy ilyet azt megköszönném (db-vel is): buncertified deed: 'wenden' third rate

    valamint ha van valakinek ötlete, mivel lehetne jól db-t keresni buccaneerként, megköszönném ha megosztaná velem

    (mellesleg the black rose societyben vagyok épp, de kilépek ha van magyar)
  • gstup
    #7556
    http://www.youtube.com/watch?v=05LRRHZZRuU
  • Jockey
    #7555
    necces de nice..:-)
  • gstup
    #7554
    http://www.youtube.com/watch?v=Cfl8cpnNVlM
  • gstup
    #7553
    Esélyük nem lett volna,4 navynk volt hátul,ha chargolnak ,invincible on és ha az oldalukat ennyire könnyen megettük szerinted mi lett volna az orrukkal?Meg ők is lassan mozogtak,totál damage és armor fittesek voltak.
  • Jockey
    #7552
    grati
  • mkfdd
    #7551
    A helyükben nyomtam volna egy 180 fokost és sternre mentem volna. Akkor vagy behajóztatok volna szembeszélbe vagy nektek is fordulni kellett volna és azalatt kilőhettek volna vkit.
  • mkfdd
    #7550
    Ez vmi új kalóz soc? Nem láttam még őket. Olyan hibákat követtek el mint amiket mi szoktunk elkövetni hetekkel ezelött :)
  • gstup
    #7549
    http://www.youtube.com/watch?v=wyB4klz3wC4

    Egy kis fun volt ma.Volt 1-2 spike...:)
  • Demiii
    #7548
    bocsánat [email protected]:). elnézést 2 hsz-ért
  • Demiii
    #7547
    Császtok
    Segitséget szeretnék kérni abba ,hogy regeltem a játékra és leistöltötem de nem enged belépni ezt mért van vagyis nem tom h a játékra regeltem e mer vmi mást ozot bocsásatok meg h ezzel zavarlak titeket de ha vki leírná priviben vagy felvenne msn-re és ott elmondaná h ás mit csináljak h tudjak velejácani előre is köszönöm.
    msn :[email protected]
  • gstup
    #7546
    harbor master vagy dockyard master.Valami hasonló néven futó ürgét keress a dockon.Ott tudod majd a trade this deed.... opció után ténylegesen használni.Persze a switch this ship funkciót ne hagyd ki!
  • RichHooligan
    #7545
    Az tiszta de marad a régi ami alapbol megvan
  • gstup
    #7544
    Aukciós házban(bolton belül).
  • RichHooligan
    #7543
    Hajokat hol lehet venni és kicserélni?
  • gstup
    #7542
    Az lehet,de elrontaná vele a játékot!
  • dedici
    #7541
    Egy plusz general slot kialakítása és annak árusítása sokkal jövedelmezöbb lenne a soe számára... sztem
  • RichHooligan
    #7540
    Hali!Hogy kell belépni mert megcsinálom a karaktert és ki ir valami hibát és nem tok tovább lépni
  • mkfdd
    #7539
    Írtam fórumra az ötletdobozba hogy tegyenek be a játékba BG-ket. Támogassátok ti is :D :

    battlegrounds
  • mkfdd
    #7538
    Vannak akik naponta respecelnek. Én is szoktam úgy 1-2x egy héten. Az hogy a respecért valódi pénzzel kellljen fizetni vagy hogy grindelni kelljen hozzá a legnagyobb gusztustalanság amit eddig MMO-ban láttam.
  • Forolto
    #7537
    A karakter transzfert oldják már meg!
  • Dzsuhi
    #7536
    Logikus lépés .. így nem lesz meg az állandó átrespec, mert épp a patch után az a jó ... de végülis 200kért már lehet note.ot venni online .. szal annyira nem gáz
  • mkfdd
    #7535
    Burning Sea note-ossá tették a skill respec-t az idióta FLS-ek. Kíváncsi vagyok milyen hamar fognak kihátrálni ebből a felbőszült játékosok dührohamai miatt :). Hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni? Van egy olyan érzésem hogy nagyon a béka segge alatt lehetnek anyagilag...
  • Forolto
    #7534
    Rendben,ma összeszedem öket és felmegyünk TS-re.
  • Fritz Von...
    #7533
    Sztem igen, de majd a neveket küldd el privátban légyszi, mert ha valaki mást látunk fent, az repül. :)
  • Forolto
    #7532
    A wot március 10-15 től élesben megy,ott szerintem már lesz egy kis pangás a mi részünkről,de addig és utána biztosan lesznek pont az ingyenesség miatt játékosok.
    Szerintem a legfontosabb most,hogy 1 TS-re menjünk játszani,az,hogy hány klán van,az tökmind1.
    A kérdés az,hogy nem csak nekem,hanem a klántagoknak megadhatom-e a TS-t?
  • Fritz Von...
    #7531
    A TSre azért került fel másik pass, mert valami idióta kiadta a jelszót hülyegyerekeknek, és bejártak bohóckodni. Úgyhogy ki lettek baszva, és levédtük. Majd ingame megadom. :)
    Mi se tudjuk, hogy ki marad aktív, de például tegnap este megint 11 online volt. Ez a játék nem nyújt annyi tartalmat, hogy folyamatosan mindig itt legyünk, de mivel ingyenes, ezért én se fogom abbahagyni. Lehet, hogy rámjön, és egy hétig mindig online leszek, lehet, hogy heti egy napot. Ugyanígy van ezzel szinte mindenki. Éppen ezért lenne jó egy helyen lenni, mert ha mondjuk x napon 4 ember online, az már jó. Ha meg több, akkor még jobb. Nem fogja senki se számon kérni a többieken, hogy miért nincs.
  • Forolto
    #7530
    Nyugi Fritz,én még mindig Los-os vagyok,de kellett valaki,aki segit nekik.Mivel ők akarták a klánt én meg kifizettem érte az 5 dodót.
    Külön TS szerón is vagyunk,pont a wot miatt jó volt igy fejlődni.
    Most érett be a csapat arra,hogy megvan mindenkinek a lvl50,a hajók is ugy ahogy,még a gazdaságot kellene normalizálni és utána én is ugy gondoltam 1 klánban kell lenni.De ki tudja hányan maradnak aktívak?
    Olvadjon egybe mind3 klán oszt jóvan.:) De egyébként meg nem mind1 mi van a fejed felett?:P Már a TS-en is password van,nem tudok felmenni.:(
  • Hunor1
    #7529
    Üdv Mendoza capt. majd találkozunk a tengereken.Zappa vagyok a LC.-ban
  • betyar40
    #7528
    Én kb 1 hete játszom.Nagyon jó game pedig sosem játszottam MMo gamekkel.Öreg is vagyok hozzá:D Aki a pro futbal illetve Call of d. után átevez egy ilyen kaliberű játékra annak szerintem nehéz az eleje.be is vettek egy klánba van 1-2 ember aki segitőkész a többi rajtam nevet.....néha:D leszarom majd elsüllyesztem öket azt dobok majd egy üres pálinkásüveget a vizbe nekik.Csak vicceltem...szóval jó kis game.
  • zolee24
    #7527
    Ja a Los Conq ba vagyok :):)
  • zolee24
    #7526
    sziasztok Én tegnap óta vagyok tagja a csapatnak. és azt kell mondanom hogy nagyon tetszik a játék igaz még nagyon az elején tartok hisz 6 szinten vagyok és még sok uj dolog van amit meg kell tanulnom . de a napi 12 orát rászánom:) ja meg kell emlitenem azt is hogy a csapat tagok nagyon segítö készek aminek örölük mert magamtol már rég elakadtam volna
  • mkfdd
    #7525
    3-4en fenn vagyunk napi rendszerességgel most is és van pár játékos aki hébe hóba felvetődik. Az a baj hogy nálunk meg a WoT és a Rift szívta el a játékosokat :(.

    Ez a 3-4 ember járna szívesen napi rendszerességgel OS heavy PvP-zni, csakhát kéne még pár ember. Így meg marad az orleans, craft, meg pontgyűjtés PB-re. Ha beindulna a rendszeres PvP, a kezdeti sikerek után úgyis visszanéznének sokan. Csak hát kéne még pár elvetemült, aki nem riad vissza néhány süllyedéstől (és folyamatosan pótolni tudja a veszteségeit), hogy feltöltsünk egy groupot.

    A bastards-ok egyenlőre nem tudják, hogy tartósan itt ragadnak-e a játékban. Ha igen, akkor jönnek majd át hozzánk, és akkor már 4-5 fix emberünk meglenne. Esetleg a 6 is.

    A többi meg majd visszanéz, ha megunja a tankozást, a riftelést a hükümdar onlinet meg a tudjaarossebmégmit.
  • Fritz Von...
    #7524
    Bazz.. Sok értelme volt megalapítani. Ráadásul úgy, hogy te is aktívan LosConq voltál régen. Te lelkesedtél, hogy milyen jó megint hallani a régi embereket, stbstb. Ehhez képest a szokásos magyar agybajjal inkább másik új guildet kellett alapítani. No comment erre.
    A WoT nem laposodott el, most fog végetérni a béta, és közülünk is sokan pont ezzel a két játékkal játszanak, úgyhogy megint egy indokkal kevesebb a másik guilddel kapcsolatban. Mivel mindkét játék free, és mindkét játékban erős a grindfaktor, ezért ezek pont kiegészítik egymást. Én személy szerint egyikben sem tudok több napot egyfolytában ismételgetni ugyanazokat a dolgokat (tankgrind, vagy OS hajógrind pontokért, vagy lootokért).
    Mindemellett mivel egy halom free game kijött ezek mellett is, néztük a Champions Online-t, és a Rift bétát is sokan.

    Nyilván nem lesz sokszor olyan, hogy folyamatosan 10-20 online ember lesz a játékban egyszerre, hiszen pont most te is azt mondtad, hogy ki tudja meddig és hogyan lesztek.
    De okos ötlet volt, hogy még ezeket az embereket is egy új helyre kell elvinni...

  • Hunor1
    #7523
    ok, értem.Pedig decemberi hónapban nem voltak ritkák a 16 körüli online játékosok sem a Los Conq-ban. Remélem még majd újra fellendül.
  • Forolto
    #7522
    A Hungarian Navy-t én alapítottam.

    Oda olyan játékosok jöttek,akik eredetileg a world of tanks-ban játszanak,csak most a játék ellaposodása miatt mellékesen játszanak.
    Ezekből nem tudom mennyien maradnak azután,hogy a Wot kijön élesben,igy a játékosok ugy döntöttek egy külön klánban kezdjünk.
    Én eddig segítettem nekik,hajóépítés,kezdő dolgok.Tehát a játékosok zöme már tudja milyen is ez a játék.Sajnos a PvP-ben még kezdők,de majd belejönnek.

    Namost hétvégén elég kevesen vannak.Ekkor olvastam arról,hogy hozzátok fog beolvadni a Bastards.
    Ekkor merült fel,hogy aki mégis maradna a játékban annak jobb lenne,ha egy közös magyar klánban tevékenykedne,de a tapasztalatom szerint a Los Conq-ban sincs szinte senki hétvégén.Hétköznap is elég gyenge a részvétel.
    Nálunk azért hétköznap van legalább 6-8 ember online.
    Tehát most igy állunk,várjuk a fejleményeket.
  • zolee24
    #7521
    a nevem Santos Mendoza vera cruz ban vagyok épp
  • gstup
    #7520
    A feltételek annyik hogy normális nevet adjál a karakternek!Ne legyen trágár és aberrált!
  • gstup
    #7519
    Ingame neved,vagy add a barát listádhoz a karijaimat: Gold Marten,Silver Marten,Bronz Marten és ha látod hogy fenn vagyok(most fenn vagyok) írj rám.
  • zolee24
    #7518
    ne nevestek most kezdte az alap dolgokal tisztába vagyok értem azt irányitás hajó csata ami tutoriáls megtanitott de a többi dolog uj ha lenne valaki olyan kedves és segítene hamar tanulok és értékes tagja szeretnék lenni a klának . én online vagyok napi 12 orát a többit dolgozom:)