8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Biancoreni
    #7597
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni , hogy a dockyardból hogy törölhetném vagy vehetném ki a hajókat?
  • HunBlack
    #7596
    Oké, köszi!
  • gstup
    #7595
    Majd ma felveszlek...

    Gold/Silver/Bronz Marten
    Los Conq
  • HunBlack
    #7594
    Helló mindenki!

    Aki a spanyoloknál van, és tud ajánlani egy szövetséget ( későbbre, mivel még csak fejlődök ) az légyszíves vegyen fel:
    Black Morales a nevem.

    Köszönöm!
  • Felnor
    #7593
    hm nem pörög túl a fórum, viszont a Szövetségben egyre több tag van, most vagyunk 7-en, igaz nem mind 50-es de fejlődik mindenki :)

    amúgy melyik loot itemet érdemes megtartani?
    gondolom csak italokat lehet belőle váltani, amik csáklyázásnál hasznosak
    van olyan amelyikre mindenképp érdemes megtartani a loot-ot?
  • Felnor
    #7592
    most hoztam létre egy új societyt: Magyar Kalózok Szövetsége

    várom a hírhedt magyar kalózokat, akik nem félik sem a viharokat, sem a víziszörnyeket, sem ellenséges hajók hadát! harrr.. :D

    keressétek "Felnor kapitány"-t
  • Felnor
    #7591
    igazából nem nagyon értek a hajógyárakhoz sem, tudom hogy több nap míg legyártanak egy hajót és buccaneerként nem vagyok képes nagyobbak legyártására, csak gondoltam ha megfizetném, akkor talán kapnék segítséget magyaroktól, és a kommunikáció is kicsit könnyebb
  • gstup
    #7590
    *Los Conq
  • gstup
    #7589
    Vagyunk páran spanyol oldalon.Ne haragudj de szerintem kizárt hogy kalózként segítséget kapj a Los Coqn-tól vagy a Hungarian Bastardtól.Saját tagoknak segítünk a hajógyártásban....
  • Felnor
    #7588
    tényleg 800 burning sea pontot kaptam :D
    sajnos nem értek túlzottan a játékhoz, noha 50-es vagyok, de lehet nemsokára Roberts-en létrehozok egy society-t ahova jöhetnek majd a magyar kalózok

    vagy van ötletetek mire lehet ezt a 800 burning sea pontot költeni értelmesen?
    célom hogy meglegyen a treason pirate flagship (refit buccaneer wenden third rate-om már van hozzá), valami ötlet?
    uncertified deed:wenden third rate kéne még hozzá, amit nem találok sehol!
    ha van olyan spanyol oldalon, aki segítene a hajógyárával, vagy hasonló, annak megköszönném/megfizetném!!!
    nevem a játékban: Felnor kapitány

    ja és jelezzétek, ha valakinek igénye van kalóz society-re levélben Roberts szerveren!
  • Fritz Von...
    #7587
    Csak keményen. :)
  • gstup
    #7586
    *magyarokat
  • gstup
    #7585
    Gondoltam hogy nem lesz válasz...Csak ezek után ne noobozzátok a spanyol oldalon lévő spanyolokat.
  • gstup
    #7584
    Sziasztok!

    Minap volt egy kis afférunk a Zsírosdeszkásokkal!Őszintén mondom,örülök ha magyart látok a játékban.De egy kis szócsata alakult ki köztünk.A lényeg az,hogy ha van olyan tag aki olvassa az sg-t,adja tovább a társainak: Nyugodtan kilehet állni ellenünk,nem csak szóban!3vs3,4vs4,5vs5?Bármikor...Egyik félnek sem jön rosszúl a gyakorlás.

    Üdv All,
    Gold Marten
  • gstup
    #7583
    Végre délután már fenn lesz a 2.5.60...
  • betyar40
    #7582
    Sziasztok qrva nagy a gondom .ugye volt ez a leállás és valami miatt nem jegyezte meg a passwordot az újrainditás után.Viszont hiába irok nekik hogy forgotten password a supportban azt irják vissza sajnos problémájuk van.....na most mit lehet tenni??
  • atapka
    #7581
    Helló! valaki aki angolokkal játszik tudna nekem segiteni a játék megértésében??A roberts szerveren. vagy valaki aki magyar mert igy nekem nagyon unalmas..???
  • rumosbill
    #7580
    van 2 hajóm az alap meg egy 6(small) vettem egy 8(small) t de nem tom használni. h tom kiszedni a 6 ot vagy az alapot?
  • rumosbill
    #7579
    óóó spanyol? kalóz vok xD
  • Jockey
    #7578
    szia!
    roberts eu szerveren spanyol oldalon vannak magyarok klánba, keres marten utonevu karakgterek valamelyikét..
  • rumosbill
    #7577
    hali! 3 napja kezdtem nyomni az antigua szerón ott sok magyar van? vagy ink a másikon vannak? ha azon vannak van ott valami guild vagy nem tom h hívják akkor rámírna? a nevem Rumos Bill
    előre is köszi a választ
  • gstup
    #7576
    Jaja!Online az összes szerver.800 burning sea pont azoknak akik a 2.5 patch elött loggolnak be... :D
  • szeor
    #7575
    Welcome back Sony :)
  • gstup
    #7574
    Hehe!Szép!:D Vince deedet a népnek 10 durával :D...
  • szeor
    #7573
    ui: lopez voltam :)
  • szeor
    #7572
    Csá Marten,

    nekimennék én bárkinek, ha a Sony Offline engedné :) Nézted, hogy mindenki kap ajándékot a leállás miatt, csak a POTBS játékosok nem? Szóval legalább két meghajlással jön a Sony :)

    Ui:
    új logójuk is van :)

  • Hunor1
    #7571
    upsz..most jöttem rá hogy nincsenek szerverek...
  • Hunor1
    #7570
    WOW ! Na akkor a hétvégén beugrok én is megnézni mi is a pálya! :))
  • gstup
    #7569
    Vannak újak,meg régiek is jöttek vissza.Általában 5-en vagyunk és mindenkinek neki megyünk.Nem érdekel minket kik azok,mi a nevük vagy a socuk.Csatázunk egy jót és kész.Amikor fenn vagyok nincs olyan nap hogy ne pvp-nék goruppal...
  • Hunor1
    #7568
    Háj...Igen egy időre kivontam magam a Shogun 2 miatt. Én ugyan is az a tipus vagyok aki egy játékot nyüstöl állandóan amíg érdekel. De vissza fogok menni 100 %, mert a Potbs-ot is imádom. Láttam pár /nekem/új tagot a socban, remélem amikorrra visszamegyek még leszünk páran:))
    Amúgy mi a helyzet a PvP-vel ? Szoktatok menni, vagy kevés az aktív létszám 6-os grouppokra?
  • gstup
    #7567
    Szeva Zappa!

    Rég láttalak a játékban...Nem,még nem lehet tudni.
  • Hunor1
    #7566
    most ugyan nem érint / mivel most főleg Shogun2 /, de gondolom még nincs infó hogy mikor indítják újra a szervereket?

    Zappa
  • gstup
    #7565
    Szeva!Hackerek feltörték a sony-t szóval az összes játék offline.
  • hiperindián
    #7564
    Hali!
    Miért nem tudok regelni a játékra?
    http://www.soe.com/securityupdate/ ezt dobja
  • a.carkey
    #7563
    Nevetséges cég. A legjobb MMO ötletek, olyanok, melyeknek legalább WOW szintre kellett volna emelkednie rajongótábor szerint voltak náluk, erre jött pár jóllakott kisiskolás barom a vezetőségbe, és elqurta az egész brandet.
  • Bandras DaSilva #7562
    Amennyire tudom, igen. Nagyon hegesztik a rendszerüket, meg gondolom veszítettek még pár ezer ügyfelet.

    Van egy olyan érzése az embernek a SOE-vel kapcsolatban, hogy mindent elkövetnek azért, hogy jól megbukjanak. Szar emberek a vezetők, rossz elképzelések, rossz fejlesztések, pocsék ügyfélszolgálat és most meg arra sem számíthat az ember, hogy kb biztonságban vannak az adatai náluk.

    Gondolom amikor majd végre fellőnek mindent újra adnak vmi dupla xp napot/hetet aztán úgy gondolják, hogy akkor ez így ok is...
  • a.carkey
    #7561
    Jelen állás szerint ugye most áll a station launcher szolg. minden SOE játéknál?
  • gstup
    #7560
    Sziasztok!

    Van olyan angol,francia,kalóz magyar soc aki/akik ki tudnak,mernek állítani 4/4,5/5,6/6 grouppokat os-en vagy skirmishben spanyol honfitársaik ellen?Ha igen,keressetek engem(Gold/Silver/Bronz Marten-Los Conq. soc).

    Üdv
  • AnuluWork #7559
    Olvastátok!
  • Felnor
    #7558
    ja igen és "Felnor kapitány" névvel találtok meg a Roberts szerveren