8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Angelblade
    #7637
    Köszönöm a felvételt!!! =)
  • Angelblade
    #7636
    2 ingame nevem van:

    Lívia D'Angel lvl 13 Freetrader
    Morgana D'Angel lvl 10 Privateer

    Köszi. =)
  • gstup
    #7635
    Szia!Holnap belépek és felveszlek.Sajna tegnap előtt néztem kicsit kihalt a szoc. de majd felélesztjük. :) Ingame neved Angelblade?
  • Hunor1
    #7634
    Gold/Silver/Bronz Marten
    Los Conq
  • Angelblade
    #7633
    Hello mindenki!

    Érdeklődnék, hogy kit kell keresnem név szerint in-game, ha felvételt szeretnék nyerni aktív guildbe.
    Aktív player vagyok, Roberts EU-EN szerveren, Spanyol oldalon.

    2 karakter: Freetrader (13) és Privateer (6)

    Köszönettel: Angelblade
  • Felnor
    #7632
    A Magyar Kalózok Szövetségében pillanatnyilag 15-en vannak (nemrég tisztogattam az inaktívak közt), ebből 4-6 aktívabb, de még nincsenek 50-es szintűek (csak 2-en), és mivel így nincs nagyon tapasztalatunk se, szerintem max skirmishben funolni egyenlőre :)

    viszont zászlógyártással kapcsolatban, ha tudna valaki instrukciókat adni azt megköszönném, találtam leírást a zászlókészítésről, elvárásokról, de hogy hogy viszik be játékba az elkészített képet, ki és hogyan tudja elérni játékon belül, ezekről fogalmam sincs,
    szóval plíz help! :)
  • pedrohsi
    #7631
    érdekel valakit egy fullos account limitek nélkül? priviben kérnék választ
  • mkfdd
    #7630
    Ígérnek valami nagy avcom balanszot a 2.8ban. A test szerver patch notejait mára ígérik feltenni. Kíváncsi vagyok. Szívesen nyomulnék florentine-vel vagy fencing-vel.
  • gstup
    #7629
    Vasárnap este felé leszek....mehet majd egy kis pvp.A magyar kalóz soc-ban hányan vannak.Tolhatunk pvp-n belül valami fightot!Persze csak ha ki tudnak állítani egy groupot...
  • mkfdd
    #7628
    Vistád van? Azt hiszem nekem is volt ilyen probléma régen. Ha Vistád van, akkor ne a C-re telepítsd a játékot. Folyton szarakodott nekem is valamiért a adminisztrátori jogok miatt, aztán átraktam a játékot másik meghajtóra, és többet nem csinált ilyet.
  • gstup
    #7627
    Nem tudom,talán indítsd rendszergazdaként...
  • Colton
    #7626
    Csáóó.
    Problémám lenne. letöltöttem ezt a telepitő cuccot a honlapjukról. fel telepitettem meg minden és amikor elinditom a játékot bejön az ablak és rá 5mp-re kidob egy üenetet hogy a program leáll..rányomok hogy mégse és megfagy..oké utánna néztem náluk hogy mi okozhatja tűzfalnél betettem a kivételekhez meg feltelepitettem a falsh player-t amit a forumon megadtak.oké most elinditom és kb 10 másodperc mulva egyszerüen bezárja magát minden szó nélkül és mintha mise történt volna semmi sem történik.
    azért irom ide le mert a GYIK-nem működik.:/
    előre is köszönöm. adios:D
  • Ecoterrorist
    #7625
    Üdv all!

    Szintén új játékos szolgálatra jelentkezik!
    Roberts szerver, természetesen Spanyol nemzetiség, Privater, Lupus In Fabula néven.
    Kaphatnék 1-2 ingame nevet a Los Conquistadores klánból kapcsolatfelvétel, jelentkezés céljából? Pm me.;)

    Előre is kösz minden megmozdulást az ügyben.

    Jha igen! Tud valaki valami magyar leírást adni a játékhoz? Fentebb a "Pirates F.A.Q." pdf cumo már nem szedhető. Feleslegesen nem zavarognék noob kérdéseimmel leendő játékos társaim körében.


    peace

  • Hexex
    #7624
    Én is csatlakoznék klánhoz most kezdtem Roberts szero,Pirate,Hexex Reynolt névvel!
  • gstup
    #7623
    Okés-okés,sorry,felnézek amint tudok.Csak tudod,suli beiratkozás +meló .Nem egyszerű az élet! :)
  • Jockey
    #7622
    los conq? lehet benezek mert nem oly reg meg volt inv jogom sztem..
  • Tokman666
    #7621
    Szevasztok! Nem rég kezdtem a játékot, és jó lenne egy magyar klánba belépni. tud valaki segíteni ebben?
  • mkfdd
    #7620
    Marten merre jársz? :) Nem vall rád ilyen soká eltűnni. :P Lennének potenciális jelentkezők amint látod, de nem tudunk invelni mert nincs senkinek joga. Gyere majd fel valamikor hogy elmeséld mi újság, hogy mi az oka hogy a legnagyobb addiktív don ilyen soká távolmarad :). Meg ha nem is nagyon érsz rá mostanában valakihez odavágj jogokat, hogy a socot rendben tudja tartani.
  • Felnor
    #7619
    hm, unalmasak a dailyk és most még kevesebbet érnek... gratulálok nekik..
  • mkfdd
    #7618
    http://www.soe.com/
    Itt kell regisztrálni.
  • betyar40
    #7617
    Hol tudok új accountot csinálni?
  • betyar40
    #7616
    Sziasztok!Fél éve már nem játszom most elő akartam venni de elfelejtettem ajelszót ,viszont hiába irok nekik a forgotten password csak egy automata üzenet jön ami azt irja valami problémájuk van.Tud valaki valami email cimet vagy elérhetőséget hozzájuk?Érdekes a felhasználónevet email alapján elküldték de a passwordot nem tudják.....érti ezt valaki?
  • Felnor
    #7615
    a Magyar Kalózok Szövetsége hosszú életűnek szándékozik lenni Roberts-en :)
  • klacsika
    #7614
    rendben, akkor ha látom erre akkor rászólok :)
  • mkfdd
    #7613
    Robertsen vagyunk spanyol oldalon legtöbben a Los Conquistadoresben meg Hungairan bastards-ban. Együtt el szoktunk járni pvp-zni. Los conqba fel tudunk majd venni meg húzni is tudunk majd, csak aki tudna invelni most nyaral :). Brit meg kalóz oldalon is van pár magyar, de a briteknél csak gankelni szoktak, szóval ha egyenes pvp-re vágysz, akkor őket nem ajánlom :). A kalóz magyar socok meg általában csak pár fősök és nem túl hosszú életűek. Legalábbis amikről tudok. Majd ha gstup feltűnik itt fórumon, majd kérd meg őt hogy inveljen.
  • klacsika
    #7612
    sziasztok!

    Én most kezdtem el játtszani ezzel a játékkal és érdekelne, hogy vannak-e még rajta magyarok vagy nem?
  • Drachoo
    #7611
    Bocsi nem írtam le Antigua szerveren van egy 50-es spanyol trader-em.
  • Drachoo
    #7610
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy van magyar guild, valamelyik szerveren?
  • mkfdd
    #7609
    Azért azt a számlájukra kell írnom hogy az utóbbi hónapok balansza egész jól sikerült. Macedon lsb-s lett, red devilnek nerfelték az ágyúit és a gyorsulását, a priv hajókat meg felbuffolták (achilles intrepid ilyesmi). Igazán heavy groupokkal már csak az igazán veterán socok járnak ki. Ők is többnyire ha flipelni akarnak. Manapság mindenki mercyvel, achillessel, trinidaddal, dauntlessel meg hasonlókkal pvp-zik többnyire (kalózok meg herc sleekkel, de azzal már nem annyira bátrak mint red devillel voltak), ami szerintem jó dolog. Talán a MoV nerf is elsülhet jól, ha ez azt eredményezi hogy még ezekkel a hajókkal is kevesebbet jár majd ki mindenki, és inkább vanilla hajókat vesznek elő. Meg pvp-ből jobban meg lehet majd élni mert felmegy a mov ára.

    Egyébként lecserélték az egyik vezető fejlesztőt. Ezeket a változtatásokat már egy új ürge hozza.
  • Fritz Von...
    #7608
    Látom, minden a szokott kerékvágásban halad. Töketlen, semmirekellő, ötlettelen fejlesztők, akik folyamatosan csak elqják a játékot. Istenem, csak egy valamirevaló designer odakerülne, aki megmutatná, hgy kell f2p játékot készíteni...
  • mkfdd
    #7607
    Mondjuk ha odáig feltolnák a refitek árát, hogy senki nem használná őket, max PB-ben, abban ki tudnék egyezni :)
  • mkfdd
    #7606
    Te Marten kecsegtettél itt minden földi jóval a 2.7 patch kapcsán, és most nézem az előzetes infókat:

    1 brutálisan csökkentik a biztosítást a hajókon
    2 csökkentik a bountyért járó MoV-ot
    3 növelik a MoV-os cuccok árát
    4 csökkentik a napi küldetésekért járó pénzt
    5 növelik az npc-k sebzését
    6 civilian ship deedeket kiveszik az árussal együtt

    Sokkal kevesebb lesz a bevétel doublonból és MoV-ból is, míg a hajók előállítása ugyanolyan drága lesz csak kevesebb biztosítással.

    Privateer balanszról meg egy szót se szólnak.

    Annyit sírtak a veteránok hogy jajj a mov nem ér semmit, meg a db nem ér semmit, hogy Flyinglab megcsinálja hogy grindelj többet nehezebben kevesebb hajóért, hogy aztán az inbalanced kalózok kilőjenek, ellopják a hajódat, és eladják mégdrágábban a MoV-ot neked, amit rajtad farmoltak ki. Így kell pofáncsapni a kezdőket, meg a casual játékosokat. Vagy vanilla hajókban esély sincs a refites heavy groupok ellen, vagy a kezdő/casual is refittel megy csak mire megtanul pvp-zni annyira szétunja az agyát a grindben a hajókért, hogy inkább lelép a *csába.

    Már nem is tudom, hogy melyik a rosszabb. Ha nem csinálnak semmit, vagy ha csinálnak :)
  • gstup
    #7605
    Meguntam!Kikérem magamnak! :D Mára heavy pvp-t terveztünk...Tudod,nekem is néha van meló,csajok stb . :D
  • MaRee
    #7604
    Értem. De akkor így unalmamban el lehet vele szórakozgatni ingyen is néha, tetszik a hangulata :)
  • Pluskast
    #7603
    Ingyenes de ahhoz, hogy komolyabban játsz (pl: több hajód legyen vagy több raktárad, illetve gyárad) fizetned kell.
  • MaRee
    #7602
    Sziasztok

    Elkedztem a játékot, ez mennyire F2P? Olyasmi mint a LOTRO? Tehát hogy később unlockoljak tartalmat meg ilyesmit, fizetnem kellesz, vagy full ingyenes?
  • mkfdd
    #7601
    Hé Marten hát te meg hova lettél most hogy visszatértem :) Te is ráuntál már, nyaralsz, vagy csak nyaggat az asszony? :)
  • CptXecutor
    #7600
    Remek.....ennél bonyolultabbra szerintem még ha akarnám se tudnám megcsinálni -.-" :D Kösz a helpet, megpróbálkozom vele.
  • mkfdd
    #7599
    Kattints a linkre, majd válaszd a középső opciót. Ha nem enged belépni, csinálj egy új station accountot és azzal lépj be. Írd meg hogy nem megy az accountod és hogy reseteljék a jelszót.

    Meg kell adnod az adataid a köv formában:
    - Last four digits of the credit card used to bill the account:
    - The name on that card:
    - The COMPLETE billing address:
    - Current Answer to your Security Question:
    - Account / Registration Key (usually found on the back of your CD case or on the instruction manual):
    - Real Name:
    - E-mail Address:
    - Station Username:
    - Birthdate:

    Ha vmi hiányzik, vagy nem vagy benne biztos, akkor hagyd ki.

    Aztán választanod kell egy új biztonsági kérdést ezek közül:
    What is your fathers middle name?
    What is your mother's maiden/original name?
    What book or movie did you enjoy the most?
    What is your pets name?
    What is your favorite hobby/past time?
    What is your favorite historical figure?
    What is your fathers occupation?
    What is your favorite song?
    What is your favorite animal?
    Where were you born?

    És rögtön megadni az új választ. Ha ezt mind megadod 1-2 napon belül resetelik a jeészavad és csinálhatsz újat.
  • CptXecutor
    #7598
    Sziasztok! Jó régen jártam erre legutóbb, kb több mint 1 éve. Sajnos elfelejtettem azóta a station jelszavamat, erre beírtam a forgot password részhez az accountot, mire kaptam egy ilyen levelet:
    Thanks for being such a loyal player, but we've had some trouble processing your request.

    Please contact Customer Service for assistance.


    Sony Online Entertainment LLC
    http://www.soe.com

    Most hogyan tovább? O.o