8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • gstup
    #7677
    Igen játszunk még páran.Karácsony van szóval majd aktívak leszünk a két ünnep között.Ha a spanyol oldalon szeretnél játszani és a Los Conq-ba jössz,ts 3 használata kötelező.Többit majd ha benn leszel a guildben.

    Üdv,
    Marten
  • tutika14
    #7676
    Játszotok még amúgy? :D Én is betársulnék valami magyar guildba ha lehetséges.
  • tutika14
    #7675
    Nem jó a F.A.Q.! új vagyok és segítségre szorulok :D
  • gstup
    #7674
    LoL ! :) Szerintem a korrekt gankelés az nem megegyező a ma említett gankeléssel.A régi időkben az számított annak,hogy ha valakivel 1 vs 1-et beszéltél meg és bejöttek a haverjai és nyomták a buffokat és a debuffokat.Az hogy bemész a pvp területre (akármilyen szinten és hajóval) és elkap mondjuk 3 sail fittides Zsírosdeszkás a végtelenül lebutított vengeance hajóikkal ( vagy régebben a mystic polacréval lol :D ) akkor az szerintem sajnos a Te hibád.Tudod mi a pvp terület?Igen.Ha bemész elfogadod hogy elkapnak.Akár többen is.... :) Ez az én véleményem a gankelésről. :)
  • mkfdd
    #7673
    Hát hogy vitorlázgatsz a kis halászhajóddal és egyszercsak átmegy rajtad 6 repülőgép-hordozó
  • gstup
    #7672
    Mit nevezünk gankelésnek? :)
  • Jerol
    #7671
    A csapatok erejét veszi figyelembe a játék, 2:1 arányban lehet csak behúzni ellenfeleket.
  • mkfdd
    #7670
    Tényleg igaz hogy nem lehet többet gankelni?
  • gstup
    #7669
    Szia!

    Ma leszek este 8 körül.Majd írj egy ingame pm-et rám és beveszlek,ha még nem tette volna meg más.


    Üdv,Gold/Silver/Bronz Marten
  • Atesz91
    #7668
    Köszi, akkor indítok egy új karaktert, Attila Vaktermesz a nevem játékban.
  • Jerol
    #7667
    Szia, spanyol oldalon Los Conquistadores, Nation chaten szólsz és ha van online ember akkor biztos válaszolnak :)
  • Atesz91
    #7666
    Vannak magyar klánok, vagy társaságok ahova kezdőket is felvesznek, mert szívesen mennék, egyedül nekem kissé nehéz kiismernem magam ebben a játékban.
  • Atesz91
    #7665
    Hali! 2 napja kezdtem a játékot, kalózként kezdtem és azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet hajót szerezni, vagyis elfoglalni az ellenség hajóját?
  • betyar40
    #7664
    ja köszönöm a választ akkor pihi.
  • Jerol
    #7663
    Állítólag áramszünet van San Diegoban, ahol a szerverpark van, ezért nincsenek szerverek.
  • betyar40
    #7662
    Sziasztok csak Én nem tudok ma csatlakozni vagy másnak is van problémája a szerverekkel?
  • gstup
    #7661
    Új hajót kapunk! És még sok egyéb... http://www.burningsea.com/page/news/article&article_id=271219
  • gstup
    #7660
    A veterán Sentinels brit soc tagokat ütöttük agyon egy kicsikét Los Conq. vezetéssel és BSG segítséggel. Lehet élvezkedni! http://www.youtube.com/watch?v=boqo7HTd-0A
  • betyar40
    #7659
    Megnéztem Én is a videót de engem sem fogott meg.Sem látványban sem pedig "korban" nem tetszik nekem túl morozus és valahogy a játék hangulata is távol áll tőlen.A harci effektek is egy kicsit keszekuszák de mondjuk 2 videóból ezt nehéz megállapitani.Az biztos ez a videó nem fog lenyügözni....de hát mindenki mást szeret.
  • gstup
    #7658
    Megnéztem.Szép-szép,de valahogy nem jött át.Valószínű egy videó alatt nem jön le a játék mélysége.Mondjuk engem a kor sem fogott meg...A PotBS-be már csak a kor hangulata miatt is visszatérek...Nem tudom ott hagyni...De kinek a pap,kinek a papné. :)
  • mkfdd
    #7657
    A 60 azért meg szokott lenni még így punnyadással is. Persze lehet hogy pár alt. Persze RAX-ról van szó. A PPP olyan 15-25 ebből.Viszont ha előre meghirdetnek valami CTA-t általában többen feljönnek.

    Egyébként elég sokan ígérik hogy visszanéznek téli kieg után. Szerintem sanszos hogy akkor a curse-ös punnyadás is véget ér és a SC nerf miatt valami korábbi szövetséges oldalán mi is nekiindulunk majd valami nagyhatalomnak. Legalábbis remélem. :)

    Na de inkább nem offolok mégiscsak a potbs topicja ez
  • Torzonborz
    #7656
    "Meg elég jó társaság van fenn minden nap vagyunk 60-100an fenn a magyar alliban."
    csak nem a RAX ? melyik corpban vagy ? :)
  • mkfdd
    #7655
    Jajj az első link ez akart lenni:
    http://www.youtube.com/watch?v=Oj9kKF9LhaM
  • mkfdd
    #7654
    Mostanában eve-ezek, baromira leköt. Sosincs olyan hogy az ember belogol és hirtelen nem tudja mit csináljon. A pénzsszerzésnek is ezer módja van és mindegyik jó móka. Nem tűnik kötelező robotnak. Plusz minél régebbi a karakter és minél tapasztaltabb a játékos, annál gyorsabban jön a pénz.
    Meg a pénz elszórásának is ezer módja van. Nincs az mint potbs-be hogy ha olcsó hajókkal mész kinyírnak a drága hajókban, ha meg a drága hajókkal mész, akkor meg senki nem áll ki ellened csak ha többen vannak. Itt a legolcsóbb és legegyszerűbb hajóktól az iszonyat durván drágákig mindegyikkel el tud szórakozni az ember. Elég összetett a pvp.

    Semelyik másik játék nem tudja visszaadni azt az epikusságot mint mikor többszáz fős fleetek egymásnak feszülnek.
    Itt egy egész szép videó a közelmúlt egyik "híresebb" csatájáról amikor pár elég kemény kalóz alli jó alaposan szopóágra tette az egyik legdominánsabb alli flottáját. 7 titánt kipukkasztottak tőlik ami fejenként árban kb olyan mint 3 invincible potbs-ben :) Több is lement volna csak a szövetségesek kültek felmentő sereget:
    http://www.youtube.com/watch?v=B6sHSJ9l9vw
    Mindig megy a politikai kavarás is a nagyhatalmak között :)

    A fejlesztők meg a belüket kidolgozzák folyamatosan hónapról hónapra egyre szebb és tartalmilag mélyebb a játék. A mostani téli kiegészítő is valami veszettül jó lesz.
    Pl új nebulák:
    http://www.youtube.com/watch?v=B6sHSJ9l9vw
    Ahogy halad az ember a galaxisban, mindig más szögből meg távolságból látja majd őket, így a háttér alapján be tudja határolni nagyjából, hogy merre jár :)
    Meg új grafikai enginen is dolgoznak. A balance problémákhoz is egész biztos kézzel nyúlnak hozzá, és nem húzzák végtelenségig a megoldásukat.

    Sajnos az eve teljesen elvette a kedvem a potbs-től :( Meg ha kijön a diablo 3 szerintem még annyi sem lesz.

    Viszont te kipróbálhatnád az eve-t szerintem tetszene neked is :) A bibi csak hogy nem túl új játékos barát. Nehezen indul be (őszintén szólva kell 2-3 hónap mire egyáltalán lesz annyi skillje valakinek, hogy kitáguljanak a lehetőségei), de utána hihetetlen mélységek jönnek elő a játékból. Meg elég jó társaság van fenn minden nap vagyunk 60-100an fenn a magyar alliban.

    Ha ránézésre egyébként tetszene neked a játék, csak nem akarsz költeni rá, amiatt ne aggódj, az első pár hónapot tudom neked állni plexből (ingame pénzért eladható 1 hónapnyi előfizetés amivel tele a market) utána meg már magadnak is ki tudod termelni az árát. Meg hajókat is tudok alád rakni az elején. Nemsokára beindul egy kisebbfajta magánvállalkozásom és dől majd belőle a lóvé.

    Egyébként ha eve nem érdekel, tervezel hogy kipróbálsz mad valamit a közeljövőben? Gyere majd diablozni, ha más nem :)
  • gstup
    #7653
    Megint eltüntél Domi....Mi van Veled?
  • gstup
    #7652
    Szia!

    írtam privit de nem kaptam választ...
  • Spimi
    #7651
    Üdv mindenkinek. Egy barátommal kezdenénk a játékot (én még csak lefele töltöm) és valami aktív segítőkész társaságot keresnénk. Van teamspekünk, mikrofon, minden. Én 15 a haverom 18 éves, mindketten normálisak vagyunk a mostani társaságokhoz képest:D Spanyol oldalon kezdenénk, de ha kell akkor átmegyünk máshova. Esetleg van valahol hely nekünk?
  • Felnor
    #7650
    valamint a nagy hajók visszarakásáról nincs szó? nagyon jó lett volna egy invincible-t szerezni, akár csak skirmish-re is :)
    és 25 milla alatt már nem kap az ember captured-est, feltételezem azóta mégfeljebb ment az ára
  • Felnor
    #7649
    úgy látom hogy csak TA-ból lehet kampó kezet szerezni a strater packból... igen csak drága.. egy 2007-es írásban láttam olyat, hogy tervezték a hook fight-ot de gondolom az már idejét múlt :D
    máshonnan nem lehet? vagy nincs valami jövendölésben hogy lesz?
  • Jerol
    #7648
    Ezt nem tudtam, köszi.
  • Torzonborz
    #7647
    ha egyszer megvetted/befizettél akkor ezeket megkapod.
  • Jerol
    #7646
    Sziasztok, nemrég tudtam meg hogy a PotBS F2P lett. Régi accountommal be is logoltam és minden olyan dolgot megkaptam ami régen is megvolt az accounton: karakter slotok (6), economy slotok (10), stb. Tudtommal ha nem fizetek akkor ezeket nem kellene megkapnom, normális ez így ingyenes játékosként?
  • Felnor
    #7645
    szuper, ma Iguana dailyztem pár külföldivel, 3-an csináltuk, először az egyik kapitány rontott, másodszorra a másik cseszte el, harmadszorra meg bebugolt a küldi és lvl1-es hajókat spawnolt, úgy végig csináltuk és persze a végén hiába minden objekt complete nem pipálta ki a küldit...
    arról ne is beszéljünk hogy van 3 előküldije amiket általában minden olyan emberrel meg kell csinálni aki először van ott.. persze ugyanolyan névvel amivel be lehet lépni a "change" helyre, így amikor a dokkmesternél be akarunk lépni tippelni kell melyik is az, és miután segítettünk nekik az előmissziókban ugye másnap tudják csak velünk csinálni a dailyt... ekkora szart hogy tudtak csinálni!?!?
    eddig ez a legproblémásabb dolog amivel találkoztam a játékba, amúgy minden fajin és alig találtam személy szerint bugot :D de ez őrjítő ráadásul sokszor meg is kell csinálni
  • mkfdd
    #7644
    Egy dev írta a centurion és peregrine még abszolút placeholder statokkal rendelkezik a san fernando az egyetlen ami nagyjából be van lőve de ott is fenntartják a változtatás jogát.
  • mkfdd
    #7643
    Lehet. Mindenesetre a 3 ágyúsor az biztos.
    Szép hajó lesz:

    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=45727&d=1297478111
    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=45760&d=1297569975

    Ha maradnak a statjai ágyúkat kivéve persze, akkor ez simán n1 1v1 hajó lesz. Az igaz hogy egy 1000essel kevesebb vitorlája van mint a herc sleenek de 3 ágyúsor ilyen fordulással nagyon OP. Mondjuk sanszos is hogy ezen még fognak nerfelni elég keményen.
  • gstup
    #7642
    Huh.Vasárnap biztos.Addig passz,nem akarok hülyeséget írni.Viszont belekötök hogy 4th lesz mert csak 1400-as az oldala?Az nem kevés egy csöppet! :D
  • mkfdd
    #7641
    Hopp elrontottam a centurion linkjét
    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=50635&d=1317684982

    52x18lb lol

    Gondolom még nem állapították meg pontosan hogy mekkorák legyenek az ágyúk de sok lesz az biztos mert 4th rate lesz azt hiszem szóval 3 gundeck. Ha ehhez hozzáadjuk hogy majdnem mint egy herc sleek akkor ez hajó is nagyon táp lesz.

    Marten mikor jössz majd fel? Én se nagyon járok fel és pont mindig elkerüljük egymást :)
  • gstup
    #7640
    Látok fantáziát a San Fernando-ban...
  • mkfdd
    #7639
    Ha a San Fernando nem lesz refit, akor azt hiszem megvan az új fanfavorit olcsójános pb hajó.
    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=50637&d=1317685022

    Elég jó spike elég jó armor. Igaz hogy lassan kanyarodik, de a gyorsulása normális így nem kell attól félni hogy lemarad. Ideális hajó priviknek linefightra pb-be. Meg FT-knek NO-knak is ha spórolni akarnak MoV/MoT-tal.

    A peregrine egy rakás trágyának tűnik nekem. Hacsak nem lesz a best point 90 60 vagy 45 akkor amellett hogy pörög mit a ringlispíl semmire nem jó. Kis ágyúival kénytelen közel menni viszont az aacsony végsebesség miatt meg ez necces.

    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=50636&d=1317685000

    Centurion kb herc sleek 2.0-nak néz ki már ha a gundecket nem vesszük (mi nyilvánvalóan csak placeholder)

    http://www.burningsea.com/forums/attachment.php?attachmentid=50636&d=1317685000

    Buccaneert meg szétnerfelik a picsbe míg privi meg kapja a folyamatos szeretetet (hajófoglalásról még semmi hír :( )
  • gstup
    #7638
    Ugyan már.Nincs mit!Welcome.Tegnap lemaradtál egy kis pewpew-ról.Elkaptunk pár dark waterest meg predatorost...