8958
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • gstup
    #7717
    Még valami.Nem akarom tele spammolni a fórumot.Nagyobb dr-el és def-el rendelkeznek majd az új rétes hajók mint a régiek.
  • gstup
    #7716
    Ja és a hajógyártóknak üzenem.LSB obsolete lesz lassan.Szóval használjátok FEL!
  • gstup
    #7715
    Baszki.Ezek kellenek egy victoryhoz:

    Anchor 16
    Cannon, Huge 34
    Cannon, Large 28
    Cannon, Medium 30
    Cannon, Small 16
    Cannon, Swivel Gun 4
    Captain Heisenberg's Steering Mechanism 1 (Farifax Loot Drop)
    Colossal Anchor Capstan 1 (250 MoV)
    Colossal Hull 1
    First Rate Keel 1 (4000 BSP)
    Geoff Leibnitz's Bilge Pump 1 (Farifax Loot Drop)
    Granite 38
    Guido Galilei's Binnacle 1 (Farifax Loot Drop)
    Huge Square Rig 1
    Lineship Crew 1 (5 CofC)
    Lineship Provisions 1 (250 MoT)
    Sulfur 14
    Wood Tar 18

    Recipe click cost 1,000,000 db

    Writ 1 (2000 BSP or 100 Royals)

    BSP=burnin Sea points
  • gstup
    #7714
    És még a wenden is 32 fontosokat kap.Szóval eléggé megerősítik a rates hajókat.Viszont gyengítik a többi.(HMC 18 fontosokat kap ami szerintem szörnyű :( )Visszatérnek a nagy hajókkal vívott pb-k.
  • gstup
    #7713
    Majd ma megnézem.Nem tudom.Amit tudok hogy 2 db 1st rate hajó lesz.A victory és az Indomitable.A victory lesz a tengerek királya: 30x42 pound a gundeckken.Csak viszonyítása végett az invinciblén 30x32 pound 52-es alap damageval míg a victoryn 62-es damage lesz az alap :) .A további ágyúsorok fölfelé:28x24,28x12,16x6 .Az insuja az 1.7 milla.Szóval 6-8 milla biztos lesz az elkészítése.Lesz 2db új 2nd rate hajó.És lesz egy Lion nevezetű új 3rd rate.
  • Jockey
    #7712
    no, és milyen árba vannak?
    ha lehetne egy 1st vagy 2nd ratem szerintem vissza is néznék, eszméletlenek..:_)
  • gstup
    #7711
    Visszahozták újra a 1st és 2nd rateket...Érdekes.
  • Torzonborz
    #7710
    LC elvileg megvan még .
  • Although
    #7709
    Próbáld ki az age of pirates 2 ki tudsz szállni a hajóból, a karakterednek van karakterlapja fejleszthető, jó a sztori, több hajóból álló flottát építhetsz legénységet toborozhatsz tisztekkel akiknek szintén van karakterlapja, tudsz beszélni a városlakókkal, kincset gyűjthetsz egy rpg-s kalózjáték :) Vagy burning sea de ez mmo.
  • Snipa
    #7708
    Van meg magyar klan robertsen? Mi a neve?
  • Snipa
    #7707
    Nem lehet h elfogyott a loszered es alap lovedekkel losz? Ami nem sebez szinte semmit...
  • kdenes16
    #7706
    Hello mindenki! Tegnap előtt kezdtem a játékot elég jól ment a küldetések csinálgatása, de most az a bajom akadt hogy nem sebzek semmit csak meghalok.. Ha valaki ráérne elmagyarázni mondjuk xfire-ön hogy mi hogyan működik azért hálás lennék :S
    Xfire: kdenes16

    Előre is köszi és további jó játékot. :)
  • steweee
    #7705
    ebben a műfajban még milyen játékokat érdemes kipróbálni ? én még a pirates of the carribbeannál ragadtam le anno...

    port royale 3 egész jónak tűnik és most jelent meg, illetve az age of pirates 2 is jónak látszik.

    vmi említésre méltó ezeken kívül ?
  • Kata
    #7704
    Szia, nem te jöttél tegnap a klánunba hun dani néven?
  • Kata
    #7703
    Gondolom nem freetrader vagy, ezért csak egy adott régió kínálatát látod mindig. Az pedig előfordulhat, hogy bizonyos holmikat nem hordanak el minden városba a játékosok. Érdemes több városban is megnézni az aukciós házat.
  • Dorgal
    #7702
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot,és azt szeretném kérdezni,miért nincs semmi az aukciós házban?Vagy csak én csinálok valamit rosszul?
  • hundani99
    #7701
    sziasztok most találtam ezt a játékot és nagyon megtetszett de mikor letöltöttem valami physx hibát irt ki ha, valaki tud megoldst?
  • Beni521
    #7700
    pár hónap kihagyás után gondoltam előveszem kicsit a potbs-t. station launcher frissítette magát, majd azóta nem tudok beloggolni a launcherrel, processingol 1-2 mp-et majd kapok egy Disconnected from the server üzenetet meg lehetőséget back to login screen-re.. próbáltam jelsző cserét de nem javult meg, valaki tud megoldást?
  • steweee
    #7699
    ebben a "kategóriában" mi a legújabb játék ? én még anno a pirates of the burning sea-t játszottam, nagyon tetszett hogy lehet hajókázni, tengeri ütközeteket vívni, ugyanakkor szárazföldön is kardozni, felderíteni, kincseket keresni.

    most jön a risen 2, de azt hiszem abban nem lesz hajókázás. ki mit tudna ajánlani ?
  • gstup
    #7698
    Sajna nagyon nincs időm... Vizsgák,meló,asszony...
  • szeor
    #7697
    Marten kihalóban a Los Conq, a hazának szüksége van rád! :)
  • gstup
    #7696
    Burningsea fórumon vagy ingame kérdezz utána szerintem.
  • Kata
    #7695
    van valakinek eladó Trinity deedje?
  • Jockey
    #7694
    nem kell semmit telepiteni+ba, instal es jatszhatsz megfelelo hatekonysaggal..
  • steweee
    #7693
    mivel már elég régi játék, de én cska most szereztem meg, így vki segítsen már, hgoy milyen modokat és egyebeket érdemes telepíteni az alapjátékra ?
  • gstup
    #7692
    Kósza.De visszatérnek majd a készítők állítása szerint.
  • Felnor
    #7691
    azta.. befektettem BSnote-okba a pénzem és most úgy lement az ára, szívás... :S

    valamint egy writ van invincible-hez AHban, visszarakták a first rate-eket, vagy csak egy kósza papír?
  • Felnor
    #7690
    Én 1 accal építettem a hajókat, csak sok bs note kell az építkezési helyek (slotok) unlockolásához, nem éri meg csak ha nagyon benne vagy a dolgokban, vagy poénból csinálod, ha pénzszerzés céljából tennéd akkor inkább fleetelj

    fejlődj lvl50-re és mindent meg fogsz érteni mire eléred azt a szintet
  • gstup
    #7689
    Ez egy eléggé nehezen megválaszolható kérdés.Az első hogy ha egymagad szeretnéd építeni a hajókat,ahhoz legalább 2 account kell ha nem több.Nagyon nagy economyt kell kiépíteni hozzá.Alapja:shiphyard+forge+mine+lumber mill.Ezek nélkül nem is érdemes hozzákezdeni.Mine-on belül kell zinc és copper mine a brasshoz és az ironhoz.A hajók készítéséhez kellenek receptek(recipe) amiket meg kell szerezni ah-ból vagy ahonnan tudod és meg kell tanulni.És még számtalan dolgot nem írtam le.Éppen hogy csak a felszínt súroltam...
  • breda
    #7688
    p.o.b.s ben a hajomühely és hajok épitése fejl...stb hogyan történik. ez volt a kérdés
  • gstup
    #7687
    Kérdést is felteszel?
  • breda
    #7686
    már mindenhol meg kérdeztem de csak poénkodást találtam...szomoru
  • breda
    #7685
    segitséget szeretnék az épitkezéseknél...
  • SewerRat
    #7684
    Még egy kérdés:
    Brawling hányas szinttől elérhető? Érdemes vele foglalkozni?
  • SewerRat
    #7683
    Sziasztok!

    Leguán petet melyik küldetéssel szerezhetek?
  • Felnor
    #7682
    most a Magyar Kalózok Szövetsége kicsit inaktív, más dolgaim is voltak, de ha valaki mindenképp kalóz szeretne lenni Roberts-en, akkor írjon "Felnor kapitány"-nak (nekem) levelet, amint tudom felveszem, sokan voltunk de kicsit elkoptunk, a következő embernek ha normális megadom majd a lehetőséget/jogot, hogy bevegyen CSAK MAGYAR tagokat! így ha nem is vagyok, tudtok magyarokkal játszani kalóz oldalon
  • Drachoo
    #7681
    Szia!

    Köszönöm a gyors választ! :) Megpróbálom átvinni a karakterem és utána keresni egy magyar klánt. :)
  • Jerol
    #7680
    Bocs, elfelejtettem hogy Nation changet is meg lehet már oldani burning sea pontokból.
  • Jerol
    #7679
    Szia. Szerver transfert decembertől burning sea pontokból (3000 pont) meg lehet oldani (de ha jól tudom még nem müködik rendesen a dolog, nézd meg hivatalos potbs fórumon). Nation change csak map win után 72 órán keresztül lehetséges, utána már nem engedi. Írj egy ticketet, akkor van rá esély hogy megcsinálják neked.
  • Drachoo
    #7678
    Sziasztok!

    Korábban már terveztem én is, hogy belépek egy magyar guildba és ez most elhatározássá érett. :) Antigua szerveren van egy spanyol lvl 50-es traderem. Gondolom ott nem nagyon van magyar klán? Át lehet valahogy a karakter transzferelni a Roberts szerverre? Sajnálnám veszni hagyni... A Roberts szerveren utoljára kalóz oldalon volt karakterem, de most nem megy a nation change. Mikor lehetséges a nemzet váltás? Bocsi a sok kérdésért minden segítséget megköszönök! :)